Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

toMpEr
#703
hmm asszem toroltek

rezsofiz
#702
Nah tõti nekem is

sazl : c

00 Blue 00
#701
nekem is!

rezsofiz
#700
faxxxom nekem meg nem

sazl : c

MrDevil
#699
amúgy az eredeti kiterjesztése mi volt???

MrDevil
#698
nekem tölti !!!!

00 Blue 00
#697
akkor most hol van?

rezsofiz
#696
html még mindig
sztem a szóközök nem kellenek, megpróbálom úgy.

sazl : c

MrDevil
#695
Köszi már Okés!!!

MrDevil
#694
mért nem Tc-vel töltötted ??

toMpEr
#693
#692
!!!!!!!!!!!!!!SZÓVAL MOSTMÁR JÓ!!!!!!!!!!

ftp.uw.hu

user: popimage
pass: 131d31f4

letöltés:

http://popimage.uw.hu/

(Pl. http://popimage.uw.hu/Prince Of Persia 2-WEEETEAM CD1.iso )

Majd linkeled be a http-s eléréseket:

#691
mostmár jó!!!
elfelejtettem aktiválni reg. után

rezsofiz
#690
Ö nekem egy html fájlt akar leszedni

sazl : c

#689
Ezmiez?

MrDevil
#687
reménykedjünk!!! <#duma>

rezsofiz
#686
Ugorj fel a hátára és vágd ketté a gerincét😛

sazl : c

rezsofiz
#685
Nocsak látom pezsgés van...
Kíváncsi vagyok fog e menni így a game

sazl : c

toMpEr
#684
ja engedi, 40k-val 😊

toMpEr
#683
lehet, megprobalom

#682
nem annak kell a hátára ugrani?

MrDevil
#681
úgy kell hogy elöbb feltöltöd a filet!!!! <#idiota>

Morpheus
#680
Szia!

Én felraknám, de nem fogafja el a jelszót. FXP-t engedi?

..::Welcome to the Real World::.. \"...Egy korszak lezárult... 2005.12.05 17:19:41 : \'\'És egyáltalán mi az a DOS?\'\' (egy PH! user...)\"

toMpEr
#679
jo jatek nagyon, most vagyok egy nagy szornynel azt hogy nyirjam ki? 3x akkor mint en

MrDevil
#678
úgylátszik szarik rá!!!! <#ejnye1>

#677
Ide is mehet

ftp.uw.hu

user: popimage
pass: 131d31f4

letöltés:

http://popimage.uw.hu/

(Pl. http://popimage.uw.hu/Prince Of Persia 2-WEEETEAM CD1.iso )

Majd linkeled be a http-s eléréseket:

Tatyla
#676
de gonosz!<#gonosz3>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#675

\"Ha nincs kenyere a népnek, egyen kalácsot!\" /Mária Antoinette/

#674
azt mond is meg nekem is please majd
toMpEr
#673
ok regeljetek, addig en elmegyek jatszani, majd felrakom ha meguntam

MrDevil
#672
Mindjárt reggelek egy kis helyet az atwn!!

toMpEr
#671
ok hova?

Tatyla
#670
tölsd fel valahova!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

toMpEr
#669
nekem jo a 700 megas is

#668
Mountolod mintha az eredeti image lenne, a kis merete miatt jobb mint a 700 megas cdkeppel szarozni!

\"Ha nincs kenyere a népnek, egyen kalácsot!\" /Mária Antoinette/

toMpEr
#667
ok kesz, hova rakjam?

MrDevil
#666
nem !! output name hez úgyan azt írd mint az isonak a neve!! és kész!!! úgyan úgy müködik!!

Tatyla
#665
igen!
Csináld meg légyszi Tomper,segits rajtunk clone cd-s veszteseken!
<#help><#help><#help>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

toMpEr
#664
es ezt mivel tudod hasznalni?

#663
arra h nekünk jo lesz valoszinü a game azaz müködni fog
toMpEr
#662
ez valami mir fajlt csinal, az mire jo?

#661
tomper csináld már meg létszi azért vagyunk itt h segítsunk egymáson
MrDevil
#660
még nincs mini image!! csak ha tomper hajlandó és megcsinálja!!!

#659
azt a mini imahet én is elkérném ha lehetne ez a cim ide küldhetitek [email protected]
#658
de másik verzio neked tlöle nem lesz bajod please küld át most nem mind1 2 perc sincs
MrDevil
#657
csinálj már lécci egy mini imaget a te 3cd-d röl!!!! itt van a progi amivel lehet csinálni : http://66.79.179.19/pt/MiR.zip

toMpEr
#656
nincs krekkelve, ugyanaz az exe

#655
Csak akkor megy ha a jo verziorol(nem a CloneCd-s release) keszitetted a M.Image-t!

\"Ha nincs kenyere a népnek, egyen kalácsot!\" /Mária Antoinette/

#654
azért küld már el légyszi