10262
  • Looooser
    #8862
    mér amikor elmentél onnasn először tood amikor össze omlik mikor megolted shadeet akkor hogy mész el?
  • szoli91
    #8861
    oda én is visszatudtam menni, csak onnan elmenni nem :P
  • Looooser
    #8860
    az oltárhoz is jutottam már vissza :D légy fanatikus keresss alap hibákat a játékban tudd hogy mikor hova ugorj XD
    ---
    jah 1 ideig nem leszek mert le vok betegedve
  • KILLER2
    #8859
    Mindegy, legegyszerűbb a kardtól. De majd még megnézem. #8813-ban van a kép, hogy melyikek nincsenek meg, ha valaki tudja melyikek ezek és hogy hogyan kell visszamenni hozzájuk, szóljon. Legalább belendül a topic. Amúgy nagyon fasza vót a videó a játék végén még így a rosszabnál is, kíványcsi lezsek, hogy milyen lesz a jónál. Remélem lesz még PoP és ha igen, akkor olyasmi grafja lesz, mint a videóinak.
  • szoli91
    #8858
    a könyvtárba visszalahet menni, meg a börtönbe is.
    fuck te az oltárra gondolsz, mert ha oda elmész utólag nem tudsz visszajönni
  • ffxi
    #8857
    Na lehet, hogy erről beszélek.
  • ffxi
    #8856
    Na lehet, hogy erről beszélek.
  • KILLER2
    #8855
    Akkor asszem az lesz a legjobb, ha visszamegeyek addig, hogy megszerzem a skorpió kardot. Most próbáltam visszamenni, de egyszeren körbe-körbe megyek.
  • ffxi
    #8854
    Van amilyik nem lehet utólag beszerezni asszem.
  • KILLER2
    #8853
    Akkor még vissza tudok menni az uccsó 2 életerősítőért, amikor már levettem a maszkot?
  • KILLER2
    #8852
    Na megvan a rosszabbik befejezés. Most megyek az uccsó 2 életerősítőért, azt jöhet a jobbik is.
  • Looooser
    #8851
    nem nem amikor a maszkoz mészz akkor már nincs semmi élet töltő. csak az utolsó... dehát ha már megvan a skorpió kard mi a francért hagyam parlagon az utcsó feltőltőt azt megszerzem szóval felszedem a feltőltőt és a vízkardot és aztán meek a maszkért, és anná a vidinél nem lessz élethű a jelenet mert nem a skorpió kard hanem a vízkard van akkor már nállam...
  • Broafka
    #8850
    rég játszottam de mondasz valamit... viszont akkor is emlékszem valami olyasmire hogy kell a maszk akkor hogy olyan helyre is menjél... vagy pedig el kell indulni a maszk felé hogy megszerezd a többit... nem tom...
  • Looooser
    #8849
    na ezt jól megfogalmaztam...
    szóval
    ha ismered a mapot akkor meg tudod csinálni és nem lenne ez a vita itt... a pontok után már érthető is
  • Looooser
    #8848
    nem ha jól ismered a map-ot akkor nem llehet ez... meg ha tudnád mikor át vagy alakzulvak akkor nincsen medalion amit beltehetnél a likba...
  • Broafka
    #8847
    az nem lehet! :)
    az teljességgel ki van zárva!

    pl a könyvtárban hogy szerzed meg az élettöltőt amikor azon a körös izén mész, és átugrasz a falra, az élettöltőhöz, ott is maszkban vagy, szal...
  • Looooser
    #8846
    az odáig oké
    csak mier én elindulok hogy felvegyem a maszkot meg van az összes élet feltőtő...
  • Looooser
    #8845
    az odáig oké
    csak mier én elindulok hogy felvegyem a maszkot meg van az összes élet feltőtő...
  • szoli91
    #8844
    de történetileg a maszk leválás után veszed fel. ha nem hiszed nézdd, meg azt a videót amiben prince felveszi a maszkot ;)
  • Looooser
    #8843
    Én általában már megszerzem a vízkardot amikor a maszkért megyek... nagyon gáz hogy toom a map elrendezkedést....
  • szoli91
    #8842
    az tök mindegy
  • KILLER2
    #8841
    A vízkardot mikor kapom meg? Még mielőtt megszerzem a maszkot vagy utána, amikor már nincs rajtam vagy még rajtam, szóval előtte vagy utána?
  • KILLER2
    #8840
    Mind2t megcsinálom.
  • szoli91
    #8839
    meg szerintem szerezd meg az összeset, mert a másik befejezés százszor jobb, és az az eredeti
  • szoli91
    #8838
    én tudok válaszolni: menjél végig az egész szigeten és biztos megtalálod :D
  • Picar77
    #8837
    innen letudod őket szedni
  • momo99
    #8836
    hi segitene valaki?
    igazábol nem akadtam el csak nem tudja valaki honan tölthetök a játék zenéi?
    elöre is thx
  • KILLER2
    #8835
    JAAAAA. Akkor azért nem találtam. Mert megnéztem végigjátszást, de az azt írta, hogy azt csak akkor szerezzem emg, ha a másik befgejezést akarom és úgy tudom, hogy az az uccsónál lesz. Akkor az hogy van ez a befejezés dolog? Melyiknél adja meg?
  • Broafka
    #8834
    nyugodtan megszerez... de hülye vagy!!!!
    azokat csak úgy tudod megszerezni ha megvan a maszk! :DDDDD
  • KILLER2
    #8833
    Az fasza. Akkor lehet kerülnéni. Addig nem akarom megszerezni a szellem maszkját, amíg nincs meg 9 életerősítő, azt ha úgy kivittem a gémet, jöhet a 10. is.
  • Broafka
    #8832
    ezt így nem lehet tudni, amelyik nem világít az nincsen megszerezve, ebből csak annyit látsz hogy 2 nincs megszerezve, de hogy melyik kettő, a franc se tudja!
  • KILLER2
    #8831
    #8812re valaki egy konkrét választ? Ja és ezek a bizék abba az irányba vannak, ahol az életerősítő vagy csak úgy össze-vissza?
  • KILLER2
    #8830
    Tényleg kár a topicért.
  • Broafka
    #8829
    ???
    hmm, ez nem tom hogy jött de biztos


    (u.i.: mit fikázod a fingomat, nekem tetszik jó! :P)
  • Looooser
    #8828
    hát igen broafka nagyon gusztustalan vagy ilyet fingani... monitoron keresztül érzem bazz
  • Looooser
    #8827
    jujj newbe ban....wááá
  • moszandi
    #8826
    jah köszi
  • KILLER2
    #8825
    Nyomtál már te életedben PAUSE-t? Mert ott van olyan, hogy Combo list vagy valami ilyesmi.
  • moszandi
    #8824
    Sziasztok.Nem tudtok olyan weboldalt ahol esetleg le van írva hogy harcolás közben milyen billentyűzet kombínációkal lehet mindenféle harci motívumot csinálni?
  • Broafka
    #8823
    :D
    undorító vagyok mi? :D
    eredeti, még szép :P