Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

tigeroo
#303
bocs skacok, laptop...
tigeroo
#302
lehet én vok áma de a SoT-ot 6x vittem ki, de a deóban a góliáttal nem birok!!! Arra már rájöttem h el lehet ugrani a "vágás" elöl amikor rajta vagy! Majd megpóbálom! ja és mi a kardelvevés kombója?
Lacc
#301
Nforceon sincs még fent 😊 Pedig jó lenne 😊
Sil3nt
#300
hmmm...mostmeg eltûnt a fõoldalról a link...de megelõztem õket...ide belinkeltem a cuccot...ott még elérhetõ---nahh ez tuti fake

Sil3nt
#299
POP2 - Prince of Persia 2 Warrior Within.zip --2,25gb

Sil3nt
#298
commentekhez már írtam egy kérdést.....várom a választ nagy izgatottsággal, de ez elég jó torrent oldal, ide nem töltenek fel fake cuccokat, meg akárki em tölthet fel...de a mai világba minden elõfordulhat nomeg nagyon fake szagú a dolog...

Seth
#297
ne a feltöltõt kérdezd hanem aki már letöltötte
ha valaki szivatásból felrak egy kamu fájlt, akkor nem fogja neked azt
mondani hogy nehogy letöltsd mert csak hülyéskedek

PSN ID.: Beegabor

Sil3nt
#296
hopp mit találtam? http://www.demonoid.com/torrents/details/31845/

ide regelni kell, de megéri ha ez tényleg a full game...már rákérdeztem és várom a feltöltõtöl a választ

Seth
#295
úgyvan...

PSN ID.: Beegabor

Serpa
#294
POP 2 hétet csúszik.

fitutufi
#293

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

Seth
#292
nem én mondtam bakker hogy 2005 május
#281-tõl olvasd vazzeg

PSN ID.: Beegabor

grebber
#291
Senki nem mondta csak kérdeztem.

Ja jól látom semmi sincs ott hogy 2005 másjusában jönne.
Vagy én vagyok vak vagy nemtom te miket nézel.

Next PC upgrade: 2022

Seth
#290
Seth
#289
Mivan??? Ne kavarjá má...
ki mondta hogy májusba jön a MG3 PC-re????

PSN ID.: Beegabor

grebber
#288
Ki mondja?Mutass cikket.

Next PC upgrade: 2022

Sil3nt
#287
ez nem vicc srácok....2005 májusában jön ki....ez monndják most...

grebber
#286
MetalGear3 PC-re??Májusban?

Next PC upgrade: 2022

#285
ezt most nem mondod komolyan? viccnek kicsit durva 😞((((((((((

#284
Huh.

Seth
#283
az a Stalker teee, ezt csak 2 héttel tolták el mert nem akarták bedobni a MetalGear3-HalfLife2-MetroidPrime2 triumvirátus közé

PSN ID.: Beegabor

Hentes Bill
#282
MIIIIIII?!

Boldog Karácsonyt!

Sil3nt
#281
nahh halasztották a megjelenést....2005 májusában jön ki jelen állás szerint.....

Seth
#280
örök hála

PSN ID.: Beegabor

#279
Ha a zenéket szeretnél a játékhozITT megtalálod.

Seth
#278
Na amíg erre várok ,unalmamban újra nekikezdtem a sands of time-nak.
Kérdésem:a zenéket ki lehet valahogy operálni azokból a .big kiterjesztésû fájlokból,mer egy-két szám nagyon tetszik.Ha valaki tud valami kicsomagolót hozzá az szóljon.Thx

PSN ID.: Beegabor

#277
naaaaaagyon durva! most próbáltam a demóját! sokat fejlesztettek az amúgy is tökéletes mozgásrendszeren. ami nem tetszik az a falról visszaugrásból támadás. alig látni a mozdulatból vmit, igazán belassulhatna olyankor mint a matrixban! talán a kamerakezelés is nehézkesebb, rosszabb mint az elsõben, de ezt a véglegesre lehet kijavítják

Sephi
#276
na ne... A POP WW mar november vegen kesz? Te jo eg... kicsit sok jo jatek jelenik meg egyszerre....

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

#275
anyád cigány! 😄

#274
Jaj mekkorát szótá kisfiam. Csak este figyuzzá majd amikor a Milán kikeni az Inter száját!
Üdv: Levi báttya

MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W

grebber
#273
Az nem mert -15 nap nekem mert torrentre töltök vissza vadul hogy novemberben ne kelljen várni a gamekre.

Next PC upgrade: 2022

#272
De a November 15 az még jobb lenne nem?

grebber
#271
November 30 az jó hír legalábbis nekem 😊

Next PC upgrade: 2022

#270
Hát én úgy vettem észre hogy csak a konzol verziók vanak átírva 30-ra a PC verzió még mindig 16.....Legalábbis a Gamespoton így van

#269
húú nagyon kemény efektek vannak benne!

#268
A szomszédod nem figyelt a képernyõ alján lévõ utasításokra,mivel ez egy gyakorló pálya!

#267
Na igen püfölni,így elég egyhangú lenne.Én az egyben is szerettem harcolni de örültem a logikai részeknek is.Plusz a pályákon könnyen át lehetne masírozni így gyorsan véget érne a játék.

#266
hú,most telepítem még csak a demót :S
de szomszédtól azt hallottam hogy egy hajón van és jönnek csak jönnek és jönnek,nemtudja mit kell cinálni és egy idõ után meghal!

Johnyy
#265
nemtudom én tíz órákat át tudnék püfölni...,, Látszik azélrt hogy a fõhõs megerõsödött,, meg befeketedett,, meg megnõptt a haja😄

Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?

#264
Igen,nagyobb szerepe van de lehet hogy emiatt elhanyagolják a logikai,ügyesség részeket(a demóban nem sok ilyen volt).

Johnyy
#263
EGész jónak tûnik a Demóbóll,,, skkal nagyobb szerepe van a harcnek!!!!!
És kidolgozottabb,, a z a felylevágás meg külöösen tetszik

Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?

#262
<2004-10-24 @ 11:18 - sHadeS> (kommentek: 16)

Nem, ez most nem a Fekete Lovag címû film normann hercege, annál sokkal nevesebb személyiség a címben szereplõ illetõ. Az van, hogy készül ugyebár a Prince of Persia: Warrior Within. Ez eddig rendben is van, viszont azokkal, akik november 15-ére várták a játékot, szomorú hírt kell közölnöm. A perzsa arc egyéb elfoglaltságai miatt csak november 30-án teszi tiszteletét a boltok polcain. Ez van, ezt kell szeretni.
Gamestar

#261
Kicsit lemaradtam de latom nem kestem le semmirol. Tiszta veletlensegbol jutott eszembe a SOT es rakerestem hogy nem-e lessz folytatas.... kellemes meglepetes en is alig varom a megjelenest. Remelem majd rovid idon belul megjelenik a neten is.
Amugy mi tortent a princeofpersia.uw.hu -val elegge crackeltnek nez ki... vagy ilyen az eredeti designja?
tigeroo
#260
nem tudod miböl maradtál ki!😊 sztem pótold a hiányosságod
tigeroo
#259
elég a space is lol...nem kell irány! csak amikor a placcról ugrassz elöször
 eX
#258
ÉN úgy csináltam ,hogy elöbb begyakoroltam a kriptákba! ahonnan kijönnek az elenségek! az a ahely nagyon alkalmas a falról falra való ugrálgatásra!

!!!Soldier oF Fortune II FOREVER!!!

#257
oks, köszim indkettõtöknek. én is erre gondoltam, igyekeztem is megvalósítani, csak épp' nem sikerült. a sands of time-mal pedig nem volt alkalmam játszani, mert az akkori vidkarim nem támogatta a pixel shadert

A munkába még senki nem halt bele. Ezért is vigyázok nagyon, nehogy én legyek az első.

#256
Irány + ugrás a szemközti fal felé és utána ritmusosan mindig amikor a falhoz ér nyomsz újra és újra ugrást. Nem olyan nehéz mint ahogy hangzik.

"vessetek a mókusok közé" :)

grebber
#255
Nem játszottál még a Sand of Time-al??
Gyakorold.Ugrás gomb amikor a falhoz érsz megint ugrás gomb.És még asszem az iránygomb.De nem biztos már késõ van.

Next PC upgrade: 2022

#254
hali srácok!

úgy látom, még senki nem bénázott be annyira nagyon mint én a falon ugrálós résznél, a második pályán. szóval: hogy a túróba kell felugrálni? mindig leesek a verembe a karók közé, aztán hiába rewind-olok, 2-3 ilyen eset után vége...

A munkába még senki nem halt bele. Ezért is vigyázok nagyon, nehogy én legyek az első.