10262
  • cyrus 999
    #2455
    nincs mert ps2re van meg :(((
  • Magic Boy
    #2454
  • cyrus 999
    #2453
    halljátok az elején vok amikor megkapom az időlassítást és 1 rúdról leugrok 1 falhoz amin van 1 kitört rész ahol elvileg fel kellene másznom...csak nemtom h hogy csináljam??!!!
  • Magic Boy
    #2452
    Én is végigjátszottam úgy,hogy megöltem Kaileena-t(majd a szivem szakadt meg,hogy megkellett tennem)és most azon vagyok,hogy happy legyen a vége!
  • Keca
    #2451
    ma próbálgattam, de valszínű a cdvel van a hiba... vmi köcsögség lett vele és nem olvassa be az egyik fájlt így telepítésnél leáll.... Vhonnan be kell szereznem mert enélkül nem tudok élni :(
  • Jahooo
    #2450
    Egyébként már végigjátszottam, úgy hogy Kaillena meghal, de úgy szeretném, hogy ne haljon meg.
  • Jahooo
    #2449
    Szirkolok:)Ha kész vagy légyszi írj.
  • Jahooo
    #2448
    Az a baj, hogy én pont onnan jöttem
  • Probatbicol
    #2447
    Ja a crackelt verzió működik a másikat nem ismerem
  • Probatbicol
    #2446
    A 3 cd-s az eredeti 3 cd-s játék másolata, a dvd-s a dvd-sé. Tehát nem rippelt a cd-s sem. Úgy tudom a dvd-den az extra videók jobb minőségben vannak rajta. Plusz nincs a lent taglalt esetleges probléma sem.
  • torrente
    #2445
    2440-re pillantson valaki! Van egy crackolt 3cd-s verzió is; az jobb mint a másik 3cd-s?
  • anzska
    #2444
    jaja!! a 3. cd a megoldás ezek szerint, de ha nem írja ki, hogy milyen fájl-t keres, akkor nem mentem volna semmire.
    bár érdekes a dolog, mert előtte is próbálkoztam már azzal, hogy sorban bepakoltam mindhárom cd, hátha megtalálja, amit kell...
  • Probatbicol
    #2443
    Ez azt jelenzi, hogy simán be kellet rakni a 3. cd-t? Azért kérdezem mert én is megoldottam, de annyi mindennel próbálkoztam, hogy végül nem tudom mi segített.
  • anzska
    #2442
    na sziasztok megint!! SIKERÜLT!! a pop2inst-on kívül még felhozott egy elérési utat és egy CHORS01.BIK fájlnevet amit a harmadik cd-n találtam meg. és mostmár megy rendesen. Üdv, Anzska
  • tigeroo
    #2441
    nekem havernál van:) most az összes titkos fegyverre akarok rámenni
  • torrente
    #2440
    Srácok, megéri a dvd-s verziót letölteni? Vagy akkora különbség nincs a dvd-s és a 3 cd-s verzió között? (Mit rippeltek ki a cd-sről?)
  • Keca
    #2439
    pont délután akartam megnézni, hogy hogy is kell majd pontosan eljutni, de mivel le kellett formázni a gépem, ezért most újra akartam rakni... és természetesen ilyenkor kell hibát írnia... félek hogy nem fogok 1 ideig princezni...
  • Tatyla
    #2438
    Valaki küldene egy save-t onnantol hogy a herceg felveszi a maszkot?
    Help!
    [email protected]
  • Magic Boy
    #2437
    Van ott egy terasz ahol be van zárva a rács,de van egy lezuhant kődarab a fal mellett!Arra felmész majd felfutsza falol és hárraurgassz!
    De az a kép akkor készült amikor már maszkosan jutok oda!
  • Jahooo
    #2436
    Ha nem volt kitörve a rács, hogy jutottál tovább?
  • Jahooo
    #2435
    Csak az a baj hogy ezt nem írja le.:(
  • Jahooo
    #2434
    Igen ez az de nekem ki van törve a rács.Hogy jutottál tovább?Valamilyen oltártól jutottál ide?(ahol az első titkos hely van)
  • Jahooo
    #2433
    Esetleg van más út visszafelé?
  • Drend
    #2432
    http://www.zanzarah.hu/popww/ Itt találsz végigjátszást! De ha egy normális keresőprogramba(pl. Yahoo) beírod a játék nevét + hogy végigjátszás, hidd el, kidob egy használható linket...
  • Magic Boy
    #2431
    2391
  • Jahooo
    #2430
    Emléksztel, Dahaka ott kitörte a falat. Oda kellett eljutni.Én odaakarok ugrani de egyszerüen nem tud megkapaszkodni.
  • Jahooo
    #2429
    Most ott vagyok ahol Dahakaval elöször találkoztam.Ott nemtok tovább jutni.Bocsi, hogy mindig zargatlak, de nem tudsz segíteni?
  • Jahooo
    #2428
    Megvan!!!Nagyon köszi.Már csak vissza kéne jutni.Ügye nem arra kell menni ahonnan jöttünk, hanem másmerre.
  • Jahooo
    #2427
    Ah köszi!Megprobalom.
  • Keca
    #2426
    Na, most úgy kéne forgatni a kart, hogy fel tudj jutni az erkélyre (mint amikor még nem volt meg az a kulcs-kard amivel feljött az a tekerő bisz-basz)aztán át azokon a termeken... Úgy tom oda lehet úgy jutni.
  • Jahooo
    #2425
    Visszaértem a központiba. Na és szerinted most mit tegyek? Vissza tudok jutni az első titkos helyhez?
  • Magic Boy
    #2424
    Megöltem Kaileena-t,de nagyon szomoru lettem,ogy megkellett tennem!
    Most megcsinálok minden titkos helyet,mert megakarom csináli úgy,hogy pozitív legyen a vége!
  • tigeroo
    #2423
    pú, passzolom bocs:( bíkáz uninstalláltam:)
  • Tatyla
    #2422
    Valaki küldene egy save-t onnantol hogy a herceg felveszi a maszkot?
    Help!
    [email protected]


  • wakeup
    #2421
    jah és a 9. az meg lett csak hát a nyolcadik kellene mielőtt esetleg a 9. et írnátok le :D
  • wakeup
    #2420
    így nem tudok vizikardozni meg dahakával harcolászni :(
  • wakeup
    #2419
    sziasztok
    valaki segitsen, hol találom a 8. élet upgradét ?
    a végigjáccásnál sem találom ahol lelenne leírva
  • tigeroo
    #2418
    nincs!
  • Klon
    #2417
    DC
  • Magic Boy
    #2416
    Honnan szedted le?