10262
  • Looooser
    #8822
    szerintem megszérült az egyik telepítő fálj
    sztem azzal van a szar
    vagy a 3.-ik cddel... vagy neked eredetid van?
  • KILLER2
    #8821
    Ha fagy, akkor én inkább a mályhűtőre tippelnék.
  • BGYI
    #8820
    Talán vedd ki a gépet a kádból
  • Broafka
    #8819
    mi az isten **** és a **** életbe fagy le nekem a WW?
    nincs valami patch hozzá?
    pedig a gépemnek lazán vinnie kéne! nincs valami olyan dolog ami nem tetszik neki? mondjuk valami videókártya dolog

    de én ezt nem értem eddig mindig jól ment
  • KILLER2
    #8818
    Én még nem hallottam ról és amikor kérdeztem akkor is a nem választ kaptam. De mindegy, most nem ez a lényeg, hanem a hiányzó life upgrade-k.
  • BGYI
    #8817
    én nem veszek se psp-t se ps2-t "csak" egy játékért(még ha istenkirály is)inkább várom a 4et(de ha vki mindenképp kölcsön akarja adni, szívesen veszem).
    OFF:Szte kaleena a 3ban picit megcsúnyult,ott már Farah a tuti.
  • ffxi
    #8816
    De ott BOX-on is van vmi módszer, nem? Úgy hallottam, vinyóra rá lehet venni.
  • KILLER2
    #8815
    Tudom, de nem én csináltam a képet. Nekem XBOXon van meg, azon egm enhezen screenshotolok. Ez más képe csak bejelölte, hogy nálam hogy van.
  • armageddon666
    #8814
    amelyik nem világít az hiányszik XD sztem... amúgy biztosító nem fizet te meg mész a sittre rongálásé -.-' (trónterembe és betöröm a trón mögötti falat.)
  • KILLER2
    #8813
    Ha ti sem látjátok a képet, akkor itt a link.
  • KILLER2
    #8812
    Itt lenne egy gyönyőörű kép, melyen gyönyörő paintos-ecsetes pirossal van beakrikázva a két hiányzó izé.
  • KILLER2
    #8811
    Most tartok ott, hogy visszamegyek a trónterembe és betöröm a trón mögötti falat. Úgy tervezem, hogy minden életerősítőt összeszedek, kivéve az uccsót. Most viszont 2 hiányzik és az lenne kérdésem, hogy hol van az amelyik hiányzik nekem. Asszem adok anniy segítséget, hogy elmondom melyikek nincsenek meg :D Szóval hiányzik az, amelyik egyel balra van a homokórával szemben lévőtől és az, amelyik a homokórával egyvonalban lévő csíktól jobbra van. REmélem lehetett érteni.
  • Looooser
    #8810
    nem is beszélve arról hogy minden elementál tiszta energia és a legnagyobb tiszta energia a lélek
  • Looooser
    #8809
    több fajta lélek létezik alapító lelkek mint például Gaya, vagy akár bármelyik első isten bármelyik kultúrában és hidd el ha ezek a lélek elementálok nem lennének bazinagy zűrzavar lenne bárhol
  • Broafka
    #8808
    spirit...
    az már egy kicsit úgy... extrém!
    lélek mint elementál? az nem nagyon pusztít :)
  • Looooser
    #8807
    Earth Fire Water Wind Spirit....
    Föld tűz víz levegő lélek
    Koreában: jég tűz fa fém
  • ffxi
    #8806
    Nem is a csaj a lényeg, hanem abból derül ki, hogy 4 alap van és "hűazanyavanötödikis?"
  • KILLER2
    #8805
    Na most jó a sorrend. Így hangzik jól. :)
  • Broafka
    #8804
    az más, ott a csaj volt az ötödik elem, de az film
    ez egész más, alapból van olyan hogy elementál elemek!

    egyesek szerint a FÉM is egy elem, de szerintem az hülyeség!
    4 alap elemről tudok én személy szerint:
    tűz, víz, föld, levegő

    -----------------------

    killer:
    a sorrend az tök mind1 (szvsz) :)
  • ffxi
    #8803
    Láttad az ötödik elem című filmet?
  • KILLER2
    #8802
    Én is, csak az uccsó kettőt fordítva :)
  • Broafka
    #8801
    közérdekű kérdés, eléggé OFF de itt legalább nincsenek modik:

    hány elem van? 5 vagy 4? (elementálok)

    én úgy tudom, hogy:
    tűz, víz, levegő, föld
  • armageddon666
    #8800
    mert nem erőlködnek... a dark prince szeretné lesmaccantani a princet aki ugycsinál mintha védekezne
  • Broafka
    #8799
    az egy isten játék :D
    egyik kedvencem :)
    mondjuk őrült nagy hülyeség, de látványos nagyon! másik játék amit nagyon ajánlok (szintén PS) Shadow of the Colossus, ne ez az isten játékok királya egyenlőre a szememben! :)
    oltári hangulat, marha jó látvány, iszonyatos nagyságok! mintha egy nagyon király kalandjátékban lennél!
  • KILLER2
    #8798
    Hát. Akár. Én is hasonlót tervezek. Ha nem fog menni a gépemen a PS2 emu, akkor az unokatestvérem PS2jén szándékozom kijátszani a God of War-t.
  • Broafka
    #8797
    keressetek kapcasolatokat!:

    - csáó haver, mondd csak van PSP-d?
    - Jah!
    - Tök jó, meg van a PoP Rival Swords?
    - Jah
    - végig vihetem? :D
  • ffxi
    #8796
    Engemet is csak ennél többet én sem tudom.
  • KILLER2
    #8795
    Akkor kb mi a története? Elkezdett érdekelni ez a dolog.
  • Broafka
    #8794
    nem tom mit nyavajogtok, pár (100) év és tök olcsón lehet lassan majd psp-hez jutni, kakor majd megtudjátok milyen a Rival Swords :)
  • ffxi
    #8793
    Hangulat+design az WW-s. Csak a történet megy tovább ugyebár.

    KILLER: Sajna nem létezik emulátor, én is ebben gondolkodtam, de sajna nem nem nem nem létezik.... :'((((((
  • Broafka
    #8792
    az semmi, az asszem a WW egy az egyben, egy pár másik páylával talán, vagy nem veszíted el a kardodat az elején, vagy nem tom...
    de én úgy tudom hogy az szinte ugyanaz mint a WW
  • KILLER2
    #8791
    Az fasza lehet. Kíváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle. Asszem szerzek egy PSP emulátort is :) És a Ravalations történetát tudja valaki?
  • ffxi
    #8790
    Asszem WW végén visszautazik hazájába és ami az úton történik az mutatja be.
  • KILLER2
    #8789
    És ez miről szól? Amúgy a PSPs PoPknak is van valami története? Gondolom van. Mi az?
  • ffxi
    #8788
    Ezzel lehet coop-ba nyomni? Siráááály..
  • Broafka
    #8787
    igen, jól nézki de fizikailag furcsa!
    egyik Hercegen se látszódik a nagy erőlködés, az izmaik se úgy feszülnek mintha valamit nyomnának!
    bár mondjuk ezt már régebben megállapítottuk :)
  • Looooser
    #8786
    Sony PsP....
    bocs a képminőségért de rontanom kellet hogy oké legyen
  • Norbisonfire 74
    #8785
    JAJA,NEM HÜLYESÉG AMIT MONDASZZ.XD
    VAGY ÉPPEN LEHETNE HOGY TÖBB HERCEG IS EGYÜTT VAN ÉS A FŐELLENSÉGEK IS EGYÜTT LENNÉNEK ÉS ÚGY KÉNE CSAPATBAN GYILKOLÁSZNI EGYMÁST.XD
  • ffxi
    #8784
    Coop, ja!
  • KILLER2
    #8783
    Szerintetek nem kéne a PoPnak multi? Szeirntem buli lenne egymás ellen harcolni. Akár úgy is leehtne, hogy van egy adott küldetés, benne csomó főellenséggel és minden főellenség lehetne akár egy játékos és valaki meg a herceg, esetleg vannak társai is, pl Kaileena. Szerintem jól meg lehetne csinálni.