10262
  • KILLER2
    #8982
    Amit írtam, az t végigjátszásból másoltam.
  • szoli91
    #8981
    az "m" a végére nem kellene sztem :D simán kakolukia. nekem amúgy a killer leírása rémlik
  • KILLER2
    #8980
    Akkor ok. Megnéztem végigjátszásban is. Idézem:
    "A herceg után jön a lány, akit meg akar csókolni hősünk, de a lány nem hagyja magát. Erre a herceg visszatekeri az időt, és az erkélyről egy fán távozik. A lánynak annyi ideje van, míg megkérdezi a férfi nevét. A herceg megmondja: KAKOLÚKIA. Ez a név a lány álmai hősének neve. Beteljesülne a lány álma?"
    Ez annak a kis videónak a fordítása, ami azután van, hogy végeztünk a Vezírrel.
  • Broafka
    #8979
    istenem!

    ti komolyan nem figyeltek a storyra!
    a Herceg az herceg!
    amikor Farah és a herceg leesnek a katakombákba (nagy hosszú sötét jelenet, amikor beszélgetnek a végénél)
    akkor mondja Farah hogy az anyukája mesélt egy titkos ajtóról ami kinyílik ha megmondja a varázsszót és egy gyönyörű helyre viszi az embert
    kérdi a Herceg mi ez a szó?
    erre mondja Farah hogy: Kakulukiam!

    és amikor minden megoldódik a végén és a Farah egyáltalán nem emlékszik a hercegre, akkor ezzel bizonyítja be Farahnak a Herceg, hogy minden megtörtént, hogy azt mondja Kakulukiam, de csak poénból mondja azt hogy az az ő neve!
  • Picar77
    #8978
    Nem tudom én sem mi lehet az de Farah mondta neki elöször és gondolom ezért mondta neki mikor elment hogy elhiggye a történetét
  • Prince23
    #8977
    hát az nehéz megmondanom, de talán tippelek:
    - a vár neve, Babylon várának a neve
    - vagy ott született a kis prince

    Na de ez csak tipp
  • KILLER2
    #8976
    De rajtunk játékosokon nem fog uralkodni, így van jogunk legalább tudni a nevét. DE akkor a SoT végén mi is volt az a kakolukia?
  • szoli91
    #8975
    nekem a ww és ttt grafjával annyi bajom van hogy túl poros, ami leviszi az fpsem xD szerintem a ttt nem szar. 3ik részhez képest tökéletes, mert elég nehéz 3ik rész csinálni és szerintem elég sok újítás van benne
  • Prince23
    #8974
    Régi kultúrákban a nagy uralkodók sarjait nem merték saját néven nevezni llendő uralkodójukat. Ezért a neve Prince.


    -SoT: tökéletes tps az akkori időkben nagyszerű gamma lett, szép garfival, de csak akkor.
    -WW: minden részt felül überel, eszméletlen oda és harcba illő rock-fight zenék. Tele hangulattal, sokkal szebb garfikával megáldva,
    -T2T: elavult grafika, a történet átlagos, pörgős zene nincs, "vissza az elődhöz a sot-hoz" szitu. ahhoz képest, hogy 2005-ös enyhén szólva gagyi graf. A Dark Prince se lett nagy cucc, a WW-be emlékeztett mikor a maszkossal voltunk, és annak is ment lefelé az élete, csak annyi különbbel, hogy mindig maradt 1 mililiter vérünk a healthban. Szóval semmi újjítás. Csak a FOGATHAJTÁS. De mint rajongóknak kötelező mű.
  • KILLER2
    #8973
    Az a legjobb. Magyarul a herceg neve Herceg. fantáziadús.
  • szoli91
    #8972
    a Herceg neve Prince
  • KILLER2
    #8971
    Magyarázd el
  • KILLER2
    #8970
    Angol tudásom elég gyytra. De aztán így ahogy belegondolok igazad lehet. Rég volt már az, több mint 1 éve, emg aztán nem is nagyon olvastam el ott a szöveget. DE akkor mi is a herceg neve?
  • Broafka
    #8969
    az nem a neve te! :D
    figy, 1 kérdésem van csak: Tudsz angolul?
    mert ha tudsz akkor ez elég... gáz, hogy ezt mondtad, ha meg nem akkor majd elmagyarázzuk!
  • KILLER2
    #8968
    Igen, hát elég mások. De a TTTben tényleg nem vettem még észre zenét. Most jutott eszembe, hogy ugye a SoTban megmondja a herceg a nevét, hogy Kakolukia vagy mi. Ez még úgy elmegy hozzá, mint fiatal herceghez, de a WWben már elég érdekesen hangzik, hogy így hívnak egy ilyen kicsit brutális alakot.
  • Broafka
    #8967
    egész más grafikai motoron fut a Sot meg a WW,TTT
    de grafikailag a Sot überjó szerintem, iszonyat jó hangulatot teremt!
    nekem az a kedvencem, fergeteges hangulata van, és nagyon jók a zenék benne
    a WW-ben talán a zenék a jók, meg a harcrendszer, a többi az elég silány szerintem
    a TTT-ben meg zene? zene sehol! egyszerűen azt valahogy kifelejtették belőle :-/
  • KILLER2
    #8966
    Grafikában talán az 1 a legjobb. Az még látszik, hogy régi, nem túl életh, viszont szép élesek a textúrák és sehol egy hiba benne. Ehez képest a többi élethűbb, viszont a textúrákat jópárszor átmosták (bár PCn a WWben nem feltétlen)
  • Looooser
    #8965
    néz szempontokat
    pl
    grafika, játékélmény zene, irányítás, karakterek stb
  • KILLER2
    #8964
    Így a listádat elnézve kétségeim támadtak az enyémmel kapcsolatban. Nehéz sorrendet felállítani egy ilyen sorozatban.
  • Broafka
    #8963
    Sot
    TTT
    WW
  • Looooser
    #8962
    No.1# WW -tökéletes zene harc rendszer karakterek grafika csúcs szabadság
    No.2# SoT -zene alakulása a karakter formálódással, a fő hős formálódása: egy álmodozóból hőssé, grafika evszázadok múlva is tökéletes
    No.3# T2T -elbaszott karakterek visszavett grafika egysíkúság jó történet jó poénok
  • KILLER2
    #8961
    Számomra a sorrend:
    1. Warrior Within
    2. The Two Thrones
    3. The Sands of Time
  • Picar77
    #8960
    Egyet értek nekem ez tetszik a legjobban (annak ellenére is hogy Kaillena rondább lett)
  • szoli91
    #8959
    a TTT nincs is széjjelkúrva. kikérem magamnak. nekem a ww után tetszik a legjobban
  • Picar77
    #8958
    Hát szerintem sokkal jobb lett a zenéje nekem (sot-é is jobb)
    Nem jött be ez a sötét zene annyira :D
  • Prince23
    #8957
    ez a legkira rész az összes közül, kár h a folytatás nem lett ilyen jó, főleg a zene terén...
  • Picar77
    #8956
    Hát ja az elég erős nem is kifejezés XD
  • KILLER2
    #8955
    Nem is arra értettem. A TTTből nekem is hiányzik ez a mászkálás. Abban mopndjuk nem nagyon lehetett volna megoldani a Dark Prince miatt. Meg ez a haláligéletcsökkenés se túl jó. Igazán ebben is megállhatna mint a WWben a maszknál. Bár ebben meg ez az érdekes, mert azért a Dark Prince elég erős.
  • Picar77
    #8954
    Hát nem tudom szerintem a w-ben nagyobb volt a szabadság
    Bármikor odatudtál menni ahova akartál nem úgy mint a tt-ben
  • KILLER2
    #8953
    Hát picit tényleg szét van kúrva, de nekem bejön a WW kicsitbezárt környezete után ez a város.
  • Looooser
    #8952
    a ttt-t (előre hangsúlyozom imádom a trilógiát) ahogy van úgy elbaszták mint a franc...
  • KILLER2
    #8951
    A TTTben meg a WW volt pédának, de szartak rá.
  • Looooser
    #8950
    hát igen a ww-bebn ott volt Monica Belucchi mint példa az elkészítésben...
  • KILLER2
    #8949
    Szeritnem nem olyan roosz az, csak lenne szegénynek meg mind az 5 ujja! :)
    Bár a TTTben Kaileena is elég csúcsácska szegény.
  • Looooser
    #8948
    jólvan már féltem.
    szoli hát nem toom nekem nem igazán teccik...mármint a ttt-s farah
  • szoli91
    #8947
    én mindkettő :K
  • Picar77
    #8946
    Inkább Kaillena (WW)
  • Looooser
    #8945
    hát nem toom
    fogadjunk farah párti vagy...
  • Picar77
    #8944
    Nem a hátsó zsebemben tartom
    De te tuti ot tartod
  • Looooser
    #8943
    1 kérdés te a talpadon hordod a szemed?????