Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#653
neked mind1.pöcs vagy és késsz

toMpEr
#652
ezis kloncds kulonben nem mukodne

MrDevil
#651
már nem kell!!! megvan!! de ez sem indítja el! 8(

MrDevil
#650
már nem kell!!! megvan!! de ez sem indítja el! 8(

#649
na please csak kld el az exe-t [email protected] ra ez neked semmi köszi
#648
Add meg az e-mail cimed es atkuldom(48K😎

\"Ha nincs kenyere a népnek, egyen kalácsot!\" /Mária Antoinette/

#647
akkor neked a torrentes van meg és az nem cloncd és
MrDevil
#646
Na megtaláltam!

toMpEr
#645
nalam .iso fajlok vannak

MrDevil
#644
Nem tudod hogy honnan lehet letölteni??? a mini image rippert!

#643
Igen.En is azt keresem!

\"Ha nincs kenyere a népnek, egyen kalácsot!\" /Mária Antoinette/

#642
Van egy program a neve: (Mini-Image Ripper by CirKutz)MIR evvel tudsz igaz, kb. 20 megas lesz az image de mukodik...

\"Ha nincs kenyere a népnek, egyen kalácsot!\" /Mária Antoinette/

#641
az az igazság h sztem nem biztos h szar a verzio a könytárnak ez a neve:
Prince.Of.Persia.Warrior.Within-CLONECD
1CD:841MB ez cue,bin
2CD:724MB ez cue bin
3CD:832MB ez mdf,mdf fájl

neked ezek hogyvannak
MrDevil
#640
Elvileg van a neten valahol egy Mini Image ami jó a clonecd-hez!

#639
töltsd már fel azokat a fileokat!

toMpEr
#638
de, mert szar verziot toltottel le

MrDevil
#637
régebben pedig tudta valaki!! Na mind1 !!

#636
nekem mikor inditom akkor vmi hibát ir ki pedig minden megfele a követelménxnek nem tudod miért van
toMpEr
#635
siman, nagyon jo jatek

toMpEr
#634
talan azert, mert senki nem tudja?
de ha beirod meg 20x biztos tudni fogja valaki...okos

#633
és neked megy????
toMpEr
#632
kloncds

MrDevil
#631
De senki sem válaszolt!!!

#630
akkor küld már át please az exe-t [email protected] ra csak az exe fájlt mefteszed????
toMpEr
#629
en mar madjnem vegig is nyomtam

toMpEr
#628
ezt mar kerdezted egyszer

MrDevil
#627
valaki nem tudja hogyan lehet egy iso file-t átalakítani mini image-é??

#626
Hy vki leszedte már a TORRENTES változatott???
grebber
#625
A torrentben ezt az eggyet nem értem vanamikor fullal tölt valamikor nagyon lassan csak nem értem mér.
Örülnék ha valaki felvilágosítana.

Next PC upgrade: 2022

grebber
#624
Atorrentben ezt az eggyet nem értem vanamikor fullal tölt valamikor nagyon lassan csak nem értem mér.
Örülnék ha valaki felvilágosítana.

Next PC upgrade: 2022

MrDevil
#623
valaki nem tudja hogyan lehet egy iso file-t átalakítani mini image-é??

#622
Hat igen akkor mar inkabb fizetos ftp,en is lehet aszt valasztom vagy varok egy normalisabb torrent filera.

Jimi Hendrix

Tatyla
#621
kis torrentes letöltési sebbesség!:
8kB/s!!!
Mia lósz*r?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

toMpEr
#620
igy nem fog menni, mert kloncd-s, talan ha a 3-as cdt toltened le akkor menne

toMpEr
#619
hat a leheto leggyorsabb feltoltesre allitottam ami meg nem lassitja letoltesem

rezsofiz
#618
Sztem ez tuti nem fog menni.

sazl : c

#617
-fel

#616
mert lehet hogy ezek a file-ok fel megvannak változtatva. Nincs kedved feltölteni öket (8,5M😎.

Az elõbb nem válaszoltál:

Milyen torrent progik használ?
Hogy álítottad be hogy olyan gyors legyen?

toMpEr
#615
csinaltam meg jo sok kepet, kb 1/4enel lehetek a terkep alapjan (persze lehetnek meg meglepetesek)

#614
Fasza, de azt írják, hogy van mellette egy crackfix és azzal megy!
Akkor most hazudtak a görények? <#boxer><#gun><#violent><#falbav><#idiota>

MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W

toMpEr
#613
annak miertelme?

#612
Honnan szeded torrenttel? címet légyszi adj.
#611
Valaki !!!

valaki akinek fel van installálva a weeteam-es verzió töltse már fel a játék gyökerében lévõ fájlokat (kivéve a 600mb-ost) valahova, vagy legalább az exe-t, hátha az is elég a colnecds-hez

rezsofiz
#610
CloneCD-s van fennt, és nemmûxik

sazl : c

#609
Most akkor az melyik verzió amelyik a wanadoon van fennt? Mert ha fölöslegesen szedem akkor az elkap az ideg.<#confused>

MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W

#608
óú bakker, hogy ez mennyire lassú (torrent download)<#wow1>

#607
En is kernem,de mondjuk nem sok esely lesszra.

Jimi Hendrix

Tatyla
#606
igen,igen ,igen!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#605
valaki akinek fel van installálva a weeteam-es verzió töltse már fel a játék gyökerében lévõ fájlokat (kivéve a 600mb-ost) valahova, vagy legalább az exe-t, hátha az is elég a colnecds-hez

Solid Snake
#604
<#hehe>