10262
  • Tukoramirez
    #2615
    Hy Keca! A mail címem: [email protected]. De szerintem a címem a mailomnál is ott van. Ugyanis innen küldtem a cracket. Egyébként nem tudom miért lép ki. Nálam semmi baja nem volt. Lehet, hogy tényleg meg kell venned az eredetit
  • xPilu
    #2614
    Cat 02:
    De a karnak 4állása van.
    2napja itt szenvedek, már mind a 4féle variációt megnéztem vagy 5ször.
  • lala79
    #2613
    sziasztok
    a végigjátszásban olvastam hogy jelenleg a golem előtt tartok.na most elforgatom a kart felugrálok a falon lehűzom a kart lelassítva az időt átfutva a körbe körbe csapkodó vackokon és az ajtón utánna pedig a tüskés gödör fölött a gyertyás részig.innen hogyan tovább?mertt a gyertyákon felurani nem tudok.oda hogyan lehet?légyszi segítsetek ha tudtok.előre is köszi
  • Keca
    #2612
    kipróbálhatjuk, bár én már nem jósolok semmit. Komolyan, mindjá megyek és megveszem
    (email az idézet alatt)
  • Jahooo
    #2611
    Kis szakértő:)
  • Cat 02 #2610
    Keca:kell crack???(no cd)
  • Cat 02 #2609
    xPilu:Középen a kart kell elforgatni!!!
  • Cat 02 #2608
    Magic boy: csak vicc volt
  • Prince007
    #2607
    De arra. A gyertya mellett falon ugrálással tudsz továbbjutni.
  • xPilu
    #2606
    Helló!
    Ugyan ott tartok mint Sharkys, megkaptam a csajtól a második kardot, de nem tudok tovább menni.
    A végigjátszás azt írja, hogy:
    A MÁSODIK TORONY

    "Jussunk át a tüskés mélység felett. A körfűrészeknél másszunk fel a létrán..." A létrát sehol sem találtam. tekergettem a kart a terem közepén, felmásztam a sziklákra, jobbra volt 1 láda, középen, pedig átugrottam egy ajtóhoz. Ott kapaszkodni kellett egy szarba, hogy az ajtó feljöjjön. utánna alul tüskék vannak, átugrok és nem lehet továbbmenni. Vége a folyosóknek, mindenhol gyertya. Nem is erre kell menni?
  • Keca
    #2605
    kösz a cracket, de nem megy.
    Én nem tudom mit tegyek. Egyszerűen vagy a menü alatt, vagy a hajós rész után kilép, és kiírja, hogy "the game stopped responding, please see the readme.txt". Már próbáltam úgy hogy alcohollal az egész dvd-ről csinálok dvd képet aztán daemon toolsal behúzom, de úgyse megy. Vagy valamit be kell állítani az alcoholba? Vagy mitől lehet a hiba? Valaki nem találkozott hasonló hibával?
    Egyébként ha megadod az emailed elküldöm az egész mentésemet aztán ott találsz megoldást ok?
  • Stark
    #2604
    A Lion Sowrd után forgasd a kart ami a terem közepén feljött.
    ugy hogy a másik oldalon lévö tornyba tuggy menni
  • Magic Boy
    #2603
    Hol?
  • Cat 02 #2602
    Itt mi lehet csinalni?
  • Sharkys
    #2601
    help! Megkaptam a csajtól a LION Swordöt, csak nem tom merre tovább!
  • emmersson
    #2600
    Hmm...próbáld Alcohol 120%-kal, én azzal telepítettem!
  • olasz
    #2599
    Hi!Leszedtem a torrentes Pop:WW DVD -s verziót de nem indul!Beteszem daemon toolsba és nincs se autorun se install semmilyen exe fajl!Légyszi valaki segítsen!
  • emmersson
    #2598
    A végigjátszás oldalán ( http://zanzarah.freeweb.hu/popww/ ) a letölthető zenékből nem tölthető a 17-es és 23-as szám!
  • Tukoramirez
    #2597
    elküldtem. csak acrack kellett a dvds verzióhoz igaz? várom a mentést
  • Keca
    #2596
    egyébként ha elindul a game, küldök mentés, és akkor át bírod törni a falat :)
  • Keca
    #2595
    ott van a címem az aláírásban, de amúgy [email protected], de lehet hogy jobb ha a [email protected] -ra küldöd, mert elvileg már vki próbálta elküldeni de én nem kaptam...esetleg ha küldöd másolatként a hotmailre is küléd már el létszi... Nagyon thx.
  • cicmic
    #2594
    Vééégre sikerült!
    Köszi a segítséget!Egyszerű volt csak nehéz volt észrevenni.Remélem mégegyszer így nem akadok el...
  • henry
    #2593
    Igen, a 8-as az. Köszi szépen. Ez tetszik legjobban!
  • Jason
    #2592
    cicmic:Lejutottál az alsó párkányra,ott balra át lehet funi a fal végéig és ott fel kell ugrálni a párkányra (kivételesen).Ha feljutottál,akkor az ajtó fele kell a falon futni,és a két fal találkozásánál leesni.A herceg elkapja a peremet és onnan már csak egy ugrás a cél.


    Nekem nem segit senki?már 2 napja állok ott,de nem reagál semmit se ez a hülye plató.Valakinek van egy olyan mentése,ami ez után van és az összes osáig felszedhető élet megvan (mert én is megküzdötem értük).Thx
  • Tukoramirez
    #2591
    nekem olyan verzióm van. Ha adsz egy címet ahova elküldhetem máris küldöm. De ha segítesz nekem akkor azt megköszönném.
  • cicmic
    #2590
    Help meeeeeeeeee!!!!!!!!!
    Vagy jöhet a muszájkabát...
  • Keca
    #2589
    a menü alatt bemész asszem az extrákhoz és ott vannak jó kis képecskék... Vki mondja már meg hogy hogyan lehetne elindítani normálisan a gamet mert dvd verzió van, de nem megy a crackel ami van. Nemigaz hogy nincs másnak is ilyen verziója?!
  • Prince007
    #2588
    Ha széttörsz egy ládát egy kép jelenik meg az Extra Features-Artworkben a menünél.
    Ezek ilyen bónuszok.
  • nico000
    #2587
    Szevasztok szeretném megkérdezni, hogy van-e valami jalentősége a ládáknak ha széttöröm ???
    Azt írja ki NEW ARTWORK ENABLED vagy ilyesmi. Kell olyankor valamit csinálni ??
    Köszi
  • Keca
    #2586
    bocs, elcsesztem a linket: :)
  • Keca
    #2585
    adott új kardot, azzal menj vissza a központi terembe... Egyébként végigjátszás itt!
  • CUCLI
    #2584
    itt tartok. csaj dumált valamit. nemtom merre. help pls
    [IMG]http://iaro.srv.hu/kep/POP2 2005-01-31 16-02-59-82.jpg[/IMG]
  • cicmic
    #2583
    Kösz a segitséget lejutok a párhuzamos falon ott lekapaszkodok látok egy ajtót szembe de sehol nem tudok futni a falon. Egyébként a legalsó párkányig kell lemenni??
  • Tukoramirez
    #2582
    Valaki segítsen már rajatm mert megörülök.
  • Keca
    #2581
    hát bakker nem kaptam meg :( lehet hogy ez a genya citro nem bír fogadni ilyen nagy fájlt? nem tudom... nincs meg egy oldal címe esetleg ahonnan leszedhetném, vagy nincs msned? akkor onlineba lejönne...
  • windrunner
    #2580
    jo címre küldtem, 5.27 mb, nem annyira:)
  • Keca
    #2579
    nem kaptam meg :((( jó címre küldted? hány mega? sokat kérdezek? :)
  • windrunner
    #2578
    Már elküldtem.
  • Jason
    #2577
    Szesz!
    Kéne segitség!Visszaolvastam de sehol sem találtam rá megoldást:Amikor az óratoronyban vagyok és elforgatom a kart lent,akkor elvileg a platónak mozogni kéne,de nekem meg se moccan.Mi lehet a gond?Van erre valami crack vagy ilyesmi?

    Cicmic:A kart 2szer kell elforgatni és a foglalat mellett van egy fal ahol a párhuzamos részek vannak.Ott le kell ugrálni,onnan átfutni a másik falon,amiről felugrálni és onnan is futás át,de a végén meg a párkánynál abba kell hagyni a futás,ott átugrasz és kész.Ennyi.
  • Keca
    #2576
    Én segítenék, de nekem meg el se indul... nem jó hozzá a crack ami van...