Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Jimi Hendrix
AmdPower
nem olvastam vssza 😄
WWW.FIFAHUNGARY.HU || WWW.FIFAHUNGARY.COM || FORUM.FIFAHUNGARY.COM [ Magyarország legnagyobb futball játékokkal foglalkozó oldala ]
Jimi Hendrix
mi a gépigénye neki? mennyivel nagyobb mint az elõzõnek? 😊
WWW.FIFAHUNGARY.HU || WWW.FIFAHUNGARY.COM || FORUM.FIFAHUNGARY.COM [ Magyarország legnagyobb futball játékokkal foglalkozó oldala ]
(bocs,hogy ezeket itt kérdeztem meg)
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Jimi Hendrix
Az volt az elso verzio aminek a Bittorentes linkjet megadta,.
http://torrentspy.com/directory.asp?mode=torrentdetails&id=69986
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^
Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^
Meg addígis, hátha...
----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Jimi Hendrix
Jimi Hendrix
Jimi Hendrix
Û
Û 2 Burn CD1 & CD2 with your favorite burning software.
Û
Û 3 Burn CD3 with Alcohol 120% v1.9.2.1705,
Û profile: SafeDisc 2/3, speed: 4x
Û
Û 4 Install the game.
Û
Û 5 Play and Enjoy!
Prince.Of.Persia.Warrior.Within-CLONECD
Nem tudja valaki hogy erre mi a megoldás??? The Game ended unexpectly!!
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Feltelepited valamelyiket.
Elmész egy torrent oldalra.
Leszeded azt a pár kb-os torrent fájlt.
Egyszerûen elinditod ezt a kis fájlt kéri hova mentse és tölti.
Next PC upgrade: 2022
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Jimi Hendrix
cska mintha ilyen arab drapérián keresztul láttam volna a gémet
heheh ...zorall volt
szart sem ér a tudás ha nincs kivel megosztanod
szart sem ér a tudás ha nincs kivel megosztanod
PSN ID.: Beegabor
MX440 Directx 7, mig a Geforce 3 az directx 8...nem mindegy <#vigyor1>#vigyor1>
Netuddki: PH!-s Netuddki vagy? 😄
Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL
nem a legjobb volt de ment
..............................
mind1 ha máá huzom akkor proba cseresznye
szart sem ér a tudás ha nincs kivel megosztanod
PSN ID.: Beegabor