10262
  • KILLER2
    #8542
    Sajna nem.
  • Looooser
    #8541
    szerinted én mit éreztem amíg nem volt gépem és ps-en toltam????
  • szoli91
    #8540
    na újra végigjáccom a WW-t amikor előlről kezdtem olyan érzésem volt, mintha nem is jáccottam volna vele a kombókat szerencsére nem kell emgint megtanulnio, emrt azoakt nem felejtettem el
  • szoli91
    #8539
    ami viszont nem fog megvalósulni
  • KILLER2
    #8538
    Hát igen, van rá esély, hogy elbasszák, de ha nem, akkor jó film lenne.
  • szoli91
    #8537
    hát én megszoktam, hog egy film átlagosan 2 és fél órás, úgyhogy elvártam volna, hoyg elgalább annyi lesz, de az a jó, hogy leadták a creditset

    killer: már 3 éve bejelentették, hogy lesz film, de szerintem ennek most olyan szaga van, hoyg egyáltalán nem lesz, meg szerintem nem is lene jó ötlet, mert úgy is elrontják
  • Looooser
    #8536
    Arma menj és kérd meg :P
    ---
    Killer2 ezen már túl jutottunk és ha akció film lessz sztem 60% az esély hogy ő lessz ha animáció lenne az még jopbb lenne...
  • KILLER2
    #8535
    PoPből nem lesz film? A hercek olyan Aragorn szerű lehetne.
  • KILLER2
    #8534
    :D
  • armageddon666
    #8533
    Wasabi is qrva jó :D de azt már láttam dvdn... de sztem ne offoljunk vagy kérvényezzük a 2 topic összevonását egy PoP Társaság Általános segélykérő és társalgó topicba.
  • KILLER2
    #8532
    Na leeht, hogy nem a Wasabit kellett volna néznem hanem ezt.
  • Broafka
    #8531
    jézusom, mi volt olyan hű de jó ebben a filmben? :-/
    rövidnek tényleg rövid volt, viccesnek.. végülis vicces volt
    de a jótól rohadt messze volt ez a film, egy átlagos vasárnap esti filmnek elment
  • Picar77
    #8530
    Az neked rövid :D mennyinek kellet volna lennie?
  • Looooser
    #8529
    Hercules sorozat feeelingem volt alatta... röhögős volt
  • szoli91
    #8528
    hát na...jó volt csak túl rövid. Alig volt 2 órás :(
  • Looooser
    #8527
    ja amikor beesik mellé a fürdőbe és megvágja és erre megszólal az akkád ÁÚÚÚ
  • armageddon666
    #8526
    Skorpiókirály jóvolt :D olyan WWs érzésem volt XD nagy volt ahogy mindenkit szétcsapott tök egyedül :D mondjuk sajnáltam hogy nem lett skorpió mint a Múmia 2ben... de jó volt :D a varázslónő is jó volt :P
  • szoli91
    #8525
    én meg azt bírtam a skorpiókirályban, hogy az az akkád csávó mindenkit megakart őlni xD, Hát igen, túl rövid volt a film, de szerencsére benne maradt a credits, amit meg is néztem xD
  • ffxi
    #8524
    Na meg ott a sors. A srác menden hogyan mepróbált a sorsán megváltoztatnai, az volt érdekes. Mert télleg az idő vándorlás már nem divat.
  • Broafka
    #8523
    pff, szerintem marha gyönge volt a film, nem történt benne szinte semmi :-/
    és miért SKORPIÓkirály? azt hittem átváltozik skorpióvá mint valami pókember...
  • Looooser
    #8522
    szeretem azt a filmet
    jah brofi azt én is vártam
    a hugom má azthitte kivágták a végéről
  • Broafka
    #8521
    jah... semmi :-/
    Pillangó effektusban max annyi a pop szag hogy időbeli vándorlás, de tudnék én neked mondani még pár filmet amiben az idővándorlás van, akkor mondhatjuk azt is hogy az is pop, de akkor ezzel az erővel minden pop :-/

    kicsit túl sokat pop-ozol, nem gondolod? :-/
  • ffxi
    #8520
    Most fejeztem be a Pillangó effekt című filmet és LOOOOOL. Hogy ennek mekkora PoP szaga vvolt:)
  • Broafka
    #8519
    már alig vártam hogy vége legyen a mai Skorpiókirálynak, és meghallgassam a stáblista zenét, vagyis a Godsmack - I Stand Alone zenéjét amiről tudjuk hogy a Dahakás üldözős zene! :P
  • Looooser
    #8518
    The healer is come to my computer and the machine is reborned :D:D:D:D
  • Picar77
    #8517
    Hát ja eléggé:(
  • szoli91
    #8516
    na ez a fórum totálisan kihalt
  • szoli91
    #8515
    most Looooser-rel mi lett, hogy ennyi ideje távol van?
  • KILLER2
    #8514
    Elmondom mi volt. Jött egy nagyképű seggfej, akinek nem volt semmi dolga és ezért gonolt egyet és megtisztelt bennünket a beszólásával.
  • Neogan
    #8513
    Ez most mi volt?
  • szoli91
    #8512
    én komolyan mondom nem értelek. de most direkt utáltatod meg magad velünk? mert ha igen nagyon jól csinálod, és minek jó az, hogy téged mindenki utál? a való életben is ilyen vagy? elég furcsa vagy...
  • KILLER2
    #8511
    Nos igen, ez nem a legjobb üdvözlési mód. Dehát ugye az emberi hülyeség határtalan.
  • Broafka
    #8510
    mert ha igen, akkor jó sokára lesz csak csajod... már ha lesz egyáltalán
  • Broafka
    #8509
    mondd csak, a csajoknál is így udvarolsz?
  • constantin
    #8508
    Csá.Farkszopók.
  • szoli91
    #8507
    hát jha mert annak a legjobb a grafikája :D meg a hangulata is :D
  • Broafka
    #8506
    a maradék 10-nek pedig a SoT, mint nekem :P
    de egyébként inkább csak 60%
    vagy 50, azért az a 90 túlzás
  • szoli91
    #8505
    szerintem az emberek 90%-ának e za rész tecci ka legjobban :D
  • spartus
    #8504
    inkább te vagy béna Jack, nem azt mondom, hogy én sosem akdtam el, de azért nem olyan nagy ördöngősség az ilyeneken tovább jutni, csak használni kéne a fejedet - és nem a billentyűzeten. Ami engem illet régebben mind a két befejezéssel végigvittem, szerintem ez a legjobb rész a három közül, nekem legalább is ez teccik legjobban
  • szoli91
    #8503
    kezd kihalni a fórum