10262
  • Fodek
    #9502
    Félévkor sulitváltok, mert szar az osztály(...is). Meg akarom változtatni a sorsomat, mert mindenki utál.... De milyen kemény lenne, ha Dahaka ott üldözne. Akkor mindig berohannák a budiga...XDXD
  • Fodek
    #9501
    Olvastátok a T2T topikban a ,,Prince of Persia napjainkban'' címü alkotásaimat...?
  • Fodek
    #9500
    Az elég kemény, amikor üldöz Dahaka és végre találsz 1 fegyvertartót. Azt hiszed elöször ott lesz a vízkard, széttöröd, erre ott 1 mariokesztyű XDXD
  • Looooser
    #9499
    azt hogy milyen lehet vissza felé esni azt én is
    de csak a földtől 1 centire hívnám vissza ki élvezném minden 1es másodpercétpercét...
  • PythonI
    #9498
    Mi az hogy "[viccel]"?? ezt még én is kipróbálnám XDXD
  • Kongy
    #9497
    Inkább 3 XD DE nekem egy zacskónyi kéne... :D Megpróbálnék kiugrani egy magas épületből,és mielőtt földre érnék RECALL!!! [viccel]
  • Picar77
    #9496
    2 hónap időviszatekerés rendel
  • PythonI
    #9495
    (Bocsi, hogy kijavítalak, de ez engem mindíg is nagyon zavart: adnák=adnék biztos csak elírtad, de akkor is... :D )
    Amúgy nekem is jól jönne az a homokszem...XD
  • Fodek
    #9494
  • Fodek
    #9493
    ...EJJ! mit nem adnák 1 szem idő homokjáért....
  • NeverwinterKING
    #9492
    éán meg az sgnél :D
  • Looooser
    #9491
    maradok a sima mmorpg-knél
  • PythonI
    #9490
    Hát jah...én is regelve vagyok vagy 4-5 ilyen játékon, kezdetben jó volt meg minden, de mostmár ráuntam...
  • Kongy
    #9489
    Ezen én is fennvagyok. -.- Az oldal jól néz ki de a játékon elalszom... -.-
  • Hansy
    #9488
    http://s2.gladiatus.hu/game/c.php?uid=27619 hát én elmondom hogy ez egy jó oldal meg minden de csak azért raktam ide mert ha valaki megnézné és megtetszene neki akkor én kapnák a játékon belül pénzt :D senki nem köteles rákattintanihttp://s2.gladiatus.hu/game/c.php?uid=27619
  • Hansy
    #9487
    http://www.freeweb.hu/zanzarah/popww/secrets.htm ebből az első titkos tárgynak a képén nem a herceggel vagyunk

    na szal azzal voltam én is
  • Ry0K3N
    #9486
    Csak ha pont annál a portálnál mentem el és később onnan folytatom. Akkor tuti előjön.
  • Kongy
    #9485
    Sand Wraith bug! Te kis mázlista! Nekem mért nem tud előjönni?!
  • Kongy
    #9484
    Nemtom,de naon szeretném megtudni :D
  • Kongy
    #9483
    Én vhogy nemtok különbséget tenni mert ugyanúgy szeretem a T2T-t mint a WW-t,de talán a WW-t jobban mert nincs benne Farah!!
  • Looooser
    #9482
    törteknél 90%ban elő jön :)
  • Ry0K3N
    #9481
    Bizony, tipikus sand wraith bug nekem legelső játék alkalmával bejött. És csak néztem hogy most mi a f*** van
  • Looooser
    #9480
    ne ijedj meg játék hiba... én spider swordel mentem még azzal a karival :) sajnálom de elölről kell kezdenetek
  • Hansy
    #9479
    ma áthívott a haverom hogy megakadt ott ahol a csajt kell megmenteni azután a fenti mentésnél. én tudtam merre kell menni és megcsináltam a pályát de mielőtt kész lettt volna lementettem és bementem a homokizéba. a követkesző rész az amikor az a fekete szörny izé üldöz na szal mentem és amikor leugrottam be kellett volna jönnie a videónak hogy a szörny kitöri a falat és továbbmegy. de nem jött. na mind 1 gondoltam játékhiba. eljutottunk odáig hogy a nem kitört fal előtt bemásszunk de nem lehetett. leugrottunk és ujbóól kezdtük a mentésnél de nem a herceggel voltunk. vagyishát a hercegnek csak a feje meg a kardja volt meg a többi láthatatlan jót röhögtünk aztán ujból betültöttük a mentést. de akkor se a herceggel voltunk. hanem azzal a hulla kinézetű izéval aki amikor a shadee-val harcoltunk akkor fent volt a videóba egy mozdó kövön, ha valaki nem tudja segítek mert én már továb eljutottam az aki egy bárdot dobott felénk később és mi kihajoltunk előle. na szal azzal voltunk de a fegyvereink ugyan azok meg minden csak a testünk más. akkor se jött be a videó. ezek után kiléptem és visszatöltöttem azt a mentést amiről az elején beszéltem akkor a herceggel voltunk. megcsináltam mégegyszer de akkor már minden rendben volt. bejött a videó. csak két gondolatunk van vagy kód bár nem direkt és én úgy tudom hogy nincs is hozzá kód vagy játékhiba amit én erősen kétlek
  • Fodek
    #9478
    a nőmet is úgy hívjákXD csak ő nikki XDXDXXXXXD
  • Fodek
    #9477
    Belucci
  • Looooser
    #9476
    magyarul kaileenát! hát egy jó kérdés sztem van benne egy kis Monica Beluchi [a játékban a hangja] (vagy hogy írják XD) beütése van
  • NeverwinterKING
    #9475
    én is így voltam :D
  • Fodek
    #9474
    Az a Empess of time pipit kiről mintázták?
  • Ry0K3N
    #9473
    Az még a nehezebbik vég, dahakát meg lehet fektetni 1 perc! alatt
  • Fodek
    #9472
    mert "a könnyebbig vég"-el hirtelen ér véget a játék...
  • Fodek
    #9471
    újból felrakom és a másik variáció szerint járom ki...
  • Fodek
    #9470
    ez igen durva
  • PythonI
    #9469
    Na amikor először láttam a T2T trailerét, nem tudtam én sem, hogy most mi van, és eszeveszetten elkezdtem kutakodni a neten, hogy most Kaileena mért nem halt meg XD, végül megtudtam, hogy két vége van a WW-nek, na és akkor kijátszottam újra követve a végigjátszást a life-ubgraids-ek után
  • PythonI
    #9468
    Ez így van, a T2T elején a szöveg úgy van hogy: a herceg elment az idő szigetére, hogy megmeneküljön a halál elől, aztán az úrnő meghalt dahaka megbékélt és az amulett is elpusztult, DE UTÁNA hozzáteszi, hogy ez nem így történt, mert a herceg felvette a maszkot és másképp történt a dolog...
    ugyanis a WW-nek két vége van, egy amikor meghal Kailina...stb, a másik amikor összegyűjtöd a játékban az összes lifeubgraids-t(bocsi ha rosszul írom) és megszerzed a VÍZKARDOT és azzal kinyírod a dahakat és utána együtt mennek vissza Babilonba... dióhéjban ennyi lenne...XD
  • Fodek
    #9467
    Csak azt nem vágom, hogy a WW-ben megöli a herceg Kaileena-t, aztán a T2T elején már él. Ezt nem vágom...
  • PythonI
    #9466
    Felrakom már újra.. úgy kedvet kaptam XD
  • NeverwinterKING
    #9465
    heee. :) engem nem zavart anno. én nagyon élveztem :D
  • PythonI
    #9464
    Nekem a WW-ben egy valami nem tetszik, (bár fel lehet fogni nyavajgásnak XD), mégpedig az hogy a Prince mindíg ráfordul az ellenfélre, tehát nem is kell játszani a gombokkal amikor elenfelek vannak körülötted, mert folyton ráfordul. Ez egy kicsit zavar.
  • NeverwinterKING
    #9463
    az nem is annyia jó játék mint a WW ^^