10262
  • pinehead
    #2535
    jah,azé' thx.
    próba-szerencse.
  • Geroka16
    #2534
    oké.....kösz
  • Tukoramirez
    #2533
    sokáig kell és gyorsan nyomni a ball egérgombot és ha elég gyors vagy akkor te lököd el.
  • Geroka16
    #2532
    Hi!Hogyan kell a csajnál amikor le akarja lökni a másik nőt lökni?
    Mármint amikor igy összeakaszkodnak mindig ellok és lemegy egy csomó életem.Melyik gombbal kell lökni?
  • Tukoramirez
    #2531
    Sziasztok!Lenne egy nagy problémám. Amikor előszőr talizunk a robbanó kutyákkal meg a halahatatlan csókákkal az ugribugris rész végén, amikor leszakad a padló és a falról levágom a csaj és átmegyek a túlóldalra ott van egy láda és leszakad a talaj. Ott már ezerszer körülnéztem és sehol semmi. Fogalmam nincs hova tovább. Fennt vannak láncok, de biztos nem lehet megkapaszkodni bennük. Legalább nekem eddig nem sikerült. A segítséget előre is köszönöm.
  • Tukoramirez
    #2530
    g
  • Takimate
    #2529
    valóban felesleges lenne..
    a végéig vagy 20 SAVE-t lehetne küldeni.
  • Takimate
    #2528
    köszi, megvan !
  • Magic Boy
    #2527
    Ja-ja engem meg se tudott ütni se most se amikor először játszottam!
  • Keca
    #2526
    azt elárulom hogy lesznek benne kemény csaták... szóval lehet hogy jobban jársz, ha próbálkozol mert ez még csak a kezdet... A kalózos csajszinak van egy sorozatos támadása aztán egy kardfelcsapása, ezt egy folyamatos védéssel tudod elkerülni majd lehet kaszabolni... Így nem is lesz nehéz..
  • Geroka16
    #2525
    már megoldottam
  • tigeroo
    #2524
    jobb klikk egy pillanatra és r egy pillára:) mindent pirosban lácc majd..'
  • Geroka16
    #2523
    Hello!
    Elakadtam.Még nagyonb az elején.Amikor madarakból összeáll egy ember és megölöm.Utána a madarak felviszik egy emeletre és nem tudok oda feljutni.próbáltam felfutni a falra ott a kapunál.de túl magas.Merre menjek?
  • pinehead
    #2522
    küldenél nekem egy save-file-t az első(hajós)küldi után?
    sajna már ott elakadok a csajszis harc-résznél,nem sikerül kievickélnem a partra...
    címem:
    [email protected]
    thx.
  • Stark
    #2521
    C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\POPWWPROFILES
    De de kapcsold be azt, hogy mutassa a rejtett fájlokat is.
  • Takimate
    #2520
    leszedném már a játékot, de a SAVEgame-eket megmenteném.
    Tudja valaki hogy hova pakolja ? én nem találtam,...
  • berlinboy6329
    #2519
    Én is itt járok, de máshol. Amikor először találkozok a robbanós szörnyekkel. kinyírom mind3at és van 1 kar a magasban. meghúzom lejön 1 rúd. Felmegyek valra nem foglalkozok a 3 "kutyával" és átugrok 1 másikra balra, kapaszkodok megyek balra, be a kis helységbe lekaszálom az őrt, felnyitom a ládát és a végigjátszásba azt írja hogy ezen a környéken van vmi bejárat ahol tovább tudok jutni. de ezt nem találom, hacsak nem az ahonnan 1 magasabban lévő rúdhoz kell elmenni a létrán kereszrül. de van 1 forgó fatákolmány körül ami forog 1 kapcsoló amit tolni kell ezután jön 1 kis átvezető és mutatja a fogaskereket mert vmi történik vele. szal itt vagyok és nem tom hova tovább.
  • magus
    #2518
    csak egy kérdés...

    mielott a piros ruhas csajszival harcolok, kapok egy ilyen kepesseget, hogy jobb klik es r, es akkor elmeletileg tortenik vmi, de nem nagoyn tudtam semmit elohozni, vagy csak siman jon az, amikor mindenki elrepul korulem, amit regen kaptam, vagy hipphoopp eltunik minden sand of timem. azt hogy kene hasznalni?
  • tigeroo
    #2517
    háttőő nem..
  • serv
    #2516
    Szerintem is. Valamilyen Cheat-ot nem tud valaki hozzá, amivel a kérdéses rész átugorható?
  • tigeroo
    #2515
    hát akkor b_szhatod sztem! ott télleg videónak kellene lennie (PC) de lehet ps-en más
  • serv
    #2514
    Sziasztok! Én Ps2-n nyomom. Legyőzöm Kalleila-t, majd a játék elején lévő sziklafalon találom magam. Innen tudok menni vissza a várba, vagy a parta a hajóroncsokhoz. A végigjátszás szerint a herceg a tengerparton sétál, jön Dahaka, aki bevágja egy szakadékba. Akármit csinálok, nem történik semmi. Bugra gyanakodtam, de már harmadszor játszom elejétől az egészet. Esetleg valami pályaléptető kód kéne. Segítség!!
  • Probatbicol
    #2513
    A lapátokkal szembe kell haladni, mindegyikből hiányzik vagy a jobb vagy a baloldali lapát, ott kell átbukfencezni. Az első lehetséges helyen kilépsz jobbra bekapcsolod a trapézkapcsolót, aztán vissza tovább a lapátokkal szembe a falig, megint jobbra ki...ott már látni fogod.
  • magus
    #2512
    amikor az oratoronyban vagyok, es a masodik ilyen nagy szornyet kell leutnom, leutom, es ott van egy olyan medence, amie at lehe ugrani, ugy hogy falon futsz es van egy kotel. na ott van egy olyen lapat ami bevisz a melybe. abbol a medencebol nem tok sehova se menni, onnan hova tovabb?
  • Magic Boy
    #2511
    Már,hogy lenne jobb?
    A tiedért fizetni kellmig az enyémért nem!
  • Stark
    #2510
    Az enyém jobb:)
  • Magic Boy
    #2509
    Innen
  • Stark
    #2508
    De ha nem akkor innen.
    Elöbb ezt nézd meg.
  • Stark
    #2507
    Innen letöltheted. Tök jo kis oldal.
  • VampireLord
    #2506
    Hello all!
    A játék iszonyú jó!
    Hamster gratz az oldalhoz!
  • Keca
    #2505
    Hali! Nem tudjátok le lehet-e valahonnan tölteni a POPWW dvd-s verzióját a netről? Olyan kéne ami tényleg tuti és működik.. Nekem elcsesződött a game.. És ez így nagyon nem jó :(
  • tigeroo
    #2504
    az összes "életnagyobbító" titkos helyet kell emgtalálni..
  • Gergő333
    #2503
    Hali! Légyszi mondjátok meg hogy hol lehet elindulni a második szálon amikor nem hal meg kaileena.
  • Probatbicol
    #2502
    Azért marad ki a párbeszéd, mert mikor felveszed a maszkot és visszajutsz a kertbe az emeletre akkor rögtön elmész a hollóharcos felé a teleporthoz. Ha lejutnál a földre és a kijáraton vissza a központi teremhez akkor lenne a párbeszéd. Egyébként ez egy zsákutca és mindenképp vissza kell menned a kertbe a hollóharcos felé.
  • Takimate
    #2501
    végignyomtam újra, összes titkos hely megvan.
    Leírásban szereplő párbeszéd Kaileena, és a hajós csaj között, megint nem volt meg... ki érti ezt.

    Viszont szebb- jobb- több- nehezebb- lett a vége így...
    Megérte !
  • Dimitri
    #2500
    ohh kösze szépen !
    életet mentetté l:D
    [email protected]
  • Probatbicol
    #2499
    Ha adsz egy címet elküldöm, de az összes mentést mert nem tudom, hogy neked melyik kell.
  • Stark
    #2498
    Szeva Kard kododokat szeretnék mer az tök jollenne.
    Ki tud küldeni?
  • Dimitri
    #2497
    Kinyírtam a csajszit megmentettem a másikat majd felszedtem az életnövelőt (így van 2 db összesen) majd ugráltam össze vissza és kijutottam a teleportnál.
    tehát végülis igen.
    Nem tud vki küldeni egy mentést ?
  • Probatbicol
    #2496
    Az a baj, hogy így nem tudsz továbbmenni. Ha nincs más mentésed akkor elég nagy bajban vagy, érdemes minden mentésnél újat csinálni összesen 51kb egy mentés.
    Az a baj, hogy már onnan bugos volt, hogy a csaj kinyírása után be volt kapcsolva a portál (ugye be volt?), és te arra mentettél rá.