10262
  • PythonI
    #9462
    Itt többnyire ugyan azok az emberek vannak, mint a T2T-topikban XD, de a T2T-nál már szinte nincs is téma...
  • Fodek
    #9461
    kicsit át is dizájnyolom majd az avatáromat, meg a szogent is...
  • Fodek
    #9460
    csá mindenkinek! most jöttem a the 2 thrones topikból
  • Kongy
    #9459
    A játékban lájf UPGRADE
  • Picar77
    #9458
    A homokora előtt ha megvan az összes élet erősitő
  • Qwertypro
    #9457
    Sziasztok !!
    A Vízkard hol található ?
    Ha lehet 1 képet mellékeljetek.
    Előre is kösz !
  • Looooser
    #9456
    köszöm engedélyed!!!! :D
  • Looooser
    #9455
    -ki infózott????????
  • armageddon666
    #9454
    -fav megen -.- aszittem flém lesz -.- aztaz infót kaptam -_-
  • armageddon666
    #9453
    alapZ te kötekeggyé me te vagyol loooooooooooooooooooooooser O.o
  • Looooser
    #9452
    hú egy év én csak 3 hónap és én kötekedek????? nem én csak ingerült vok
  • armageddon666
    #9451
    én már több mint 1 éve itt vagyok
    de amúgy én nem is vagyok kötekedős fax -_-
  • Looooser
    #9450
    ezaz akkor te mire vered itt a melled he?
  • armageddon666
    #9449
    Nekem sem X van de nope -.- amúgy nemmindenki kötekedős csak néhány fax akik azthszik hogy mert 2 hónapja regelve vannak már akkor már húdemenőek ^^ szal nó para :DD
  • Ry0K3N
    #9448
    Szerintem te vagy az akinek komoly hallási és személyiségi problémái vannak.
  • Kongy
    #9447
    Ellenséges hangnem?! Te hallod amit mondok vagy csak képletesen értetted? -.- Nem kell megsértődni,az SG-n van a legtöbb hülye n00b,és mindegyik azt kérdezi h a T2T-ben hogy győzzem le a klompát,ebből van elegem!Ne állj be a n00bok közé ha értelmes vagy...
  • Black Hawk
    #9446
    ők ettől kemények :D
  • Looooser
    #9445
    jolvan barom akkor lebarmozunk ezentul csak neked csak téged megfelel? :)
  • barom
    #9444
    Istenem, az SG-n mindenki ilyen kötekedős?

    Nem szívesen írom, hogy "kösz te láma, de egyrészt nem tudom, mit takar, hogy "kattints az ikszre" (X), másrészt meg én operát használok és ott nincsenek IE-s X-ek", de úgy érzem, símán megérdemelnéd ezt a reakciót.

    Mind1, gondolom, nálamnál sokkal értetlenebb emberek is ellephetik a fórumokat, ezért ez az ellenséges hangnem.
    Nem baj, rólam lepereg, csak legközelebb légy körültekintőbb, mielőtt le-lámázol valakit ;)
  • Broafka
    #9443
    itt kell feljönni! :)

    menj kicsit tovább és onnan próbálkozzál, az ajtó mellett a szakadékban lelehet menni asszem, de már rég játszottam!
  • Qwertypro
    #9442
    SZIASZTOK !!!!!!!
    Tudtok nekem segíteni ? Ha igen előre is nagyon köszönöm.

    A végigjátszás ezt írja :

    "Végezzünk az ellenséggel. Forgassuk el a kart 180 fokkal.(ez megvolt !) A foglalatnál a párhuzamos falakat használva jussunk le. Innen kapaszkodjunk le. Falon futva induljunk el, majd ugráljunk fel. Itt is hasonlóan cselekedjünk, de itt le fogunk jutni. Menjünk be az ajtón..."

    Nem tudok lemenni !!!!!

    Itt kell lemenni?

  • Kongy
    #9441
    és a pop unoffical website-ról lett ellopva...
  • Kongy
    #9440
    kattints az ikszre láma -.-
  • barom
    #9439
    A google jó barát, azzem, megleltem, mire gondolsz. :)
    http://www.freeweb.hu/zanzarah/popww/index.html
    Ez lenne, ugye? :)
  • barom
    #9438
    Zanzarán?!
    Eztet nem érteni. :(
  • Looooser
    #9437
    zanzarán leven írva a bvégigjátstzában az összes láda helye
  • barom
    #9436
    Leírása van valakinek arról, hol lehet meglelni a secret artwork-öket?
    Nagyon igyekeztem, de másodjára is kimaradt 2-3 :(
  • Looooser
    #9435
    am meg általában mikor megyek a maszkért már a vízkaddal rohangászok.. monnyuk kicsit csink amikor a movi-ban a scorpion van a hátán, de a játékban a water sword...
  • Looooser
    #9434
    és azok csak a hardok
  • Looooser
    #9433
    húúú ps-en van ilyenem hard fokozaton vagy 30 darab... gépen volt vagy 20 csak jött a nagy format c:
  • barom
    #9432
    Na, kinyomtam újra, nem vagyok fanatikus, mi? :D

    Ha valakit érdekel, van 1 mentésem medium fokozaton a homokóránál. Ha felveszed ott a kardot, true ending, ha nem veszed fel és úgy mész tovább, alternate ending.

    Ha igény van rá, felteszem valahova és lehet nézni a végeket saját gépen ;)
  • KOVU
    #9431
    jó bocs hogy oda is le irtam , csak nekem ezzel a videokártyával is simán ment csak most ujra felraktam és most már ott beszagat ahol csapda van.
    de ment normálisan legelösször.
    csak azért kérdeztem meg mert azt hittem lehet volt még valakinek ilyen baja. és hogy lett volna rá 1 jó ötlete hogy mit tok tenni.
    de mind 1
  • Kongy
    #9430
    Mért írod le a T2T-be is?? nem elég csak ide. Montam má vegyé normális videókártyát,és ne rinyálj itt nekünk!
  • Kongy
    #9429
    Én tok adni neked olyan profilt amiben Dahaka+Kaileena endign is egyszerre benne van.
  • KOVU
    #9428
    hi all

    nekem egy olyan kérdésem lenne hogy játszok a játékal jó gyors meg minden csak ahogy csapdákhoz érek (tüskés rönkök, pengég stb...)
    akkor nagyon elkezd szaggatni a játék. vettem vissza képet teljesen minimumra de akkor is ezzelen mit tudok tenni? az ujra telepités sem hat T_T.
    1 ébként ha megvan az összes élet töltő akkor felvehetem a water swordot nem lesz semmi gond mert még vissza van a maszkos rész elöre is thx
    és sry hogy sokat irtam .
  • barom
    #9427
    Köszi a választ, akkor nem ugribugrálok össze-vissza tovább! :(
    Inkább keresek egy mentést! :)

    Amúgy visszatöltöttem azt, mikor először ott voltam, és az sem lenne jó, ha arra mennék, amerre a Dahaka kiütötte a peremet, mert mikor ott vagy, leomlanak utánnad a peremek. :(

    Vagyis tényleg bug :(
  • Minstrel
    #9426
    sikerült leugrálnom, de nem leeresztés gombot nyomtam ott, mert nem kapaszkodik meg semmilyen peremen, viszont tényleg le lehet ugrálni a faltól-falig módszerrel, csak nagyon az utolsó pillanatban kell elugrani és lefelé kell tartani utána, mert ha csak ugrást nyomom akkor visszaugrik, de sikerült,kösz :)
  • Ry0K3N
    #9425
    Ez bizony bug, nme lehet a Dahaka által kiütött peremre visszaugrani. Ez velem is megesett és igen idegesített. Sajnos előről kell kezdened a dolgot.
  • barom
    #9424
    Üdv!

    Végigcsináltam alternate ending-el, majd hallottam (és olvastam is), hogy van true ending. Nem kell hozzá mást tenni, csak megszerezni az összes power-up-ot (9db). Hogy ne kelljen előről kezdenem, csak a maradék 4-et fel lehet venni úgy, hogy főmunyi előtti mentést betöltöm és vissza lehet menni mindegyik power-up-ért.

    Ha valaki az eddigi írásomtól nem vesztette le a fonalat, kérem, segítsen! :)

    Azt próbálom újra afelvenni, amelyik Shahdee legyőzésénél van, a köralakú csatatéren (mikor a pirosruhást akarja lerugdosni a peremről). Vissza jutottam, felvettem, de onnan nem lelek vissza vezető utat a fő csarnokba. :(
    3x körbejártam, de csak a multba tudok visszamenni és ott meg nem enged egy helyre, csak oda, ahova szerintem menni lehetne.

    Én bug-ra gyanakszom, ha valakinek ismerős az eset, kérem, válaszoljon!
    Egyéb esetben keresek képet és érthető lesz, hol lehetetlen a továbbjutás.

    A reakciókat előre köszönöm! :)
  • Kongy
    #9423
    Pedig a francba is erre kéne menni! Innen látom hogy a víz mögött raiderek (rablók) vannak!!