Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

toMpEr
#553
raktam meg kepeket, bar most mar AA nelkul, demeg igy is eleg lassu :/

toMpEr
#552
elinditottam aztan lejott 😊
billel jatszok

gpm
#551
Gamepaddal jatszod?
Hogy birtad ilyen gyorsan lerantani a linkelt torrentol?

Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL

toMpEr
#550
nekem leert par ora alatt

toMpEr
#549
vegre sikerult tuljutnom a csajon, de ha tovabbra is ilyen nehezt lesz asszem ujrakezdem easy-n

#548
Wow, megvan a keyed, gartula! 😊

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

gpm
#547
Szvsz hagyjatok a linkelt torrentet mire onnan leer, megjelenik az uj resz. <#vigyor1>

Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL

#546
Szia Scan 😊

#545
8k/sec powa nalad is ?

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

Lacc
#544
Én sem találom sehol a Weeteamet... Max. bittorrenten.
#543
Nekem sajna csak a ccd van meg, azon meg nyilvan nem javit semmit a weeteam fixe.

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

Kandurex
#542
Miért is nem müxik? Az alcoholos kidob, mi a baj a Weeteam -l?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#541
A wandoo nem habozott kirakni a weeteam fixet a cloneCD riliz melle, hirdetve, hogy ezzel mukodni fog. Hat nem mukodik..

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

Lacc
#540
Magyarul a Weeteames verzió kell a fix-el.
#539
Azert mert nem muxik a clon cd-s verzio talan kijon hozza egy crack es majd azzal fog,vagy szed le a multi verziot+a fixet(a fixel nem megy a clon cds)

Jimi Hendrix

Kandurex
#538
De tök jó, akkor még normális release sincs 😞

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#537
Nekem mikor elinditom a gamét akkor ir egy kis üzenetet, vmi olyasmit h menjek bele a READMI.TXT be és olvasak a supportba bele de nem indul el a game.
miért van ez???? a CLONE CD-s van meg
toMpEr
#536
video fix, ha nem rakod fel a weeteam-esre, akkor kifagy az intro mozi kozben

Kandurex
#535
Most akkor videó vagy fix? (Bithumen -re rápakoljátok?)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

[Jakuza]
#534
Eh francba a fix 105K-val ....
Kicsit elirtam.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

toMpEr
#533
az olvasas csodakra kepes

[Jakuza]
#532
Eh francba a link 105K-val jon a jatek maga meg 20k-val vanszorog.
Nem lehetne ez forditva ? 😛

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#531
Lehet nem ittal vizbol, es nincs HPd. Amugy meg sorozzad specialokkal, faltol elvetodes meg hasonlok. Nem is kell KOzni a csajt, elobb feladja.
Demo tapasztalat.

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

ThugEdge
#530
kint is vannak okos srácok😊

Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!

ThugEdge
#529
(no subject)

Comment created by Member Drkn4n at 11:55PM -- Wednesday December 01 2004 GMT

how can you play it without a crack????




--------------------------------------------------------------------------------

(no subject)

Comment created by Member thewall at 01:46AM -- Thursday December 02 2004 GMT

You don't need a crack with clonecd releases, just mount in daemon or alcohol.

...kipróbálta már ezt vki így?

Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!

toMpEr
#528
az nelehet, mert elotte egy cutscene van, magatol odamegy

toMpEr
#527
a kloncds verziohoz nem jo, csak a weeteam-eset javitja

toMpEr
#526
abba csak egy video van

#525
Hu ez nagyon jol jott,koszi.

Jimi Hendrix

#524
Meg en is.

Jimi Hendrix

Kandurex
#523

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

[Jakuza]
#522
Hat akkor ne menj oda hozza.
Ja es mars vissza megosztani a torrentet, hogy en gyorsabban tudjam letolteni. 😛

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#521
Remelem,estig varok ra

Jimi Hendrix

toMpEr
#520
valamikor biztos lesz...

toMpEr
#519
igazabol meg se tudok mozdulni, odamegyek hozza aztan elso csapastol meghalok

#518
Akkor nem crackes?szedjem le ezt a verziot is,vagy szerintetek varhato crack a cloncd-eshez

Jimi Hendrix

[Jakuza]
#517
Hat en nem jatszottam a demoval persze nem vel;etlenul, de azert felfullel hallotam, hogy a csak kinyirasa eleg huzos.
Igy aztan a jobb erzes es a verzio mukodesebe vetett hit remenyeben en is ugy hiszem, hogy te vagy a bena. 😛PPP

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

toMpEr
#516
majd kesobb probalkozok a csajjal, most mas dolgom van

toMpEr
#515
csinaltam par kepet, de szerintem a demoban is ugyanez a resz volt.

toMpEr
#514
ja onnan

#513

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

toMpEr
#512
nincs crack

toMpEr
#511
hat elinditom aztan megy, az elso palya vegen levo csajt nembirok kinyirni, de leeht envagyok a bena 😊

#510
Tokeletes meret ahhoz, hogy tetszoleges linkrol letoltsem :-)
Kandurex
#509
A crack több, mint 100 mega 😊

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

[Jakuza]
#508
Amugy a #492 link cimrol szedted, vagy elerheto mas modon is a cucc ?

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#507
Letszives az [email protected] kuld el a crack filet.elore is koszi

Jimi Hendrix

#506
Na es ez honnan?
[Jakuza]
#505
NA akkor valami infot csoppents nekunk, mert mar ki is csordult a nyalam utana. 😛
Mar szedem en is de 20k-nal jobban nem akar jonni a torrentes cimrol, addig meg jo lenne kicsit hallani felole.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#504
Weeteam krekkel elkepzelheto, hogy mukodni fog a cloneos?

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"