10262
  • Broafka
    #8422
    pff, lehet hogy több a procim 1 Gigánál :D
    jah, 2 Ghz :D
    csak rosszul mondtam sry XD
  • Picar77
    #8421
    :D szívesen
  • Looooser
    #8420
    jkössz
    szvl megvan a karácsonyi listá m :D
  • Picar77
    #8419
    http://www.edigital.hu/product.php?productid=25821&cat=417&page=1
    tessék itt mindent megtalálsz
  • Looooser
    #8418
    mennyi a beépítettje?
    256 vagy 512, és hol vetted?

  • Picar77
    #8417
    35 ezerért
  • Looooser
    #8416
    Mennyiért vetted az Atix1600 prot?
  • Picar77
    #8415
    3.04 Ghz 2048 MB Ram Ati X1600 Pro
  • KILLER2
    #8414
    3.00 Ghz, 2.99 Ghz 1024 MB Ram GeForce 6600 Direct 9.c
  • Looooser
    #8413
    2,64 Ghz 512 ram Drict 9.c Ati 9550
  • Broafka
    #8412
    és?
    nekem pont eléri a prémium osztályt bocsi :P
    1 GHz-em van, 1 Gb memóriám directx 9c és Ati Radeon 9800 pro
  • Looooser
    #8411
    a minimális konfiguráció 800 MHz-es processzornál, DirectX 9-es grafikus kártyánál és 512 MB memóriánál kezdődik, míg a prémium osztály 1 GHz-es chipet, 1 GB memóriát és a Vista funkcióit támogató grafikus kártyát követel.
    by
    SG
  • szoli91
    #8410
    akkor nem kell xD
  • Broafka
    #8409
    annyi van :D
  • Looooser
    #8408
    az fasság max egy 3 hónapos próva verz mert ha teljes vistát kiadnának az tré lenne hatalmas veszteség a Windowsnak... amúgy meg sztem nem éri meg mert a géped mag halna alatta... tood minimum 1Gb Ram stb kell hogy "normálisan" fusson...
  • szoli91
    #8407
    huh én megfogom venni a következő pc worldöt, mert állíólag benne van a windows vista teljes verziója :P
  • KILLER2
    #8406
    De ő írja a levelet te meg keresed a címet. Én meg buzdítalak titeket. :D
  • szoli91
    #8405
    mért én keressem meg? xD AMikor te is ugyanúgy feltudsz menni az oldalra :D
  • Looooser
    #8404
    lécci eresd meg köszi :)
  • szoli91
    #8403
    zerintem a pc world oldalán biztos megvan adva
  • KILLER2
    #8402
    Az nem árt :)
  • Looooser
    #8401
    jó deazkéne hogy tudjam azt qrva ímélcímmet mert azt bnem toom...
  • KILLER2
    #8400
    Küldd azt a levelet, de úgy hogy gyújtsák égjenek el a szégyentől! Sok játékot tudnék tenni erre a listára, de a PoP egyik részét sem. A PoP triológia az eddig általam játszott játékok közül talán a legjobb. Jó történet, nem unalmas, jó a zene meg minden! Nem való ilyen listákra főleg nem ilyen kis semmitmondó helyen. Legalább a lista designje lenne szép :)
  • Looooser
    #8399
    mindenhol ott van csak szólok... legalábbis az eggyik rész az tuti...
    -----
    Adammmmmm: ne átugord vagy fus nem ott ahol hezdődik a luky ott lógj le látsz egy piros ponyvát nyomsz egy 'c' gombot elkezd lecsúszni a ponyván aztán mielött leesnél nyomj egy space-t át ugrik egy pallórta gondolom innentől meg meg tood csinálni
  • szoli91
    #8398
    húha, azt nem olvastam el, hogy a 10 legrosszabb játéka közé sorolták xD Looooser igazad van, küldd el! Mert ez a trilógia szeerintem a 10 legjobban az első 3ban biztos benne van
  • adammmmmmm
    #8397
    Segítség!
    Csak mostanában kezdtem el játszani és elakadtam annál a résznél hogy követtem azt a nőt a két kardal átmentem a portálon a múltba utánna és egy teremben a meghúztam egy kart ráugrottam a zászlóra lecsúsztam és átmentem az ajtón ott van egy gödör és nem tudok hosszan át ugrani.Hogyan lehet?
  • Looooser
    #8396
    figyelj szoli most komolyan a PoP triológia minden részével együtt díjjakat nyert újságok elsőhelyre sorolták vélemény kutatásokból kiderült hogy az elmúl évek egyik legjátszottabb játéka és akkor jöny egy ilyen szar semmi mondó újság és berakja 10 legrosszabb játék közé...
  • szoli91
    #8395
    hát én azt nem tudom, meg szerintem nem kéne ilyen "csúnya leveleket" küldözgetni, mert 1. mindenkinek más az ízlése és 2. szerintem ezért nem kéne letámadni.
  • Looooser
    #8394
    de mi az ímél címük? kapnak egy csúny levelet
  • szoli91
    #8393
    szerintem ennek semmi jelentősége nincs, mert ez csak a pc world összeállított listája vagy mi, de a gamestarban az év játéka résznél 1.-ők és 2.ok voltak
  • Looooser
    #8392
    sűrün csapkodd a fejét úgy kell megölni mint a kicsi golemeket
  • Broafka
    #8391
    ha eljutottál már addig hogy feljutottál a hátára, akkor mit nem értesz?
    öld meg!
    nem azért ugrálsz jobbra meg balra, mert úgy ölöd meg, hanem úgy kerülöd ki a levételét!
  • JackSparrow88
    #8390
    Hali! Vki megtudná mondani hogy mit kell csinálni annál a résznél amikor egy ilyen kőszörnnyel harcolok? Mert ugyan eljutottam már odáig hogy felugrok a hátára és mozgok is rajta de aztán egyszer csak megfog és eldob. Mi van most akkor?
  • Looooser
    #8389
    hol lehet ezek nek imélt írni???? kapnak egy olyan üzit hogy még az ük apjuk is jajgatni fog ... éés bejavaslom nekik a street fightert vagy mortal kombat 1 et
    vagy az összes pokemonos szartpc world
  • Broafka
    #8388
    lehúzhatjuk magunkat a WC-n :(
    9-dik helyezett...
    WW
  • KILLER2
    #8387
    Reméltem rosszul tudom, szóval ez elég megnyugtató.
  • Looooser
    #8386
    rövidség
    SoTrövid
    TTTközép
    WWleghosszabb
  • KILLER2
    #8385
    Ez megnyugtató.
  • Hellsing47
    #8384
    hát eléggé..talán a leghosszabb rész :)
  • KILLER2
    #8383
    Hát én most kezdtem játszani. Msot vittem végig a SoTot azt most kezdem a WWt. Szégyen szemre csk most szereztem meg a SoTot azt előbb gondoltam azt végigviszem. Amúgy a WW elég rövid nem? egalábbis úgy veszem észre. Vagy rosszul látom?