10262
  • ffxi
    #8702
    Hé!! És a "szvsz" az mit jelent?
  • LPKENJI
    #8701
    ki mondta h nem találgthatsz?
  • BGYI
    #8700
    mért ne ttalálgathatnék?azért van a fórum
  • Looooser
    #8699
    már csak 1300 hsz kell ahhoz hogy meg legyen a 10000 léccives odáig bírjaki mindenki fantáziálgatások sztorik jöhetnek ide és várjuk szeretettel a newbekat
  • LPKENJI
    #8698
    de a pop 4 totyikjába is írhatnák nem?
  • LPKENJI
    #8697
    :D
  • Looooser
    #8696
    vagy addig életben marad a topic....
  • LPKENJI
    #8695
    majd ha megjelenik akkor mindenre úgyis fégy derül nem?
    addig meg minek találgatni
    vagy??
  • BGYI
    #8694
    Rájöttem mért nem lehet a PoP4 szereplője a 3ban farahval otthagyott herceg(bár ez lehet h csak nekem szúrt szemet):Úgyanis a 3ban látjuk a herceg halott apját,s sötét énünk még meg is kérdi nem tekerjük e vissza az időt h megmencsük.A herceg nemet mond, így ő lesz a király(mertugye ő volt az egyetlen trónörökös)így ha a sztori folytatódna max KoP(King of Presia) lehetne a címe. Még pár alternatív befejezés:prince mégis visszamegy az időben megmenteni a fatert
  • Looooser
    #8693
    figyelj lehet hogy a Fuck ya!-t a DP tartotta a kezépben az csak bebaszta a népközé és ott begyulladt
  • LPKENJI
    #8692
  • KILLER2
    #8691
    Szerintem nem ő, hanem a homokszörnyek gyújtották fel.
  • Looooser
    #8690
    adjunk hálát az égnek hogy jött egy newbe és tesz fel kérdésekett...
  • Looooser
    #8689
    na cica ezt kuksizd
    1 persze hogy nincs mert a herc: " I'm a too Young with full of pride.." ez annyit tessz hogy fiatal és teli élet erővel....
    2 a maszk egy mítikus relikvia nem homok relikvia az még az idő elötti időből származott... és nem rá szabadult a homok hanem az első homoktermelő teremtménnyé változott (elöbbivé mint Kaileena)
    3 nem a gonoszság miatt csak részben... mint már korábban kifejtve T2T topic és dahakateam oldalán a herci megfertőződött a homoktól. és mivel nem a tőrbe szíja a homokot, és nem is a medálba(mert aztat belebasza a dunába ) wezért a testébe szállingózik a homok ami egyben a dark prince élet ereje lessz... ami ha át vagyonk alakulva fogy :S... és pengés lánc a kezében...
    4 nagy poén lenne de a b. jobban tecccene sztem minden WW-rajongónak...

    +1 válasz hajóztál a bögyös dögös macával /e.k. Kaileena/ nos ortt már ferőzöttek vagyunk a homoktól, + és az a buxa kájlína bébe fojamatosan tölti a homokot az amulettbe /lásd mindkettőjüknek többszörös orgazmusavan egy azon jelenetben mind2-nek (Kaileenával én is bevállalnék egya ilyen kis 7 hetes utat )/. na szóval a T2T-ban a herci mondja hogy látott látomásokat és az a jelenet hogy babilon ég , a korona leesik, Farah megkötözve + a Kámzsás DP na az a jövő lehetséges formája.
    monnyuk nagyon teccet volna a mármint a T2T hogyha a herci abba a WW-s csuklyában lett volna a DP meg abban a Kámzsában fúú az milyen poén lett volna... képzeljétek al a hercit egy speed kil közben azzala bőr csuklyával... hűűű ezt csütörtökön meg is rajzolom
  • BGYI
    #8688
    Csak ne legyünk a 4be végig dark pricel,mert
    1. rész-nincs sötét én
    2. rész-a maszkal rádszabadul a homok.Az életed fogy, de így nem halhatsz meg(nem fogy le) és töltődik az időhomok)
    3. rész-az ostor(vagy mi-ezen ne nyissunk vitát)meg a sok gonoszság miatt dark prince leszel, aki tápos, de nem tölt homokot,és talált homok nélkül simán elhalálozik(ezért szívtam a világító kard előtt 1 napot)
    4. rész(találgatás)-a)a hercegnek csökken az élete és a homokja is
    b)meghadják a 3. rész rendszerét(max nem leszel táposabb)

    +1 kérdés:Amig én a 2. rész végén a csajjal hajóztam kilóméterekre tőlem hogy gyujthatta fel a várost a sötét énem? Mer neki elvileg 'én vok a teste'
  • KILLER2
    #8687
    Gondolom gyászolja a topicot, hogy még 10000 hsz előtt meghalt.
  • szoli91
    #8686
    ez most mi volt?
  • Looooser
    #8685
    /death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death//death/
    és még a tízezret sem érte el
  • Looooser
    #8684
    számtech és ha azt mondjátok ó hát az könnyű akkor én arra azt mondom hogy a faszt könnyű van egy jó pár tétel stb... amúgy rofl mert nem éles az eszem csak előre gondolkodok mert akko is jövőr marad az 5 tantárgy a sztech-el eggyütt össz vissz 6-ból érettségizem szvl nem lessz olyan hönnyö az élet..
  • szoli91
    #8683
    és melyik tantárgyból? :D
  • ffxi
    #8682
    Hűha, ilyen éles eszed van hogy e-hozottéretségi?
  • Looooser
    #8681
    Tanuld is...engem is az előre hozottéretségimen biztos hogy egy ilyen alap kérdeésen fogok elbukni

  • ffxi
    #8680
    Hmm... érdekes ez a fórum kultúra. Sokat kell még tanulnom.
  • armageddon666
    #8679
    #666
    #x0 #x00 #x000 ...
    #xyyx
    #xxxx
    #dátum (bár lehet csak én találtam ezt ki :D)

    Ezek az általában tékelt helyek.
  • Looooser
    #8678
    igen az 10001 666 mint utoljára 8668 stb
  • ffxi
    #8677
    Mint mondjuk a #6666? Az már ték?
  • armageddon666
    #8676
    Ték mikor a topic egy különleges sorszámú hozzászóláshoz ér.
    Flame mikor kötekszel. Példa: Hely UTE szurkolók topicja: beírod: HAJRÁ FRADIII. Erre a válasz sook sok anyázás, a topic égni fog. Flame
  • szoli91
    #8675
    lol én ezt nem is láttam, akkor tényleg homokos lesz, nagyon remále ma köv rész.

    brofi: a flém az amikor nem odaillő dologról pampogsz. én tom m ia ték de nem tom elmagyarázni xD
  • Broafka
    #8674
    huh, nem tom, asszem a ték az az amikor oda nem illő dologról beszélsz... vagy az a flém?
  • marcio mela
    #8673
    Az aréna falán vannak állványok.Azokra feljutsz.Azokról az óriásra ugrasz.A jelzések ütemében támadsz.
  • ffxi
    #8672
    Ja mi az a: ték?
  • jucika22
    #8671
    Sziasztok!

    A PRINCE OF PERSIA 3.részénél, az ARÉNA című fejezetnél, hogy kell megölni az óriást, vagy egyáltalán mit kell ott csinálni?
  • LPKENJI
    #8670
    bocs kicsit hülye vok de mi az a ték:S ???
  • Looooser
    #8669
    na wazz láccik raj vagy nem is szólasz többé....
  • Looooser
    #8668
    jah és ték még ennek fejébe
  • Looooser
    #8667
    T2T: hosszabb tőr...
    Tényleg
    oink oink
  • armageddon666
    #8666
    egy kard van a kezében ^^
  • Looooser
    #8665

    Hasonlítsd össze a markolatot......
    ----
    Arma suck my ass
  • Looooser
    #8664
    na pill akkor szerkesztek
  • szoli91
    #8663
    azon nem a dagger of time van ami a GS oldalon van xD