10262
  • KILLER2
    #8782
    Amelyik neked szimpatikusabb. De most már elég az OFFból. Térjünk vissza a PoPhoz.
  • Looooser
    #8781
    oké eggyüt megyünk dokihoz ... urulógia vagy neurólógia???
  • KILLER2
    #8780
    Bazzeg, fordulj orvoshoz. De tetszik az ötlet. Én is kipróbálnám.
  • Looooser
    #8779
    figyelj azt a kis kockázatot meg éri figyelj benne van a homok erő egy 20*-os orgazmus után egy folyamatos időlassított burokban fúú belegondolni is már szétesősen jó... abban reménykedek hogy egy hozzá hasonló buxát fogok majd ki...
  • Picar77
    #8778
    Ték
  • KILLER2
    #8777
    Nem kell semmit összevágni. Kaileena szerintem is nagyon jól néz ki. Éjszaka vele nem lenne rossz, csak én félnék tőle, mert azért nem gyenge.
  • Looooser
    #8776
    már megbocs de tényleg nem szivatásból de ha szeretnéd össze vághatok neked képsort a portálokról hogy elélvezz
    személy szerint én Kaileena csecse/becsé/ire élveznék el nem toom hogy ki hogy van vele de Kaileena a WW-s (monica Belucchi feelingel és hanggal) No.1# csaj... eltöltenék vele párszerelmes cyber éjszakát :)
  • ffxi
    #8775
    Csak követi a divatot :D magassarkú csizma rulez :D
  • KILLER2
    #8774
    De akkoriban egy jó harcos (de rossz is) menten elélvezett volna, ha meglát egy időportált.
  • Looooser
    #8773
    nem feltétlen általában egy jó harcos abban az időben örült ha 158-165 centi volt, most ha azt nézzük h Kaileena egy hosszú combú 162 centis csaj + az az 5 centis magas sarkú akkor az 167 centi szvl ha a herci eléri a 159 centit is akkor is van köztük fél fej na erre varj gombot :D
  • KILLER2
    #8772
    Valóségban nem is, de játékban azé lehetne magasabb vagy csak egymagasságba legyenek. Én is pont most szedem le a God of Wart PS2 emura csak attól félek, hogy nem lesz hozzá elég erős a gépem.
  • Looooser
    #8771
    mért égő? sok csajom volt félfejjel nállam nagyobb és nem éreztem gáznak...
    ---
    Shock örülnék ha lenne azon gondolkodám hgy leszedek egy PS2 emut és leszedem a gémet :S csak azt nem vágom hogy honnan szedek kontrollert...
  • KILLER2
    #8770
    Nincs. Amúgy most nézem, hogy a herceg majdnem fél fejjel alacsonyabb Kailenánál. Legalábbis amikor ott áll mellettem, akkor igen. Ez azért elég égő.
  • Shockmaster
    #8769
    Nincs.
  • BGYI
    #8768
    nem, de a dahaka team felrakta az összes zenét az oldalra.
    A god of war van Pc-re?
  • KILLER2
    #8767
    Nem tudjátok, hogy mi a címe annak a zenének, ami akkor jön be, ha hagyom állni a játékot a menüebn és elkezdődik egy videó?
  • KILLER2
    #8766
    Én tegnap megint játszottam rajta egy picit. Én még nem is vittem végig, későn szereztem meg, azt van itt most minden más jó, de most már mindenképpen kijátszom.
  • ffxi
    #8765
    Jó jó az is. De történetileg a PoP fogott meg igazán.
  • Looooser
    #8764
    én játszottam vele oda vissza koppintgatások bár teccik ez az ókori görög stílus is bejön érdemes kipróbálnotok
  • KILLER2
    #8763
    Játszott innen már valaki a God of War-al? Haverom azt mondja, hogy jobb mint a PoP. Bár gondolom itt pont az ellenkezőjét fogom hallani, de legalább lesz szó egy kis PoPról is.
  • Looooser
    #8762
    te arma át is olvasod h mit írsz???
    bázmeg itt vagyunk már miótaamennyi flémvort mi át éltünk. észleltélvalaha itt admin vagy modi életjelenséget?
    -----
    ffxi: igen szoktam CoDozni sőt a suliban most lesz LAN versen azzal kezdünk mármint 1-el aztán Warcraft 3, és Undergrund 23 versenyszám sok verseny :D
  • armageddon666
    #8761
    pedig az
    de offból elég. bár minden topicnak ugyanaz a sorsa egyszer (eloffolódás majd close) inkább ne essetek túlzásba, mert talán idetéved egy admin/modi és látja hogy uccsó 5 oldalon nincs PoPról szó és bemondja: Closed!
  • ffxi
    #8760
    Cod-ztok O_o??!!
  • BGYI
    #8759
    én nem mondtam h szar, csak azért, mert nekem nem tetszik.Épp ezt magyarázom,h ne szarozzunk!
  • szoli91
    #8758
    a CoD nem szar 8)
  • BGYI
    #8757
    Nekem végülis mindkettő bejön de a PoP jobb.
    Én se szeretem a vh.s játékokat, de nem megyek be a CoD topikba, h ugyan a játék szar, de nem-e szereti vki a pop-ot.
  • szoli91
    #8756
    akkor egyszerűbb ha lelépsz xD
  • Looooser
    #8755
    de akkor is tök gáz hogy 1es hsz-em után megszűnik az élet :D
  • ffxi
    #8754
    Mért? Csak azt momndod amit érzel
  • Looooser
    #8753
    imádom hogy az én ilyen 1 szavas hsz-eim miatt mindig meg hal a fórum
  • Looooser
    #8752
    jajah...
  • Broafka
    #8751
    engem se olvasztott el annyira, de azért végig vittem, és nem volt annyira nagyon rossz, mondom, TR4 a legjobb szerintem :)
    az az IGAZI Tomb Raider, már csak azért is mert TOMB ami pedig sírt jelent, és inkább ilyen egyiptomi sírt... és a TR4 az egyiptomban játszódik, és annak van a legjobb hangulata!
  • Looooser
    #8750
    mellesleg a TR-Legends PoP-ra van építve mármint irányítás meg hasonló graf elemekek... szvl lara úgy nézki mint Herci csöccsel
    amúgy meg szar az a játék maradok a PoP-nál
    ---
  • szoli91
    #8749
    ízlések és pofonok xD
  • Broafka
    #8748
    jesszus, milyen béna ember az akinek nem tetszik egy ilyen játék? :-/
    vagyis aki azt mondja rá hogy szar?
    aki azt mondja hogy nem tetszik neki, hát istenem, azzal is baj van, de nem akkora, viszont aki azt mondja rá hogy szar, annak valami nagyon dúrva ízlésficama van :-/
  • KILLER2
    #8747
    Én eddig a Tomb RAider 2vel, a TR Chorniclessel, meg a Legenddel játszottam. A 2 nem nyűgözött le, a CHRel elvoltam, a Legend meg tetszett, de nekem nem jön be a stílusa. Amikor megjelent a SoT, egyáltalán nem érdekelt, haverom amondta is, hogy szar. Aztán mikor vettem egy XBOXot gondoltam kipróbálom rajta a TT-t. Eléggé megtetszett, gondoltam akkor már megszerzem a WW-t is. Attól majd be szartam, akkor gondoltam, hogy ha ezek ilyen jók, akkor a SoT sem lehet rossz, megszereztem azt is, az is bejött. Végigtoltam, most még a WWvel játszok, aztán meg még a TT-t is végigviszem. Hát én így szerettem meg a PoP-t.
  • Shockmaster
    #8746
    Én a Tomb Raiderrel nem játszottam, de állítólag az is jó. Engem a PoP-ban alapban az vonzott, hogy nem durrogunk és ölünk, hanem rendes csaták vannak benne RPG stílusban nameg a Homok Hatalmak. Ezek sajna hiányoznak a tomb Raiderből, mint riválisból, tehát inkább PoP :) Persze neked mások a szempontjaid ez alap ;)
  • BGYI
    #8745
    Ha olyan xar akkor minek jöttél ide?Vagy legalább ne anyáznál.
  • Broafka
    #8744
    nálam a fav a tomb 4, de ez nem az a topik, szal maradjunk a topiknál :)
    miért fagyok leeee? :_(
  • armageddon666
    #8743
    Tomb Raider Legends sira :D PoP seria is. sztem szal ffxi, arma sokkal jobb :P flood off, 3 topic helyett egy új és akkor megvan oldva! (csak még kiemntem Kaileena vs SoulHunter flamet :D)