10262
  • Picar77
    #9262
    nyomd hosszan az egér balgobját és menni fog
  • Babapofi
    #9261
    Sziasztok!

    Nem tudnátok nekem segíteni abban, hogy hogy lehet kidönteni egy falat? Túljutok az árbócugrálgatós részen most eljutottam egy olyan placcra, ahol remeg alattam a talaj előttem pedig egy titkos kőajtó (van mellette egy artwork láda), amit elvileg be kell törni valahogy, de nekem karddal nem megy. Már az összes lehetséges combot kipróbáltam lécci segítsetek. :(
  • Looooser
    #9260
    de mqondom bazz így volt
  • SiZo91
    #9259
    ne mondd már
  • Looooser
    #9258
    én arra hogy úgy megijedtem, hogy futottam mint atom
  • SiZo91
    #9257
    első dahakás üldözésre? hát arra én is emlékszem. aszem csak ennyire, hogy nem kapott el xD
  • Looooser
    #9256
    ó hát én még emléxem az elsőmre... XD
  • Kongy
    #9255
    ma folytattam a játékot onnan ahol tartok,már legyőztem másodjára shahdee-t,és az első dahaka-üldözésnél vok.
  • SiZo91
    #9254
    elkezd ugrálni, mint egy geci és nem vehetsz fel homokot egy ideig, de ez is könnyű rész csak állandóan ki kell kerülni nehogy rádugorjon. itt lehet csinálni egy tök jó dolgot. amikor elkezd ugrálni leveted magad a mélybe és dahaka is utánad ugrik és ott a szakadékban továb ugrál, ha jól va elhelyzve a kamera, mert akkor látszik. egszer megörökítettem frapssal csak lfeormáztam a gépem és elveszett, de ez mindig működik, majd próbáld ki, mert nagyon lol
  • Looooser
    #9253
    ami fentvan tubon az egy jó harc... egyépként ha kaileena lelöki a szirtre es vissza engedem mik történnek?
  • SiZo91
    #9252
    hát tényleg ú a legkönnyebb, de ha időerők nélkül csinálod, akkor ő a egnehezebb :D hát igen én őt időerőkkel olyann 48-56 mp-ve nyírtam ki, lsd youtube videóm. és alig ment le egy centi életem
  • Looooser
    #9251
    fő ellenségek közül ő a leggyengébb... elsőre sérülés nélkül vittem végig...
    ---
    Szoli jah tudom rájöttem monnyuk ez VIP méretre van csinálva azért ilyen tré..
  • Kongy
    #9250
    legyőztem Dahakát! nem volt nehéz csak a csápjai elől kellett kigurulni és kévédeni ha üt...(ez nem mingig sikerült)
  • SiZo91
    #9249
    látom visszaraktad a régi képedet :D így sokkal jobb sztem
  • Looooser
    #9248
    Lassú vagy!!!! Az idő, pénz. A pénz olyan mint, a levegő. Levegő nélkül nincs élet. Nincs élet, te sem létezel. És ha te nem létezel, akkor senki vagy!!!!!!
  • SiZo91
    #9247
    szívesen
  • Kongy
    #9246
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nemtom,de eddig nem találtam,lehet hogy rossz helyen kerestem,na mind1,az a lényeg hogy megvan! köszi szépen!
  • SiZo91
    #9245
    ideje -.-'
  • Kongy
    #9244
    Megtaláltam! THX!!!!
  • Kongy
    #9243
    rákerestem,de nem találja,majd megpróbálok egy kis trükköt:)
  • SiZo91
    #9242
    pedig benne kell hogy legyen, ha nem olvastad el normálisan akkor itt van nagy betűkel az elérési út:
    DOCUMENTS AND SETTINGS/ALL USERS/APPLICATION DATA/POPWWPROFILES
  • Kongy
    #9241
    De,érted,a C:Documentums and Setting-ben benne simcs ilyen pedig megjelenítettem a rejtett mappákat! Nekem igy van:van egy mappa az a neve h Ubioft->Prince of Persia Warrior Within->POPwwProfiles->Safe profile.DAT,és nincs semmi profilmappa...ezt nem értem...a Prince mappát oda tettem be,de a jáékban nem jelenik meg "Prince" profil...
  • SiZo91
    #9240
    az lehetetlen, mert nem a játék mappájában lévőbe kell másolni, hanem amit attam elérési útba
  • Kongy
    #9239
    végülis...igaz...:)))
  • Looooser
    #9238
    és akkor min nevetnénk??? (nem sértés ként)
  • vegytek
    #9237
    védekezés
    elgurulás
    támadás (kombó)

    ezeket kombináljad :D
  • Kongy
    #9236
    kombózzál...ilyen kérdést törölni kéne...
  • Looooser
    #9235
    gyakjad geccó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • KILLER2
    #9234
    Hát ütöd.
  • pekka2
    #9233
    Hogy a francba lehet kinyírni a Kailineát a végén?
    Mindig megmurdelok, mielőtt kinyírnám...
  • Kongy
    #9232
    Ebben tod csak az a fura h én rejtett mappák megjelenítése beállítás nélkül is látom a POPWWPROFILES-t!
  • SiZo91
    #9231
    nem oda kell XD
    , hanem vezérlőpult --->mappa beállítások vagy mi--->rejtett fájlok megjelenítése. ezután...
    documents and settings/all users/application data/POPWWPROFILES
    ide másold be
  • Looooser
    #9230
    játékmappába be a profilok közé.. asszem...
  • Kongy
    #9229
    ok,elmondod h h kell mwgcsinálni h a játékban is megjelenjen? nekem sehogy sem megy:(
  • SiZo91
    #9228
    már odaadtam neked vazz
  • Kongy
    #9227
    de 100%-os aave még mindig jól jönne...
  • Kongy
    #9226
    21 órakor nekiültem hogy kinyírjam Shahdee-t ,és sikerült végre! Most a szigeten vok ahol egy hollóember támad meg...
  • Looooser
    #9225
    mi a franc nem megy easyn??????????
  • Kongy
    #9224
    de nem megy! pont ezért szeretnék mentést!!
  • Looooser
    #9223
    jácd végig...