10262
  • cyrus 999
    #2255
    mert nem láttam benne
  • cyrus 999
    #2254
    a life upgrade-k is?
  • cyrus 999
    #2253
    és abban a titkos cuccok bennevannak?
  • Gear
    #2252
    Valaki betehetné a linket fentre. http://www.zanzarah.hu/popww
  • Gear
    #2251
    Ittvan újra: végigjátszás. Nem először(és szvsz nem is utoljára).
  • Lacc
    #2250
  • cyrus 999
    #2249
    leírjátok nekem lécci h h lehet az összes upgrade-t összeszedni ....lééééééééééééécccciiiiiiii
  • Klon
    #2248
    save fileok:
    X:\Documents and Settings\All Users\Application Data\POPWWPROFILES\
  • Gear
    #2247
    Szintén. Esélyt sem látok , pedig eddig szinte teljesen simán eljöttem.
  • balcooo
    #2246
    Sracok, mentsetek meg. Volt egy vindoz reinstallom, és tolnám tovább a POPot, csak hát ugy latszik ezt is installalhatom most ujra ( mivel megin lefuttatta a system checket, aztan utana meg cseszik elindulni..)
    Kérdés az lenne , save fileok merre talalhatoak?
  • Magic Boy
    #2245
    Hasonlóan gondolkodunk!
  • erx13
    #2244
    jah és a hat féle ugrás utána kivégzésből csak 3mat tudok megcsinálni
  • erx13
    #2243
    nemtom nekem bejönn ez a rock zene harc közbe, amugy nem szeretem a rockot és a darkos stilus is teccik. amugy az 1esbe lehetet oszlop körül futni és kaszabolni az embereket?
  • grebber
    #2242
    Most tartok a legvégén amikor a csajjal kel végső csatát vivnom hát ebből elmegyógyintézet lesz elárulom.
  • Magic Boy
    #2241
    Mem,de majd meglátod te is,hogy miért!
  • Jahooo
    #2240
    Ha visszajutok a központi terembe és újra bejárom a kastélyt, akkor újra menekűlni kell majd Dahaka elől, azokon a részeken ahol régebben is kellett?
  • Magic Boy
    #2239
    Ennek örülök!
    Amúgy lehet,hogy neked érthető volt,de másnak nem ugyanis kaptam egy privátot,hogy az zászlós teremben megöli a négy embert felmegy és a fenti őrt is megöli átfut majd leugik ott hogy kell tovább menni mert ő akárhogy fut és ugrik mindig leesik!
    Namármost én jobban nemtudom elmondani hátha neked sikerül!
    Kérlek mond el neki érhetőbben azt a részt,ha tudod!
  • Jahooo
    #2238
    Köszi
  • Csurcsil
    #2237
    köszi , mar sikerult. Ertheto is volt.
  • Magic Boy
    #2236
    Ott vagy ahol másodszor meg kell ölni ugye?
    Elmész jobbra átfutsz a falon felhúzod magad megfordulsz visszafutsz a falon itt is felhúzodmagad majd araszolj balra ugorj fel majd rá az oszlopra innen le a talajra!
    Látsz egy kapcsolót fuss fel rá erre kinyillik az ajtó menny be fuss el a falon zászlóhoz(azon leereszkedik a karaktered)majd öljmeg mindenkit mássz fel az oszlop talapzatáza majd fuss fel az oszlopra!Oldalazz balra majd húzd fel magad és öld meg az ellenfelet majd fuss előre a falon! araszolj egy kicsit balra majd ugorj le(C-vel)majd menj előre és fuss át a falon a végén ugorj oldalra!Menj előre és kerüld el az oszlopokat és hamarosan egy vízfüggöny mögé érsz!Itt ihatsz és menthetsz(itt vagyok én most!)!

    Remélem érthetően írtam le!
  • Csurcsil
    #2235
    rájöttem...
  • Roll
    #2234
    Egyébként szerintem nagyon elmentek a játéktervezők a painkilleres stílusba, és még ez a hülye rock zene is.
    Az első részhez képest nagy a változás, nálam negatív a hatása.
  • Csurcsil
    #2233
    Mit is kell csinalni, hogy eljuthassak a harmadikhoz ?:)
  • Roll
    #2232
    Végre én is megszereztem, és már gyilkolom az elején az a ribancot.
    Hát nem egyszerű.
  • Magic Boy
    #2231
    Közben rájöttem!
    Amúgy mi a poén abban,hogy 3-szor megölöm a hollót,ha nem ad semmit és símán elkerülhetőp vele a harc?
    Most ot vagyok,hogy beértem a vízfüggöny mögé és mentettem!
  • Csurcsil
    #2230
    Elfutsz jobbra a fal fele es mintha a falon masznal fenn is vagy. Aztan ismet a fal fele futsz es falmaszas ,es kozben ugrasz egyet hogy az azzal szemben levo falra fel tudjal maszni. Ezek utan az oszlop fele futsz a falon majd ugrasz egyet es a onnan a masik oszlopra. Onnan pedig a masiodik ellenfel ele tudsz ugrani. Remelem ertheto voltam :).
  • Prince007
    #2229
    1).Ha a titkos befejezést csinálod meg.
    Üsd szét a ládákat a képek feloldásához.
    2.Nyomj Escape-t és Combo List.Itt mindent megtalálsz!
    3,4).Mint a 2-es
    5).Ha tetszik a játék igen,az irányítása sokkal könnyebb gamepaddal.
  • Magic Boy
    #2228
    Én azt tudom,hogy a 2-esröl hogy jutsz fel a 3-asra(az egyik haver elmondta)és aztán hogyan tovább!
    Csak azt nemtudom,hogy az alapszinröl,hogy megyek föl az egyesre(balra felfutok állítólag a falon,de ott nincs is fal!:()!
    Ha te segítessz nekem én is segítek neked!
  • Klon
    #2227
    én is azt várom
  • Magic Boy
    #2226
    Valaki elmondaná,hogy hogyan jutok fel hozzá?
  • Magiszter
    #2225
    Halihó emberek!
    Hatalmas problémával nézek szembe! Leszedtem a Klóncédés (3cd) verziót. Eddig minden oké. Démontúlszal bemountolom és felrakom. Eddig sincs gond. Elindítom és mikor bejön az a szisztem konfigurésönsz (vagy mi a bánat) képernyő, ott rányomok a láncs gém-re gondolkodik egy kicsit és puff! A PoP:WW hibár észelt és leált. Utána meg ráadásként egy kis ablakban kijön hogy a program váratlanúl végetért és olvassam el a rídmít! Most mi a rossebet tudok ilyenkor csinálni? Az nfo-ban az van hogy a 3as cd-t alkohol 120%-al írjam ki! de amíg így sem megy addig az ziher hogy nem írom ki! Szóval !SEGÍTSÉG! plííz
  • erx13
    #2224
    hellotok! nagyon pöpec ez a pop2 igaz még csak az egyest is tegnapelőtt vittem ki, de sajnos a szar kamera mozgást áthozták ebbe, de tetszik hogy van az a bonusz hogy meg lehet nézni a fegyvereket meg ijenek. na kérdések:
    1.) hogy lehet az environmentbe felmenteni a cuccokat? ládákbol az összeset?
    2.)vannak valami gomb kombináciok támadás közbe?
    3.) az ubisoftos videoba mutatja hogy miután az ellenfél fele nyomom az ugrást több féle kivégzés van ezeket hogx lehet megcsinálni?
    4.) hogy lehet az oszlop körül lemetszeni az embereket?
    5.) megéri hozzá venni kart ojat mint amijen a SonyPS hez van?
  • Klon
    #2223
    én már gondolgoztam is rajta, hogy nyomok neki egy F8-at, és elfelejtem mindörökre!
  • Sephi
    #2222
    Azert az nem tul biztato ha mar az elejen elakadtok mert igy mi lesz veletek kesobb ?:D
  • Klon
    #2221
    en se vágom...
    mi lenne ha segítenél ?
  • Prince007
    #2220
    Amikor beérsz bal oldalon van egy kő mássz fel és falonfutással ugorj a párkányra.(onnan már egyszerű)
  • Gear
    #2219
    Addig kell forgatni amíg kinem tol az egyik oldalon egy kétlépcsős sziklát a másikon meg sokat egészen a fenti ajtóig. A kétlépcsősön fel tudsz mászni és a 4 oszlop segítségével át lehet ugrálni a többihez(ez az út vezet a térképen a jobboldali célhoz-kertek,patakok;)). A másik ajtóhoz visszakell forgatni a kart és ha jólemléxem vhol az erkély alól kell falonfutással és hegyikecske ugrabugrával megközelíteni az ajtóhoz vezető utat(ez lessz a keményebb menet szvsz).
    Remélem annyira érthető zavaros leírásom hogy megadja az irányt merre indulj.
  • Keca
    #2218
    ööö, izé. Lehet, hogy nagyon hülye vagyok, de szerintem mikor a vizet a karok segítségével terelted, na akkor voltál a múltban. Most meg a jelenben. (Logikus egyébként, a múltba még jó a környezet, a jelenben meg már nagyon elgazosodott a környék) Asszem ott kell felugrani a fára ahonnan jössz(középső rész, kúttal szemben)falra futás, majd fel a fára, ugra-bugra, aztán meg vhol csak kijukadsz...
  • Sephi
    #2217
    Ahogy bejottel a foteremben balra kell kelgyen egy letra (ahogy szemben alsz a szoborral balra) vagy szobor hatantol llemesz a kauig es ott van egy tomb amirol ra tudsz ugrani a keretre ami majd a szobor fole visz. Nem tudom mar pontosan :(
  • Valen
    #2216
    Elakadtam énis.

    A "múlt"-ban vagyok, a kertben, ott ahol középen van 1 díszkút 1 angyallal + benőtte az egészet a fák, meg ahol a "jelen"-ben 4 kar segítségével kellett a vizet megfelelő irányba terelni. Na már most a "múlt"-ban azt mondja, hogy használjam a fákat a továbbjutásra, de arra a fára amelyik mellett van a kis párkány amire fel lehet kapaszkodni, egyszerüen nem lehet átugrani a fára, mert mindig leesik az ágról azon nyomban.

    Aki tudja hol vagyok, s tudja amegoldást pls. HELP.