Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#453
mee ha nem akkor leállitom a letoltést

szart sem ér a tudás ha nincs kivel megosztanod

#452
Operating System: Windows 98 SE/2000/XP ONLY
Processor: 1000 MHz Pentium III, AMD Athlon or equivalent
RAM: 256 MB RAM
Video Card: NVIDIA GeForce 3 or higher, ATI Radeon 7500 or higher, Intel 915G
Sound Card: DirectX 8.0 compatible sound device
DirectX: DirectX 9.0c (included on disk)
Hard Drive Space: 1.5 GB hard drive space for minimum installation
Mouse: Windows-compatible mouse required



yoyo tom ez min req de megy -e azzal anyüves mx 440-el?

szart sem ér a tudás ha nincs kivel megosztanod

#451
Hi az en torrent filom mar 50szazaleknal behalt 0k-val toltok valaki tudna mondni egy ket ugyanugy clon cd-s torrent fil-hoz linket elore is koszi.

Jimi Hendrix

#450
halee all
fijjug ehhez a prince of persia gémhez yo lessz -é az én gef 4 mx 440-es videjokártyám??

szart sem ér a tudás ha nincs kivel megosztanod

[Jakuza]
#449
Nagyjabol arrol szol, hogy az arcnak a cimrol letoltheto verzio mukodott a legutolso Deamonnal es nem volt szugsege kiirni, annelkul is mukodott.
A masodik arrol szamol be hogy 4x RAW DAO modban kell megirni a mukodeshez, de nem mindegyik meghajto tudja rendesen megirni vagy olvasni az uj safedisk vedelmet rendesen.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Tatyla
#448
leforditanád magyarra?
köszi!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

[Jakuza]
#447
Vagy egy masik hozzaszolas szerint.

4 Door ITR
member


Posts: 62

Posted: Wed, 1st Dec 2004 18:32 Post subject:

Prince.Of.Persia.Warrior.Within.CloneCD-OBiT

Taken from the nfo:

REMEMBER: 4x speed raw dao and the game will work. This new safedisc is picky but cloneable... Not all drives may be able to burn or read this new safedisc correctly.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

[Jakuza]
#446
Amugy a Nforce forum szerint.

heiter
member


Posts: 42
Location: SWEDEN
Posted: Wed, 1st Dec 2004 14:10 Post subject:

i get this release http://www.newzbin.com/browse/post/892072/

and i want to confirm it works 100% with the newest deamon tools .. no need to burn it !

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

[Jakuza]
#445
Pedig tok jo amikor lekell bontanod egy gep oldalat, hogy lehuzogasd a CD vagy DVD meghajtorol a tapkabeleket. 😛

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Hmuda
#444
Én olyannal még nem találkoztam. Valszeg mert vagy nukolták õket és akkor le se szedem, vagy pont olyan játékokban voltak amiket ki se akartam próbálni.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

[Jakuza]
#443
Probald ezt meg egy SF3as Clone-al. 😛

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

toMpEr
#442
ugyanaz, kilep egybol inditas utan

Tatyla
#441
és az alcohollal mi a helyzet?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

toMpEr
#440
#364

Lacc
#439
Olvastam, de úgy láttam hogy itt még nincs ember aki közvetlenül kipróbálta megy-e 😊 De lehet hogy át kéne olvasnom megint <#vigyor3>
Lacc
#438
Nekem ez erõsen fake gyanús, de majd meglátjuk.
toMpEr
#437
ne csak irj, olvass is

toMpEr
#436
nem

#435
Scan-nak igaza van az even szavacskán van a hangsúly.
"még azzal sem"
De úgyis kiderül a végén, da az angol szerint ez van

Üdv
balintka
#434
Én ezt szedem: ccd-popa ez megy?

Lacc
#433
Mert ha ez a jó változat, akkor segitek a khm beszerzésben 😊
Lacc
#432
Na, valaki leszedte már ténylegesen, és kipróbálta hogy megy-e?
#431
Hat nem ertem most meg alig akarja 1-kval szedni eddig meg 50szazalekig 180k-val jott biztos mindenki azt szedi amit en vagy nem tudom

Jimi Hendrix

fitutufi
#430
áhhhá újreg ,értem<#nevetes1>

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

Hmuda
#429
Dettó. Fel volt rakva a szûz D-Tools, játék kicsomagol, bemountol install, játszik, élvez. Sose tudtam emgérteni, hogy miért jelent ez problémát ilyen sok embernek.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

fitutufi
#428
lol , dsl gyorsító ? ilyet se hallottam 😄
nekem most emelték 512-re 69k-val húzok ...(az 569)

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

Kandurex
#427
Én tudok, a neve: Elõfizetõi szerzõdés módosítás

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#426
nekem sem jött még le de sztem ugyan ugy fog müködni mint a Vampire Bloodlines, és ha minimum olyan jo mint az San Of Time akkor már megéri leszedni
vki nemtud olyan progit ami felgyorsítja az ADSL max sebességét??? mert nekem csak 48kb/s (384kbit/s) és az ne sok.
Tatyla
#425
Igen ez engem is érdekelne!
Nekem is még hátra van 1,7 cd!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#424
Ha valaki kiprobalta mondja meg sikerult e mukodesre birnija.nekem 50szazaleknal tart eddig 180k-val szedtem es valamiert lement 20-ra.ezert utalom a torrenteket.

Jimi Hendrix

fitutufi
#423
nekem se volt eddig egyáltalán (kivétel erõsíti ezt mivel a piratesnél nem lehetett nekem) többi gamenél egyiknél se kellett semmise csak a démon és a mountolása , még az all options ON-t se kellett átenni 😛

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

fitutufi
#422
lassan angol órát kell tartni a többinek 😊
lol

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

Hmuda
#421
Érdekes, nekem még sose volt gondom clone-CD-vel. Bemountoltam és játszottam. Nem oylan nehéz.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#420
Burn CD = kiirni CD-re

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Tatyla
#419
igaz pfuj!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

[Jakuza]
#418
Nekem is mindegy ezert mondtam, hogy varjanak meg egy crackes verziot. 😛
Ugyis tele van a tokom a mostani CloneCDs verziokbol mert vagy az egyik nem mukodik, vagy kulon matatgatni kell vagy a gepben vagy a registry-ben.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#417
Vegsosoron lehet. Ebbol a pontokkal elvalasztott hablatybol meg az is kijohet, ha nagyon akarjuk.

Tudod mit, nekem mind1. Csak tudjam installalni meg elinditani meg jatszani mire leer. Az se fog erdekelni, ha nem mukodik 😊

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

[Jakuza]
#416
Itt pontosan nem egeszen nem teljesen.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#415
Szovegkornyezettol fugg. Itt, "meg azzal sem". Vagyis: "meg kiirt CDkel sem mukodik"

De Tomper erre mar ravilagitott.

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

Tatyla
#414
egészen?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#413
Az "even" szocskan van a hangsuly, imo

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

Tatyla
#412
most akkor mi van?
mondjuk az n-force-on még nincs kint!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Kandurex
#411
Burned az égetni nem, vagy is kiírt, mondjuk nekem 5.-d akkora az angol tudásom, de mintha tényeg az lenne oda írva,

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Hmuda
#410
Márpedig te tudod rosszul. Beszéld meg az angoltanároddal.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#409
1etértek

DONGUBA
#408
nem beszol😄DD

Megcsillan a fény az Old Traffordon,Átszáguld a labda a gólvonalon.Együtt forog a labda és a lélek,Vörös Ördög leszek, amíg élek!

[Jakuza]
#407
Vagy te vagy kisse eltajolva. 😛

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

fitutufi
#406
akkor most mi van ? <#idiota>

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

toMpEr
#405
akkor ideje tanulnod egy kis angolt...

[Jakuza]
#404
Hat az nem egeszen azt jelenti.
doesnt.work.even.with.burned.cds =Nem teljesen mukodik kiirt CD-kkel.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.