10262
  • armageddon666
    #8662
    WW concep herci

    T2T Cariot with prince of WW
  • ffxi
    #8661
    Sirály!! Lesz PoP4 :))
  • Looooser
    #8660
    WW concep herci

    T2T Cariot with prince of WW
  • Looooser
    #8659
    de ezek még csak Conceptartok megmutatom minnyá hogy hogy nézet ki a Conceptartos WW-s herceg... maúgy meg oké hogy az egyik képen ott van a dagger of time de mi az a böszme nagy kesztyű??????
  • szoli91
    #8658
    fúúúúj. szerintem a herceg tök béna még most, meg ahogy az a csaj kinéz...olyan mintha a 20ik századba lennék, és nem az ókorban
  • Looooser
    #8657
    http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=24465

    szentem ezt mindenki ismeri már
    és az update 4# nem arról árulkodik hogy ugyan az lessz e a vonal bár az egyik concep-en az "új hercegnek" a kezébe mintha a dagger of time lenne legalább is a fogója hasonlít...
    ----
    BUÉk
  • szoli91
    #8656
    B.U.É.K. Mindenkinek!!!
  • szoli91
    #8655
    szerientem úgy kellene, hogy az az időhomokja téma folytatódik, és az egésznek a végének, annak kellene lennie, mint a ww-nek a befejező videójának a vége, hogy ott van dark prince és felvesszi a koronát, prince meghal, farah él meg ilyesmi, hoyg ne midnig boldog legyen a vége
  • Looooser
    #8654
    teljesen új vonal lessz szentem a herceg nem a régi a PoP feliratstb concepek it találhatóak : http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=24465
  • BGYI
    #8653
    sztetek mi lesz a folytatásban?(Merhogy lesz a kiszivárgott adatok alapján)Remélem szegény herceg csajai nem fogynak tovább(Ejtsd:Farah túléli)
    ÉS(!)BUÉK mindenkinek
  • armageddon666
    #8652
    Oh tényleg... Biztos valami varázserőnövelő tudattágító drog ^^
  • Broafka
    #8651
    1, nem arra gondolt, hanem arra amikor már visszamentünk időben a játék legelejére, és akkor már enyhén halálán van a vizier és mond valami ilyesmit: "Do you have any last word to the princess before I kill her"
    2, ez fájt!
    3, De szépen fogalmaztál :D (enyhén parasztos beütéssel :D)
  • armageddon666
    #8650
    1.) Ha arra gondolsz mikor Farah leesik a leomlott padlónál, mimeg lekaszabolunk mindenkit, utána ha jól vágom azt mondja hogy ha megdobjuk a tőrrel akkor jócsákó lesz és olyan varázslatcuccost nyom nekünk hogy életet tudunk visszaadni (vagy ilyesmi.)
    2.) Nem, Életben hagyhatod csak akkor sose lesz vége...
    3.) Háme WWben elcsótad a homokot a mútból (vagyis bögyös maca Kaileena veledgyütt) éshát így nemvót mit ellopni, nemvót homok... Így nem volt mit kinyitnod, nem üldözött a dahaka, nem ölted meg viziert, nem találkoztál Farahval. Az egész Időhomokja legenda elveszett. Ezé vót ott.
  • BGYI
    #8649
    Na! Ez is megvan! Végigtoltam az 1et is.Mondjuk stílusosan visszafelé haladtam.De ez is vetett fel kérdéseket.
    1.)A végén a vizier mért fenyeget a csajom halálával félholtan?
    2.)A monológ után megint visszalépek a harchoz.Ott csak az a befejezés lehet, h a viziert lenyomom?
    3.)Ha ott kinyírtam a csávót akkor honnan kaparja elő magát a 3.részben?
    És a maharadzsa szolgálatából hogy húz át Babilonda gyujtogatni?
  • BGYI
    #8648
    Az egy ostorfajta neve
  • szoli91
    #8647
    a harmadik részben visszamennek az időben
    ---
    amúgy a daggertail szószerint nem azt jelenti, hogy tőrfarok?
  • constantin
    #8646
    Én pedig úgy tudtam(mindenhol ezt írták)hogy dark prince kezében tőrostor van.
  • Looooser
    #8645
    a 3 játékban egy embernél sincs ostor előre bocsájtom a DP kezébe a Dagger Tail azaz egy pengés lánc vagy másnéven szöges lánc van még mielött valaki is azt mondaná hogy ostor... még tervezetban sem ostorvolt...
    oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
    oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
    oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
    ooooooooooooooWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWoooooooooooooo
    ooooooooooooooWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWoooooooooooooo
    oooooooooooWWWooooooooooooooooooooWWWooooooooooo
    oooooooooooWWWooooooooooooooooooooWWWooooooooooo
    ooooooooWWWoooooWWWooooooooooWWWoooooWWWoooooooo
    ooooooooWWWoooooWWWooooooooooWWWoooooWWWoooooooo
    oooooWWWooooooooWWWooooooooooWWWooooooooWWWooooo
    oooooWWWooooooooWWWooooooooooWWWooooooooWWWooooo
    oooooWWWooooooooWWWooooooooooWWWooooooooWWWooooo
    oooooWWWooooooooWWWooooooooooWWWooooooooWWWooooo
    oooooWWWooooooooWWWooooooooooWWWooooooooWWWooooo
    oooooWWWooooooooooooooooooooooooooooooooWWWooooo
    oooooWWWooooooooooooooooooooooooooooooooWWWooooo
    oooooWWWooooWWWooooooooooooooooooWWWooooWWWooooo
    oooooWWWooooWWWooooooooooooooooooWWWooooWWWooooo
    oooooWWWoooooooWWWooooooooooooWWWoooooooWWWooooo
    ooooooooWWWooooWWWWWWWWWWWWWWWWWWooooWWWoooooooo
    ooooooooWWWoooooooWWWWWWWWWWWWoooooooWWWoooooooo
    oooooooooooWWWooooooooooooooooooooWWWooooooooooo
    oooooooooooWWWooooooooooooooooooooWWWooooooooooo
    ooooooooooooooWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWoooooooooooooo
    ooooooooooooooWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWoooooooooooooo
    oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
    oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
    oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
  • Picar77
    #8644
    Menj körbe és azon az ajtón menj be mindig amelyikből vízcsobogást hallasz
    (Többször)
    2 nem a csajról hanem Dark Princről volt szó
  • BGYI
    #8643
    1 Nem emlékezetben,hanem télleg időben
    2 az igenis ostor annál a homokszörny csajnál
    3 nem tudja vki hogy kell továbbmenni az Sot-ban ott, ahol a herceg beesik egy kriptába, majd beér egy bazinagy szobába tele ajtókkal, ami visszateleportál ugyanoda
  • Looooser
    #8642
    herry potterben az emlékekben utaznak...
  • szoli91
    #8641
    hátjjóvanna, csak olyan kísérteties a hasonlóság :D
  • Broafka
    #8640
    ez azért tényleg vicces volt :D

    Vissza a Jövőbe
    Az időgép!

    stb :)
  • armageddon666
    #8639
    húúúú kérlek már talán 100 éves könyvbe van ilyen.... mellesleg SoTban is időutazás volt az meg sztem régebbi mint potty 3...
  • szoli91
    #8638
    szerintem ez a zegész időutazásos dolog tiszta harry potter feeling, mert asszem abban hamarabb volt mint a ww-ben asszem (lehet, hogy tévedek), mert abban is van olyan dolog, hogy nem szabad meglátni önmagadat, blabla, meg a múltat se nagyon szabad megválltoztatni.
  • Broafka
    #8637
    hmm, pedig én már kitaláltam egy olyan könyvet vagy filmet, amiben egy csávesz elővesz 2 ostort és minden féle mutatványokat csinál vele, pl rálasszózza egy rúdra aztán átfordul a rúdon, meg így a levegőben ugrándozik, szerintem tök jó lenne :D
    (tom nagy a fantáziám :D)
  • Looooser
    #8636
    1 nem ostor
    2 nem hanem a homok robbanás
  • BGYI
    #8635
    De a Dark Princet nem csak az ostor hozta elő?
  • Neogan
    #8634
    Dark Prince volt.
    2.) Asszem igen.
  • BGYI
    #8633
    Örök hálám! Végre kiirtottam a Dahakát és megnéztem a valódi befejezést.
    De pár dolog nem tiszta:Az animációban volt egy sötét csukjás alak Babilonban.Az a Vizier volt?
    2.)a TTTnek csak 1 befejezése van?
  • Neogan
    #8632

    1.)Bázz erre nem is gondoltam! :)
    2.)C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\POPWWPROFILES\Neogan
    Ide kell őket bemásolni.
  • BGYI
    #8631
    1.)Az időutazás elméletét az idő császárnője írta, aki kiadta a 2012es újságba Béla néven.onnantól már megy az egész.
    2.)Engem félreértettetek:Nekem nem a Dahakás üldözésekkel van bajom.A WW-nek ugye 2 befejezése van:megölöm a dahakát v Kaleenát.Én olyan mentést keresek amin a Dahaka elleni csata(9 medáltöltőstöl,vízkardostól) van rajta.Ilyet már találtam a neten, de nekem nincs a documentums and settingsbe semmilyen ww save könyvtár(ezért kell az útmutató)
  • Neogan
    #8630
    Aha, érdekes. Mondjuk ha nagyon belegondolsz meg lehet magyarázni. Mindig lesz egy időutazó aki segít Bélának, kvázi Béla jövőbeli énje segít a múltbelinek. Á belefájdult a fejem :)
  • armageddon666
    #8629
    bazz olvasom mondom szép és jó de a vége... belegondoltam és megdöbbentem teljesen... ez nagyon érdekes dolog.
  • Neogan
    #8628
    OFF:
    Van 1 érdekes sztorim amin lehet elmélkedni. Egy könyvben olvastam.
    Tegyük fel, hogy 2007-ban feltalálják az időutazást. Ekkor egy időutazó elmegy mondjuk 2012-be. Ott meglát az újságosnál egy cikket a helyi lapban miszerint egy tudós-nevezzük Kovács Bélának-feltalál egy tér-idő elméletet, ami hihetetlen módon segíti a kutatást. Időutazónk kivágja a cikket, a nevet kivágja belőle és hazatér 2007-be. Itt nehéz munkával felkeresi Kovács Bélát, aki még csak elsőéves fizikus hallgató az egyetemen. Átadja neki a cikket. Béla, mivel még nem érti az elméletet és mert senki nem hinné hogy egy elsőéves hallgató ilyennel tud előállni, beleássa magát, tanul, majd mikor megértette, kiadja 2012-ben, ami a helyi lapban is megjelenik.

    Most jön a kérdés: Ki írta az elméletet? Béla nem írhatta mivel neki készen adta az időutazó.

    ON:
    Ha nagyon nem megy a Dahaka, használj Slow-Time-ot, mást nem tudok ajánlani. Szerintem egyáltalán nem nehezek az üldözések.
  • Looooser
    #8627
    hát igen nagyon soklehetősege van a jövőnek: igenek vagy nemek, balra vagy jobra, köhintek vagy tüsszentek, büffentek vagy fingok szvl minden választás formálva a jövőt ami a következő jelen lessz...
  • armageddon666
    #8626
    De a magam meglátásával események sorozata indulhat el szintén. Ha meglátnám magam hogy visszautaztam az időben akkor
    a) megtörtént az eset tehát vissza KELL utazom az időben és vissza is fogok
    b) ott a legkiszámíthatatlanabb változó az ember. vagyis rájövök hogy nem szabadott ovlna visszautaznom ezért nem utazok vissza, de mivel nem utazok vissza, nem jelenek meg a múltban hogy észhez térítsem magam és ne utazzak vissza vagyis visszautazok de..........

    ez bonyolult dolog nagyon, mert nem tudhatod hogy mivel változtatod meg a történteket.
  • Looooser
    #8625
    Idő utazás létezik! nem hülyeség ez a tér idő kontinuum elmélet is addig igaz ameddig meg nem változtatod a múltban a jelent mivel ha ott megváltoztatod a történéseket akkor magad is újra belkerülsz az idő folyásába ezér nem mehetsz vissza a jelenbe mivel a változtatásoddal hatalmas események sorozatát indítod el. szvl szent este vacsi közben leejted anyád ólomkristály pohár készletének egy darabját (ami ripityomra törik) és te ma azaz pesti idő szerint 12.27. zulu 16:10 kor visszamész szentestére a pohár törés elöttre és megmented a poharat. akkor ki tudja mi történhet lehet h az elsőszobában a mingkori vázat töröd el vagy a jénai tányért töröd el avag legrosszabb esetben a világ túloldalán össze omlik egy város ezért ha vissza utaznál a jelenbe akkor más lenne az a tér amit otthagytál. szvl magad megláthatod csak ne változtasd a multat...
  • Looooser
    #8624
    útmutató lássuk csak... FUSSSSS AZ ÉLETEDÉRT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! és na hegyd hogy elkapjon...
  • BGYI
    #8623
    nem tud vki egy dahakás mentést adni útmutatóval?