Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

 eX
#253
Na megvan ,hogymit ír ki a ksi rohadék! de az a legidegesítõbb ,hogy amikor a második pályán vagyok és fingatoma kreténeket akkor lép ki!És ezt írja ki!
"The game ended unexpectedly.
Please see Readme.txt file for technical support.,,
NA mit szólto? Aranyos mi? ÉS megint kezdhetem elõrrõl!!
Csak elöbb tanulok!

!!!Soldier oF Fortune II FOREVER!!!

 eX
#252
KÖszi szépen közben sikerült!
ÉS a végén azt a csajt is ki tudtam fingatni!
De aztán töltött volna tovább a progi és kilépett mert valami hibára panaszkodott! szóval jó becumiztam! igaz a felbontás em valami királyság mert minden a legkisseben van!És így nem nyújtja azt az élvezetet! De ha majd felújjítom a gépemet! 😄
Mégegyszer köszike!

!!!Soldier oF Fortune II FOREVER!!!

#251
Nem tudom,de ha a Demót néznénk egy DVD lehetne.Bár kétlem, szerintem 3 CD lesz.

grebber
#250
A csajt elsõre átvittem.
Hány cd-s lesz majd a full nem tudod?

Next PC upgrade: 2022

#249
Hallot a hírnevedrõl.Én a nagy szörnyet elsõre megöltem(ha tudod hogy kell nem nehéz),a csajt viszont kb. 7-dikre.

grebber
#248
Zsír ezt kiprobálom én is.Remélem nem bugzik a sarokba megint fél tõlem azé csinálta 😊

Next PC upgrade: 2022

#247
Persze.Térdre ereszkedett elöttem,én hátul felmásztam rá és elkeztem ütni a nyakát.

grebber
#246
És feltudtál rá mászni mint a videokban??

Next PC upgrade: 2022

#245
Eh,egyszerre. Nekem még nem csinált ilyet, kapásból felém jött és elkezdett ütni(én meg õt).

#244
Csináld mindig azt amit alul ír és egy idõ után megnyílik az út.(kicsit lejjebb már írták)

grebber
#243
CSinálad azokat amiket alul ir menj a hajó túlsó végére és le fogsz esni alulra.


Valaki ki tudta nyirni a szörnyet a végén??
Mert nekem bebugzik beáll a sarokba és mintha ott sem lenne nem tom sebezni.

Next PC upgrade: 2022

 eX
#242
HAli mindenkinek!
Lenne egy kis problémeám a játékkal!
Az elsõ pályán amikor azon a ahajón vagyok!Hogyan kell továbbjutni! Fél óra öldöklés után is csok ott rostokoltam!

!!!Soldier oF Fortune II FOREVER!!!

Ivan Pjodr
#241
Hali mindenki! nem tudja valaki, hogy ki az elõadója, és mi a címe a menüben lévõ zenének? elég hangulatos, szerintem nem a készítõk írták 😊

JK: (akinek a házába pár nap leforgása alatt többször is betörtek) Utálom, hogy nekem kell egyedül kulcsot használnom ehhez a házhoz!

#240
De kihagyja azt a szép videót.

vigyori14
#239
Hali mindenkinek.
lenne egy problémám: én leszedtem ezt a demot és mikor elkezdi kicsomagolni 98%-nál megáll a kicsomagolás és elszáll a gép. a data2 nevû hülyeséget meg nem tom letörölni, utánna a temp mappából se tom kitörölni mert ha rákattintok ujraelszáll a gép.
A régi P2 es gépre átmásoltam a demot és ott ki tudtam csomagolni fel is tudtam instalálni és le is tudam törölni.

tigeroo
#238
nekem a 2 kezes kardok jönnek be + velük püfölöm az E betüt meg a balklikket😄
tigeroo
#237
nem sokat hagysz ki, de nekem 3-ból 2x az volt..a 3. próbára megöltem és vége a demónak
#236
LOL "ezek a Popók, már nem azok a Popók..."
PTW
#235
köszi már lejött...

hát kurvajó .. de nagyon gyengécske a demó..
úgyértem hangok gázosak pl..
meg a második résznél nekem elsõre bebugzott a Boss sikerült beragadnia egy sarokba és ettõl kezdve sebezni se lehetett..
najó gondolom meghalok és újra. de aztán nem volt kedvem elõröl a pályát..

de különben tetszik.. nagyon várom a teljest

Hentes Bill
#234
szedd le az 576 szerverérõl

Boldog Karácsonyt!

PTW
#233
Megõrülök 87% nál meghal a hardwired... azóta se megy...
remek

tigeroo
#232
a nagy böhöm gyászokhoz tippet pls..thxz
Sil3nt
#231
nahh jólvan, nem bénázok tovább...megvan

tigeroo
#230
skacok: C-vel felveszet a másik fegyvert ,majd azzal eldobod(aki nem tudná😊)
tigeroo
#229
jah én se!!! ölöm kb. 8percig a zombikat de semmi közben mászkálok jobbra ballra
#228
Csak csináld amit mond, tovább fog engedni. Az utolsó feladattal ott volt gondom hopgy nem vettem figyelembe hogy miközben lenyomom a space + e -t nyomni kell az irányt is az ellen felé.

"vessetek a mókusok közé" :)

Sil3nt
#227
ott vagyok, és ott mit kell csinálni? nem találom a kiutat....

#226
Nem. Nyomulj közben a hajó másik végében.

"vessetek a mókusok közé" :)

pluhi
#225
A grafika jobb, mint volt, a hangok fele mintha hiányozna, az animáció egyszerûbb és csúnyább. Meglátjuk.
Sil3nt
#224
énmár 40 perce ölöm a hajón a zombikat, azt csinálom amit kiír, de soha nincs vége...talán ennyi maga a demo, vagymár valaki tovább jutott?

grebber
#223
Elismerésem a fejlesztõknek ez valami nagyon állati jóra sikeredett.


Next PC upgrade: 2022

hykao
#222
Pedig az elsõ 3 rész volt az igazi PoP...
1-2 a klasszikus PoP darabok, a 3 bár sokaknak nem tetszett, s közel sem volt hibátlan, de a hangulat valahogy megmaradt PoP-osnak, és így jó volt...
De sajnos nekem ez a két utóbbi már valahogy egyáltalán nem az az igazi PoP-os valahogy...ezzel a Peter Andre frizurás fõhõssel, meg a matrixos mozgásokkal, röpködésekkel...annak ellenére, hogy látványvilágra, hangulatra nyilván nem lehet panasz, de ezek a PoP-ok, már nem azok a PoP-ok...

(félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy nem jók e két utóbbi PoP-ok, csupán azt, hogy nekem az elsõ 3 hangulata valahogy magávalragadóbb, hitelesebb volt...)
Kandurex
#221
Igaz, azokkal nem találkoztam 😞,

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

hykao
#220
Elsõ rész, ami valójában a 4. volt ugye... 😊
pluhi
#219
Nyomulok gamepaddel, erre kiirja a tutorial, hogy nyomd le a space-t aztán az E-t. Király.
Kandurex
#218
Kafa, sokkal szebb, mint az elsõ rész, jobbak a kombók, jobb a játékmenet, kurva darkos hangulat lengi át, kibaszott nagy zene dübörög alatta, méltó folytatás ami simán átugorja az elsõ részt.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Hentes Bill
#217

Boldog Karácsonyt!

ewuk
#216
hát, sejtettem ,de ez a demo nagyon felcsigázott már várom a teljest de az még messze van sajna...
grebber
#215
Na ezért mondtam kár volt edzésre mennem 😞(
Betettem a flashgetbe elkezdte szedni mint állat jövök haza azt mit látok 7%-nál leállt 😞
De legalább már csómó helyen kint van lokálban.

Next PC upgrade: 2022

#214
Csõváz!
A hajón lévõ rész szerintem csak egy tutorial, a combokat kell gyakarolni. Az elsõ résznél is hasonlóan kezdõdött csak ott mozogni kellett. Tehát csináld azt amit a képernyõ alján lévõ szöveg ír. Amúgy még én sem vittem végig. Meguntam ez csak vicc volt tök sirály a game. Már alig várom, hogy megjelenjen.....

MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W

ewuk
#213
Helo!
Leszedtem tök jó meg minden ,de mi a fenét kell csinálni ott a hajón?
Ha valaki már végig vitte a demot az pls mondja már el mert én nem tom 😄DD ,szal az elején vagyok sokat ölök de azn nem nagyon tudom merre kell menni. na elõre is kösz
#212
Remek, mire lejön a Demo.De azért töltöm

dikki*yysw
#211

:: http://www.behun.net :: Teh pwn Palace!™ ::

Kandurex
#210
jah tényleg 😄, visszaolvasni luxus 😊

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

hykao
#209
hát, ez van, nem én rajzoltam, hivatalos anyagból dolgoztam...egész pontosan ez a bannere az UBI POP WW fórumának... 😊
insp
#208
Kicsit "Thief-es", de jó. 😊

\"It is the near future. The apocalypse has had an apocalypse.\"

Hentes Bill
#207
pff, ne mond

Boldog Karácsonyt!

Kandurex
#206
De, de van már Demo.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

grebber
#205
Mire hazaérek lesz pár hozzászolás.Na léptem is.
Ja és ha nem jön más ilyen tipusú game év game lesz szvsz.

Next PC upgrade: 2022

Hentes Bill
#204
köszi, nagyon állat

Boldog Karácsonyt!