Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tatyla
#603
<#rinya><#sir><#rinya><#sir>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

rezsofiz
#602
Egyelõre semmi.

sazl : c

Tatyla
#601
és a clone cd-shez nincs valami crack vagy fájl amivel életre lehetne kellteni?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

rezsofiz
#600
nekem is annyival jön...
csigalassu

sazl : c

#599
csak aza torrent file van amit a torrentspy kidob vagy van még más is mert az nagyon lassú 6,4Kbyte

Tatyla
#598
<#sir>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

rezsofiz
#597
A warez oldalak minden szart leírnak csakhogy fizess elõ az oldalra

sazl : c

Tatyla
#596
basszus nekem tényleg a clone cd-s van!
a szar wanadoo meg azt írta hogy ez a fix jó ehez is a k***********t!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#595
Ezt a progit szed le es azzal indizsd el a torrentet,megmondja hova rakja es mar jon is le.http://bittornado.com/download.html

Jimi Hendrix

#594
nekem is tetû lassú. Már megkértem Tompert hogy segítsen de nem válaszol

#593
Leszedtem a fájlt, vmi 20kb, de nem tom kezelni, és nem tudom leszedni az isokat....

#592
Valaki nem tud ezen a torrent filon kivul egy masik ugyanugy multi verzios filet?mert ez nalam rohadt lassu lett

Jimi Hendrix

#591
Én segítek:

Ezt

#590
Igen, ezt meg is találtam, csak azt nem tudtam, hogy azok közül mit szedjek le! Kössze<#awink>

toMpEr
#589
marmint csak a weeteam-essel mukodik, a clonecds-el nem

#588
hogy jön neked 100k felet (bit vagy bájt).

Melyik torret progit használod? (én Azareus-t)
Mit kell beállítni hogy jó gyors legyen? (128K-s Axelero-m van)
Nekem a fix csak 32Kbyte-al jön az image-meg 4,5Kbyte-al

Légyszives segíts, még csak tegnap tudtam meg mi az a torret

toMpEr
#587
nem rossz jatek amugy, de csak egy masodik resz, semmi egetvero ujdonsag

Tatyla
#586
ja hát az van nekem akkor o.k.!
bocs hogy nem olvastam vissza de most értem haza és azon voltam egész nap hogy lesz e valami fejlemény ebben!
és lett,hurrá!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

toMpEr
#585
lentebb van torrentes link, deamon toolsba berakva mukodik

[Jakuza]
#584
Olvasgassatok mar rendesen.
#492

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#583
Sziasztok!
Tudom, hogy hülye kérdéseim lesznek, pedig végigolvastam az uccsó 3 oldalt... szóval, akkor most honnan lenne érdemes leszedni, és aztán mountolni, vagy vmi más megoldás kell a futtatásához? (bár szerintem ez még most is megoldatlan probléma)<#confused>

toMpEr
#582
mindesetre atjutottam a masodik palyara ez mar szinesebb,mint az elozo 😊

toMpEr
#581
nem, csak a weeteam-es, levolt mar irva parszor, igazan vissza lehetne olvasni

toMpEr
#580
nem, majd csak a rendes verzio

Tatyla
#579
ok már szedem még van egy napom a wanadoon!
ott is fenn van!
és akkor ezzel müködik a clone cd-s változat?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

[Jakuza]
#578
Szedd csak le azt a torrentest, hiszen nagyon jol jon 100k felett.
Es az nem crack fix, hanem sima fix es egy videot tartalmaz ami az elozo releaseben hibas volt.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Tatyla
#577
Srácok légyszi valaki tegye már fel valahova ezt a crack fixet,ugy ami nem torrentes!
Köszi elöre!<#help>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

rezsofiz
#576
Aha értem. Magyarul meg kell várnom hogy felnyomják warezba ezt a weeteamest, mert torrentrõl csak elég lassan tudok szedni sajnos...
Na mind1 ha nem lesz rövid idõn belûl akkor torrentnek nekiesek, olvastam korábban linkeket, de nem nagyon voltak jok nekem , szal torrent linkeket ha tudtok adni megköszönném.
Egyébként Tomper fel fog kerülni bithumen-re?

sazl : c

insp
#575
*az volt csak kritikus.

\"It is the near future. The apocalypse has had an apocalypse.\"

insp
#574
Nem elég esetleg csak a 3. CD-t larántani? A CloneCD-s verziónál is volt csak kritikus.

\"It is the near future. The apocalypse has had an apocalypse.\"

#573
már megvan. a -s az.

toMpEr
#572
ottvan lentebb, tanulj meg visszaolvasni

toMpEr
#571
hat epphogy tuljutottam a tutorial reszen, a harc valtozatosabb lett, de a kornyezet nekem nem annyira jon be, tul szintelen.

#570
dobjatok egy linket légyszi v. torret-t légyszi!

#569
melyik a weeteam-es verzio

#568
akkor fix nem crack

#567
Irj egy kis tesztet hogy az 1-hez kepest mivel jobb rosszab.koszi

Jimi Hendrix

toMpEr
#566
milyen crack? nincs meg crack

#565
a veeteam-es crack megvan, már szedem is,de melyik a weeteam-es image?

toMpEr
#564
a fix csak a weeteam-es verziohoz jo
amugy raktam meg fel kepeket, de az elso ugralos resznel sikerult is elakadnom 😊

Lacc
#563
Hát már jön a multis változat torrentrõl, majd meglátjuk...
rezsofiz
#562
Boldog szülinapot!!!

sazl : c

rezsofiz
#561
Jah pontosan ezt írta ki...
igen ccd rilíz van nekem is.

sazl : c

#560
" the game ended unexepectedly" .

Ez az? Akkor neked is a ccd release(?) van. Annak meg mind1, hogy van e weeteam fix rajta vagy nincs.

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

rezsofiz
#559
No felraktam fixet meg minden, de nekem nem kifagy intro közben hanem be sem hozza a gamet, hanem hibaüzenetet ír. Nektek is ez volt, vagy nektek a gamet elindította?

sazl : c

gpm
#558
THX, csak mindent vagni szoktal, azert kerdeztem.
Akkor varok 1 nap 12 ora 28 perc 12 masodpercet.<#vigyor1>

Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL

toMpEr
#557
de 1 nap 12 ora 28 perc 12 masodperc!

gpm
#556
Nem tudod mikor lesz scene release?

Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL

toMpEr
#555
ezt a verziot nemvaloszinu, mert nem scene release

gpm
#554
Ok, biztos 5/5 Mbittel dolgozgatsz😄
En meg ezert nem megyek be a munkahelyre, itthoni 1024/256-tal meg szenvedes volt a linkelt torrent.

Remelem minnel elobb kiteszik vmelyik FTP-re.

Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL