10262
  • gregtom6
    #10182
    Üdv. Feltettem laptopra a játékot. Át lehet állítani vhogy a felbontást 1280x800-ra? Játékból nem tudtam, de manuálisan, vmelyik fájl módosításával lehet?
    Az egér két gombját át lehet állítani? Mert a menüben jól működik, de a játékban megfordul(alapból fordítva használom, mert szar a gombja, és menüben jó, játékban rossz->normál állapot)
    Magyarítást nem engedi teljesen feltenni(magyaritasok.hu-ról), nem tudja átírni azt írja, de az írásvédettséget lekapcsoltam.
    HELP!!!
  • Looooser
    #10181
    hát igen van ilyen velem is megtörtén 1-2szer :)
  • ccona
    #10180
    közben megoldódott a baj az volt véletlen átmentem a jövőbe
  • Looooser
    #10179
    képet és súgok
  • ccona
    #10178
    sziasztok tudna valaki segíteni nem tudok mit csinálni ezzel a pályával.mikor visszamegyek a jövőbe kimegyek a vízesésből akkor már nincsenek akadályok átfutok 1 árkon aztán felkapaszkodok szembe a falon átaraszolok a túloldalra aztán vége a tudománynak.felmászok valami emelvényre ahol 1 zászló is van ha ráugrok lecsúszok rajta és nagyon beleng a következőre mikor feljutok ráugrok akkor feldob aztán vagy feljutok vagy programhiba miatt kidob.
    segítsetek létszi merre kéne menni
  • ccona
    #10177
    Szia ! megoldódott most működik
  • Looooser
    #10176
    újra installálással már próbálkoztál? szerintem hibás az egyik fájlod
  • ccona
    #10175
    Sziasztok!
    Bocs ,ha már valaki írt róla,de nem nagyon van időm végigolvasni a topikot.Szóval az elején amikor már a hajón van kilép a játékból.Segítség kellene.Duplamagos procim van.
    előre is köszi a segítséget
  • Looooser
    #10174
    nincs prince of persia 4, egy teljesen új sorozatot kezdtek el a PoP néven
  • Looooser
    #10173
    az nem dark prince, az a sand wraith... a dark prince az a T2T-ben van
  • Looooser
    #10172
    nos belegabajodtál a játék egyetlen hatalmas bugjába ami mind eredetin mind copy játéknál elő fordul, a jó hír az, hogy megoldható a bibi
    2 rossz hírem van
    1 le lett lőve a poén a játékban,
    2 uninstalálnod kell és előlről kell kezdened a játékot sry
  • cakke123
    #10171
    szerintem az az alak lehetek aki egy intróban volt abban amikor egy piros ruhás csaj meg egy fekete ruhás csaj verekszik
    persze a fekete ruhás elmenkül
  • cakke123
    #10170
    valaki segítene? HELP!!!!!!!!
    anál a résznél vagyok ahol a dahaka egy intróban kiüti a valat én meg a sötét princel vagyok és nem jön intró
    a testem sötét van az arcomon egy maszk a szemem kék a testemen mozognak sötét ruhadarabok a hátamon meg felfelé lebegnek és ha megállok akor fáj neki. és a rácsos ablak nincs kitörve mikor sötét vagyok és a mentésnél a sötét alakal kezdem
  • cakke123
    #10169
    egy tokban 3db játék
    az egyik képen 4db játék van az egyik netán a princ of persa 4
    én a pop TTT ben az arénánál tartok xboxone on leszedtem az orjás fél életét
  • cakke123
    #10168
    Prince of Persia Warrior Within én is igy nézek ki
  • cakke123
    #10167
    sziasztok lenne egy kis probléma pop ww ot vagyok ahol egy teremben egy homok örvény van eljutottam a normáris princel de meghaltam aztán ot keztem a teremben de már egész más valakivel a kard ugyan az spider sword eljutottam oda ahol az ajtó gyorsan lezárul lasitás át a kapun kiirtottam az öröket aztán lemásztam és nem volt intro ahol a normális prince elbulyik és dahaka kitöri a rácsos falat és a mentés maár a sötét princel van és az élete fogy egy bizonyos ideig
    ha valki tud segíteni esetleg mentést az elköldheti a cakke15@ hotmail.com as cimre thx
  • Looooser
    #10166
    nem, mind a 9 élet feltöltőt meg kell szerezned a játék során
  • istvan65
    #10165
    Mit kell felvenni hogy harcolhassak Dahaka ellen a végén???????
    Talán a ládákat kell széttörni????
  • Evin
    #10164
    Ezt a játék topikjában kellene megkérdezni, nem? (Nem, ez nem az.)
  • valkoadam
    #10163
    he valaki tud segiteni meg van a pop prodigy és nem megy meg krekelem akor mig ugy sem tudjátok miért?:D
  • Looooser
    #10162
    ITT kapsz választ....
    ---
    shakes: t2t fórumban válaszoltam nem fogok másolni...
  • aresz96
    #10161
    Te nagyon süti ugy értem hogy kiléptem a játékból és megint végignyomtam CSAK MOST NEM VETTEM FEL A VÍZKARDOT ennyi:D XD
  • shakes
    #10160
    Sziatok! Felraktam a WW -t. Egyböl miután lepörgött a bemutato intro, és nekiállnék küzdeni az ellenséges hajorol attörö zombi kalozokkal, a jatek felgyorsul és kb 3x gyorsabban zajlik minden esemény mint a normális, pattogok mint valami bolha. Miért van ez? valaki segitsen
  • tommyqa
    #10159
    Sziasztok! Bár nem ww, de hátha tudtok segíteni.
    Elméletileg ez a legújabb pop, a 2008-as. (Elikát kergetem az elején) Még nagyon az elején járok. Van az a templom a hatalmas fa alatt. Felmegyek a lépcsőn, felmászok a falon, és ott van egy olyan valami amit meg kellene fogatnom. Nem tudom, melyik irányba, de bármelyik irányból próbálom nem sikerül. Vagy rosszul csinálom. Nem tudom, hogy kell. Gondolom ez nyitná ki az ajtót lent, mert azt is mutatja a kamera. Légyszíves, aki tud segítsen!

    Előre is köszönöm!
  • Looooser
    #10158
    hát nem toom így őszintén, mintha korábban lett volna már ilyen probléma
  • The Protector
    #10157
    Gygabite geeforce 8600GT 512Mb DDR2
  • KOBRA9
    #10156
    köszönöm a megoldást de már késő XD de mégegyszer kösz
    Képekkel illusztrálva az élet töltök ittmegtalálhatók
  • Looooser
    #10155
    a 9-ik abban a teremben van, ahol egy ajtót kellett kinyitnod amikor Shahdee-t üldözted, ha ez így nem világos, akkor megpróbálom leírni középen 1 út, 2 szélen szakadék, és a terem két oldalán kell föl kapaszkodnod szoba tetelyére, hogy meghúzhasd a kart, namármost itt mielött a karhoz mennél, van az utolsó padlózat, és ott egy kapu mögötte egy kő tömbbel, és egy ládáva. törd ki a kaput törd fel a ládát, húzd ki a tömböt a falhoz falon felfutsz, 2 wallkick és ott vagy...
  • Looooser
    #10154
    de vissza ment 1 mentésnyit....
  • Looooser
    #10153
    milyen videó karid van???
  • KOBRA9
    #10152
    vagy a 8.
  • KOBRA9
    #10151
    hol van a 9. életöltö mert van 1 szar végigjátszásom amiben csak 8 van leírva valaki segítsen pls
  • The Protector
    #10150
    Vki tudna segíteni?Feltettem a ww-t és megy a game nagyon jól 80fps-el maxon de mintha ki lenne lassítva a játék.Teljesen folyamatos de lassú mint a dög.11szer vittem végig a régi gépemen és most is szeretném végigvinni de így nem lehet élvezni a gamet.

    UI:WW a király
  • The Protector
    #10149
    Olyan nincs is te tökkel ütött.XDXD
  • aresz96
    #10148
    Kinyirtam dahakát utánna meg kinyirtam kailinát.
  • aresz96
    #10147
    Valaki nem tudja hogy kell kinyirni dahakát?
    Az élete mindig visszatöltődik.
    Nem azzal a pros izével amikor megnyomok valamit és piros lesz a kép,ekkor gyorsabb lesz a prince.?
  • Looooser
    #10146
    bármikor felveheted....
  • dinka2
    #10145
    Hali kéne egy kis help!
    Elhagytam a 9 dik életföltöltőt,rajtam a mask.
    AKKOR CSAK AKKOR VEHETEM MÁR FEL A 9DIK ÉLETFÖLTÖLTŐT AMIKOR LEVESZI A MASZKJÁT?
  • aresz96
    #10144
    Kösz mindenkinek a segítséget!
  • aresz96
    #10143
    Már végig vittem a 3dikat a 2dikat is végig tudom már vinni:D
    Már tom az összes életfeltöltöket.