10262
  • Hellsing47
    #8262
    hosszu..a lényeg hogy ha megszerzed az összes élettöltöt akkor a végén dahakat nyirhatod..(és ebböl jön hogy nem Kaileen-át és ezért megy majd a hajon veled a TTT elején)
    meg mint már irták a TTT az alternativ(jobb) befejezéstöl fut tovább..
  • totyak
    #8261
    Valaki elmagyarázná nekem a játék végét. Azt olvastam, hogy kétfajta befejezése van, de ez hogy lehet? Asszem most vagyok a végén, Kaileenával küzdök másodszorra, de én abban reménykedtem, hogy Dahaka ellen játszhatok. Vagy akkor most mivan, majd ő is jön? Meg belenéztem a T2T elejébe. Az a csaj a hajón Kaileena? De ha legyőzöm, hogy kerül oda? Mégis eljött velem a WW végén? Ha lehet mindenre válaszoljatok, mert ez most eléggé megkevert.
  • Hellsing47
    #8260
    nekem EGYETLEN EGY eredeti gémem van: a POP WW(azaz ez :D):P
    amugy letöltöd kiirod veszel dvd-tokot letöltöd a boritoját(már ha le lehet) kinyomtatod..berakod a dvd-t a tokba és rárakod a boritot és tessék.."majdnem" eredeti gémed van :PPP
  • szoli91
    #8259
    bocs hogy máre a harmadikat írom, de még kiakarok javítani. A "nyamvadt szart" a CD-re értem nem a játékra, mert a gém az...az valalmi überalles xD
  • szoli91
    #8258
    Meg az eredeti gémnek van esztétikai értéke. Ahogy ránézel tudod, hogy ez eredeti (ha nem nézel rá, akkor is xD) És nem az a nyamvadt szar CD-kre kiírt másolatod van.
  • szoli91
    #8257
    Azért ilyen drága, hogy visszajöjjön a pénz, amit a fejlesztésre áldoztak, azért ennyi. ha a fejlesztésre nem kellene költeni, szerintem kiidobnák 2000Ft-ért
  • Looooser
    #8256
    Figy nekem PS2 re lessz meg szép dobozban :P nyenyenye
  • Picar77
    #8255
    Hehe:D
  • armageddon666
    #8254
    4d annyi játékot kapsz. klompa a főellenség... uténa vége a játéknak... 12k helyett 3k... 4óra helyett 1...
  • Picar77
    #8253
    Nekem úgy is jó amúgy mi a külömbség a kettő között csak a boritó vagy más is?
  • Hellsing47
    #8252
    azt mondom..4000ért megéri..de NEKEM 14-ért már nem...
  • armageddon666
    #8251
    LoL... akkoris nekem szép rendes dobozban van nektek meg neeeem :P maximum gagyi exclusivosban...
  • Picar77
    #8250
    De csak 3000 :D
  • armageddon666
    #8249
    nekem 3hét minden játék.... ill itt a sorozat volt annyi :K TTTben 1szer sem akadtam el... szal az megvolt 1 nap alatt... ezért sok a pénz de TTTt megvettem... a töbi az csak exclusives dobozban van szal kihagyom őket :K már ez is...
  • Mike65
    #8248
    tudod annak hogy ott áll a polcodon egy eredeti gém doboza, van valami varázsa, persze hogy sok érte, de csak magyarországon sok, máshol telik rá gond nélkül, az árak nem hozzánk vannak mérve és ha ezt valaki 3-4 óra alatt elsőre kiviszi hááát... nekem elsőre több mint 1 hónap volt, órában legalább 20, és itt is sokan kivitték már többször gondolom, akkor miért nem érné meg a nyamvadt 4000 ft
  • Picar77
    #8247
    1. nem 3 hónappal később hanem legalább 1 évvel később lett ennyi
    2:nem 4000 hanem csak 3000 :P
  • ffxi
    #8246
    Igaza van most mért? 14ezre az eléjén, utána 3hónappal rá meg 4ezerért?
  • Hellsing47
    #8245
    a RLD eddig a legjobb gémeket törte fel..nekem a kedvenc cracker team-em..
    és én addig fogom "isteniteni a RELOAED-et" amig marad ez a 14-15ezer FT-os ár..
    ha eleve ugy adnák a nagyon jó játékok kb 35%-át mint pl. a FaltOut 2-t már nagyobb esély lenne rá hogy többen megvennék...de igy hogy kidobsz 15e(igy most ez már csak 3ezer) forintot
    azért hogy 4 óra alatt végigvidd(vagy mind3nehézségi fokon 12-13ora) és utána ne nagyon vedd elö sztem nem éri meg..ha legalább lenne benne vmi multi féle..:-/
    szal akkor is RLD RulZ!!! :DDDDDDDD

    amugy meg leszarom a cégtulajdonosokat..ne adják ilyen drágán xDDD
  • szoli91
    #8244
    ha már ennyire isteníted a RELOADED-et, akkor a cégtulajdonost vedd el feleségül
  • Hellsing47
    #8243
    vagy inkább más gémet IS törtek e mellett...csak ez ilyen sok idö lett :D
    igyekezhettek volna jobban is,de örüljünk hogy vki végre feltölte(bár sztem mnki tudta hogyha vki feltöri az a RELOADED lesz :D)

    RLD RulZ!!:DDD
  • szoli91
    #8242
    valószínű
  • ffxi
    #8241
    De igazából mit tartott ennyi ideig? Más gémet törték és erre nem jutott idő?
  • Looooser
    #8240
    hehe
  • szoli91
    #8239
    kis kényelmes xD
  • Picar77
    #8238
    Én hétfőn vettem meg de örülök a cracknek mert így legalább nem kell mindig betenni a dvd.:D
  • szoli91
    #8237
    hát kb. ahogy nbézem a cdgalaxis honlapját 2990-ért kapni lehet a T2T-t. Lehet megkéne venni :K
  • armageddon666
    #8236
    hehe, mind2 of egy egyszavas hsz után ,nemmondom jólállunk... örültök végre hogy van crack? jajjjj de jóóó ugye? erre vártatok egész idáig!! igaz hogy már végigvittétek 8szor de szuper! most végigvihetitek úgy hogy közben berakhattok egy CDt vagy DVDt is és olvassa a gép mert nem húztátok ki! wáoooh
  • szoli91
    #8235
    hehe én már letöltöttem és kijelentem, hgy működik. Nem kell szkeptikusnak lenni, úgyhogy fénysebességgel menjetek az adott linkre.
  • scheri
    #8234
    Prince.Of.Persia.3.The.Two.Thrones-RELOADED crack!!!!!!

    http://rapidshare.de/files/34958017/Pop3T2T.CRACK.ONLY-RLD.info.w4club.eu.rar.html
  • Mike65
    #8233
    soha!
  • szoli91
    #8232
    inkább dahakát xD De előtte szedd fel az összes életnövelőt
  • armageddon666
    #8231
    akkor most vidd végig élettöltők és homokhasználat nélkül hardon Kaileenat :D
  • Mike65
    #8230
    nem nem, én nem pazaroltam a homokot, szépen lógtam oldalt, és amikor biztosra meg tudtam ütni, akkor fel azonnal lelassít megcsapkod, pár bukfences megoldás és vissza lógni :)
  • armageddon666
    #8229
    Összes életnövelő kell... amugy az alternatív az eredeti és onnan folytatódik a TTT...
  • Hellsing47
    #8228
    hallod!!
    ha ö lassitja be az idöt akkor utána neked is ezt kéne(azaz ezt kellett) volna tenned!!
  • Mike65
    #8227
    sikerült ésszel legyőznöm :) szépen kitapasztalgattam, hogy mit hogyan csinál és annak megfelelően cselekedtem nem harcoltam, pl ha ő lassítja be az időt én lelógok a peremen így nem tud semmit csinálni, harcal nagyon nehéz lenne legyőzni, nekem az ilyen kardos játékokhoz nem sok érzékem van, főleg a védekezéshez nincs, és nem is vagyok egy hc gamer, ennyi elég volt belőle, lexarom az alternatív befejezést
  • Mike65
    #8226
    háháá nem adom ilyen könnyen :) ne álszenteskedjetek már itt, ne mondjátok hogy ti halvérrel játszotok és nem szokott bennetek lenni semmi indult néha :D

    ha felszedem az utolsó életnövelőt de nincs meg az összes akkor is dahakával kell vívni, vagy ahhoz az összes kell?
  • armageddon666
    #8225
    mibajod van? talán mert itt már több támadást használ? ne menj rendezőnek rossz lennél annak... amugy nem muszáj jáccanod vele... amugy meg te vagy lama mert egy csomo embernek egyből sikerült... az alternativ részzről nem is beszélünk már eked. szal csá! mehecc.
  • Hellsing47
    #8224
    pfff....nem teccik akko : -_-
  • Mike65
    #8223
    fujj de undorító játék ez pfejj, hogy lehet ilyen hülyeséget belerakni, grrr az erőssebb kardal meg pár életnővelővel ki ne találják már nekem hogy nehezebb legyőzni a nőt a végén! tiszta hülyeség