Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tatyla
#753
valahol visszább van!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

toMpEr
#752
weeteam fix nemkell

Tatyla
#751
ajaj<#fejvakaras>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Kandurex
#750
Weeteam fix? Ehhez van link?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

toMpEr
#749
en mar a homokoranal jarok

#748
Marmint a Clonecd riliz. Igen ccd + tomper patch + talan kell a weeteam fix is.

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

#747
Retry powa van mar sokadszor. ehh, inkabb megvarom mig vki mas rajon, hogy kell itt tovabbmenni, en mar rauntam. Nem akarom leloni hol tartok, de piszok szemet resz.

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

Kandurex
#746
Skacok, akkor most az van, hogy a Tomper féle 22,6megás patch -al jól megy az alcohol játék?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Tatyla
#745
de!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#744
Ahogy eddig latom, sok retry lesz a jatek alatt. Most pl egy 3fazisu harcot kell megvivnom egy kor HPval, kozben meg ugralni is kell. Quicksave nincs, csak a kutaknal lehet menteni. Szoval retry powa van mar harmadszor.
Remelem nem errol fog szolni a jatekido fele.

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

Tatyla
#743
beálitottam easy-re!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#742
Demon kemenyebb volt, sztem alapbol hardra tettek.

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

Tatyla
#741
kicsit kemény igy easyn is a k**va az elején elég könnyen kinyír!
pedig gamepad-al tolom!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

MrDevil
#740
már fönn is van!!!

#739
Restart, nekem is csak utana ment.

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

Tatyla
#738
Nekem is megy!!!
Igaz a clone cd-sbe is be kell máolni azt a weeetam fixet!
Örök hála Tompernak!
Háromszoros hurrá!<#worship><#eljen><#worship><#eljen><#worship><#eljen>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

rezsofiz
#737
Szóval.
A játéknak 2 féle release-e van eddig:
1. CloneCD release: Szükséges a játék (Ez a fajra verzio van fenn a warezoldalakon), illetve a #693-as hsz.-ben leírt mini-image fájl. Ezt bemountolva elindul a game.
2. Van a Weeteam-es verzio. Ehhez szükséges a game Weeteam-féle verzioja, illetve a Weeteam által kiadott fix.

sazl : c

rezsofiz
#736
Nincs mit

sazl : c

Lacc
#735
Akkor elvileg ez a ccd-s verzióhoz jó? Mert én akárhogy próbálgatom, csak nem akar elindulni, ugyanúgy kidob mint régebben.
rezsofiz
#734
Nekem sajnos vmiért nem 😊

sazl : c

#733
Koszi,osszejott.

Jimi Hendrix

#732
nekem flashget is simán lekapta... 😊

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

rezsofiz
#731
Csak simán kattints a linkre, ne manager programmal töltsd, csak katt rá simán

sazl : c

00 Blue 00
#730
Hurrrrrry!!!! 😊)) Nekem is megy!
Másodszorra elindult!

Lacc
#729
Ehh nekem nem akar menni ezzel se...
#728
😊)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

MÁR ALIG VÁROM HOGY LEJÖJJÖN

😊)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

#727
ezzel az imagével kell felrakni vagy felrakom a cloncd röl és utána ezze inditom???? (aki ezzel csinálta azokank ez van meg😛rince.Of.Persia.Warrior.Within-CLONECD)
#726
most jó

Lacc
#725
Na csak érjen fel oda is és lehuzom 😊
toMpEr
#724
szar az uw csak 15kval lehet feltolteni ra, szedjetek az atw-rol felraktam ujra

insp
#723
Hehe, tényleg megy. <#eljen>

Franc se gondolta volna <#crazya>

\"It is the near future. The apocalypse has had an apocalypse.\"

MrDevil
#722
Kb 20 perc és fönt is lesz!!!

#721
illetve mostmár sokmindenkinek megvan. töltse fel valaki az alábbi helyre.

#720

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

MrDevil
#719
föltöltöm ide atw.hu
username:mrdevil
pass:mrdevil
Total Commanderben kell majd létrehozni az FTP-résznél!!!

#718
légyszi tölds fel ide is. nevezd át akkor nem törlik

ftp.uw.hu

user: popimage
pass: 131d31f4

letöltés:

http://popimage.uw.hu/

(Pl. http://popimage.uw.hu/Prince Of Persia 2-WEEETEAM CD1.iso )

Majd linkeled be a http-s eléréseket:

MrDevil
#717
Na csak összehoztuk!!!

#716
Hu akkor hurrraaaaaaa!es hogyan lehet leszedni a filet?vagy honnan mert errol nem megy:http://mrdevil.atw.hu// prv srv / upped / by / toMpEr /Prince Of Persia 2-WEEETEAM-MINIMG-CD3.mir

Jimi Hendrix

#715
hogy kell letölteni mert nekem 404-et ir

mukika
#714
JEE! örök hálánk.... 😊

rezsofiz
#713
Be kell mountolni, tehát ez a cdképfájl.

sazl : c

rezsofiz
#712
VAN EGY JÓ HÍREM !!! MEGY!!!!!!4444

sazl : c

#711
izé, ez milyen file? mert nálam nincs kiterjesztése...

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

#710
nekem nem megy. hogy csináltátok meg hogy menjen ?

MrDevil
#709
Megy!!!!!!!! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!
Ezer köszönet Tomper<#wave>

rezsofiz
#708
Jah nekem is

sazl : c

MrDevil
#707
van egy rossz hírem!!!!! 8(((((

MrDevil
#706
lejött!!

rezsofiz
#705
1 minute left...
amint lennvan megnézem aztán mondom hogy indul e.

sazl : c

rezsofiz
#704
2 minutes left

sazl : c