10262
  • Picar77
    #9062
    Eredetibe is linkeld be
    köszi
  • KILLER2
    #9061
  • KILLER2
    #9060
    Én meg evés-ivás közben :D
  • Weewcy
    #9059
    én egy nap alatt végigvittem, persze ezt nem azért mondtam, hogy berárnyékoljam szerény mivoltomat...^^ lehet hogy kissé hülyének néztek de képes vagyok egy napig ittt vacakolni vele evés, ivás nélkül...:P
  • Looooser
    #9058
    hát igen főleg ha már csaka harcért mászkaálsz nagyon hossszú tud lenni
  • szoli91
    #9057
    én pénteken kezdtem újra tolni a gémet és már a második toronyban tartok (mechanikus) Ez kegyetlen hosszú egy játék, most látom igazán. Kb napi 2-3 órát jáccok azóta vele és még ott járok a mechanical tower elején
  • pekka2
    #9056
    ááá, értem már, mindjárt ki is próbálom.
    Köszi
  • Looooser
    #9055
    ugyan azon az úton vissza a központi terembe és onnan a túl oldalra.
    ---
  • pekka2
    #9054
    és ezután kell valahogy a 2. toronyba eljutni aktiválni valamit...
  • pekka2
    #9053
    perpillanat pókerezek, de a water gardenben vagyok, ahol 3 forgató kar is van, és az oszlopokat kell forgatni, hogy víz kerüljön a csatornába
  • Picar77
    #9052
    dobj egy képet én nem értem hol vagy
  • pekka2
    #9051
    Szevasztok
    Kellene egy kis segítség..
    Amikor a csatornákba kell vizet terelni, és utána el kell jutni a második toronyba, na ott hogy kell továbbmenni?
    A végigjátszásban a 11. láda utáni rész, azt nem értem kristálytisztán.
    Amikor kinyílik valami retesz. Ott hova kell menni?
  • Picar77
    #9050
    herceg
  • Picar77
    #9049
    Én is ezen kondolkoztam szerintem jobb lenne és még a herveg is hasonloan nézhetne ki
  • szoli91
    #9048
    az nem lenne jó :D Film lesz
  • KILLER2
    #9047
    Lehet, hogy nem lenne olyan hangulata, de legalább nem kéne sokat bajlódni a szereplőválogatással.
  • KILLER2
    #9046
    Mi lenne, ha animációs film lenne?
  • szoli91
    #9045
    figyelj, Kaileena egyértelmű: Monica Belucci, Farah az már nehézkes. A homokszörnyeket, meg meglehet csinálni számítógéppel
  • Weewcy
    #9044
    mit tudnék én mégis kezdeni vele? :D Ezt most mire értetted?! XD
  • Weewcy
    #9043
    És ki lenne a többi szereplő? Kaileena, Fate, meg a Dahaka? Jó, mondjuk a Dahakát egyszerű megcsinálni egy számítógéppel, de a többiek? És hol lesz a helyszín? Vagy kik lesznek a harcosok? Vagy a macskanők? Nem tudom, de biztos hogy olyan szereplőket kell választani, akiket nem egy utcasarokról szedtek össze. Kell falon futni, átugrálni emberek feje fölött..
  • szoli91
    #9042
    hát na, de akkor VIggo és Johny is nagyon hasonlít a Hercegre. Johny Deep lenne, jó a WW-ben, és Viggo Mortensen lenne jó a TTT-ben, vagy mit tudom én :D
  • KILLER2
    #9041
    Hát ez a baj.
  • Picar77
    #9040
    Hát rá szerintem senki sem hasonlit túlzottan
  • KILLER2
    #9039
    Háááát. Johny Deephez nem illyene a falonrohangászós Dahakairtás, de Orlando viszont tényleg nem lenne rossz. De ő sem hasonlít a SoTos hercegre túlzottan.
  • szoli91
    #9038
    az nagyon jó lenne :D Vagy Johny Deep is jó lenne. Az első részhez Orlando Bloom lenne a jó sztem
  • Looooser
    #9037
    öröm tánc öröm tánc
    remélem a 2-3 dik részben Viggo Mortensen lessz majd
  • KILLER2
    #9036
    Kíváncsi lesdzek rá. Remélem nem cseszik el. kíváncsi vagyok, ke lesz a herceg.
  • szoli91
    #9035
    készül a PoP mozi film, az SG-n lehet olvasni róla pár sort: http://www.sg.hu/cikkek/50784
  • szoli91
    #9034
    kösz Looooser
  • Looooser
    #9033
    persze hogy te vagy...
    ----
    weew most mért? női szemmel is elmondhatod nem kell ahoz férfinek lenni hogy tudj vele bármit kezdeni
  • Picar77
    #9032
    És én vagyok a hülye Lol
  • szoli91
    #9031
    lol, akkor lehet azért írta ki hogy cseréljem le a videókarit :D akkor marad XP :D
  • Weewcy
    #9030
    bár mondjuk Kaileena tök jól néz ki, meg minden, de azért nem néznék rá férfi szemmel XD
  • Weewcy
    #9029
    én semmit nem csinálnék, mert lány vagyok:D
  • Picar77
    #9028
    Igen xp-hez Vistahóz bistos hogy nincs Nézd meg nyugodtan hogy csak 9500 van fölfele driver
  • The Protector
    #9027
    Minden karihoz van driver.Csak a nagyon régiekhez nincs.
  • szoli91
    #9026
    hát te hülye vagy, mert a 9200-hoz van driver
  • Picar77
    #9025
    Nincs hozzá driver szóval az nincs rendben 9500 fölfelé van csak driver az atikhoz
    köcsög ati
  • szoli91
    #9024
    az enyémen is lefutna simán, mert leszedtem a vistaadvisort :D és kiírja, hogy képes a futni a konfigodon, meg hogy mit kell még beszerezni hogy jobb legyen. szerinted egy ATI 9200 128MBos videokarival elfutna? mert a többi az rendben van. és a haverodnak nem lassú?
  • Picar77
    #9023
    Bocsi de már megjelent Mo-on is :D
    De nem akarom lecserélni egyenlőre max majd egy év múlva mire rendesen müködni is fog és még talán játszani is lehet rajta :D