10262
  • ffxi
    #8742
    Éjen a topik!!!
    [sztem xar pop széria, tomb raider sokkal jobb]
  • Broafka
    #8741
    állandóan lefagy a játékom :(
    és nem értem miért, pedig eredeti, és most tettem újra a winfost, eddig csak a TTT fagyott ki most már ez is :-/
    valami ötlet?
  • BGYI
    #8740
    Mondom ezt úgy h még én se csináltam meg hardon:D
  • BGYI
    #8739
    Én ugyan hardon még nem nyomtam végig, de kaleena ellen nekem az időlassításon kívül nem sok minden jött be.Ami még használható, az az, ha nátugrasz rajta és közben gyepálod.
    Az ikrek ellen meg sztem ugyanaz a a taktika,mint a többi fokozaton.
  • Shockmaster
    #8738
    sziasztok,

    már végig vittem a PoP mind 3 részét, de Kaileenát Hardon nem tudtam legyőzni. Tudnátok mondani valami jó tippet arra, hogy miként tegyem?
    Ugyan ez van a PoP T2T-ben is az ikrekkel. Ezekkel is mit tegyek hardon?
  • KILLER2
    #8737
    Te tudod.
  • BGYI
    #8736
    De a PoP focit azért se kéne egy ilyen "nagyszeműs" sorozattal helyettesíteni.Az amcsi foci is jó ötlet.Már látom is a Dahakát h csápjaival lefog 3 lázadó játékost, de mindhiába, mert a sötét herceg az osora végére szúrt labdátbelendíti és tuch down!!!
  • armageddon666
    #8735
    anime az japcsi szal nem japcsi anime hanem japcsi rajzfilm ami az anime ^^ és az nem szar. ok a cubassza az gáz eléggé... de van egy csomó jó ^^ amugy meg Galactic Football tök jó :P szeretem az ilyen látványos szarokat XD meg végre egy "focis"... szuper-focis! :D rajzfilm ahol a főszereplő nem mindig nyer...
  • constantin
    #8734
    Na.Legyek megint köcsög FFFFFFFFFFAAAAAAAAASSSSSZZZZZZZZOOOOOOOPPPPPPPPPÓÓÓÓÓÓÓKKK
  • Looooser
    #8733
    nem ostor csáp my mistake.... tood ami a beleibőljár ki és be...
  • LPKENJI
    #8732
    a t2t totyikjába pedig télleg szépeket írtál:D
  • jucika22
    #8731
    marcio mela! Köszi a segítséget!
  • KILLER2
    #8730
    N az az, amit pénzér se néznék meg. Eddig egyszer láttam belőle 5 percet, na az elég is volt. Tipikusan túldramatizált átlagosan szar japcsi anime film. Focihoz annyi köze van, mint a favágáshoz. Inkább valami mátrikszos gojórúgdosás. Azho képes a PoP, hááát. Össze se lehet hasonlítani. Amúgy én nem bírnám. Sose vonzott se PCn se más konzolon a foci, meg úgy az ilyen típusú játékok. Ha nagyon focit akarunk, akkor legyen amcsi foci. Az még jól is állna a hercegnek. Most így megfordult írás közben a fejemben, hogy ha enyém lenne a 10000-ig hsz, akkor írhatnám azt is, hogy voltam zárás előtt :D De ez rossz vicc.
  • KILLER2
    #8729
    Dahakának van ostora?
  • Looooser
    #8728
    fúúú gyerek imádkozz hogy ne beszéljem meg jóbarátom Dahakabácsival hogy fenekeljen el az ostorával wazzeg
  • BGYI
    #8727
    akkor már mér nem cubasza?:)
  • BGYI
    #8726
    az ratyi japó marhaság
  • armageddon666
    #8725
    Galactic Football -.-'
  • BGYI
    #8724
    Gondolkoztatok már h milyen állat lenne egy PoPos fociprogi?v csak egy sima freerunos.Gondoljátok el:átszaltózol az ellenfélen a labdávak a lábad közt, de a kapus felfut a kapufára és kiszaltózik.Na jó, csak helytöltésnek írtam:D
  • BGYI
    #8723
    Ezek a popos cuccok nekem is jöhetnek.az MSNem:[email protected]
  • szoli91
    #8722
    képzeld hogy nem teccik, és vazd meg
  • constantin
    #8721
    Én tudok jó megoldást a kihalás ellen.Mondjuk beanyázok egykét emberkének aztán nagy lessz a harag és mindenki irogatni fog.De nincs kedvem mostanában ilyenhez de ha szépen kértek megteszem.10000komment erejéig
  • armageddon666
    #8720
    This topig needs a kegyelemdöfés.
  • constantin
    #8719
    Vigyük el 10kig a kommenteket.hétvégén segítek.
  • Looooser
    #8718
    nem teccik??????
  • szoli91
    #8717
    looooser most mi a szarnak kellet szétcsúsztatni a fórumot?
  • Looooser
    #8716
    majd ha feljössz msn-re odaküldöm
  • Broafka
    #8715
    :)
    muti, küldd el hogy mit írtál eddig!
  • Looooser
    #8714
    én is olyat írok csak úgy elment az ihhlet... pedig napról napra jobb jelenetek születnek meg a fejembe, de még sem megy ez a leírósdi téma... inkább a fantáziálgatás na az jobban megy...
  • Broafka
    #8713
    olyat kell írni amit te is szeretsz írni :)
    én ezt a könyvet 1 évig írtam :)
    kitartó munkának meglesz a gyümölcse ;)
  • Looooser
    #8712
    jó neked én mindkettőbe megakadtam elszállt az ihlet
  • Broafka
    #8711
    én már megírtam a saját regényemet, befejeztem, 200 oldal lett :) (pontosabban 210) és tök sok embernek tetszett! :D
  • Looooser
    #8710
    te se kötöszködjél!!!!!!!!!!! megbaclak lessz....
  • ffxi
    #8709
    Nálam 1x van banner 1x nincs, nálatok?
  • armageddon666
    #8708
    Elkeztem írni egy kis regényt ^^ a címe Prince of Persia: The Revenge of the Sands©® saját találmány ^^ jó mi?
    [húde komoly a csávesz ^^]
  • Looooser
    #8707
    Arma már látta a képregényem kezdését Prince of Persia: Revange of the Sand <---ezt a címet nem lopni én találtam ki saját találmány na szóval abban máér benne van a kicsi herceg... és egy főszereplője is bár inkább filmnek jobban teccene a képregényem mint játéknak
  • Broafka
    #8706
    jó meg.... a Faraht mi?
  • BGYI
    #8705
    Rájöttem a homokóra működésére(kicsit fárasztó):az idő tőre ugye vonzza a homokot(beszívja a homokszörnyeket)mikor a tetejébe a herceg belenyomja a tőrt(télleg azt ki készítette,mer h nem Kaleena az hótziher)az idő homokja visszafelé folyik a homokórában a tőr szívóereje miatt.És így visszapörög az idő.Jó mi?
    2.)Mivan ha a prince 4 a herceg fia?
  • Looooser
    #8704
    vagy szevasz
  • Broafka
    #8703
    szerény véleményem szerint