10262
  • Looooser
    #9382
    igen néztem én is hogy megint f***ságot írtál....
  • SiZo91
    #9381
    ááá lol most vesze észre "ELTELEPOTÁLTAM" ikszdé xD
  • Looooser
    #9380
    akkor meg eztet mondjad-e
  • SiZo91
    #9379
    ja, eltelepotáltam magam mellé -.-'
  • Looooser
    #9378
    és ebben te hogy vagy ennyire biztos?????????????????? ott ulsz mellette amikor játszik?????
  • SiZo91
    #9377
    gondolom eddig meg mindegyiket megszerezte, csak pnt azt nem találja mait írtam
  • Looooser
    #9376
    attól függ melyikeket szerezted meg
  • Picar77
    #9375
    lol :D
  • SiZo91
    #9374
    mondták már, hogy milyen rondán beszélsz? amúgy a southern passage-ben van, ahol shahdee (a fekete ruhás csajt) és lezárult mögötte a kapu. abban a teremben van. és nem szívesen
  • QpaQ
    #9373
    Srácok, bocsi, de nincs kedvem 9000 kommentet visszaolvasni. Hol az francban van a 9. life upgrade? Végigjártam oda-vissza az egész rohadt játékot, de az istennek se találom. Köszi
  • SiZo91
    #9372
    szétverlek XD [puff...csett..áááá baszd meg ez fájt...aaaa..az isten.puff, baaang....bazsd meg te ci...ááá] XD
  • Looooser
    #9371
    védd a pöcsöd..... óvd
  • SiZo91
    #9370
    bazz, akik nem tudnak angolul, azok hogyan tudnák mit jelent a hold? és hogyan lenne hold r click? na mindegy....-.-'
  • Kongy
    #9369
    Gyerekeek! Eltértünk a témától XD ha már itt tartunk:mikor kapok már koronát? XD
    SiZo:azt azért csak meglehwet érteni mit jelent az h hold R click!!!
  • SiZo91
    #9368
    és minek? XD
  • Looooser
    #9367
    keress idő homokot....
  • SiZo91
    #9366
    nem tudok uralkodni, nekem hatalom kell xD
  • Looooser
    #9365
    uralkodj az öcséden XD
  • SiZo91
    #9364
    tudjuk, de nekem hatalom kell :) hunger for power :)
  • Looooser
    #9363
    figy gondotok nem lenne csak a faxlámáket tenném ki....
  • SiZo91
    #9362
    én már asszem itt vagyok 1 éve, úgyhogy nem érdekel. lehet hogy a modi csak blöffölt
  • Looooser
    #9361
    amint meg lessz a 2 év tied maz egyik :)
  • SiZo91
    #9360
    akkor megszavazlak, ha a két topic közül legalább az egyik az enyém lesz :P xD
  • Looooser
    #9359
    szavazzatok meg XD
  • Picar77
    #9358
    nekem nyolc én csak a szabályokat mondtam el :)
  • Looooser
    #9357
    figy jogokkal nem élnék vissza és rajtam kívül max armageddon és broafka van itt régebb ót (armageddon biztosan!!!) de ők már szinte alig vannak itt fent...
  • Picar77
    #9356
    de előtte meg kell kérdezni az adot topicban :D hogy támogatnak -e
  • SiZo91
    #9355
    bazz kár volt megmondanom, mert én akartam volna magamnak :@
  • Looooser
    #9354
    akkor kérek :)
  • SiZo91
    #9353
    én már kértem, csak két év fórumozás kell hozzá :S
  • Looooser
    #9352
    hajjajjjajjajjj..... kérnéák házigazda jogot, csak az adminok nem adnának.... :(
  • SiZo91
    #9351
    meg figyeld, vannak olyan emberek magyarországon aki nem tanulnak angol, mondjuk németet meg franciát, és az nem írti meg az angol szövegeket, akkor jóhogy nem tudja hogy a francba kell lassítani azt a k*** időt.
  • Looooser
    #9350
    mert szemtelen vagy hülye és lassú ezért akar bannoltatni SiZo már rég elvolt felejtve a srác te pedig felhúzod magad rajta... nem vagy egyszerű...
  • Kongy
    #9349
    nah,most miért mondassz ilyeneket? Aki még arra sem képes rájönni hogy hogy tekeri vissza az időt,és még meg is kérdezi tőlünk...de ha jól meggondolom én meg nem találtam a POPWWProfiles-t XD
  • SiZo91
    #9348
    és mért kéne bannolni? ha kettőtök közt kéne választani één inkább téged bannolnálak -.-'
  • Kongy
    #9347
    De hülye vagy bmeg! Angol nyelven leírja h nyomd meg nem azt hogy tarcsad!!!!! Ha jól tom Recallnál azt írja ki hogy HOLD! Eye of the Storm-nál meg TAP...tom hogy rájöttél de ezé már rég BANNOLNI KÉNE!!!
  • Kongy
    #9346
    ahha! Tehát a ködöt kapcsoljam ki! Azt még nem offoltam ki. Ugye az a "fog"?
  • Looooser
    #9345
    jajh meg azt imádom h a hangnak már rég vége, de még mindig megy a jelenet XD
  • SiZo91
    #9344
    körülbelül egy rakás fos. nekem egy ati 9200as 128megás van, azt ha kiveszem a ködöt már akkor nem tátognak xD
  • Kongy
    #9343
    Nem igazán szoktam a bugokkal menőzni,én is próbáltam,persze nem találtam...
    Viszont van bugom a POP2-ben és a 3-ban is. Bírom hogy Kaileena beszél és a Herceg tátog,aztán amikor halljuk a herceget h I just saved your life,twice! akkor Kaileena tátog,ugyanígy van T2T-ben herceg+farah
    SiZo aszonta vegyem le a grafot,hát levettem min.-re de akkor is tátognak,azt említettem már h lóxar a videókártyám?