10262
  • Picar77
    #8342
    Bocs de csak tördeltett tudok adni.
    http://dahakateam.uw.hu/wwsoundtrack.html
  • KILLER2
    #8341
    Nem tud valaki működő linket a WW zenérie (teljes számok) vagy legalább a főmenüére? Sehol sem találom ahol meg ott van az meg már nem működik.
  • szoli91
    #8340
    ez teljesen igaz
  • armageddon666
    #8339
    ez teljesen szubjektív dolog ezért nem kötök beléd... Hangulatilag mind ott volt. csak más más hangulat... SoTban dicsőséget akarsz szerezni, majd elszabadítod az idő homokját, és ezután azt akarod visszacsinálni. közben beleszerecc farahba is aki meghal. innentől elborul az agyad, lemészárlod a szörnyeket és utána nincsmitveszteni alapon megteszed amit korábban mondott de akkor nme biztál benne. WWben a sorsod elől menekülsz. a halál elől. TTTben pedig már indulsz haza mert azt hiszed minden rendben, ám szembesülsz a valósággal. a régi ellenséged él és erősebb mint valaha. megfertőz téged is a homok és már magaddal is meg kell küzdened. egyre inkább a gyilkolásra mész, a bosszúra, amig rá nem eszmélsz hogy nem ez a legfontosabb. nos mind3 játék visszaadja ezek hangulatát. a félelmet sokkal könnyebb visszaadni ezért lehet hogy hangulatban jobb a WW mindnél, a keleti érzés is ott van SoTban, TTTben tényleg nincs ott annyira erősen. A TTT egy záróepizód, amihez ismerned kell az előző 2 játékot, mert anélkül nem tudja a hangulatot anniyra átadni.
  • constantin
    #8338
    Csá.Valaki tudna nekem segíteni.A warrior within főmenü zenéjét szeretném megszerezni.Nagyon megköszönném.Akinek megvan az legyen szives töltse fel valahová vagy vegyen fel msn-re:[email protected]
  • Mike65
    #8337
    hogy is nézhetném egybe, ha egyszerűen nem hozza a hangulatot
  • armageddon666
    #8336
    TTT inkább SoThoz hasonlít mint WWhez... és nem külön kell nézni ezt a 3t hanem egybe. amugy nekem igy vannak sorrendbe hogy:
    TTT
    SoT
    WW
  • Mike65
    #8335
    ez a two thrones, nem hozza nekem a hangulatot, igaz még csak az elején járok, de korántsem élvzem annyira mint a ww-t :( látványvilága is gynge hozzá képest
  • armageddon666
    #8334
    nem XD csak tippelek mert ezzel a monitor meg egér hz állítással tényleg változik a sebesség meg pontosság meg egyebek...
  • ffxi
    #8333
    Hűűű még te sem tudod, nem?
  • armageddon666
    #8332
    mert warez... nyisd meg úgy hogy World of Warcraft privát szerverek... ebbe nem lehet belekötni...
    ffxi: azért írtam hogy másik topic mert oda válaszoltam :D amugy ne rakd vissza a gémet 800*600-ba hanem szerezz egy progit ami az egerednek a nemtommilyét magasabbra veszi... (vmi Hz-s dolog az is..) aztán akkor gyorsabb lesz. esetleg leeht mivel ez nVidia, hogy a monitorod visszavált 60Hz-re. akkor olyan drivert sezdj le hzzá amiben van refresh rate overwrite és akkor beállítod hogy 100/85Hzen menjen.
  • ffxi
    #8331
    Ne máááár!! Nem azért vettem 6600GT-t hogy 800*600-ba nyomjam a gémeket.
  • Looooser
    #8330
    ffxi: Új egér vagy a kép beállítást vedd vissza 1024x768-ról 800x600-ra mert ha lézeres egeredvan lehet 800x600 dpi-s az egered...
    ----
    Brofi: Hát te meghogy kaptál 3 büntit pontot? (én 3 szor megnyitottam (minden bezárás után újra) a WoW free srvs topicot... nem toom hogy mért nem engedik)
  • ffxi
    #8329
    Nem! Ezzel is ugyanez a gond, csak azért.
  • armageddon666
    #8328
    Másik topic...
  • ffxi
    #8327
    HELP!
    Hogy lehet az hogy ATI9200-ről való váltás 6600GT-re, az egér nem működik megefelelően? Akinek 6600GT-je van az gampad-dal nyomja vagy bill+egérrel? Mert ez így nem kóser, tök gát mert ATI-nál érzékenyebb itt meg kilómétereket kell tolni, hogy elforduljon a kamera. Egér érzékenységet a maxon ráadásul!!!!
  • Picar77
    #8326
    Nagyon jó lenne biztos
  • szoli91
    #8325
    ohh az kár, pedig milyen fíling lenne úgy végigtolni xD
  • armageddon666
    #8324
    azt nehezen ugyanis ilyenkor dahaka bebugzik és nem jön...
  • szoli91
    #8323
    pedig az tök jó lehet, hogy sandwraith vagy a játék elejétől és úgy mész végig a sztorin
  • Looooser
    #8322
    ezeket nem tudtam ezt hibát 1 szer hoztam elő véletlenül nam is akaraom többet most meek átalakulni sand wraith-é a vízkarddal az oldalamon (újra kell csinálnom rendszer vissza állításom volt :S)
  • szoli91
    #8321
    A haveromna kis volt kétszer egy ilyen bugja.
    Elsőnek neki a Shahdeevel való harc előtt (amikor az oltár felé mész két SandWraitht látni
    A másik: Shahdee kinyírása utáni első idősíkváltó portálnál
  • Broafka
    #8320
    ez igazából nem bug, de most melyik portálnál shadeenál? amikor először teleportál? de akkor nem lehet mert az videós teleportálás, de van egy teleport ahol asszem 2 teleport aktiválás létezik, és ha a másikat csinálod akkor leszel sandwraith
    legalábbis eddig rengeteg embernek volt, szóval nem hiszem hogy ez... bug lenne
  • Looooser
    #8319
    hogy értve?
    asszem a shadee után volt ez a bugom :D spider sword-del
  • Broafka
    #8318
    melyik teleportnál lehet "véletlenül" átváltozni sandwraith-á?
  • Looooser
    #8317
    nem kellett volna? Imádom ezt a játékot
  • szoli91
    #8316
    még nem untad meg?
  • Looooser
    #8315
    fúúú rengeteg jére ez a kedvenc részem. amúgy a sotot 18-szor vittem végig ezt márvagy 20-on felül a ttt-t meg 10 szer
  • szoli91
    #8314
    te már hanyadjára viszed végig? szerintem nincs értelme többször, mert úgyssem fog megjelenni a titkos menü
  • Looooser
    #8313
    Jah kicsit took most megyek a maszkhoz ás meg van a Water Sword :D
  • Looooser
    #8312
    mindenkit idegesítenek...
  • szoli91
    #8311
    az igaz, de annyira feltudnak idegesíteni.
  • armageddon666
    #8310
    másrészt erre való a fórum nem offolni és nem köteleő olvasnod és mindenkinek azt mondanod hogy gondolkozz...
  • szoli91
    #8309
    jó ötlet lenne, mert már nagyon idegesítenek, hogy "elakadtam segítesetek már" dumával.
  • armageddon666
    #8308
    holnap szólok adminoknak hogy zárják őket... senki nem jár ide úgyse... csak néhány láma... a kérdéseikre meg már van válasz csak keresniük kell rá... aztán ha mégse megy ott a dahakateam.
  • szoli91
    #8307
    a Prince topicok kezdenek nagyon ellámásodni, mert ez már lámaság am iitt folyik
  • Looooser
    #8306
    Lipták és Hellsing OFF tápigba most!!!!! s viszont tényleg ne offoljatok
  • Hellsing47
    #8305
    igen..én is igy csinálom..de nálam alap hogyha beregelek vhova akkor megnézem hogy mik a beállitások meg mikre képes az oldal :D
    de ez már télleg nagyon off :-)
  • Lipták Róbert
    #8304
    a "vakságom" az amiatt lehet mert a fórumba sohasem lépek be úgy hogy a főoldalról hanem könyvjelzőből és sosem néztem még meg a fórum fül alatti dolgokat szal még sosem jelenteztem be úgy (no érted) na mind1. de igaz előtte szét kellett volna néznem (nem pedig hülye kérdést feltennem)...bocs
  • Lipták Róbert
    #8303
    igaz igaz ok! és jogos! de most legalább már ezeket is tudom!