10262
  • Neogan
    #9102
    Így van, éppen ez ad neki egy kis titokzatosságot, meg kifejezi hogy ő azért nem egy piaci kofa :) Talán majd a következő trilógiában megtudjuk bár én remélem nem.
  • szoli91
    #9101
    a hercegnek az a neve hogy herceg...kész...nincs értelme kombinálni
  • Weewcy
    #9100
    Elhiszem, hogy megszólítás. Én is tanultam ezekről( a sok végigszenvedett tánc és dráma órán,amit magam se értek hogy miért ott,elvett az életemből 2340 percet). De attól még abban a korban is voltak nevek, ahogy mondtad, Róbert fia Dániel,(Mihály fia Péter->Mihályfi Péter), tehát a hercegnek is biztos volt neve. És azért találgatni még szabad
  • Looooser
    #9099
    abban az időben máshogy beszéltek drága akkor még ilyen volt a megszólítás pl: Dániel Róbert fia, vagy Róbert fia Dániel, vagy ivan son of Gabe és a herceg az általában a király fia szóval a prince az egy megszólítás legyen nekünk ennyi elég
  • Weewcy
    #9098
    hülye vagyok én ahhoz, hogy a komoly dolgokat is felfogjam. egyébként szerintem az sem buzis. valamilyen név kell hogy legyen neki, titeket sem hívnak úgy hogy gyerek/és amikor a gyerek megy/gyerek, légyszi.../és gyerek stb
  • Looooser
    #9097
    a buzisnak a bruce nevet tartja szoli XD de nem baj
  • Weewcy
    #9096
    hogy lehet az adatokat szerkeszteni? mármint itt a fórumon
  • Weewcy
    #9095
    Szerintem Prince egyáltalán nem buzis. Nem is néz ki túl jól, deház... buzisnak semmiképp:D
    Jó név, hogy herceg, de azért kíváncsi lennék az eredetire.
  • Broafka
    #9094
    szerintem jó így hogy A Herceg :)
    Prince ;)
  • szoli91
    #9093
    szerintem buzis a legjobb név szerintem a Prince
  • Weewcy
    #9092
    a Kian-t vagy kit? Hát, kicsit Prince-es, de mindegy. Elkezdtem egy új mentésen a játékot, és azon a néven, hogy Bruce. Szerintem az illene a herceghez. Vajon mi lehet a neve? (brúúúsz az széép név)
  • Looooser
    #9091
    halljátok ez kész nézzétek megebben a játékban a férfi főszereplőt Dream Fall
  • Looooser
    #9090

    annak rendjén és módján
  • Picar77
    #9089
    villám gyors volt
  • Looooser
    #9088
    a reakció időm érzed....
  • Picar77
    #9087
    Azona lépcsőn ha felmész akkor a tetjén vannak homokszörnyek és arra kell tovább menni is és arra még nem lehettél asszem .
  • ricsi85
    #9086
    Köszi szépen, de eddig eljutottam atjutottam ezen a szobán utána nemegyek fel az emeletre ahol a 2.feltöltés volt hanem bemegyek a szembe lévő ajtón utána utána megint pár csapda aztán oda érek ahol 1 nagy lépcső van ami a két "várrészt köti össze és utána már ugyan azon az útvonalon megyek ahol 1x már voltam (1x később belemegyek a teleportba és azon az útvonalon megyek amerre Dahaka kergetett előtte és a teleporthoz érek....
  • Picar77
    #9085
    itt egy kép ha nem értenéd mit irtam
  • Picar77
    #9084
    Az egyik oszlopon fellehet mászni ahol az a "Csávó" fejbe akar dobni és onnan menni fog gondolom
  • ricsi85
    #9083
    Szerintem az a gáz h nem tudom h melyik a központ terem és hol az "új ajtó"
  • ricsi85
    #9082
    Szevasztok, a segítségeteket kérném. Elkezdtem játszani vele Pc-n és elakadtam vele. Ezért elolvastam a végigjátszást de azzal se jutottam semmire. Ott tartok h miután Dahaka eől elmenekülök és nem tud átjönni a vízesésen belemegyek a teleportba átmegyek pár csapdán utána jön 1 videó amiben 1 csávó 1 baltát akar a fejembe röpíteni átmegyek a szobán (és innentől kéne eligazítás mert a végigjátszás szerint később a csaj ad1 kardot) megcsinálom a 2. életerő növelést és utána kb 40 perc játszás után oda jutok vissza ahonnan indultam. Azt kérném ha lehet részletesen írjátok le. Előre is thx.
  • szoli91
    #9081
    loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
  • Picar77
    #9080
  • Looooser
    #9079
    e
  • Looooser
    #9078
    ez a másik fel...
  • Picar77
    #9077
    Engem az zavar amikor időutazik a sand wraith de a videóban szintén a herceget mutatják.
  • szoli91
    #9076
    nyugi úgy lesz :D mert a sand wraithnek a vízkard kell, mert sietnie kell :D de az akkor is zavaró, amikor vízkarddal mész a maszkért, hogy a videóban a scorpion sword van nála xD
  • Picar77
    #9075
    Csakis én pont most megyek a maszkért (persze vízkardal )
  • Looooser
    #9074
    de csak akkor vagy jószoli ha már nállad van a vízkard amikor mész a maszk ért
  • szoli91
    #9073
    Most nyírtam ki szegény Empress-t, nemsokára megyek a maszkért
  • KILLER2
    #9072
    Akkor ne.
  • Looooser
    #9071
    miért rontsam el a játékot?
  • KILLER2
    #9070
    Esetleg akarsz adni valami kis segítséget a megfejtéshez? :D
  • szoli91
    #9069
  • Looooser
    #9068
    TITKOS ÍRÁS FEJTSD MEG...
  • szoli91
    #9067
    nem tudnál érthetőbben fogalmazni?
  • Looooser
    #9066
    csak megmondtam hohasunlítanak
    ---
    weeew én is megtudom df3 nem vok rá büszke inkábbarra hogy már amikor a maszkért megyek már a water swoer van nálam vagy hogy nagyon sokáigis tudok játszani vele
  • KILLER2
    #9065
    Majd talán megcsinálom jobbra is.
  • szoli91
    #9064
    jól értesz a PS-hez :D
  • Picar77
    #9063
    Nem kell megvan XD