10262
  • armageddon666
    #8502
    Hát kérlek tényleg nagyon szar lehet hogy nem tudsz gondolkozni... Játsz pacmant az való a szellemi szintednek ahogy elnézem.. bár jobban meggondolva ott is többfele lehet menni... akkor ottvan még a Pinball és a klasszikus Pong... sok sikert velük...
  • szoli91
    #8501
    hellsingnek van igaza. BÉ-NA VAGY!!!!!!!!! ennyi, meg szerintem tök nyílvánvaló, hogy merre kell menni, meg ha ránéznél a térképre, akkor már alapból rájönnél, hová is kellene menni.
  • Looooser
    #8500
    No comment -.- Hellsingnek igaza van twe bnem tudysz játszani.....
  • ffxi
    #8499
    Na már itt is kell raknom 1ilyet?
  • Predator1211
    #8498
    Szerintem ez a világ 1 ik legjobb játéka én most viszem 2x ra.ÉS nagyon élvezem csak elfogyott a homokom és nem tudok lejutni a scorpion swordért.Nem tudjátok hogy lehet visszajutni a Mechanikal Towerbe ahhoz a részhez amikor a brute dobálja a robbanos kutyákat?mert ott elfelejtetem felszedni a life upgradet.
  • Hellsing47
    #8497
    hmmm..nem a játék a szar..TE vagy BÉNA -.-
  • JackSparrow88
    #8496
    Sztem ez a game tök szar. Már egy jó ideje járkálok olyan területeken ahol már legalább 3-szor,4-szer lehettem de hiába próbálok akármerre is menni mindig olyan helyeken lyukadok ki ahol már biztos jártam egyszer. Pont olyan ez mint egy labirintus. És ez enyhén szólva is dög uncsi. Ráadásul olykor nem is csak egyfele lehet mennni hanem vagy 2 v. 3 felé is. Szóval ez sztem a sorozat legpocsékabb része...
  • Picar77
    #8495
    Jó ez a klipp
  • szoli91
    #8494
    én már láttam :D szerintem nem valami nagy durranás. Nézzétek meg a Godsmack élő felvételeket ;) az albumi és az élő zene között fogortk egy kis különbséget találni ;)
  • Looooser
    #8493
    Klipp ;)
  • szoli91
    #8492
    na persze, akkor neked meg ezt:
  • maped
    #8491
    bocs csak ezt akartam
  • maped
    #8490
    köszi
  • szoli91
    #8489
    vezérlőpult - mappa beállításai - rejtett fájlok megjelenítése - documents and settings - all users - application data - POPWWPROFILES
  • szoli91
    #8488
    vezérlőpult - mappa beállításai - rejtett fájlok megjelenítése - documents and settings - all users - application data - POPWWPROFILES
  • maped
    #8487
    hali tudna nekem segíteni valaki, az érdekel hogy a pop ww mentéseit hol keressem a gépen
  • szoli91
    #8486
    ja tényleg, nekem se xD, a ww-nál nem működik ezt el is felejtettem :D
  • ffxi
    #8485
    Hát nekem nem jáca le ez a bink player egy bik fájlt sem:(
  • Neogan
    #8484
    lol, tényleg :)
    Én csak ajánlani tudom hogy a loados fájlokat szedjétek ki mert mire végére érne az animnak már 3x betöltötte a pályát :D
  • szoli91
    #8483
    nézdd meg bink playerrel az egészet, és amiben azt látod kitörlöd...ennyi
  • Neogan
    #8482
    Elvileg valamelyik videt kell törölni de nem tom melyiket :(
  • ffxi
    #8481
    Jah jó vóna mert uncsi már naon.
  • Broafka
    #8480
    ohh my god, ez jó :D
    és azt nem tudjátok hol lehet kikapcsolni azokat az idegesítő logós movie-kat, szal hogy ne kelljen végig nézni mindig hogy PoP WW, meg PoP WW vörösen, meg Ubi Soft, satöbbi...
  • Neogan
    #8479
    Na megoldottam. Annyi az egész, hogy a Video mappából lomtárba dobtam az összes load kezdetű videt. Így nem kell végignéznem az unalmas véres medálos loadingot és tudok játszani :)
  • ffxi
    #8478
    Pedig lehet, hogy közben ment tönkre a gém. Tedd vissza az MX-et és kiderül a dolog. Nem kell újra letö... megvenni.
  • Broafka
    #8477
    megvenni már nehezen, szinte sehol sem árulják már :)
  • Neogan
    #8476
    Nem hinném, hogy szar, mert mikor GF2Mx volt a gépben akkor nem csinálta ezt. Mondjuk most nem sok kedvem van újra letö...megvenni ()
  • szoli91
    #8475
    akkor szar a játékod, szerezz be újat
  • Neogan
    #8474
    A Sotot perfektül viszi max grafon igaz 800*600-ban. Egyébként loadingnál mikor a vér kirajzolja a medált, akkor nem is tölt csak végigmegy az anim, villog a loading aztán kilép, meg jön a readmes üzi.
  • ffxi
    #8473
    Lehet, hogy túl melegszik vmi...
  • Broafka
    #8472
    passzolok
  • Neogan
    #8471
    Nem az a gond, hanem hogy kilép loading után, a felbontásos problémát már megoldottam.
  • Broafka
    #8470
    passz, szerintem gyönge a monitorod, ha csak 800X600-at bír, de akkor játszál 800X600-ban a játékban is...
  • Neogan
    #8469
    Senki nem tud segíteni? :(
  • armageddon666
    #8468
    nos, nekem sosem volt gondom irányítással... ok... WWben mikor Dahaka üldöz bár ott sem az irányítás miatt basztam el általában... próbáltam controllellel de csak átlóba húzva futott... egynesen meg oldalra csak sétált...
  • Neogan
    #8467
    Szerintetek a vidkari miatt lehet?
  • Neogan
    #8466
    Megvan azért kapcsolt ki a monitor mert 1024*768-ban akarta futtatni a monitor meg 800*600-ban volt. Az applications databan megvannak a profilok, be is másoltam őket a játék mappában találhatók profil mappába mégis kilép töltés közben.
  • Neogan
    #8465
    Csinálna nekem valaki 1 profilt Neogan névvel és elküldené a [email protected] címre? Nem rakja be a Profiles mappába a profilokat! Láttatok már ilyet?
  • KILLER2
    #8464
    Ezért jobb konzolon játszani. Lehet, hogy nem olyan szép a grefika, de nekem XBOXon még egyszer sem volt problémám vele és az irányítás is nagyon ott van.
  • Neogan
    #8463
    Most őrülök meg ettől a k*******t játéktól!
    Újraraktam az XP-t. Elindítanám, create new profile, monitor kikapcsol!
    Újraindítom a gammát, nézemm ott a profilom, mondom select start new game, loading, erre megint kidob azzal hogy the game is not responding please view readme.txt. Új drivereket mindent kipróbáltam, a poén az hogy GF2Mx-en semmi baj nem volt, ahogy kicseréltem 4 Ti-re ez lett belőle. Szakértő urak kérlek segítsetek! :)