10262
  • KILLER2
    #8902
    Nincs valami taktika a Dahaka ellen? Rohadt erős.
  • szoli91
    #8901
    gratula ;)
  • KILLER2
    #8900
    MEGVAAAANNN!!!!!!!!!!
    KÖszönök minden segítséget. Végre mehetek a Dahaka ellen.
  • KILLER2
    #8899
    Asszem megvan, cask le kellett ugranom.
  • KILLER2
    #8898
    Újabb probléma. A könyvtár megvan, de hol van a börtön?
  • KILLER2
    #8897
    Köszi, meg is nézem.
  • szoli91
    #8896
    itt a kép:
  • KILLER2
    #8895
    Köszi. Nincs kedvem már visszamenni odáig, ahol még nem is volt meg a kard.
  • szoli91
    #8894
    igen ezt mondom, onnan ne menjél fel sehová, asszem valahol körbe fogsz látni egy útvonalat és arra kellesz menni, vagy csinálok egy képet ;)
  • KILLER2
    #8893
    Ezt aztán faszául megmondtad. Mondok egy pontot, onnan mondd, hogy kb merre. Legyen mondjuk az az állvány, ahova egy forgó keréken kell átugrani.
  • szoli91
    #8892
    amikor legyőztél egy brute-ot utána nem tom hol lesz egy mentés és utána lesz egy forgó valami amin keresztül kell juzni és azon a részen kell menni jobbra vagy balra nem tom
  • KILLER2
    #8891
    Egész pontosan merre lehet eljutni a könyvtárba? A mechanical tower-ben nem találom az utat.
  • KILLER2
    #8890
    Na már csak 1 hiányzik, az meg 80%, hogy a skorpió kardnál van. Már csak vissza kell oda találnom. Most teláltam egy olyan mentést, ahol már megvan a skorpió kard, de elvileg a maszk még nem. Bár aztán leeht, hogy már levettem. Mindegy, most szabad az utam.
  • KILLER2
    #8889
    De már felmásztam magasra.
  • KILLER2
    #8888
    Tudom. Én most ott vagyok, ahol Shadee-t megöltem.
  • szoli91
    #8887
    akkor most azt mondd meg, hol vagy. Mert a central hallból a mechanical towerbe, onnan a könyvtárba és onnan kell a börtönbe menni. tudod a central hall közepén van az a kar és azt kell forgatni, hogy elmenjél a toronyba
  • KILLER2
    #8886
    Azt akarom, de nem tudom. Valószínleg a skorpió kardnál van, de nem tudok elmenni a central hallba sem, nemhogy a börönbe!
  • szoli91
    #8885
    szerezd meg az élettöltőt, jobban jársz ;)
  • KILLER2
    #8884
    Nekem meg XBOXra van meg. Amúgy már ott vagyok, hogy levettem a maszkot és elment Kaileena a trónterembe.
  • szoli91
    #8883
    de amúgy nekem régen nem kapta el a szegélyét
  • szoli91
    #8882
    Hehe már én is kijutottam ^^ most raktam fel megint a gémet, visszatette ma régi mentéseimet és visszatudtam menni az oltrától ^^ nekem elkapta a szegélyét és végig lehetett menni. legalább már nekem sikerült és rejtély megoldva ^^ még az volt a szerencse, hogy elsőre megtaláltam mind a 9et és nem kellett ilyenekkel bajlódnom szerintem telepítsd újra a gamét, de előtte szedd ki a mentéseidet a C:/Documents and Settings/All Users/Application Data/POPWWPROFILES-ból, de előtte kapcsold be a rejtett fájlok láthatóságát is
  • KILLER2
    #8881
    KLeresgéltem már bőven. De Loooser meg azt mondja, hgy ő már kijtott.
  • szoli91
    #8880
    e szerintem keresgéljél, mert lehet, hogy van másik út
  • KILLER2
    #8879
    Bazzzz..............
  • szoli91
    #8878
    onnan szerintem lehetetlen a visszaút, mert csak az az egyetlen út van, ahol vissza lehetne menni
  • KILLER2
    #8877
    Hogy a fenébe lehet visszajutni az oltártól a central hallba? Nekem is az a bajom, mint szoli91nek. Felmentem oda, ahol akkor kellett menni, de nem tudok lejönni és jelenbe sem tudok visszamenni, mert nem kapja el a szegélyt, ahol a Dahaka kitörte a rácsot. Aki tud segítsen, mert már 1 órája ezzel szarakodok és már tele a faszom vele.
  • KILLER2
    #8876
    Úgy értem, a jelenben.
  • KILLER2
    #8875
    Köszi. Ja és az van, hogy elmentem oda, ahol Shadee-t megöltem, de még nem igazán sikerült visszamennem, viszont találtam egy portált. Onnan csak a múltban leeht kijutni?
  • szoli91
    #8874
    a börtönben volt ^^, de oda a múltban menjél vissza, mert csak a múltban vannak életerősítők. a mechanival towerön és a könyvtáron át visszatudsz menni ;)
  • Picar77
    #8873
    lol:D nézd meg a végig játszásban
  • KILLER2
    #8872
    Skorpió kard hol is volt?
  • Picar77
    #8871
    Ja ott van egy
  • KILLER2
    #8870
    Emberek most segítsetek nekem! Megvan 8 életerősítő, már csak egy hiányzik, de az fogalmam sincs, hogy hol van. 8ik az volt, amelyik a törött rácsnál volt. Homokóraánál lévő kör úgy van, hogy a homokoráva szemben lévőtől egyel balra nem világít az ajtó felől nézve. Van egy tippem, hogy a skorpiókardnál van, de nem biztos, szóval segítsetek, ha tudtok.
  • Looooser
    #8869
    amint letudok elé ulni rendesen reszletesen elmondom de tudom hogy vissza leet menni mert nem egyszer márcsak a harc miatt kóboroltam...
  • szoli91
    #8868
    akkor mondd meg az útvonalat, mert amikor arra megyek ahol dahaka kitörte a rácsot, ott nem lehet, mert nem kapja el a szegélyét
  • Looooser
    #8867
    22
  • Looooser
    #8866
    23
  • Looooser
    #8865
    a central hallba közvetlen nem is fogsz vissza jutni csak kerülövel de vissza lehet jutni...
    picar en is ezt mondomminden pontra vissza lehet jutni :)
  • szoli91
    #8864
    de az oltártól hogyan lehet visszamenni a central hallba?
  • Picar77
    #8863
    Könnyen a leomlott sziklákon elleht onnan menni