10262
  • Looooser
    #8582
    jaja ez a fő legerősebb kard
  • marcio mela
    #8581
    A kard az alternatív befejezéshez.
  • szoli91
    #8580
    onnan is fogod tudni, hogy megvan az összes, hogy a második kor, ami mutatja az életed körbe ér, és a homokóra teremben a világító izék közepén találni fogsz egy kardot 8)
  • marcio mela
    #8579
    Már értem.A homokóra szobája vagy ahogy a játék írja a Hourglass Chamber.
  • Picar77
    #8578
    Odamész a trónterembe és ott vilásgitanak jelek egy körben (asszem)és ahány hiányzik annyi kell még
  • marcio mela
    #8577
    [url=http://sgupload.uw.hu/1166452915.gif]Ez az ajtót valahogy ki lehet még nyitni?[url]
  • marcio mela
    #8576
    Pontosan hogyan lehet megnézni?Úgy emlékszem a trónteremben csak animáció van meg harc.Ott nem lehet csak úgy mászkálni.
  • Broafka
    #8575
    a trón teremben megtudod nézni mennyi hiányzik, kb 3 hiányozhat
  • KILLER2
    #8574
    Szerintem még van egy-két erősítő, de nem biztos.
  • marcio mela
    #8573
    Nem számoltam hányszor növeltem az életerőt.Így néz ki ha az összes titkos helyet megtaláltam?
  • LPKENJI
    #8572
    nekem mér 3 meg van
  • marcio mela
    #8571
    Amióta játszok már rengetegszer csinált hibát az ati2dvag.Végtelen ciklusba került és a rendszer leállt.Most a ködös részen vagyok és már magától lekapcsolja a gépet.
  • Looooser
    #8570
    Én ias úgy öltem már a legelejétől s én se veszte szinte sose életet kiv néha a a boss golemnél nem amelyik a gearsban van hanem a másik nál...
    ----
    Marcio: Main menu extra features és az abban lévőket nem árt ha minden ládát megkeresel mert több képed lessz stb... :)
  • szoli91
    #8569
    én úgy is kinyírom életvesztés nélkül :P Még a legcsírább karddal is
  • marcio mela
    #8568
    A ládák amikre ráüt Prince és sárga.Meg kiírja "New Artwork Unlocked".Az micsoda?
  • marcio mela
    #8567
    Most a Clockworks and Gears Activation Room-Present-nél tartok.Eddig kettőt számoltam.
  • Picar77
    #8566
    Ja nagyon könnyüek talán az első a legnehezebb mert akkor még a rosszab kard van
  • szoli91
    #8565
    Amúgy összességében 4 van a játékban, de a játék során többször fogsz erre járni, úgyhogy kb, olyan 10-szer kell kinyírni őket :D Ezek a kedvenc ellenségeim meg sztem a legkönnyebbek :D
  • szoli91
    #8564
    végre valaki, aki így csinálja :D

    LPKENJI: Szerintem kb olyan 4-et
  • LPKENJI
    #8563
    hány illen vasprokósat kell benne legyőzni?
  • Broafka
    #8562
    nem kell időlassítás, vágod a lábát, térdre rogyik, felmész a hátára és ütöd a fejét amíg él, ha látod hogy neki készül hogy leszedjen a hátáról, akkor azt fogod látni hogy melyik irányból akar leszedni, és az ellentétes irányba nyomod vagy az A-t vagy a D-t és akkor ki lehet kerülni...
  • Picar77
    #8561
    Azt kell csinálni sokat kell ütni a fejét és kész egy időlassitás sem árt közben
  • marcio mela
    #8560
    Van ez a szörny.Az rendben van,hogy megvagdosom a lábát,megrogy aztán hátulról space-t nyomva felszaladok rá de van valami billentyű kombináció amivel ledöfi vagy van egy jel amikor mondjuk mouse1-et kell nyomni?Prince gyakran csak kalapálja a kemény fejét az meg elhajítja.
  • szoli91
    #8559
    azzal ne foglalkozz, mert egysszer onnan fogsz visszajönni ;)
    (A többieknek üzenem, hogy a poént nem kellene lelőni)
  • marcio mela
    #8558
    Van az a hely ahonnan menekülni kell mert megjelenik a nagy fekete szörny.Elkapja a Crow Mastert aztán minket üldöz a portálig.Visszamegyünk a multba és arra a helyre ahonnan elüldözött.Ott ahol vizköpőket kell megfelelő irányba fordítani mire a császárnő előtti ajtó egyik retesze kihúzódik.
    Ennek a kapunak nem kell kinyilni?


    Akkor ugyanazon az úton megyünk vissza ahonnan jöttünk?
  • szoli91
    #8557
    hát ja, meg nem csak a PoP-róé éehetne beszélni :D
  • Looooser
    #8556
    de lehetne róla beszélni
  • vegytek
    #8555
    nem biztos, h meghalt a topik, csak már nem új játék ez a WW
    és aki már végig vitte egyszer, annak már nem nagyon kell segítség, h újra végig tolja
  • Looooser
    #8554
    sztem már meghalt
    de ne írjuk le
    még
  • szoli91
    #8553
    úgy látom ez a fórum is kezd teljesen kihalni, ezért gyertek regeljetek a www.dahakateamforum.fw.hu n
  • szoli91
    #8552
    szerintem nézdd meg a főoldalán, ha van egyáltalán
  • Looooser
    #8551
    jajj miko jön má ki az a kurva Assassin's Creed vagy DEMÓ IS JÖHETNE
  • szoli91
    #8550
    én egyszer mrpóbáltam ki a JK2 mutlijád de az nem az én asztalom Egyszerűen olyan szarul van megcsinálva az egész
  • KILLER2
    #8549
    Én csak 6ször, de így is meguntam. Igaz még néha multizok.
  • szoli91
    #8548
    ezért nem kell annyiszor végigtolni :P én kb a JK3-at 10-szer végigvittem és teljesen megutáltam...
  • Looooser
    #8547
    és? már szinte nincs kihívás a játékban
  • szoli91
    #8546
    szerintem sem lenne jó, mert akkor tanulhatnád megfele az egészet előlről
  • KILLER2
    #8545
    Hááát. Szeritnem nem.
  • szoli91
    #8544
    meg is is jó, hogy ha előlről kezded a rég nem jáccot játékodat, mert akkor mindig arra gondolsz, hogy itt milyen nehéz volt meg satöbbi, szal jó mellette nosztalgiázni
  • Looooser
    #8543
    monnyuk nagyon fasza lennne ha minden új játék kezdfésnél meg változna a kombók gomb kombinációja