10262
  • ffxi
    #8622
    Jah, akkor ö.omlott vóna a világegyetem :)
  • Broafka
    #8621
    hülyeség!
    lehetünk egy időben kétszer!
    csak anyi a lényeg hogy nem szabad meglátnod a saját képmásodat! vagyis nem a képmásodat hanem saját magadat, azért kellett átváltoznia hogy ne ütközzön saját magába, csak így tudta megoldani hogy mégegyszer próbálkozzon, különben meglátta volna magát és oda az egész időnek!
  • armageddon666
    #8620
    Egy időben nem lehetünk 2szer jelen. Eddig stimmel is a történet mert a herceg csak egyszer volt jelen, ugyanis a mask egy szellemmé, egy másik lénnyé tette. tehát itt stimmel. Mikor megölte "magát" akkor nem magát hanem a herceget ölte meg. Ezután a mask levált róla azonnal és ismét ő lett a herceg így hiány nem keletkezett a téérben, s időben. végülis hülyeség az egész mert eleve időutazás nincs de azért lehet bele valami logikát magyarázni.
  • Broafka
    #8619
    téridőkontínuum, bocs :)
  • Broafka
    #8618
    lényegében:

    az egész egy nagy baromság :D

    kezdjük ott hogy a herceg hagyta meghalni a másik énjét ami teljesen lehetetlen, az idősík miatt, zóval ezálltal megborult a téridőkontínoum, és tönkre ment a világegyetem... blablabla

    mi a szarnak töprengtek ilyeneken? :)
  • Looooser
    #8617
    tömoörben ez a lényeg...
    mellesleg nem lehet kiszámolni hogy egy portál mikorra dob ki (mármint időben)
  • Neogan
    #8616
    Igazad van de akkor ha megölte a múltbeli énjét hogyhogy nem halt meg ő is? A Maszk tartotta életben? Így lett egy másik személyisége aki nem is ő, így nem halt meg? Lehet rosszul fogalmaztam :) Amúgy kicsit késve bár de kivittem a gémet! Mindkét befejezéssel!
  • szoli91
    #8615
    Ácsi
    Előszőr is a Herceg a jelenben veszi fel a maszkot, mert láthatjátok, hogy milyen lepusztult a táj.
    ha figyeltél volna akkor, amikor a Herceget bekergette Dahaka a sírba, akkor tudnád, hogy a maszk segítségével ÚGY visszamész a múltba, hogy kijavítsd a súlyos hibákat amit elkövettél. javaslom nézdd meg a videot a video galleryben, és azt is mondja, hogy a maszk, akkor válik le, amíg a másik éned meg nem hal
  • LPKENJI
    #8614
    igen mert kíváncsi vok rá h mikor:P
  • Neogan
    #8613
    Az előzőnél lehagytam, de erre is igaz: SPOILER!
    Na igen, de: Legyőzi Kaileenát, következő jelenet, a parton sétál, ez már a jelenben van, (asszem) Dahaka elől menekülve téved a sírba amin a felirat van. Visszamegy a múltba, megszerzi a maszkot. De itt hogy meg vissza a sztori elejéig? (Tehát mikor Kaileena és Shahdee beszélgetnek hogy jön hajóval a prince.)
  • marcio mela
    #8612
    Ugyan mit számít ez?Lelőnéd a poént is?
  • LPKENJI
    #8611
    a maskot mikor fogja levenni?
    (magyarul mikor változik vissza rendes herceggé?)
  • Looooser
    #8610
    azt a múltban veszi fel :) és a ércdekes de a maszk az nem homok relikvia.... kár hogy annak nem írták meg a külön történetét... kinek mit tojt a Jesszuska így az első napon? (igaz már a másodikat írjuk de még nem indultunk el a nénikémékhez :D )
  • Neogan
    #8609
    Boldog karácsonyt!!
    Lenne egy kérdésem a sztorival kapcsolatban!
    Mikor megöljük Kaileenat (először), akkor ugye elszabadul a homok, ami az órába kerül így a Herceg elszúrta. Ez a múltban volt. Namármost mikor felveszi a Mask of the Wraithet az a múltban van? Mert ha igen hogyan mehetett vissza egészen a sztori elejéig? A maszkkal? Ez az átvezetőkből sztem nem derült ki.
  • argo001
    #8608
    Boldog karácsonyt!!!
    (Na mit hozott a Jézuska??? T2T-t!!! Úgyhogy már megvan a PoP-trilógia!)
  • Picar77
    #8607
    Neked is na meg mindenki másnak is boldog karácsonyt
  • szoli91
    #8606
    BOldog Karácsonyt Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Looooser
    #8605
    mihez kéne magyarítás? max a menüt lehet lefordítani a többi mind bele van égetve a játékba
  • LPKENJI
    #8604
    magyarul tudna vki magyarításthozzá?
  • vegytek
    #8603
    INNEN LETÖLTHETŐ A VÉGIG JÁTSZÁS bár a felvétel a PS2-es játékból van, de szerintem ugyanaz, mint a PC-s. Én onnan vettem a segítséget.
  • KILLER2
    #8602
    Na akkor majd figyelek erre. Mindkét végét meg akarom csinálni.
  • marcio mela
    #8601
    Igen.Akkor más vége lesz a játéknak.Két befejezés lehetséges.
  • KILLER2
    #8600
    Én pont ezért használom a végigjátszást. Csak azt nézem meg, hogy hol van életfeltöltő, a többit meg magamtól. Amúgy hogy van ez a harc dahakával? Csak akoor megyek ellene, ha megvan minden plusz élet?
  • armageddon666
    #8599
    Azé jó ha ott a végigjátszás... én WWt mai napig csak 1szer toltam ki... most ha egy élettöltőt ahova később nem lehet visszajutni kihagyok akkor ujbol kellett volna kezdenem és nem küzdhettem volna dahakaval.
  • Looooser
    #8598
    a végig játszás megöli a játék élményét jöjjj rá magadtól nagyon egyszerű játék... én 2005 elején kaptam meg a sot-ot ps-re na azóta
    örök láv lessz nekem a ww. a legjobb játék amit ember keze elkothatott
    tökéletes grafika
    tökéletes irányítás
    mnden redy ebben a játékban
  • marcio mela
    #8597
    Melyik végigjátszást olvasod?
  • argo001
    #8596
    Na, mégegyszer. :)
    Megszereztem a Scorpion kardot, de utána merre kell menni? Néztem végigjátszást is, de az azt írta, menjünk be a kinyílt ajtón. Na most, ha ez arra gondol, ahonnan bejöttünk, tehát a csapdák felől, az lehetetlen, mert amikor felszedem a kardot, hallom hogy az ajtó becsukódik...
    Most akkor innen hova tovább?
  • szoli91
    #8595
    Ok neked is :D én kb úgy 1 éve vagyok PoP rajongó :D De mostanában nem si jáccok vele, de attól marad a kedvenc játékomnak
  • argo001
    #8594
    Megoldottam. Egész egyszerű mechanizmusa volt az egésznek. :)
    Amúgy Ti mióta vagytok PoP-rajongók?

    Megmondom őszintén, nekem annyira nem tetszett először ez a játék. Aztán gondoltam egy merészet, megvettem a Sands of Time-t, aztán az egyik kedvenc játékom lett. Most megszereztem a WW-t, és ha minden jól megy, Jézuska a TTT-t hozza majd. :P
    Szerintem jó játék.:) Ha már nem jövök az sg-re, kellemes ünnepeket!
  • argo001
    #8593
    Vagy ez lehet, valami bug? Akkor miért nem jön a gólem?
  • argo001
    #8592
    Hellosztok. Elakadtam (sajnos) a Warrior Withinben. A második torony pályánál tartok, lemásztam a párkányokon, le a talajra, néhány őrt kinyírtam, volt ott minden. Na most. Ezek az őrök egy ablakból ugrálnak ki. Nekem viszont néhány őr után az összes "bent ragad az ablakban". Van valami trükk, hogy mozgásra bírjam őket? (Ugye, ha nem kaszabolom le mindet, nem tudom kinyírni a gólemet sem, és így nem tudok továbbjutni se...)
    Válaszokat előre is kösz.
  • marcio mela
    #8591
    Nem sokkan később visszataláltam szóval nem kell izgulni.
  • szoli91
    #8590
    nézzél szíjjel és meglátod, hogyan lehet visszamenni
  • Picar77
    #8589
    Mindenhova vissza lehet menni csak az olyan lámáknak mint azoknak nem lehet.:D
  • szoli91
    #8588
    te vagy a béna :P
  • LPKENJI
    #8587
    kössz szépen
  • marcio mela
    #8586
    Ezek a pályák olyan ostobán vannak megcsinálva,hogy nem tudok visszamenni a kertbe a flamingoért.
  • Picar77
    #8585
    Ez egyszerű menj onnan vissza az egyik portálhoz (ahoz ahol dahaka egyszer üldözött minket a jelenben)
  • LPKENJI
    #8584
    van 1 rész amikor találkozik a Kaileena-val Schadeeval miután elintéztem először Kaileena-t amikor felüllről názi a herceg őket/már vmi homok szellem voltam akkor/ és el kéne mennem vhova arra alof a Kaileena-t megöltem de nem tok odamenni mert nincsenek sziklák és átugrani sem tom mert ahhoz messze van ott mit kell csinálnom?
    lécci /ha ráéjöttetek h hol tartok\ ségítsetek
    előre is köszi
  • szoli91
    #8583
    de másodlagos fegyverből van egy ami ennél a kardnál erősebb :D Az a sarló, és csak két helyen van a játékban 8)