10262
  • Picar77
    #9142
    Én max téged utállak (de téged se XD)
  • Looooser
    #9141
    Most azt akarod hogy közösen utáljunk picar-ral XD
  • SiZo91
    #9140
    köszi picar, neked is igazad van xD
  • Picar77
    #9139
    neked is thx
  • SiZo91
    #9138
    igazad van Looooser
  • KILLER2
    #9137
    Átírni? Mondjuk tényleg nem könny megszerezni PS2re, de azér ttlán lehetséges. Egyszer megpróbálkoztam vele. Torrent jó szokása szerint úgy 70%nál megállt.
  • dolce2
    #9136
    csösztök
    én gyilkolom a csajt hogy ketöt rábaszok utána egy szalto hátra utána visz rávágok és ugyan igy szalto hátra utána megint ütés.ugy verem a csajt hogy sérülés nélkül jo mondjuk normál mode ba.kérdés kinek van meg vagy ki tudná átirni ps2 re nekem a warirort?kispet lörinc erzsébet kötelébe max soroksár.keresztur.mert sehol se látom hopl lehetne letölteni meg már iratni se nagyon mert nincs meg már senkinek nagyon.
  • Picar77
    #9135
    thx
  • Looooser
    #9134
    szerintem ha már a flémwarnál tartunk akkor te egy rakat szerentcsétlenség vagy ést te is vagy
  • Picar77
    #9133
    Irni meg nem tok sry
  • Picar77
    #9132
    1. Láma vagy XD
    2. Akkor használd ezzel tudod mit ismersz el
    3. Néz egy vvideoróla és úgy tuti menni fog
  • necroman
    #9131
    1. Láma vagyok? vagy szamár? vagy nőstényszarvas? Milyen állat is vagyok?
    2.Lehet, hülyéknek való a cheat,de nem a véleményedet kérdeztem ez ügyben
    3. Még egyszer nekifutok talán, aztán, ha nem megy, nem erőltetem
    4. Ha ennyire fontos kérdés a herceg neve számodra, te gondtalan ember lehetsz.
  • SiZo91
    #9130
    a legeegyszerűbb megoldás. amikor a közelébe vagy, nyomva tartod a jobb klikket és amikor rádcsap a karjdával, akkor szépen nyomsz egy MOSUE1-et vagy egy E-t, attól függően hogyan érzed magad :D ha hasba akarod nyomni akkor E, ha függőlegesen "kettévágni", akkor MOUSE1 :D. Meg szerintem vedd fel az ta kardot ami ott van a sarokban. És folyamatosan ezt csináld végig. Meg ajánlatos néha elkerülni, mert hasba rúg és lerepülsz a szakadékba, emg ha távol vagy belényomhatsz egy kombót is, de amikor visszaveri, rögtön védekezés, és amikor rádcsap, akkor MOUSE1 vagy E
  • Picar77
    #9129
    1. vagy
    2. Cheatet csak a hülyék használnak
    3. Szerintem felejsd el a játékot örökre
    4. A herceg neve fontosabb mint a te kis szar problémád
  • necroman
    #9128
    Jó, asszem, pár napra félreteszem. Ezt csak fanatikusoknak ajánlom. Régóta nem húzott ennyire fel semmi.
  • necroman
    #9127
    van ehhez a gémhez cheat? Mert tudom, hogy elveszi a játék értelmét, de akkor jobban érdekel mint az, hogy mi a herceg neve.
  • necroman
    #9126
    Hát szétbasz az ideg. Legalább szátszor próbáltam már azt a rohadt kurvát legyőzni, de annyira béna vagyok, hogy teljesen sansztalannak tünik a harc. Van valami tuti megoldás, mert az nem jön be, hogy védekezek, amíg támad, aztán ráverek párat. Ez kb. annyira jó, hogy fél perccel tovább bírom.
  • Looooser
    #9125
    szentem is mert mondjuk középkori perzsia akkor kábé ilyen nevek voltak hogy Abu, Albiho és tsai és ez igen csak lerontja a játékot meg mindegyik Prinszoff ban a a karakter neve Prince, de ha még magnézed a leg elsőt a 89-eset akkor is látod hogy prince a neve...
  • Neogan
    #9124
    sztem inkább az utóbbi
  • Weewcy
    #9123
    jó, ha neki prince, vagy herceg a neve, akkor neked meg gyerek.^^ Szerintem csak nem tudtak nevet találni, ami illene a személyiségéhez, vagy egyszerűen nem akartak.
  • szoli91
    #9122
    neeeeeeeem. amikor kinyírod kaileenát, utána mondja a herceg, hogy vissza kéne menni a jelenbe, ezután elsötétül a kép, és a játék megkérdezi, hogy akarsz e menteni és utána rögötn magától megy minden, a Herceg kiáll a rács elé és hangosan gondolkodik aztán hátba jön dahaka. Szerintem nálad valami bug van, vagy rakd újra a gémet
  • dolce2
    #9121
    az a kocog dahaka ugy elvan bujva hogy nem találja a partot
  • dolce2
    #9120
    de van olyan amikor harcolok a csajal akkor csak haljkan van hang az mitől lehet mert nem halom hangosan gondolkodni a princet.aakor várjak ott és majd lesz valami
  • dolce2
    #9119
    akkor várjak a rács elött és majd felbukan
    dahaka
  • szoli91
    #9118
    éppen a rács előtt gondolkodik hangosan és akkor jön hátba dahaka és kibassza rácsot, elkapja a csápjaival prince-t és bebassza belülre. neked nem jön be a bejáccás? lol?...lol
  • dolce2
    #9117
    csáo.
    help kéne mert már kikészit a prince.amikor legyözöm kaelat utána kitesz a parthoz elileg,semi nem történik,elvileg azt irja a végigjátszás hogy hangosan gondolkodik de és megjelenik dahaka,de semi .viszatérve nem a partra rak ki hanem egy rácsos ajto elé ami közel van a parthoz csak le kell menni a sziklákon..vajon mit kell csinálni?segitsetek mert már ujrajátszotam elöről is de semi.és már nagyon nyomnám mert be vagyok indulva.köszi elöreis.fan ok:)
  • boneyard
    #9116
    hali. pár napja vittem végig a two thrones-t és most újra feltettem a warrior within-t és megint jelentkeztett az a probléma, ami kb. két éve is, hogy vagy már játék közben, vagy ha kilépek a játékból, újraindul a gépem. nem tudja vki, h ez miért van? a TT-nél max beállításon nem volt semmi gond és persze a SOT-mal sem. lehet, h vmi a dvd-vel van, amiről telepítem, mert az ugyanaz amiről telepítettem pár éve is? jah és még vmi, régen egy idő után elkezdett recsegni a hang, ez a haveromnál is volt, amikor átvittem hozzá a dvd-t, ez miért lehet? előre is köszi...
  • KILLER2
    #9115
    Hát akkor nem tudom. Nekem sikerült. Hátha más tud segíteni.
  • necroman
    #9114
    védekezek ezerrel,de még az is hatástalan néha.Ha meg támadok, hiába a combo, elég hamar lezúz, vagy ameddig tápászkodok egy durva magasi geri után, leesik a piros ruhás menyecske.
  • KILLER2
    #9113
    Shadee? Pedig az nem nehéz. Védd ki, amikor üt, majd üss bele párat, aztán megint védekezz és ezt így tovább, míg meg nem hal.
  • necroman
    #9112
    asszem az első főellenség.Aki a hajón is balhézott
  • KILLER2
    #9111
    Miféle boszorkányt?
  • necroman
    #9110
    Hát, visszalapoztam elég sokáig, de nem találtam megoldást, ezért megkérdezem: hogy a p..ba lehet legyőzni a boszorkányt? Kb. ötvenszer fogtam hozzá, de semmi esélyem. Vagy lenyom, vagy a lyány kezére tapos idő előtt...
  • DJ YAYO
    #9109
  • szoli91
    #9108
    jéééééé tényleg :D
    ------
    Weechy: ha lenne neve, akkor szerintem benne lett volna a játékban, ja de várjál...van neve...Prince xD
  • KILLER2
    #9107
    Most legyen majd az a fiam neve (ha majd lesz), hogy gyerek, fiú vagy boy? Esetleg Prince? Mondjuk Prince of House (bár ez nekem kéne)? Bár én már elkereszteltem magam Elnökúrnak (direk egybeírva, így le is védettem :D)
  • Picar77
    #9106
    A herceg neve télleg nem herceg hanem Prince :D
  • Weewcy
    #9105
    nyugi vaaaan.. ti mind lerögzöttet vagytok? a herceg neve nem herceg. neki is van neve, mint mindenkinek. attól hogy nem mondják, vagy ti nem akarjátok tudni, más még gondolkodhat rajta. a képzelet az, ahol nincsenek korlátok, és az egyetlen dolog amitől függsz, hogy nem függhetsz semmitől. :)
  • szoli91
    #9104
    The Prince of Persia's name is Prince
  • KILLER2
    #9103
    Ő Herceg a Prince :D