10262
  • Looooser
    #9422

    vagy így a 0. pontból kiindúlva wallkick a falon lefelé ne mond azt hogy ehetetlen mert délután elvittem idáig és meglehet csinálni pont így lett kitalálva
  • Looooser
    #9421
    már mért ne lehetne???? rosszkor nyomod a jump-ot asszem az x-box kontlorrerje is rezeg mint a ps-é has igen akkor akkor nyomd amikor kicsit berezzen (az jelzji hogy falhoz ré
    de ha ez nem jó akkor mondok egy másik alternatívát

    1. pont itt lógsz nyomj egy eleresztés gombot
    2. itt mivel a túl oldalt van az aza gomb aminek a megnyomására kijön a falrész abba a falrészbe befog fapaszkodni
    (ha nincs kint akkor is ez tuti psn és gépen is össze jön)
    3. a 2.es pontnál ha megkapaszkodott nyomj egy eleresztést és amikor földet ér herci nyomj egy előrét és gurást egyszerre, hogy a földön gurulva ne sebződjön
  • Minstrel
    #9420
    köszi, de ott akkor se lehet faltól-falig leugrálni, van valami más trükk?
  • Kongy
    #9419
    Te a Mechanical Tower-ben vagy,és teljesen jófele mész...
  • Looooser
    #9418
    véletlenül rádkattoltam :)
    ---
    linkek
    Matrial art 1
    matrial art 2 (a zenéjét ha tudja valaki küldje msn-en)
    csoka kalman külföldön is hatalmas sikere van a magyar srácnak
    World best trickers volume 3

    jó szórakozást a vidikhez :)
  • Broafka
    #9417
    és ezt miért nekem címezted? :)
  • Looooser
    #9416
    wall kick faltol falig ugrálj le egyszerü melód lessz lökd az ellen ségezt a vízbe meg halnak (ezért szeretem ezt a rédsszt) utána ne madár távlatból nézd ha nem normálisan a terepet lessz egy szekadék ugorj át rajta vagy fuss most nem ott tartok a játékban nem toom valamelyik a kettő közül :) lessz ott is két ellenség ami egy csapdával kitudsz nyírni rá állsz egy gombra és pengék jönnek a földsből
    öld meg azt haladj
  • Broafka
    #9415
    menj vissza felé, szerintem nem erre kell jönni... vagy hát nem tudom, én úgy emlékszem hogy itt faltól falig ugrással mentem le...
  • Minstrel
    #9414
    hiába futok, leesek a szakadékba, oda nemlehet leugrálni faltól-falig megoldással, mert távol vannak a falak, és semerre se lehet elmászni oldalra se ha kézzel kapaszkodok a falak peremén.
  • Looooser
    #9413
    ebben az időben jó vagy!!!! de 2 lehetőseég vagy ott ahol látod a harcosokat leölöd őket vagy kikerülöd őket és futsz mint a veszett egér!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Minstrel
    #9412
    én is gondoltam erre, de hát ott vannak az élő harcosok, meg ide egy ilyen időátváltó helyről jöttem, vagymiaz' tehát más út nincs csak erre, esetleg más időben.
  • Broafka
    #9411
    szerintem te valahol nagyon el vagy tévedve! szerintem te vissza felé mész!

    itt kellett menekülni a Dahaka elől, de itt fölfele lehetett menni...

    (végülis lefelé is tudsz ugyanazzal a teknikával ,hogy faltól-falig ugrasz)

    de szerintem nem erre kell menni!
  • Picar77
    #9410
    ha jól rémlik itt kilhet mászni oldalra és akkor lelehet ugrálni ...
  • Minstrel
    #9409
    szóval ebben akadtam el, itt van pár kép, talán látszik, hogy merre vagyok, xbox-on játszok, ezért ilyenek a képek :)

    Átbújok az alatt a kerék alatt ami mögöttem van és kép1
    megyek tovább előre akkor itt kép2 átugrok és ahol a piros nyil van arra bemegyek, na és ott van egy nagy mély rész ahova ha leugrok akkor halál van kép3

    Itt egy kép a térképről is. térkép
  • Looooser
    #9408
    törölték a bannert....
  • Kongy
    #9407
    nemtom mért van ott piros x,képnek kéne lennie...
  • SiZo91
    #9406
    hirtelen nem kapcsoltam, hogy melyik piros X-re gondolsz -.-'
  • Looooser
    #9405
    a zanzarahra visz... de nem cink
  • Kongy
    #9404
    Pontosítva a topikválasztó csúszka ALATT VAN EGY KIS PIROS IKSZ! AZ EGY WW-s OLDALRA VISZ!!
  • Kongy
    #9403
    Te vagy a hülye mert A HSZ-EM FELETTI PIROS X A ZANZARAH THE HIDDEN PORTAL-RA VISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • SiZo91
    #9402
    a bal felsó sarokban lévő piros X-re? ^^ az nem a bezárás gomb? -.-' vagy én vok hülye -.-'
  • Kongy
    #9401
    Most mi baj van? Kattolj oda,és télleg ott leszel az oldalon...már kipróbáltam...
  • SiZo91
    #9400
    szerintem azért nem olyan hüle, hogy ezt beveszi -.-'
  • Kongy
    #9399
    rockyboy,ha a piros ikszre kattintassz felül,egy ww-s oldalt találsz,ott elboldogulsz...
  • SiZo91
    #9398
    a védekezésnek semmi értelme, mert a támadásai során hiába védekezel alád csap. mindid htárálj tőle és amikor "pihen" akkor kaszabold időlassítással. azokata szörnyeket amiket meg megidéz, azokat úgy nyírd ki mint a madárembert
  • Kongy
    #9397
    Védekezz mint Shahdee-nál,és gurulj ki ha rúg. Ha őröket hív úgy öld meg őket mint a Crow Mastereket...
  • Looooser
    #9396
    hát védekezz amikor támad és a védekezős vissza támadással akadályozd meg a kombóit.... ha teleportál gurulj odébb.....
  • rockyboy
    #9395
    Most ott tartok hogy meg kell ölnöm Kaleeinát. Tudtok valami tippet vagy trükköt adni a legyőzéséhez? Mert nekem ez magas...:D
  • SiZo91
    #9394
    olyan 4 van
  • rockyboy
    #9393
    Thx! És a mech towerben hány gólem van? Mert nekem most lesz a 3.
  • Looooser
    #9392
    igen kb úgy ahogy kongy mondta különösebb jelentősége nincs... max kicsitt nehezebbek lessznek a harcok nem vészesen
    max miután kijáccottad végig viszed újra...
  • Kongy
    #9391
    Lionnal
  • Kongy
    #9390
    Én már kipróbáltam,és csak annyi a különbség hogy Serpent Sword-al mész a Mech. Towerben és Loinnal a kertekben... XD
  • rockyboy
    #9389
    Hali! Amikor bele kellett szúrni a kardot abba a dobozba vagy mi és kijött egy kapcsoló, utána el kellett forgatni és én rossz irányba mentem és a gólemes részt vittem. Akkor most az egészet kezdhetem előlről vagy úgy is meg lehet csinálni ha előbb a gólemeset viszem ki?
  • Kongy
    #9388
    EZ A MÁSIK QRVA JÓ! KÖTELEZŐ MINDENKINEK!!!
  • Kongy
    #9387
    Ez az a videó,de van másik is! KATT!!!!
  • Kongy
    #9386
    Bakker mekkora Kindred Blades videót találtam Youtube-on! Úgy alakul át a herceg h belemegy a tűzbe XD És fénylik ha DP-vel van XD Naon darkos lett volna ha kiadják...
  • Kongy
    #9385
    Mondok jobbat:Kezdd újra kisfiam a gémet,és találd meg az összeset. Nekem is van Kaileena-s és Dahakás [by:SiZo] bejefezésem is!
  • Looooser
    #9384
    hát igen előfordul :) néha nállam is
  • SiZo91
    #9383
    ez a gyorsírás hátránya ^^