10262
  • anzska
    #2415
    a második tippet már próbáltam, és nem jött be...
    az elsővel majd este próbálkozom, addig is köszi a segítséget!!!
  • Probatbicol
    #2414
    Kiírt cd vagy mountolod az image-ket? Ha mountolod akkor próbáld a daemon tools helyett az alcoholt használni. (lehet hogy a daemont uninstallálni is kell mert a hiba bent ragad)

    A másik tipp, hogy ilyenkor mountold/rakd be az 1. cd-t és 'újra'.

    Sajnos egyikre sincs garancia úgyhogy lehet, hogy tényleg a dvd-s a legjobb megoldás.
  • Klon
    #2413
    előbb nekem is a 3cd-s verzió volt meg, de ugyan ebbe a hibába botlottam. Semmit se tudtam vele csinálni, hiába adtak itt mindenféle tanácsot.
    Ezért úgy döntöttem, hogy leszedtem a DVD-s változatot aminek semmi baja sincs.
    Ennyi.
  • anzska
    #2412
    leírnád egy kicsit részletesebben? vagy ha már volt a fórumon akkor csak a hozzászólás sorszámát kérném...
  • Klon
    #2411
    le kell szedni a dvd-s változatot!
  • anzska
    #2410
    helló srácok!!
    még nagyon az elején vagyok... szóval kaptam egy 3 cds verziót a PoP WW-ből, másoltat. A második install disc futtatásakor kiír egy hibaüzenetet, hogy nem találja a POP2INST kötetet.
    mi a teendő??
  • nutiform
    #2409
    Valaki el tudná nekem küldeni ezt a filet:rld-popc.r06 ?Előre is köszi
  • Takimate
    #2408
    gondolom egy bizonyos terembe bemenni, de én is elsétáltam mellette, vagy más úton mentem oda ahol már a sztori folytatódott és így kimaradt.

    Megöltem a szemetet, most 5 perce ! Szépen kész vagyok végre, most majd kezdem a titkos helyek vadászatát !
    Kurvamázlim volt.. a harmadik forgószél adagot már sand tank nélkül kezdtem, és ami utánuk 2 db maradt, az elég volt a végére... fhuhhh bazzz... nem izzasztotta meg gamer koromat egy játék vége sem ennyire :))
  • Tatyla
    #2407
    Valaki küldene egy save-t onnantol hogy a herceg felveszi a maszkot?
    Help!
    [email protected]
  • Magic Boy
    #2406
    Én messze vagyok még?
    Most vagyok ott,hogy Dahaka kerget majd leszakad alatta az amin én átmentem!
    Messze van még innen a vége?
  • Keca
    #2405
    Jó úton jársz, már nincs sok hátra.
  • Stark
    #2404
    Tök jo a vege mind a kettö.
    De ha Farah-t megmentette meg minden aztán visszapörgette az idöt odaatta csa csajnak a kést aszt lelépett.
    Akkor h került Babilonba Farah, meg ha már ott van minek jött össze a Vörös srühás bögyös csajjjal?


    Meg tud valaki kard kodokat mer szorakozni akarok a játékban.
  • Jahooo
    #2403
    Nemsokára a központiban leszek.Majd írok.Most vagyok a "mechanik" toronyban, amikor a régi prince aktiválja a kapcsolót, nekem meg sietnem kell.
  • Magic Boy
    #2402
    Na akkor nemvagyok egyedül ez jó!
  • Jahooo
    #2401
    Egyébként nekem sem volt az a videó.
  • Klon
    #2400
    köszi, próbálkozom
  • Magic Boy
    #2399
    Az a pirosruhás nő Kaileena akit meg kell mentened!
    Az ellenfele pedig az akivel a hajón is vívsz!
    Úgy ölheted meg a legegyszerübben ahogy az előbb leírtam(2396)!
  • Klon
    #2398
    help me pls!

    ott járok, hogy egy teremben kell megölnöm a picsát, aki egy nőt akar lelökni a mélybe. (ez többnyire sikerül is neki)
    Hogy kell ezt a csajt kinyiffantani?? mindig belémrúg és elszállok a fenébe...
    Eddig max csak az élete felét tudtam leszedni :(((
  • Magic Boy
    #2397
    Amúgy mit kellett volna ahoz tennem,hogy lássam azt a videót?
  • Magic Boy
    #2396
    Lábkisöprést nem ő csinál először a kombója végen(Amikor először küzdessz Kaileena ellen akkor is megteszi!)!
    Ne egyenesen kelj fel hanem gurulj oldalt!
    Ne álj le vele harcolni hanem trükközz!
    Ne legyél sokáig egy helyben!
    Pörögj-forogj,bukfencelj,vetődj és ugrálj!
    Na és lassítsd az időd aijen sűrün csak tudod!

    Haverom szerint(aki mindent kipróbált:flamingo,maci,kesztyü, stb...)a fényes kard a legjobb!
  • Takimate
    #2395
    nem "szórtál " el semmit. nekem sem volt hajóm megtámadása videó, de ha odamentél volna a terembe ahol a csajok voltak...

    Egyébk. frankón nem tudom még mindig megcsinálni az utolsó harcot.
    Kardozási trükköt várnék ! Hiába a védekezés, lábkiütés jön a kombója végén, és baszhatom.

    A vízkard sokkal erősebb jobb ? Kéne visszatöltenem egy régi mentést miatta? megéri ?
  • Magic Boy
    #2394
    Igen ez az a hely!
    Amúgy valamit tényleg elszórtam,mert a végigjátszás szerint látnom kellett volna ahogy megtervezik a hajóm megtámadását,de ez nálam nemvolt!
    Innen amúg továbbjutottam!
    Most ott vagyok,hogy roncshajók árbócain kell pattogni és közben nyírni a népet!
  • tigeroo
    #2393
    de, csak az a múltban:Degyébként nem..amikor a vámpírcsaj először ugrik rá az "egyensúlyozó rámpára"..
  • batman
    #2392
    ahogy a képet nézed jobbra kell asszem indulni, és körbe kell menni, le középen az oszlon, meg ilyenek, nem csak simán bele a végelenbe egynesen :)
    de az is lehet, hogy rosszul mondom. Ez ua a hely, ahol az elején először megjelenik a Dahaka nem?
  • tigeroo
    #2391
    de télleg ember:) LÁTOD? o
  • Magic Boy
    #2390
    Valaki?
    Lehetőleg nem elpoénkodva,mint tigeroo
  • tigeroo
    #2389
    meglehet ölni őket!!! de INKÁBB lökd le őket a szakadékba!
  • Magic Boy
    #2388
    He-he!
    Ha nemakarsz segíteni akkor ne tedd!
  • batman
    #2387
    kúl
  • Probatbicol
    #2386
    A maszkos hiba az volt, hogy a fekete ruhás csaj legyőzése után a teleport már be volt kapcsolva, Dahaka első megjelenése és falkitörése elmaradt és a következő játékindításnál a herceg viselte a maszkot minden következményével együtt. Újracsináltam egy régebbi mentéstől és megjavult.
  • batman
    #2385
    hát ha ott vagy ahol gondolom (bár idáig még nem jutottam el), akkor annak a rácsnak már a játék legelején ki kellett volna törnie nem?
  • batman
    #2384
    aha, nemtom mi az a maszkos hiba, de akkor nálam ezek szerint nem volt :)
  • Probatbicol
    #2383
    Köszi, végül is nem volt nagy gond mert elszaladtam :) csak attól féltem, hogy bug lesz mert nálam a maszkos hiba is előjött az elején
  • batman
    #2382
    csináld azt a kombót, amivel elveszed tőle a fegyvert, és akkor lesz normál bicskád is, anélkül valóban szopás, én is ideges voltam....
  • Probatbicol
    #2381
    Engem meg nyugtasson már meg valaki, a hercegnő legyőzése után amikor a törött kard van nálam, azzal tényleg nem lehet kinyírni a pirosruhásokat, vagy ez már megint valami bug, hogy sérthetetlenek lettek. A sír utáni mentést követően rögtön megtámad kettő, az egyiket lehajítottam a szakadékba, a másikat vagy öt percig püfföltem ebből vagy 20-szor a földön fekvős leszúrást kapta, de csak nem gebedt meg. Végül elfutottam, de a létránál ahol 4-en vártak már komoly problémát jelentett harc nélkül túljutni rajtuk.
  • Probatbicol
    #2380
    Dahaka egy kib@szott csíter.
  • Probatbicol
    #2379
    Oda állj kb ahol a rózsaszín köröd van. Kezdj el futni meki a szakadéknak szorosan a fal mellett és amikor PONTOSAN a szélén vagy nyomd a jobb egérgombot és tartsd úgy ( a jump nem kell) és végig fog szaladni a falon.
  • Analfabeta
    #2378
    Há basszátok meg, nem megy. Nem vagyok egyébként ennyire béna de ez itt csúcs. Valaki mondja már el konkrétan hogy a bánatba ugorjak át. Odaállok a fal mellé a szélére, nyomkodom a jumpot meg a wallingot mint az állat, együtt is külön is felváltva is, csinál mindent de soha nem jutok a közelébe se a szemben levő párkánynak.
  • tigeroo
    #2377
    igen: menj fel azon a kődarabon, és fuss fel rajta! ha jól megy feljutsz egy másik szintre:)
  • Magic Boy
    #2376