10262
  • Hamster
    #2495
    Ha nem csalt meg a fülem (és az emlékezetem), akkor a nyolcas szám amire gondolsz.

    <- Hamster ->
  • Hamster
    #2494
    Érdekel a dolog. Én is több zenét találta, de 10-16 Mp hosszúak voltak, és nem tököltem az összeillesztésükkel.

    <- Hamster ->
  • Stark
    #2493
    Majd a játék végefelé megkapod. Azt h mire jó azt majd megtudod, nem löném le a polyént.
    Kül má várom a folytatást.
  • balcooo
    #2492
    Ja bocs hamster közbe rajöttem a POP1 full OST is fenvan a siteodon:)
  • Dimitri
    #2491
    egyébként mire jó ez a maszk?
  • Dimitri
    #2490
    ezt jól meg azt mondtam :D
    Na szóval amikor indítottam a játékot megkérdezte hogy safe módba indítsa e én meg le ok-oztam.
    majd a játékban betöltve az utolsó mentésemet ilyen lett a herceg.
    amúgy mikor kapom meg elvileg azt a maszkot?
  • Dimitri
    #2489
    de beléptem a játékb kérdezett vmi olyat hogy sefe módba indítsuk e nyomtam nekei egy ok-ot és az egyetlen mentésemen ilyen lett a herceg :S
  • Magic Boy
    #2488
    Akkor fokytesd az utolsó elmentéstöl,ha ott még nincs rajtad a maszk!
  • Dimitri
    #2487
    azután hogy másodszor találkoztam a börszerkós nővel és kinyírtam majd átmentem a portálon ( gondolom visszamentem a jelenbe (talán)) és ez lett.
    nem tud vki küldeni egy mentést e körül a rész körül ?
  • Dimitri
    #2486
    az a gond hogy 1 db mentésem van
  • Magic Boy
    #2485
    ZHa még nemszerezted meg a maszkot akkor Bug!
    Ha bug akkor folytasd az utolsó rendes mentésedtöl!
  • balcooo
    #2484
    woahh! kiraly otlet! Esetleg a POP1 Credits alatt hallható zene nincsen meg, az is iszonyat filinges volt (egy nőci énekelt is benne)
  • Dimitri
    #2483
    Üdv!!
    Ezt a képet meg tudná vki magyarázni ?
    Mitől lett ilyen a herceg ?

    Annak is örülnék ha vki meg tudná magyarázni hogy lehet normálissá tenni. előre is kösz.
    popww kép
  • Prince007
    #2482
    Töltöm
  • Keca
    #2481
    Letöltöttem a zenéket. Nagy jók. Én is csinálgattam hasonlókat, csak még nem sikerült feltennem őket sehova.... Viszont például mikor a kertben verekszel, vagy éppen Kaileenával akkor a zenék ott több részből állnak... Én azokat összeillesztettem... Érdekelne? Talán jövő 7en felbírnám rakni egy oldalra...
  • tigeroo
    #2480
    egyébként csak engem idegesített h homokszörnyként ment lefele az életed? =S elég volt az ugrálós részeknél siettetni, nemhogy lassan lemegy az életed szinte 0-ra..
  • Hamster
    #2479
    Utánanézek.

    <- Hamster ->
  • henry
    #2478
    hello!
    királyak a zenék nagyon! egy kérdésem lenne: az a szám, ami a dahakas üldözéseknél van (nem a godsmack, hanem a másik) az nincs fenn? mert azt sehol sem találtam. amúgy ez szól a hivatalos honlapon is.
  • Hamster
    #2477
    Sziasztok!

    Ha már volt erről szó, akkor bocsesz.

    Letölthető a PoP:WW Soundtrack-je a PoP:WW oldalamról.
    Mivel hivatalosan nem jelent meg a Soundtrack, így a játékból kinyert, összesen 41 értékelhető számot tettem fel letöltésre.

    <- Hamster ->
  • ati2002
    #2476
    Köszi!
  • tigeroo
    #2475
    C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\POPWWPROFILES
  • ati2002
    #2474
    Srácok! Hová teszi a game a mentéseket?
  • realphoenix
    #2473
    Sztem ez a rész sokkal jobban sikerült mint az első.
    Mán 2x is végig toltam (1x az alternatív befejezéssel,cool).
  • batman
    #2472
    "tölle"

    remélem ez csak direkt, vagy véletlen elírás volt
  • Magic Boy
    #2471
    Szétütni nemtudja,mert nemtud tölle felmászni!
    jobbra kell oldalazni kicsit és ott már feltud mászni és menekülhet tövább!
  • tigeroo
    #2470
    vagy üsse szét ha útba van!
  • Probatbicol
    #2469
    Oldallazz jobbra egy kicsit ott már fel tudsz kapaszkodni.
  • Deajka
    #2468
    Hi!

    Amikor másodszor találkozom Dahakával, van egy rész ahol felfutok egy falra és sikerül is megkapaszkodni de utamat állja egy hordó és hiába szeretném szétutni a kis paraszt csak a hátamögé ütöget. Whaaaáá.
    Ha mást nem egy jó parókást mondjatok már!
  • cyrus 999
    #2467
    igen...most nyomom újból...
  • Probatbicol
    #2466
    OK úgy értettem, hogy Magic Boy-nak van igaza és cyrusnak kell visszatöltenie
  • cyrus 999
    #2465
    értem köszönöm!
  • Magic Boy
    #2464
    Ez kicsit félreérthető(én értem,hogy nem nekem szántad,de akkoris!)én ugyanis végigvittem egyszer!
  • Probatbicol
    #2463
    Így van, töltsd vissza azt a mentést miután kinyírtad a feketeruhás csajt.
  • Magic Boy
    #2462
    Kb a felénél lehetsz!
  • Probatbicol
    #2461
    Ja, ha Dahaka kitörte a falat akkor nincs baj. Fel kell mászni a kőre, majd felszaladni az oszlopra és ugrás hátra a falhoz egyből ugrás vissza az oszlophoz majd vissza..ezzel az ugrabugrával fel lehet kapaszkodni az oszlop kapaszkodójáig. Onnan át kell ugrani a kiálló deszkára, ez mondjuk billentyűvel tényleg nehéz mert mindenfelé mászkál és nem akar ugrani, ilyet máshol nem is tapasztaltam a játékban, de előbb utóbb sikerül. Onnan meg be kell ugrani a kapun amit D kitört.
  • Magic Boy
    #2460
    Itt még nemkéne múmiás ruhába lenned!
  • cyrus 999
    #2459
    A herceg elbújik, megérzi egy nagy ellenség közelít. Dahaka kitöri a rácsot, körbenéz. Szerencsére nem vesz minket észre.

    A rudak, oszlopok, és a zászló segítségével jussunk le. Itt végezzünk az összes ellenféllel. Másszunk fel a nagy kőre. Az oszlop, és a fal segítségével jussunk fel, az oszlop felső kapaszkodójáig. Innen ugorjunk a rúdra, onnan a kitört falhoz. Másszunk fel. Itt ihatunk. Fussunk tovább.

    it tartok csak nem tudok azon a falon felmászni... :(
  • Probatbicol
    #2458
    hát ha már az elején múmiás ruhád van, az lehet hogy gáz.
    Lásd: 2386-os hozzászólás
  • magus
    #2457
    most, hogy a nagy kapun az elso zarat eltoltam, mennyi van meg a jatekbol? mar vegigjatszom, de nem vmi izgalmas...
  • cyrus 999
    #2456
    viszont már múmiás ruhám van