10262
  • Looooser
    #9342
    felvágózni akart... hmm nem baj elnézzük ^^
  • SiZo91
    #9341
    -.-'
  • Kongy
    #9340
    bocs,rosszul írtam XD A csávó mutatta :D
  • Looooser
    #9339
    aham.....
  • SiZo91
    #9338
    ez neked va, mert te a youtube.on mutattad, higy van egy ilyen bugja a csávónak.
  • Kongy
    #9337
    nah,beszéljünk vmi értelmesről...pl a ww bugokról. Én a T2T-ben találkoztam egy ba**ott naggyal! Megyek a City Gardens pályán és elcseszem,leesek a mélybe,DE megállok mielőtt földet érnék! ezután a semmiről amin állok leesek a vízbe. Átmehetek azon az ajtón amit majd a Golem-mel kell betöretnem! Végül a Canal pálya előtti mentési kúthoz jutnék ha felmegyek a létrán. CSAKHOGY nincs ott semmilyen kút,és ha az életfeltöltőhöz akarok menni elnyel a feketeség...XD nagyon LOL XD
  • Looooser
    #9336
    cuuuuuumi
  • SiZo91
    #9335
    akkor így jártál...
  • Kongy
    #9334
    Nincs macsekom,csak kutyám...
  • SiZo91
    #9333
    nem muszály a 10ikről ledobni XD elég 2 méterről XD
  • Kongy
    #9332
    nem akarok dutyiba kerülni állatkínzás miatt thx!
  • Looooser
    #9331
    nekem 2 méteren át lebegett a macska kenyér nélkül is [aka megharapot és seggberúgtasm XD ^^]
  • SiZo91
    #9330
    pont azért... murphy törvényeinek összekombinálása nagy hülyeség, de ki lehet próbálni :D ja meg ezze la levitűló macskáshoz hozzá volt fűzve egy olyan, hogy a csészealjaknak azért van olyan búgó hangja, mert a kör részében sok macska van vajas kenyérrel és azoknak a dorombolása meg nyávogása a búgás XD
  • Kongy
    #9329
    hmmm...érdekes...de ez nem a valóság...
  • Looooser
    #9328
    na látod ha a lapadras kötsz egy macskát és a fejedre ey vajas kenyeret vajas oldalával felfelé akkor tudsz majd levitálni
  • SiZo91
    #9327
    azok elég hülyeségek. egyszer olvastam egy olyat, hogy murphy törvényei szerint a vajas kenyér, mindig a vajas oldalára esik, a macska pedig mindig a talpára esik. gy ha egy macska hátára kötünk egy vajas kenyeret, aminek a vajas oldala felfelé néz, és kidobjuk a macskát a 10ik emeletről, akkor a macska elkezd lebegni :D mert a macska a talpára esne, a kenyér pedig a vajas oldalára, így a természet nem tudja megoldani, hogy hogyan essen így elkezd lebegni :D
  • Looooser
    #9326
    akkor te még nem olvastál murphy törvényeket
  • Kongy
    #9325
    hát igen...de nem törvényszerű arra a napra a vihar XD
  • Looooser
    #9324
    és ha felkészülés közbe csap beléd a villám, na akkor is várhat rád a csaj... :-/
  • Kongy
    #9323
    Ez a gumis példa jobban teccik :D De ha nm jövök vissza szegény csaj várhatXD úgyhogy nem próbálnám ki:D Felkészülök előbb,észnél vok :D
  • Looooser
    #9322
    te ez annyira rossz példa volt ember valami normálisabbat pl rámászol épp a csajodra de rájössz hogy nincs nállad gumi elportálsz a gyógyszertárba veszele eggyet és vissza portálsz a csajra... mekllesleg portálnátok úgy hogy tudjátok hogy a portálás 99,999999%-os a biztonság szvl 00,000001% esély van rá hogy russzul rak össze a túl oldalt és tudod hogy a kiinduló pontban lévő tested atomjaira szét esik (azaz totálisan megsemmisül) és a túl oldalt össze rakódik...? ti így használnátok?
  • Kongy
    #9321
    Ha már itt tartunk sztem is hasznos lenne egy teleportáló:D Képzeld mondjuk dumálnánk MSN-en,és tegyük fel rossz a mosógép,te egy szerelő vagy,átteleportálsz,megjavítod visszamész XD [ez csak egy példa]
  • SiZo91
    #9320
    de majd kifogom, és akkor melléd teleportálok XD
  • Kongy
    #9319
    szerencse XD
  • SiZo91
    #9318
    azt még nem fejlesztettem ki XD
  • Looooser
    #9317
    a teleportációs géppel mi a helyzet???
  • SiZo91
    #9316
    [egy átjáró kezd nyilni a monitorom keresztül a te monitorodhoz, és lassan kezd mozdulni a kezem, hogyaggyak egy tockost]
  • Kongy
    #9315
    jah XD nah ezt jó megaszontad XD XD XD
  • SiZo91
    #9314
    ha arra gondolt, akkor nagyon furcsán fogalmaz, mert szerintem a homokóráról nem lehet a maszkra asszociálni
    ----
    picar: erre sem
  • Picar77
    #9313
    Nem ő az időt akarja csak visszatekergetni szimplán de haladj aztán majd megkapod azt a képességet
  • Looooser
    #9312
    homokóra.... sztem a homok maszkra gondolt és azt majd mellesleg attó függ hofgy hol vagy...
  • SiZo91
    #9311
    hallod KIS KOS! szerintem te rossz nevet választottál magadnak, mert neked a KIS FOSt kellett volna választanod!
    ------
    stewee: ááááááááááááááááááááááááááá XD XD XD XD XD XD homokórát????!!!! XD azt úgy tudod megszerezni, ha elmész a jövőbe és hozol egy emelődaurt és visszajössz megint a múltba és kiviszed onnan XD XD XD XD XD
  • Picar77
    #9310
    homokorát? lol :DD
    elmész és veszel a piacon :DDD
  • steweee
    #9309
    mikor lehet megszerezni a homokórát? mert soxor leesek és unom már hogy újra kell játszani egyes részeket. trainerrel meg örök homokot adok magamnak, de addig el is kell jutni

    nehogy hurrogjon vki, mostanában munka mellett alig van szabadidőm, és nem ugyanazon pályarészek ismételt ugrálgatásával akarom tölteni ha már géphez jutok, hanem szeretném végigvinni ezt az izgalmas történetet, mert az első két rész korszakalkotóan nagy volt, gondolom ez is az
  • Looooser
    #9308
    kongy te csak egy adott pontiig olvasol vagy végig olvasod aztis amit a pro-ra kontráztunk, mert ha végig olvasnád és nem csak baromkodnál
    1észre vennéd hogy már rég elküldtük a picsába
    2 nem kapnád az idegesítő beszólásainkat
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    HASZNÁLD AZT A CSÖKÖTT SZÜRKEÁLLOMÁNYOD BAZZZZME'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kongy
    #9307
    1: A pirosruhás csajnak neve is van:Kaileena
    2:Ez egy pofon1cerű rész nemtom mér akadtál el
    3:Annyira logikus h az már fáj!
  • Picar77
    #9306
    :D
  • Looooser
    #9305
    ha én lenneék titeket dobnálak ki először [nem szívózik csak szarnapja van]
  • Picar77
    #9304
    ja nem ártana
  • SiZo91
    #9303
    bazz, ilyen lámákat már....az ilyeneket automatikusan bannolni kéne.....kéne ide egy normális házigazda....