10262
  • Hellsing47
    #8302
    amiért én "lehurrogtalak" az az hogy hol van a profil beállitás..
  • Looooser
    #8301
    mert nem itt kell azokat feltenni, hanem Általános csevegés és az ott kijelölt tápig
  • Lipták Róbert
    #8300
    Most már ezt is tudom kösz!
    De most ha egy újonc (aki még nem annyira járatos a fórumos "szakszavakban") kérdést tesz fel akkor miért kell lehurrogni???
  • Hellsing47
    #8299
    mond..öszintén...te VAK VAGY??
    nézz egy kicsit körül...kersgéld ott ahol van a kijelentkezés gomb ;)

    OFFolás: ha nem a témához kapcsolodo dolgot irsz be..pl ez is off amit most én irok
  • Lipták Róbert
    #8298
    Mit csinálok????? "miért offolsz" (ezt most nem értem)
    Ja és ezt a profilbeállítást hol találom?
  • armageddon666
    #8297
    őőh nekem is lenne egy. miért offolsz? amugy profilbeállítás
  • Lipták Róbert
    #8296
    egy kérdésem lenne: logót hogy lehet berakni a nevem helyére? előre is köszi...
  • szoli91
    #8295
    szerintem a Dahakás üldözések tök könnyűek Meg azok a kedvenceim
  • Looooser
    #8294
    akkor ez most melyik volt?
  • armageddon666
    #8293
    hát figy. én mindig mondok valamit. általában ba**ott nagy baromságokat amitől röhög az egész topic, vagy néha értelmeset... ami ritkán van, de akkor annak van mondanivalója...
  • Looooser
    #8292
    mondasz vmit de kibaszottul qrvára idegesítő
  • armageddon666
    #8291
    én tod fullra pártatlan vok de:
    "szerencsétlen fütyi!!!!!!%!! basswzus az összwes élet feltöltő megszerzése egymás után max 1 óra másfél"

    l(4)ser sztem nyugodj le... ne légy ilyen agrós...
    szoli te meg ne szólj bele mások dolgába. te is ovltál ilyen. nem is olyan rég. újreg vagy még hiába a logó meg a végigtolt gém... már nem újrek de még újreg
    még annyit hogy megszerezni az összes életnövelőt nem oylan egyszerű... ill ha végigvittük és utána... ezt az elején megkell szerezni és water sword és last-boss fight előtt savelni egyet... akkor lehet választani melyiket akarjuk gyakni... én a WWt és SoTot is egyszer vittem végig mert a dahakas üldözések nem könnyűek... szal megértem totyakot hogy másodszorra mentést szedett le.
    totyak hozzád no comment... nemtok mit mondani... elég hülye helyeken akadtál el és kis utánaolvasással nem írkálnál a fórumra és megkímélnéd magad a lebaszásoktól (megjegyzem eléggé jogtalanok).
    ez egy pártatlan hozzászólás volt ami az én saát véleményem tükrözni. vagy a másik énemét de ne bonyolódjunk bele...
  • Looooser
    #8290
    De ember nem értesz a szóbol? baszik tood minhúztam fel magad? nem olvasd vissza a hsz-jeidet mindegyikben segítséget kérsz mert nem tudsz játszani... mellesleg nefélj bármikor kell kiállok eléd...
  • szoli91
    #8289
    tudok olvasni ha nem fütyiztél le mást itt a bizonyíték:
    "Bazz te meg a fütyi nagyobb változata vagy. Nem mindegy az neked, hogy én hogyan játszom végig a játékot. Kutyát se érdekli, hogy neked mi a véleményed. Úgylátom nagyon találó nevet választottál magadnak"

  • totyak
    #8288
    Ember,tudsz olvasni? Nézdd meg a 8282-est aztán megtudod hogyan kezdődött az egész. Én egy csúnya szót nem mondtam még senkire ebben a fórumban, erre egyes emberek veszik maguknak a bátorságot, hogy egyszerűen lefütyizzenek egy álltaluk ismeretlen embert. Kíváncsi lennék, hogy a szemembe merné e mondani. Úgy néztem nagyjából egy korosztály lehetünk. az viszont igaz, hogy utána már én sem hagytam szó nélkül, de amit írtam az mind igaz. De szerintem ennek még úgyis lesz folytatása, mert vannak akik nem viselik el az építő kritikát.
  • szoli91
    #8287
    honnan tudod, hogy nem az annya vagyok ? A hsz-edben valami nem stimmel:
    " nem én fütyiztem le mást" De képzeldd el lefütyizted Loooosert xD
  • totyak
    #8286
    Agyasgyerek, ha jól emlékszem te kezdted. Mellesleg lehet, hogy én azért vagyok vesztes, mert egy játékkal sem tudok rendesen játszani, te pedig azért, mert az agyad helyén lekvár van. Szolinak meg azt üzenem, hogy a saját dolgával törődjön. Szerintem nem kell Loooser védelmére kelni. Nem vagy te az anyukája. Amúgy vele nincs semmi bajom. Részemről ennyi, többet nem írok erről a témáról, de azért azt ne felejtsétek el, hogy nem én fütyiztem le mást. Kultúráltan is lehetne véleményt nyílvánítani.
  • Looooser
    #8285
    tityi totyi trotyak totyak.
    én legalább nem azért vagyok vesztes mert nem took egy játékkal rendesen jáccani és fordulok minden percben egy szerencsétlen fórumozóhoz hogy segítsen, mellesleg igen van itt a közelemben egy hatalmas fütyi és meg mondom hol a lábam közt...
    ---
    Szoli köff amúgty meg nehogy már egy kis köcsög újreg pofázzon itt és ossza a lapokat
  • szoli91
    #8284
    totyak engem speciel érdekel. Szerintem nem kéne beszólni, mert a te neved sem valami, hogy is mondjam valami nagy cucc. Amikor olvasom a Totyak nevet nekem valami csíraság jut eszembe
  • totyak
    #8283
    Bazz te meg a fütyi nagyobb változata vagy. Nem mindegy az neked, hogy én hogyan játszom végig a játékot. Kutyát se érdekli, hogy neked mi a véleményed. Úgylátom nagyon találó nevet választottál magadnak.
  • Looooser
    #8282
    szerencsétlen fütyi!!!!!!%!! basswzus az összwes élet feltöltő megszerzése egymás után max 1 óra másfél
  • szoli91
    #8281
    úgy kellett volna, hogy megkeresed az összeset, legalább töb percet töltesz el a játékkal
  • totyak
    #8280
    Bocsáss meg ezért a szörnyű tettért. Másra nem tudok hivatkozni, mint pillanatnyi elmezavarra.
  • szoli91
    #8279
    nekd elgurult a gyógyszered? letöltöttél egy mentést? ez szentségtörés
  • totyak
    #8278
    Köszi, de Picar77 tanácsát fogadtam meg. Leszedtem egy 100% mentést aztán gyerünk. Nem is volt nehéz legyőzni Dahakát, bár én easy-n játszottam. A lényeg hogy nagyon jó kis játék volt és ha lesz időm nekiállok a T2T-nek is.
  • szoli91
    #8277
    itt van az oldalamról a lelőhelyek:
    Életerősítők helyei:

    1. Ezt ott találod, ahol Shahdeet megölted. A padlón fogsz látni egy vérfoltot és ott előtte lesz egy oltárféleség. Ezt húzd magad felé, amikor a Herceg elengedi kerüldd meg és menj be a mögötte lévő ajtón.

    2. Ezt ott találod, ahol Madárembert megölted, csak ez éppen a múltban van (Ide akkor gyere, amikor már megvan az Időlassítás képességed (Eye of Storm). A lépcső tövében lesz egy kapcsoló, rálépsz, Időlassítás, fel a lépcsőn, a kis rácson átgurulni.

    3. Ez a Központi Teremben van (Central Hall). Amikor Kaileena odaadja a Serpent Swordot, akkor abba a teknősbékaszerűségbe kell belevágni a kardot. Itt felfog jönni egy kar, és addig forgasd, amíg nem keletkezik egy híd a Homokóraterem folyosójának bejárata és és Központi Terem között. Nem tudom, hogy most hol, de valamelyik oldalon letutsz ugrálni.

    4. Ezt a kerti toronyban találod. Ez a hely ott van, ahol látni egy hajót a távolban. Amikor berontasz a kertbe kövesd balra a korlátot és ahol vége ott le kell ugrani.

    5. Ez is a kertben van, csak az aktiváló résznél. Itt fel kell menni ahhoz a részhez, ahol van egy kar, és ha azt elforgatod, akkor jönni a fog a víz. Pont fölötte fel lehet ugrálni és ott lesz.

    6. Ez a mechanikus torony aktiváló részénél van, ahol egy Brute dobál minket Spike Beast-ekkel. Amikor kiértünk a terepre, forduljunk balra és ott látni fogsz egy sérült falat. Csináljuk úgy, hogy a Brute odadobja a Spike Beast-eket, felrobban, utána menjünk be.

    7. Ez a börtönben van. Ahol a megküzdöttünk a Főbrute-tal, csak éppen az emeleti részén. Találunk két kitörhető falat. Az egyikben van egy kapcsoló, ide fussunk fel és Időlassítás, a másikban van a bejárat, ide fussunk be.

    8. Ez a könyvtárban van. Amikor ilyen körszerűeken kell egyensúlyozni, akkor a falban fogunk látni egy eltérő utat. Oda kell bemenni.

    9. UTOLSÓ! Ez a Southern Passage-ben van, ahol Shahdeet láttuk menekülni, és lázárult mögötte egy kapu, nekünk pedig fel kellett menni a terem legtetejébe. Ismételjük meg ugyanezt. Amikor látunk egy rozoga rácsot azt törjük, be húzzuk ki a ládát fussunk a fenti részre, fel a kapcsolóra, Időlassítás és be az ajtón.

  • Hellsing47
    #8276
    #5664
  • Picar77
    #8275
    Elöször is nézz egy végig játszást a dahaka teamen.
    Másodszor pedig igen úgyanoda kell majd menned csak Dahakat kell kinyirni.
  • Hellsing47
    #8274
    ha jol emléxem akkor 9 :)
    alul meg ott a akeresö..levan irva az összes lelöhelye:)
    én is innen néztem :)
  • totyak
    #8273
    Na sikerült végigjátszanom ezt is. Szerintem az első rész jobb volt,de erre semlehet panaszom. Nagyon jól szórakoztam vele. Végülis Kaileenát kellett kinyírnom, aztán megjött Dahaka, és elvitte a holttestet meg a medálomat. asszem megpróbálom a másik végigjátszást is ha valaki felvilágosít, hogy kb. hány életnövelő van és azokat merre telálom. Ja és ha megvan mind akkor csak simán visszajövök a végén levő térhez és akkor nem Kaileenát kell ölnöm, vagy mi?
  • szoli91
    #8272
    az SDK olyan progi amivel tudod szerkeszteni a gémet. olyat is csinálhatsz vele, hogy örökké az eagle sworddal gémeljél. Ezt a fejlesztők nem adták ki és ezért csináltak egy petíciót, amit ha aláírsz, akkor növeled az esélyét, hogy kiadják.
  • Lipták Róbert
    #8271
    Lemaradtam valamiről. Mi ez az SDK??? És milyen petíció??
  • szoli91
    #8270
    arra van az SDK írd a lá a petíciójukat és hátha kiadják
  • Lipták Róbert
    #8269
    Valaki el tudná mondani: A herceg ugyebár az EAGLE SWORD-ját a hajón elvesztette, és én még is láttam egy rakat képet arról, hogy az idő szigetén azzal nyomul. Van hozzá kód? Vagy ez egy másik verzió mint a PC-s???
  • szoli91
    #8268
    A WW előnye, hogy mindenhová viszatudsz menni. Szerintem nézz körül az egész térképen és biztos találsz egy párat MEg szerinte ma fénykard az nagy szar, mert ha vágsz vele, akkor sebesülsz. A legjobb titkos fegyver a kesztyű (szerintem)
  • totyak
    #8267
    Hát akkor én nem Dahakával fogok harcolni, mert talán ha 2 életnövelőt összeszedtem. Meg az a water swordot sem vettem fel, azt sem tudom mi az. Viszont a zöld neon kard az megvan. Tök jól néz ki. De azért ez így elég gáz, hogy nem az alternatív befejezésem lesz és kinyírom Kaileenát, de a T2T-ben mégis ott lesz velem.
  • szoli91
    #8266
    meg lehet venni oylan matrica papírt vagy mit, és arra rányomtatni, leválasztani és rátenni a DVD-re
  • Hellsing47
    #8265
    ragaszto helyett van jobb megoldás is :D
    veszel eleve olyan nyomtatot ami rá tudja égetni a képet a korongra..csak hát ahhoz olyan lemez is kell :D
  • szoli91
    #8264
    én is gondolkoztam már ezen. Meg valahol le lehet tölteni az a képet ami a DVD korongon van. Ezt is szépen kinyomtatod teszel rá ragasztót és felnyomod a DVD-re. És voálá: egy hátikészítésű "eredeti" játék. Lehet, hogy kifogom próbálni xD
  • Picar77
    #8263
    a water swordot is vedd fel az nem elég ha csak az összes élettöltött szerzed meg