10262
  • Looooser
    #8222
    nem hiszem hogy az lenne a baj
    én pl rendszeresen a plazma kardal veszem kezelésbe Kaileena seggét...
  • adi226
    #8221
    CSak az a baj hogy a hokiütőt még akkor vettem fel mielőtt felvette volna a maszkot a fószer. Szal onnan kéne újra kezdenem és nem tom hogy lesz-e hozzá türelmem. :S De azért kösz.
  • Looooser
    #8220
    #8181 as hsz... és próbáld egy korábbi mentéstől...
  • adi226
    #8219
    Csáá!! Na az a problémám hogy már egyszer kivette. Most alternatív befejzéssel akarom megcsinálni már a végén tartok. A vörös csajszit át lökte a múltba,de nem took utána menni.:S Hiába meek bele a portálba nem megy utána:S De onnan elmenni se tudok.:S Most mit csináljak? Tegyem újra a PoP-ot? Lehet hogy azért van mert még régebben felvettem a hokiütőt de bejött egy bejtszás és eltűnt?Egyébknt ha újra tenném melyik fájlban van a mentés?
  • szoli91
    #8218
    A prince szerintem nem is bonyolult játék, én úgy jáccok, hogy nézek előre és amit el lehet érni, akkor odamegyek, ennyi.
  • Picar77
    #8217
    Lehet hogy még se vagy olyan hülye:D
  • Looooser
    #8216
    de várj nekem akkor hogy sikerült egy jópárszor végig vinnem???
  • totyak
    #8215
    Értem amit mondasz, de én teljesen eltévedtem abban a teremben. Először azt sem tudtam, hogy hogyan menjek felfele. Arra is csak később jöttem rá. Aztán mikor meg feljutottam nem vettem észre a kijáratot. Mi ebből a tanulság? Hülyegyerek ne játszon számára bonyolult játékkal.
  • Looooser
    #8214
    csak kicsit nem az de mindegy...
  • szoli91
    #8213
    kis ügyes xD Szerintem azt alapból lehet tudni, hogy arra kell menni, mert amikor megláttad magad az elején, meg onnan jöttél vissza egyszer, onnan lehet tudni, hogy oda kell menni. Lehet, hogy nem érthető amit, írtam xD
  • totyak
    #8212
    Igazábol úgy volt, hogy már egy jó ideje csak keveregtem, aztán rájöttem merre, kell menni. Abban a teremben voltam ahol Dahaka rámtámadt egyszer, ahol kiütötte a falat és hát nem igazán találtam a kiutat. De végül meglett, észrevettem, hogy a legfelső szinten felfelé van egy kijárat egy újabb szintre.
  • Looooser
    #8211
    loál
  • szoli91
    #8210
    LoooooOOOOooooooooL
  • Hellsing47
    #8209
    :DDD

    amugy HBD!! :)
  • Picar77
    #8208
    Azért ez egy durva bug volt ketté vágta a csávot és az egyik fele eldölt a másik fele meg ütött tovább.
    http://picbox.cjb.hu/kepestar/upload/0/0/0/0f8b4744d1.jpg
  • szoli91
    #8207
    elsőnek gondolkozzál, és ha már tényleg nem tudod, akkor kérj segítséget. ez nem úgy megy, hogy már elsőre nem megy azt segítséget kérek
  • totyak
    #8206
    Na rájöttem, hogy mivan.
  • totyak
    #8205
    Hú gyerekek most meg vagyok lőve. Princcel felvettem valami maszkot amitől átváltoztam ilyen csunyasággá és innentől vagyok bajban. Teljesen elkeveredtem, azt sem tudom merre járok. Az időt is visszatekertem, úgyhogy most a romos épületben nyomulok. Ennek így kell lenni, vagy itt valamit elcsesztem?
  • szoli91
    #8204
    a portálba belehet menni?
  • Looooser
    #8203
    majd megpróbáom csak most incs a közeléhez mentésem...
  • Dzsiti999
    #8202
    odacsalod, és amikor üt, felfutsz a falon, és háthaugrasz... amúgy érdekes bug... kipróbáltam :D ajánlom kipróbálásra
  • szoli91
    #8201
    én trainerrel kreáltam meg a dahakás bugot, majd alkalom attán felteszem az oldalra és felteszem a SOTot is talán
  • Looooser
    #8200
    ahham értem már :D
  • szoli91
    #8199
    ahhoz szerintem használj trainert, mert jobb a biztonság és hát az több bugot csinál xD
  • Looooser
    #8198
    és hogy viszem fel oda kaileenaát és hogy veszem rá hogy adja oda az egyik karját hogy azzal bevágjam a falat???XD
  • szoli91
    #8197
    először gondold végig mit csinálsz...
  • Metálkalány #8196
    Már nem kell! Megvan a megoldás mégis!!!
  • Metálkalány #8195
    Sziasztok!

    Elakadtam azon a helyen ahol Kalinea könyvtárát elhagyjuk és utána kilyukadunk az óraműnél. Már a végigjátszásokat is elolvastam, de mindenhol csak azt írja, hogy innen a megismert úton jussak vissza a homokórához.....Már mindenfele elindultam, de nincs meg a helyes út... Valaki megszánhatna és leírhatná, mert így sosem jutok el a maszkhoz.... Kösssszzz
  • Dzsiti999
    #8194
    azt olvastam, hogy van olyan bug is, hogy amikor a trónteremben harcolsz Kaileenal kiütheted vele a trón falát XD az érdekes lehet
  • simirizsa
    #8193
    Nékem olyan bugom volt hogy alternativnál Dahaka csak néha ütöt és Kaileena nem lött. Meg ahol meg kellet volna kapaszkodnia ott csak lazán leset
  • szoli91
    #8192
    armageddon én mutatok neked olyan dahakás bugot hogy ketté áll a füled. majd felteszem az oldalra.
  • szoli91
    #8191
    én sem találtam benne bugot xD
  • armageddon666
    #8190
    mondtam hogy 1t vissza kell loadolni és kész... ha akkor nem ment volna akkor kellett volna a reinstall... de nyugi má'.
  • totyak
    #8189
    Először is kezdjük azzal, hogy tudtam, hogy kell használni a kardot, de hiába mert cseszett rá. Másodszor meg nagyon jól tudom azt is, hogy egy játék úgy kb. hol tárolhatja a mentett játékokat úgyhogy azt sem kell magyarázni. Egyébként nem kellett uninstallni. Egyszer kiléptem a játékból, aztán vissza és láss csodát jó lett.
  • Looooser
    #8188
    én találtam 1-2őt a herceggel leestem ott ahol nem kellet volna és meghaltam meg ilyenek
  • armageddon666
    #8187
    azz nem lehet... Super Mario Bros.ban is van!
  • armageddon666
    #8186
    ŐŐŐŐŐ [ide most akartam egy űberbugos játékot mondani de nem jutott eszembe...]
    amugy szoli: ez nem bug... de nem gondolják hogy van olyan hülye aki visszamegy... az a bug hogy a dahaka még nem áll ott és mikor gyanutlanul kilépsz meggyak :D
  • Picar77
    #8185
    Prince of Persia 1 én abban nem láttam bugot
  • Looooser
    #8184
    mondj nekem 1 példát olyan játékról amiben nincs bug
  • szoli91
    #8183
    szerintem mindenre gondolni kéne nem? Minden hibát ki kellett volna javítani, mert ha kijavították volna az összeset, akkor nem lehetne fikázni a játékot és nem nyílnának BUG topicok a gémről