10262
  • SiZo91
    #9182
    ha még nem edzetted magad a freeform fighingben akkor dhahdee egy kicsit nehéz lesz :D
  • armageddon666
    #9181
    Itt is zajlik az élet?

    oh... itt nem. ... akkor ide nem com bekk
  • Kongy
    #9180
    Most tartok az első pályán amikor ég a hajó és jönnek rám a gonosz lények,ez még nem annyira nehéz:)
  • Kongy
    #9179
    A SoT-ot sem nehéz megszerezni mert árulják Corákban,MediaMarktban...én például a mediában vásároltam meg. De ha van a közeledben 576 Kbyte ott is biztos megtalálod...
  • Donn
    #9178
    Hellosztok! Most kezdtem a játékot , a TTT után. Annyira tettszett a TTT -persze ki is játszottam- , úgy gondoltam megszerzem a többit is.DE csak a WW-t tudtam sajna , pedig én az elejétől akartam.De azért megpróbálom ezt!! :D XD
  • SiZo91
    #9177
    próbáld különben 7 nap múlva meghalsz xD
  • Kongy
    #9176
    Annyira meggyőztetek h már megis vettem XD Majd holnap +próbálom kijátszani...
  • Looooser
    #9175
    XD nincs mit bármikor

  • SiZo91
    #9174
    :D kösz a helpet :D
  • Looooser
    #9173
    hogy megtaláljuk és jól elagyabugyáljuk
  • SiZo91
    #9172
    mégis miben? :D
  • Looooser
    #9171
    én meg segítenék neki
  • SiZo91
    #9170
    ha nem szerzed be, akkor nyomozni kezdek utánad és jól megverlek xD
  • Looooser
    #9169
    érdemes? sztem ha egy kicsit szereted a brutalitást a jó zenét (értem ez alatt a rockot) és azt hogy szabadságod van egy játékban akkor nem érdemes nem kötelező... hanem parancs
  • vegytek
    #9168
    én is pont így vagyok, de én tuti beszerzem majd a ww-t.
    (amugy szerintem a ww volt a legnehezebb a 3 közül :)
  • KILLER2
    #9167
    Kötelező. Mint a Tibi csoki. SZóval ha nem szerzed meg és tolod végig megtalállak :D
  • Picar77
    #9166
    Ez nem is kérdés kihagyhatatlan sokak szerint ez a legjobb része
    Szóval nem érdemes hanem kötelező :D
  • Kongy
    #9165
    Nekem csak a SoT és a T2T van meg pont a WW nincs...sztetek érdemes a trilóga második részét is beszerezni?
  • Looooser
    #9164
    sztem meg nem kéne beszóni XD
  • SiZo91
    #9163
    szerintem nem kéne flémelni
  • Looooser
    #9162
    jó mondok egy új szót

    Balalajka XD
  • SiZo91
    #9161
    szerintem már abba lehetne hagyni ezt a tutizást, mert már nagyon unalmas
  • Looooser
    #9160
    na most tuti hogy megsértődött az tuti rofl
  • Looooser
    #9159
    Te neked ki adott tuti engedélyt? mert én tuti hogy nem! XD
  • Looooser
    #9158
    a farah az a mostani Perzsa herceg felesége :) onnan jött a név :)
  • Weewcy
    #9157
    igen. de mondjuk a Fara, a Kaileena, meg annak a másik nőnek a neve honnan jött.. végülis mindegy. Szerintem jó így a játék, hogy nincs neve. Mondjuk felmerülhetett volna az is, hogy a második részben Kaileena, a harmadikban Fara kérdezi meg a nevét. De mindegy, nekem tetszik^^
  • SiZo91
    #9156
    ikszdé xD
  • KILLER2
    #9155
    Az tuti. (ez fertőző)
  • dolce2
    #9154
    TUTIRA NEM VAGYOK TUTTIK.TI TUTIK
  • KILLER2
    #9153
    Tuti, hogy jól vagytok?
  • Looooser
    #9152
    az tuti...
  • Looooser
    #9151
    te figyelj nekem te ne tutizz mert ha letutizzlak a kkor nagyon nagy tutiban lessz részed XD
  • SiZo91
    #9150
    tutinak tuti, de nem tuti
  • Looooser
    #9149
    ez nem valszeg ez tuti..
  • Picar77
    #9148
    Az nem baj ez valoszinüleg egy bug :D
    Probálj egy régebbi mentéstől újra menni.
  • balee21
    #9147
    Sziasztok!

    Én az alábbi résznél akadtam el:

    "Most máshogy fog lezajlani Kaileena-val való beszélgetésünk. Most nem fogunk megküzdeni az Úrnővel, hanem adunk neki egy esélyt, hogy élve túlélje a velünk való találkozást. Az Úrnőt átteleportálunk a jelenbe.

    Kövessük a jelenbe. A már megismert útvonalon jussunk el a központi nagy kőlapig."

    A probléma az, hogy én nem tudok az úrnő után teleportálni. Ott állok a gőzben, de semmi nem tőrténik. Nem tudok menni semerre, mert elől ugye szakadék van, hátul meg le van zárva az ajtó.

    Mit tegyek?

    Vízkardom nincs és nem mindegyik ládát nyitottam ki menet közben. Lehet, hogy ez a baj?

    Előre is köszönöm a segítséget!!!
  • KILLER2
    #9146
    Meg mint az XBOXos.
  • vegytek
    #9145
    PoP:WW video végig játszás, válassz video minőséget! (PS2-es végigjátszás, de ua., mint a PC-s)
  • SiZo91
    #9144
    szar a játékod ennyi. ezt nem lehet mivel megoldani, ott automatikusan bejönne minden, ha meg nem jön, akkor meg így jártál. már a ttt 3000-ért kapható
  • dolce2
    #9143
    egyik haver mondta hogy láta valamelyik konzolba vagy hol hogy a 3 rész 10 ezerért megvehetö.tescoban látam a two tronest 14 ezerért. fukarban 10 ezer volt ugyanez de wariort nem látam ezeken a helyeken.mindegy
    továbra se tudok továbjutni a partról.valaki irta hogy visza kell meni a jelenbede nem lehetséges szerintem mert teljesen át van rendezödve minden.