10262
  • IMYke2.0.0.0
    #2295
    Nem létezik. Csak a menüt lehetett magyarítani, mint az első rész esetében!!!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Klon
    #2294
    pop2-höz létezik magyarítás?
  • erx13
    #2293
    na már semmi kár volt berakni a kérdésem, mert csak nem vettem észre a párkányt
  • Jahooo
    #2292
    Én is úgy gondoltam.Köszi
  • tigeroo
    #2291
    csak addig használd, ameddig télleg kell! mert elcseszi a játék hangulatát
  • Jahooo
    #2290
    Köszi de hogy érted hogy saját felelőségre?
  • vigyori14
    #2289
    nekem nem tudtok segiteni abban h mien drivert tegyek fel G4 Ti4200 as kátyához h normálisan menjen?
  • tigeroo
    #2288
    nesze! csak saját felelősségre egy olyan progi ,amivel CSALSZ...soxerencsét
  • tigeroo
    #2287
    képet mert amit elmondtál max egy "höööö" vel tudok "segíteni"
  • Jahooo
    #2286
    Nincs valami módja, hogy megszerezzem a titkos helyet amelyikről beszéltem?
  • erx13
    #2285
    hali kellene segíség... amikor megszereztem a második upgardet, meg a 6. ládát elmentem a Centrall Hall ba ahol megnyilt az uj ajto, elkezdtem a fele menni, de amikor ott van az a mraha nagy szakadék nem tom mit kell csinálni megy felette 2 ojan fűrész kicsit távolabb és jobbra van egy beméjedés, de sehogy se tok tovább menni...
    segitsetek léci
  • Jahooo
    #2284
    Bocsi, de a trainer pontosan micsoda?
  • tigeroo
    #2283
    nincs kód...csak trainer
  • Jahooo
    #2282
    Nagyon fontos lenne, hogy valaszóljatok.Köszi
  • Jahooo
    #2281
    Nem tudnátok olyan oldalt, ahol találok a pop-hoz kódokat?Nem azért mert kóddal akarok játszani, hanem azért, mert ahhoz, hogy megszerezhessem az első titkos helyet (ami a bőrszerkós csaj megölésénél van)átkéne jutni egy ajtón . Most én visszafele jőttem, mert a többi titkos helyet már megtaláltam. Abban a teremben vagyok ahol először találkoztam a homokszőrnnyel(egy baltát dobott felém).Csak az a baj, hogy nem tudok tovább jutni a titkos hely felé. Nem tudnátok segíteni vagy egy oldalt mondani?
  • vigyori14
    #2280
    és meik drivert tegyem fel?
  • Stark
    #2279
    bocs rosszul irtam:
    (nagyon)picit
  • Stark
    #2278
    Kül nekem alapból full ra állitotta magát a játék.
  • Stark
    #2277
    Szerintem 1 picit(nagyon) javulna. talán
  • vigyori14
    #2276
    Mondta itt vki régen h Geforce4 Ti4200-as kártyával full garfon nyomja ezt a játékot.
    én is ilyne kártyával nyomm de full garfon elkezd kockásodni a kép. vmi ujjabb driver orvosolná ezta problémát?
  • Stark
    #2275
    én innen lépek be.
  • Magic Boy
    #2274
    Nekem megy!
  • tigeroo
    #2273
    nektek bejön az SG.hu? ha úgy írom be a böngészőbe nemmegy!!
  • Stark
    #2272
    nem jó:)
    hehehe

    maj még gyakorolni kell
  • Stark
    #2271
    talán ez jó mer az elöbbit elcesztem
  • Stark
    #2270
    http://www.pcdome.hu/gallery.php?id=2171

    Nézzétek meg a képeket.
    Néhány képnél a Hercegnél Eagle sword, pedig Spider swordnak kéne nála lenni. Ez mindig is érdekelt a játékban.
  • Gear
    #2269
    Én is nekiesek másodszor asszem. Egyszerűen nincs más ilyen feelinges akció/ugribugri game perpill.Esetleg az első rész:).
    Megyek el is kezdem .
  • erx13
    #2268
    jah most mentem vissza az időbe, gondolom ez még nagyon az eleje
  • erx13
    #2267
    kössz a segitséget... játszottam most fél orát, sikerült egyre megölnöm a szadomazos csajt, bár kicsit nehéz volt sogat kellett védekezni, meg felvettem az életbővítést, bár az már nehezebb eset volt
  • cyrus 999
    #2266
    kösz megnézem őket
  • erx13
    #2265
    thx
  • Solya
    #2264
    Pahancsolj: itt
  • erx13
    #2263
    jó kérdés... én eddig egyet se találtam igaz kb 1 orát jáchattam vagy kettőt
  • cyrus 999
    #2262
    el tudjátok végre mondani h hol van az 1.2.3.4 de főleg az 1. life upgrade
  • Stark
    #2261
    Roll: FRANCOT HÜLYE ROCK. És a horroros beütésü játékokhoz + a horrorjátékokhoz ROCK-ot szoktak berakni. Hány olyan horrort láttá amibe nem volt ROCK zene? (most ne gondojj arra a néhány filmre amibe nincs!!!!!!)
  • Jahooo
    #2260
    OK! Rendben!
  • Keca
    #2259
    Nyugi, én mikor először végeztem vele akkor köpött a gép egy hibát és semmi mentés nem volt. Úgy hogy újra... Aztán meg kezdett érdekelni az alternatív vége és mivel nagyon nem találtam először rejtekhelyeket az egészet restart
  • grebber
    #2258
    Pff ezt is átvittem na hálaistennek.

    Úgy csináltam hogy amikor bemegyek az ajtón felveszek egy sima snasz kardot (jobbra az ajtó mellett) elkezdem attackolni a parasztot és amikor üt hátraszaltokkal dijjazom időtlassítottam azt megint attak egy két pörgös figurát elhintettem azt amikor ő lassitotta az idő tisztes távolságból lereszkedtem a szakadék szélére.
    Amikor küldte a forgószeleket akkor meg bravúrosan elszaladgáltam elugráltam mellettük és igy tovább azt a végén egyszer csak kinyirtam.

    Nem elsőre sikerült mer nem volt egyszerű :)
  • grebber
    #2257
    ÁÁÁÁ na mingyá jönnek kényszerzubbonnyal értem nem birom ezt a feszültséget.
    Köcsög ribanc a végén.
    Képtelen vagyok kinyirni.
    Kb viszonyitási alapnak mondom hogy a csaj életereje kb 10 centi na én abbó max ha 2-öt le tudtam szedni.

    Azt nem értem hogy én nyomom a védekezést mint a barom de üt és leüti a védekezésem és mire ujból védekezném már a földön fekszek.

    Pff egyszer vigyem végig elfelejtem örökre :(
  • Magic Boy
    #2256
    Nincsen benne minden(legalábbi már én is találtam olyat ami nincs benne),de nemrossz!