10262
  • armageddon666
    #8142
    wááá ez teccet XD felugrálsz rá! > felugrálsz kaileenára > felugrálsz a nagymellű csajra XD XD XD és kombózol rajta! és amikor kicsapod akkor ő megijed tőle és elkezd hátrálni XD looool
  • szoli91
    #8141
    kaileenát úgy kell kicsinálni, hogy mindig felugrálsz rá és nyomod a SPACE+MOUSE1+MOUSE1 kombót. Amikor éppen csapkodni kezd folyamatosan haladj hátra, mert akkor nem tud eltalálni (meg se próbálj védekezni). Egy idő után kivédi az ugrálós támadásod, utána azt csináldd, hogy csapkodjon időlassítás és csapkodd ezerrel. A homokszörnyekről annyit, hogy ugyanúgy támad őket ahogy kaileenát, vagyis SPACE+MOUSE1+MOUSE1.
  • Looooser
    #8140
    bébe hoollóharcos efektet nekik... ha nem bírod már szuflával használ a szend©®™♂-et mejnek segítségével a tájmot kiveted a szubtérbe és a rajtad kívül eső tárgyak a szubtérben lévő hideg által létre jövő fagyás által kiszolgáltatott neked...winds of fate....
  • armageddon666
    #8139
    LOOOL! 2 ilyen silhoutte szerű szörnyet küld rád?! vagyis ez még csak az első harc a trónteremben?!! pfff..... akkor sztem kezd előről easyn mert az uccsó harc még nehezebb :K
  • totyak
    #8138
    Amúgy ha megölném azt a két ellent akit rámküld, akkor utána még a nőt is ki kéne nyírnom? Mert az aztán tuti soha nem sikerül. Ezzel a két paraszttal sem boldogulok. Ötlet? Én úy próbáltam, hogy felmentem a trón lépcsőjére, a barmok meg nem tudnak lépcsőzni, de még így is sokszor eltalálnak. Az a baj, hogy minden kardcsapásomat kivédik. Egyébként ha egymást ütik meg attól is megy le az életük?
  • armageddon666
    #8137
    pedig már ölték meg Hardon is élettöltők és homokhasználat nélkül is... amugy amit biztos hogy nme tudtok megcsinálni: élettöltők nélkül megölni Dahakat
  • totyak
    #8136
    Bakker egyszerűen nem tudom kinyírni a pirosruhás ribit. Már az ideg szétvet, de teljesen. Ordítani volna kedvem csak itthon van a család.
  • Looooser
    #8135
    hehh? most mee van?
  • szoli91
    #8134
    :P
  • Boconadi
    #8133
    akkor megnyugodtam
  • Mike65
    #8132
    úgy néz ki megoldódott, valami galiba volt, nem ment vissza a múltba, és így nem voltak meg a párkányok amik kellettek
  • Boconadi
    #8131
    a flimet láttátok már? Az is elég izgalmas volt meg vicces is. A játék is elég élvezetes, mingyárt mek és játszok is eggyet
  • Mike65
    #8130
    na megint szépen elakadtam olyannyira, hogy végigjátszás megint szart se ér a második esélynél vagyok, felvette a maszkot, és egy ilyen időutazó szentélybe jutottam, ahonnan az út visszafele egyszerűen nem járható! amint kimegyek a vízfüggönyön, a falból felváltva kardok jönnek ki. semmi gond továbbmegyek, ki egy vékony gerendán ahol körfűrészek mennek, 2 kis gerendán szépen átjutok egy ajtóhoz, itt kimegyek, jobbra vezetne az út, ott egy pengés gerenda forog vízszintesen megy ide oda, a talaj leomolva úgy, hogy egy kis nyúlvány széltében a feléig van , falonfutni nem lehet mert be van omolva, távolság túl nagy ugráshoz, a fal másik oldalán megintcsak lehetetlen futni, mert egy oszloptöredék megakadályoz, na itt most mi a rákot kell csinálni?
  • Jesy
    #8129
    Hellsing47 akkor jó vagy :D
  • szoli91
    #8128
    szerintem jesy nem értette mit írtam :P
  • Hellsing47
    #8127
    pfff..amatör :P..én 12perc alatt jutok el a griffig...a buszból..gondolatátvitellel...ugy hogy fel sincs telepitve a gém
  • Jesy
    #8126
    jah és a csajnak is tuttam a nevét de a nagy mellű kifejezés jobban teccett! LooooOooooooL
  • Jesy
    #8125
    hátrakötött kézzel viszem végig kikapcsolt monitorral :D
  • armageddon666
    #8124
    néha szerintem nem tudot mit irsz... vag yhogy más mit ir... vagy.... nc...
  • Looooser
    #8123
    hjajj de szeretem az okoskodókat akik nem néznek körbe mielött írnak
  • szoli91
    #8122
    ugyan már xD csak okoskodik xD ha véresen gondolja ... hát ... akkor nem tudom mit gondoljak rúla xD
  • Looooser
    #8121
    Figyelj... szoli... most.. nem toom...szerintem véresen gondolja...szoval... nem toom...ne kötekedj vele...
  • szoli91
    #8120
    nem mondod? xD A griff is egy főellenség csak nem a legfőbb. Akkor úgy mondom, hogy egy boss, vili?
  • Broafka
    #8119
    az előbb mondtam, miért nem figylesz rám?
    "viszont az adott területre nem való nagyon a ló, nah mind1"
    én is ezt mondtam nagyjából
  • Picar77
    #8118
    Ték
  • Picar77
    #8117
    Mármint Kaileenának lol én se tudok irni:D
  • Picar77
    #8116
    Na nem mondod amúgy Kaileenánk hívják.Ja és tanúlj meg irni:P
  • Jesy
    #8115
    WW-nek kettő vége van... és nem griffel harcolsz hanem DHAKA-val de dhakaval csak akkor ha összegyűjtöd az össze "LIFE UPGRATE"-t és akkor kpasz 1 ólajtónyi kardot és azzal gyilkolod DHAKA-t:D a 2. az meg az hogy azt a pirosruhás nagymellű csajt kell széttépni....
  • Looooser
    #8114
    és honnan-hova lovagolna? eleget lovagok a sivatagban :)
    mellesleg a TTT-t is "elkapkodták" bár mennyire is késett...
  • szoli91
    #8113
    a repülő szőnyeg tényleg odavágta volna ez egész játékot, amúgy a másik főellenség egy griff lett volna, amivel többször kellett volna megküzdeni, de a WW-ben kaptunk griffet és ki is nyírtuk xD
  • ffxi
    #8112
    Úgy jó ahogy van.
  • Broafka
    #8111
    1, nem tudtunk róla, legalábbis én nem
    2, egy észt azért szerencse hogy levették, legnagyobb bukás lett volna benne a repülő szőnyeg, viszont a lovaglás az nem lett volna benne rossz, viszont az adott területre nem való nagyon a ló, nah mind1
    3, türelmetlen bagázs, nem tom hova rohantak annyira, a TTT is késett vagy 3 hónapot

    összességében, azért jobb hogy lemaradt...
  • Hellsing47
    #8110
  • totyak
    #8109
    Amúgy azt tudtátok, hogy a SOT-ból kb. 15%-ot levágtak, hogy elkészüljenek vele karácsonyra? Eredetileg lehetett volna lovagolni, meg repülő szőnyegezni. Meg lett volna valami másik főellen is és a tereptárgyakat fegyverként lehetett volna használni.
  • Looooser
    #8108
    jah és azért mondtam hogy 55% mert onnantól már kevesebbet kell dolgozni mint dáig nem azért hogy rád licitáljak...
  • Looooser
    #8107
    55% ez a leghosszabb réssz mind 3 közül...
    neki kéne ülnöm megint jáccani vele...
  • Picar77
    #8106
    Szerintem a WW-nek sokkal jobb hangulata van ez a sötétség nekem nagyon tetszet.
  • szoli91
    #8105
    50%-nál jársz
  • totyak
    #8104
    Szerintetek most kb. hány %-nál járok, mert már nagyon elkezdeném a 3. részt? Ott vagyok, hogy kinyitottam a nagy kaput és a pirosruhás nővel harcolok. Szerintem ennek a résznek nincs olyan jó hangulata mint az elsőnek, úgyhogy minél előbb végig szeretném játszani.
  • ffxi
    #8103

    Klip, de WW-s klip jobb:)