Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

toMpEr
#503
most probaltam a weeteam-eset mukodik tokeletesen daemonba berakva

Ridley
#502
ok thx

AmdPower

[HUN]Crassus
#501
ohh thx szal beindúl......majd csak este vagy holnap szedem le (Weetaaan nem clone cd-s verziót,mert most mást szedek)

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#500
pontosan,illetve ha lessz hozza crack lehet hogy muxik.

Jimi Hendrix

Ridley
#499
hi akkor ha jól értem a 3 cd-s Prince.Of.Persia.Warrior.Within-CLONECD ne töltsem mert nem müxik?

AmdPower

fhsasa
#498
nemszóltam 😊
nem olvastam vssza 😄

WWW.FIFAHUNGARY.HU || WWW.FIFAHUNGARY.COM || FORUM.FIFAHUNGARY.COM [ Magyarország legnagyobb futball játékokkal foglalkozó oldala ]

#497
Ogen ha megszakitod ugyanonnan lehet folytatnod,vagy le is pauselheted,altalaba 1k-rol kezdi es akar a max sebesegedre is felmehet jora kell bealitani,es a filtol is fugg.de ne a cloncd-set szedjed le mert az nem megy,es ha lejott a masik verzio szoljal hogy elindul e koszi,meg hogy van e crack hozza.

Jimi Hendrix

fhsasa
#496
üdv arcok
mi a gépigénye neki? mennyivel nagyobb mint az elõzõnek? 😊

WWW.FIFAHUNGARY.HU || WWW.FIFAHUNGARY.COM || FORUM.FIFAHUNGARY.COM [ Magyarország legnagyobb futball játékokkal foglalkozó oldala ]

[HUN]Crassus
#495
1.5 Mbit-em van ,de 1kbit/sec-el tölt le😊) beindúl ez valaha??még 1 kérdés ha esetleg megszakítom mondjuk a felénél ha újra elindítom lehet folytatni ugyanonnan??
(bocs,hogy ezeket itt kérdeztem meg)

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#494
hi! leszedtem ezt a torrent progit be is rakta a PofP2-õt,de ez a torrent progi mindíg ilyen lassan indúl be??

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#493
En is ezt akartam,de inkabb maradtam a cloncd-nel ha valaki leszed ezt a verziot akkor ha crackes a kreket kuldje el az [email protected] is koszi

Jimi Hendrix

[Jakuza]
#492
Khm-khm.
Az volt az elso verzio aminek a Bittorentes linkjet megadta,.
http://torrentspy.com/directory.asp?mode=torrentdetails&id=69986

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

fitutufi
#491
eddig senkinek sem indul el a mostani verzsõn ? (akkor majd letõtõm a jót)

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

fitutufi
#490
sehol sincs kinnt az !

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

toMpEr
#489
Prince Of Persia 2-WEEETEAM
ez mukodo verzio

ati2002
#488
Azért leszedem én is, hátha majd lesz crack, hozzácsapom, azt kész.
Meg addígis, hátha...

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

Lacc
#487
Akkor várhatunk a krekkre. Fantasztikus... <#taps>
Tatyla
#486
Nem müxik!<#sir><#sir><#sir>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

toMpEr
#485
par haveromhoz elvittem es sehol sem ment

#484
Sikerult rajonnom,mar nem kell,azert koszi.

Jimi Hendrix

#483
Megjobban is segithetnel egy perce kernem el a loginod mert mar nem lehet regelni az oldalon priv-ben megadhatnad.elore is koszonom

Jimi Hendrix

grebber
#482
Örülök hogy segithettem!

Next PC upgrade: 2022

MrDevil
#481
Senkinek nem megy?

#480
Koszonom

Jimi Hendrix

MrDevil
#479
Nekem el indulna de aztán hibát ír ki az exe-ére! 8((

grebber
#478
Nem kapok semmit csak egyszerûen nekem bejön ingyenes és jó.

Next PC upgrade: 2022

Lacc
#477
Én errõl csak reggel tudok nyilatkozni. Addig valaki tényleg megirhatná, már biztosan lejött pár embernek itt.
MrDevil
#476
De megy valakinek???

MrDevil
#475
ezt mindenki tudja!!

#474
1 Unpack it.
Û
Û 2 Burn CD1 & CD2 with your favorite burning software.
Û
Û 3 Burn CD3 with Alcohol 120% v1.9.2.1705,
Û profile: SafeDisc 2/3, speed: 4x
Û
Û 4 Install the game.
Û
Û 5 Play and Enjoy!

#473
most töltöm:
Prince.Of.Persia.Warrior.Within-CLONECD

MrDevil
#472
Valakinek megy egyáltalán??

Nem tudja valaki hogy erre mi a megoldás??? The Game ended unexpectly!!

#471
kinaiul jobb lett volna ... <#idiota>

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

#470
amugy te mennyi részesedést kapsz a folyamatos torrent reklámért? ;P

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

MrDevil
#469
Nem tudja valaki hogy erre mi a megoldás??? The Game ended unexpectly!!

Tatyla
#468

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

grebber
#467
Na kell egy torrent progi pl:Bittornado,Bitcomet,Azureus stb.
Feltelepited valamelyiket.
Elmész egy torrent oldalra.
Leszeded azt a pár kb-os torrent fájlt.
Egyszerûen elinditod ezt a kis fájlt kéri hova mentse és tölti.

Next PC upgrade: 2022

grebber
#466

Next PC upgrade: 2022

#465
leszedtem a bittorentet. hogy müködik. légyszi segítsetek vagy küldjetek egy olyan topicba ahol fognak

Lacc
#464
Reméljük.
[Jakuza]
#463
Szerintem egy-ket napon belul lesz crackes verzio, mert uj vedelem van a jatekon es ilyenre raszalnak a release teamek.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#462
Valaki tudna mondani linket a clon cd-s torrent filhoz?tobb is johet

Jimi Hendrix

Lacc
#461
Hát ez csak holnapra ér le bizony. Pedig kiváncsi vagyok hogy nekem hajlandó lesz-e majd elindulni...
#460
mondom hogy ment nahh!
cska mintha ilyen arab drapérián keresztul láttam volna a gémet
heheh ...zorall volt

szart sem ér a tudás ha nincs kivel megosztanod

#459
nem. az eredeti 😛

szart sem ér a tudás ha nincs kivel megosztanod

Seth
#458
akkor se ment...illetve ment valami bizbasz emulálós progival de az nem volt 100%-os

PSN ID.: Beegabor

gpm
#457
Nem fog menni Geforce MX440-el.... felejtsetek el:
MX440 Directx 7, mig a Geforce 3 az directx 8...nem mindegy <#vigyor1>

Netuddki: PH!-s Netuddki vagy? 😄

Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL

#456
mee az a sendsz ov tájm az ment
nem a legjobb volt de ment

..............................
mind1 ha máá huzom akkor proba cseresznye

szart sem ér a tudás ha nincs kivel megosztanod

Seth
#455
hát a Sands of Time nem ment mx-es kártyákkal mivel dx8 kell neki hardware-esen, de ennél valahol olvastam hogy MX included(azaz azzal is kell mennie)-ez lehet hogy azóta változott

PSN ID.: Beegabor

[Jakuza]
#454
HA Geforce3-al es Ati 7500-al megy akkor nagy valoszinuseggel megy MX440-el is.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.