10262
  • Tukoramirez
    #2575
    Akkor most, hogyan törjem ki azt a falat, ha azzal a kardal lehet csak. Nincs valakinek egy manetése az a rész utánról, mert már nagyon idegesít, hogy nem tudok továbbjutni. Pedig ilyen nem soxor szokot előfordulni. Kérlek titeket segítsetek ki valahogy!
  • Keca
    #2574
    vki help plíz...
  • cicmic
    #2573
    Sziasztok!
    Segitséget szeretnék kérni visszajutok a központi teremhez a piros ruhás lánytól kapott karddal foglalatba beszurom ellenség legyőzve na most jön a gond. Melyik párhuzamos falon kell lemenni két helyen is lehet de egyiken se ment nekem
  • Keca
    #2572
    aha jó lenne, vagy valami címet ahonnan leszedhetném, mert így nem megy a game :((((
  • berlinboy6329
    #2571
    na végvittem.1x. de megcsinálom a másik módon amikor az összes titkos hely megvan. király volt csak volt 1 kurva nagy bugom. a mask előtt amikor a trónterem székénél lévő töredezett falat kell kitörni előtte belemegyek a falba kijövök az 1ik szoborból és nincs a végigjátszásban leírtakkal szemben homok a padlón csak kaileena vár rám. ha nincs ott akkor nem lehet a teleport kapcsolóit aktiválni. ha sikerül a jelenbe visszatéve miden kefete csak a teleport és a tárgyk látszanak és vannak is ott, de mindewn más a falak, atalaj hiányzik. de aztán jó lett.
  • VampireLord
    #2570
    Miért jó az ha a balban tarja? nem teljesen mindegy?
  • Stark
    #2569
    Szerintetek meg lehet csinálni h a föfegyver a bal kezünkben legyen?
    Mert ittt néhány screenshotban ugy van.
  • Stark
    #2568
    De még csak a játék elelyén tart, ahol a Spider-sword wan nála.
  • VampireLord
    #2567
    a Skorpió kardot akarja megszerezni a jelenben de Dahaka megakadályozza ezért vissza kell menni az időben és akkor kell megszerezni,ott van egy terem közepén... képtelenség nem észrevenni...
  • démonigyerek
    #2566
    köszi szépen
  • Magic Boy
    #2565
    sok sikert hozzá!
  • démonigyerek
    #2564
    nekikezdtem e remek játék végigjátszásának
  • Tukoramirez
    #2563
    Az a skorpiókard merre van? Nekem simma kardom van aminek a hegye tompa és két csúcsba végződik és fekete színű.
  • hosszupuska
    #2562
    Köcike!
  • Prince007
    #2561
    Lassítsd le az időt az R betü rövid lenyomásával.
  • hosszupuska
    #2560
    Elakadtam leugráltam egy folyosóra ahol van két porgő izé megnyekkenve,van egy csapóajtó amit ha a négyzetre állva kinyitok az ajtó kinyílik de mire odaérek lecsukódik. Semit nem tudok megfogni és anégyzetre tenni.Tud vki.segíteni? Előre ís köszi!
  • windrunner
    #2559
    e-mailben küldjem?
  • Prince007
    #2558
    Képeket tesz szabaddá.
    Ott a repedést kell szétütni a skorpió karddal.(nagy,piros)
    Ennek át kell törnie a falat.
  • Tukoramirez
    #2557
    De ha elküldenél ez a rész utánról egy mentést azt megköszönném
  • Tukoramirez
    #2556
    Ezen a falon van egy kibaszott nagy repedés. Egy bemélyedésre vagy egy szírtre esek a falfutás után. Ahol van egy láda(ami egyébként fogalmam sincs mire való) és egy koponya is van a a talajon. De akárhogy próbálom mindig lepattan a kard.
  • VampireLord
    #2555
    Én totál közel álltam mégis kicsapta...
    biztos jó falat ütögetsz?
  • Keca
    #2554
    dvd verzsönhöz honnan lehet jó cracket letölteni? nem találok seho
  • Magic Boy
    #2553
    Ne álj olyan közel!
  • Tukoramirez
    #2552
    Köszi a tippet. Csak egy gáz van vele, hogy egy a fasz nem akarja kitörni a falat. Még nyög is az ütéshez, de mindig visszapattan róla. Nem akarsz ez a rész utánról küldeni egy mentést?
  • VampireLord
    #2551
    "Godsmack - I Stand Alone" című száma rajta van a Skorpiókirály soundtrackjén,ez a szám hallható néhány Dahakás üldözés alatt és ez megy az első videó alatt is amit a menüben meg lehet nézni az extra features opciónál...
  • wakeup
    #2550
    ezréve nem láttam a skorpió királyt ma néztük meg ismét, és egy nagyon érdekes dolog tünt fel valaki esetleg tudja mi az ami közös a princében meg a skorpiókirályban ?
  • Keca
    #2549
    ok. szal az időt lassítani úgy lehet hogy nem tartod folyamatosan az r betűt csak megnyomod. (mintha írnál) A falat pedig úgy tudod beütni, hogy folyamatosan nyomva tartod azt a gombot amelyikkel kardozol. Nem kell nagyon közel állni a falhoz mert akkor nem lesz jó. Egyébként úgy fog kinézni hogy először csap egyet majd amíg tartod folyamatosan utána egy hatalmasat csap...
  • Tukoramirez
    #2548
    Nem tudom, hogy kell lelasítani az időt, mert ha benyomom az R-t akkor visszapörgeti az időt. Egyébként ha rácsapok a falra akkor visszapattan a kardom és nem tudom betörni. Mond el létszi részletessebben mert iszonyat sík vagyok. Egyébként azon a helyen vagyok amire gondolsz.
  • Keca
    #2547
    most olvastam végig újra..... :) szal ha arra gondolok ahol Te vagy, akkor ha leütötted a falról azt a valakit lassítsd le az időt, és ott szét kell törni a falat mielőtt leszakadna a talaj...
  • Keca
    #2546
    egy kicsit pontosabban mert nem tudom hol van az a rész. esetleg van kép? vagy mi a célod a térképen? (van annyi rész hogy beszarás...)
  • Tukoramirez
    #2545
    Miért nem segít nekem senki:((((((((((((
  • Stark
    #2544
    Én a köv részt várom. Milyen lehet a játék idövisszapörgetés nélkül.)
  • Prince007
    #2543
    Hja, ott úgylátszik az a katonai kard.
  • Stark
    #2542
    Aki végigvitte a TSoT-ot az észrevette, ha a WW a hajós résznél a mi embereinkél(hulláik kezében) olyan kard van, amit a TSoT-bsn másoggyára szereztük meg.
  • csabka77
    #2541
    Hát ez szomoru!
  • Prince007
    #2540

    csabka77: Nincs hozzá és nagy valószinüséggel nem is lesz.
  • csabka77
    #2539
    Hi!Van a prince-hez magyaritás?Ha van hol lellhetö?
  • VampireLord
    #2538
    Na időközben összejött mégis lehetett gyorsabban
  • VampireLord
    #2537
    Srácok egy kis help kéne... most épp itt vagyok:

    "Fussunk vissza, és üssük szét a ládát (26). Fussunk fel a lépcsőn.

    Hamarosan Dahaka utánunk ered.

    Meneküljünk előle. Találunk egy kapcsolót, amire ugorjunk rá. Egy vízfüggöny indul meg. Ugorjunk át forogva a vízfüggöny mögé."

    Felmegyek a lépcsőn megjelenik az a dög Dahaka aztán futok a falon át egy sziklára szétütöm a hordókat magam előtt futok tovább ráugrok a rúdra forgok a másikra majd a harmadikról felérek a talajra de itt mindig elkap az a fasz! Egyszerűen ennél gyorsabban nem lehet odáig eljutni...
    Viszont egy rohadt kapcsolót nem találtam ami a vízfüggönyt elindítaná,vagy ez még csak a rudak után lesz?

    PLS HELP!
  • Tukoramirez
    #2536
    Nem tud nekem senki se segíteni, hogy tovább tudjak jutni azon a részen?