10262
  • Picar77
    #8942
    Annyira nem is jó az a "buxa"
  • Looooser
    #8941
    sztem meg pont azon mert a másikon csak két fakard van a 3madikon egy buxa akit jól meg húznék és a negyediken az új pop felirat
  • szoli91
    #8940
    nem tom melyik képen teljesen látszott rajat hogy az, nem az mi félig látszik a markolata
  • Looooser
    #8939
    szerintem az de a ttt fórumba lehurrogtak hogy az nem lehet az, meg hogy nem is hasonlít sztem meg igencsak...
  • Broafka
    #8938
    és miért baj ha azt mondod rá hogy idő tőre? miért nem idő tőre?
  • Looooser
    #8937
    jolvan te is azt mondod rá hogy idő tőre a ttt fórumon meg lehurrogtak...az első képen van rejta link by hsz#8930

    hát majd a homok vissza térés azt én már megpróbáltasm meg teremteni képregényben
  • KILLER2
    #8936
    Elvitte? Muszály lesz végigtolnim. Még 12 óra és megvan :)
  • szoli91
    #8935
    elvenni elvette, de amikor kaileenát megölte a vizír, akkor valahol még biztos maradt homok, ez megint elszabaul, kaileena meg odaadja vagy valami ilyesmi
  • Picar77
    #8934
    De azt Kailena elvitte nem?
  • szoli91
    #8933
    pont az lenne a lényeg, hogy elméletileg elpusztult, de valahol még is maradt egy kicsi homok, meg különben is láttam az egyik képen az idő tőrét :P
  • Picar77
    #8932
    remélem pc re is kijön majd nem csak konzolokra
  • KILLER2
    #8931
    Kíváncsi vagyok, hogy mire jön majd.
  • Picar77
    #8930
    Hát van az újról egy két kép mikor kiszivárogtak hirek az ubisoftol
    de abból sok következtetést nem lehetett levonni.
    popos képek
  • KILLER2
    #8929
    Majd még utánanézek a többi rész történetének is, mert ugy van PSPre a Revaltions. Amúgy a Rival Swords az véletlenül nem Wii-ra jön PSP helyett? Mert abban borító alapján benne lsz a herceg. Ja és nem tudtok egyé PoP folytatásról? Remélem legalább annyi része lesz, mint a Star Warsnak, mert egyik kedvenc gémem.
  • Picar77
    #8928
    Hát szerintem nem fog feltámadni , mert idő homok az nincs és annélkül sötét herceg sincs.
  • KILLER2
    #8927
    Mert nem volt poén. Kíváncsi voltam. Tudom, hogy miről szól a gém, már játszottam rajta bőven. Csak azért nem fejeztem még be, mert megszereztem a WW-t és előbbb azt akartam kijátszani, aközben meg a SoT-ot és végül széen sorba mentem és most jött volna ez, de mondom, már játszottam rajta és tudom a történetet is. Csak szépen tönkrement a most a TT lemeze, szóval megint meg kell most szereznem.
  • szoli91
    #8926
    most minek lőtted le a poént? gondolhatod, hogy megnézi a spoilert. meg szeritnem ha lesz köb pop, akkor ezze la videjóval végződhetne, mert a setét herceg újra feléled benne vagy valami és most végleg kinyírja prince-t
  • KILLER2
    #8925
    Ok, csak gondoltam, hogy akkor már gyorsan megkérdezem.
  • Picar77
    #8924
    Igen de amúgy van tt topic is inkább erről ott ne itt offoljunk
  • KILLER2
    #8923
    Kb tudom a történetet, de rendben. Majd utána. Majd sietek, mert megöl a kívéncsiság :D Abban is össze kell szedni az életerősítőket?
  • Picar77
    #8922
    Hát ezt inkáb nem mondom meg hogy hogy szerintem játszd végig és úgy izgalmasabb lesz mintha most előre elmondanám
  • KILLER2
    #8921
    Amúgy azokat a titkos fegyvereket, amik a dahakateamon vannak, azokat hogy lehet megszerezni?
  • KILLER2
    #8920
    Tényleg??? De az hogy a francba? Már ha tudod a választ és privátba, ne térjünk el a topic témájától. Bár még kéne 1081 hozzászólás :)
  • Picar77
    #8919
    Játszd végig ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy igen ő az
  • KILLER2
    #8918
    Már játszottam. Ő lenne a sötét herceg? Ő nem lehet, mert ő még benne van a hercegben.
  • Picar77
    #8917
    Játsz a tt-vel és majd rájösz nem lövöm le a poént:D
  • KILLER2
    #8916
    Nagyon fasza volt a végén a videó, cask azzal a maszkos csávóval volt a bajom, hogy az nem volt senki. Ő a Vizír (asszem így írják) lehetett volna, de ő nem ilyen testes (szerintem). Szerintetek ki volt?
  • Picar77
    #8915
    Én is erre gondoltam csak nem tudtam hogy irjam:D
    Grat
  • KILLER2
    #8914
    Köszi. Így a piros időizével tényleg könnyű volt.
  • szoli91
    #8913
    ügyi vagy ^^
  • KILLER2
    #8912
    VÉGIGVITTEM!!! Most jöhet a The Two Thrones!
  • KILLER2
    #8911
    Nekem védés+lassítés, azaz Jobb és bal felső gomb, emrt ugye XBOXon nincs egér. ma megint megpróbálom, gondolom jhobban is fog menni, mint tegnap sete 11kor.
  • szoli91
    #8910
    hét nemm is tudom,nekem elsőre dahakát 3ikra sikerült legyőzni és kaileenát is, majd ma megnézem kaileenát, hogyan fogom kinyírni :D
  • Looooser
    #8909
    hardon nem igazán általában 3-4dik alkalomra sikerül....
  • szoli91
    #8908
    dahakát tök könnyű kinyírni :D van egy egész jó taktikám ellene. amikor vagdosod ne az időlassítást használd, mert az kicsit sebez, hanem inkább használd a ravages of time-ot (JOBB KLIKK+BAL EGÉRGOMB) amikor elmész jó távolra homokot szedni, akkor amikor dahaka a csápja jön ki a földből fuss körbe körbe mert így sose fog eltalálni és majd így szépen lassan mész felé ;) ezután már könnyű nagyon, de kaileenát akkor is könnyebb kinyírni
  • KILLER2
    #8907
    Mad holnap. Ma már alig élek.
  • Picar77
    #8906
    Az jó igen arra is figyelni kell hogy ne menj neki a csápjainak másik meg én a "piros időlassitást használtam" (rendes neve nem jut most eszembe)
    Sok sikert hozzá előbb utobb biztos kinyirod.
  • Looooser
    #8905
    szasztok na szoli megmondtam megmondtam hogy ott van az a bug :)
  • KILLER2
    #8904
    Én is gurulok, meg lassítok, csak az a baj, hogy elfogy és amikor megyek felszedni őket, akkor a csápjaival sokat levesz.
  • Picar77
    #8903
    Annyira nem is te erősebb vagy:D
    Én sokat gurultam ha sol emlékszem úgy nem tudod megcsapni a csápjaival meg a homokt is használtam rendesen.