10262
  • zsolt11
    #2656
    HI,
    szívesen küldenék mentést,de hol találom.
  • Cat 02 #2655
  • Cat 02 #2654
    monkey island 3ez csak proba
  • Cat 02 #2653
    jahooo:ha épp itt jársz küldenél egy mentést!!!
  • batman
    #2652
    a nő mindig combózik, védekezz amíg csinálja, aztán gyilok...
  • zsolt11
    #2651
    Hi,
    Van egy kis problémám,hogy a fenébe kell kinyírni a feketeruhás csajt
    5 napja nem tudok túl lépni ezen a szinten.Ez ott van ahol a piros és fekete ruhás csajok verekszenek és nekem kell megmenteni őt.
    Ha az a csaj megfog akkor 1/3 életem lemegy és igy már nem sok esélyem marad.
  • Probatbicol
    #2650
    Ez bug. Tölts vissza egy régebbi mentést olyat mi után már neked kell bekapcsolni.
  • Tukoramirez
    #2649
    Miért van az, hogy amikor bemegyek először a homoks cuchoz már be van kapcsolva(az amelyik után le lehet lasítani az időt). A végigjátszás szerint nekem kéne bekapcsolnom. De már megy és belemegyek majd átváltozik a herceg és a környezet. Ez, miért van? Az időt pedig ilyen formába nem lehet lelasítani.
  • Tukoramirez
    #2648
    Keca köszi a mentéseket! Te nem is voltál azon a részen ahol én vagyok legalábbis a mentéseid alapján. De majd akkor a tiedtől folytatom. Mégegyszer köszike.
  • xPilu
    #2646
    Cat 02!
    Én már küldem neked privátot, hogy add meg plz a mail címed, hogy tudjak képet küldeni, de megkaptam a lion swordot és nemtok tovább menni. Kaillene ott áll középen és néz... Én meg ott szerencsétlenkedek, mert nemtom merre tovább...
  • Cat 02 #2645
    nem küldenétek képet?úgy könnyebb!(Print Screen a játék közben)nekem hót bakis a játék.elis akadtam.aki volt a kertben tudja hogy ilyen rácsok jönnek ki és azon kell futni.én meg mennék vissza(mind a két ("toronyban" voltam)azt nem ment vissza az egyik rács(pont az ahol fel lehetne ugrani!!!!!:-(((na nem baj kapok mentést:-)
  • Cat 02 #2644
    "megerősítem"Jahooo állítását
  • Jahooo
    #2643
    Igen az az életfeltöltő.
  • xPilu
    #2642
    A kertben voltam, onnan kellett a nagyterembe menni, hogy megkapjam a lion swordot. Ugyan ott tarttok mint bycz. Én sem tudok tovább menni. Életfeltöltő az az amikor berakja a medálját és megnő az életem? Ha az akkor már 4szer kellett volna vele találkoznom, de csak 2szer találkoztam vele. (végigjátszást olvasom játék közben)
  • rorr
    #2641
    Hátha ez neked csúnya akkor nyomd a doom3,halflife2,farcry triumvirátust!Nekem nagyon tetszik!
  • bycz
    #2640
    Amikor megkapom a Lion Sword-ot
  • bycz
    #2639
    Merrefelé kell elindulni a második toronyba a nagyteremből? (tudjátok ahol a karral lehet állítani a nagy sziklákat) Az első tornyon már beindítottam az "órát". Ja és múltban vagy jelnben kell menni oda?
    Helpet előre köszi!
  • Cat 02 #2638
    xPilu:életfeltöltő:ilyen nagy szikla általában nagyon nagyon rejtett folyosók végén.Voltál már a toronyban vagy a kertben?
  • Prince007
    #2637
    C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\POPWWPROFILES\
    A rejtett mappákat tedd láthatóvá!
  • Tukoramirez
    #2636
    Valaki nem tudja hova rakja a játék a mentéseket?
  • janos666 #2635
    Ez nagy valószínűséggel egy hülye kérdés:
    Lehet ps2.0-ba nyomni a játékot? Mert mikor idítom detektál minden szarságot a gépben és az FX5800-ra írja hogy viszi az 1.1-es Pixel shadert. Csak valahogy nem vagyok elragadtatva a garafikától, a videók szépek, de a játék ahhoz sehol sincs. A garafikai beállításokban nem sok választás van, de az mind max 1280X1024-ben, driverből 8XAF... A Far Cry és a Half Life 2 óta már megszenvedtem hogy direkt PS2-be kell kényszeríteni a játékot az FX-eken. Itt van valami tweak? Vagy ez egy ilyen játék?
  • xPilu
    #2634
    jeeee. nem látszik a kép...
    de sz.tem 2 különböző helyről beszélünk..
  • xPilu
    #2633
  • xPilu
    #2632
    életfeltöltöltő? Mire gondolsz pontosan? Sz.tem nincs.
    Most kaptam meg a lion kardot és ott tartok. Na minnyá megpróbálok úgy ugrálni, de már azt is próbaáltam, de nem jött össze. Ha sikerül, akkor írok (ha nem akkor is :) )
  • narazzino
    #2631
    lehet valahonnan mentéseket letölteni? Vagy valaki tud küldeni?
  • Cat 02 #2630
    xPilu a negyediknél is sziklák jönnek fell.a 3-diknál pedig alúl jönnek fel sziklák(van már életfeltöltőd?)
  • Tatyla
    #2629
    Valaki küldene egy save-t onnantol hogy a herceg felveszi a maszkot?
    Help!
    [email protected]
    a profile mappát egy az egyben kell kimásolni...



  • Cat 02 #2628
    jahooo:odaírtam hogy csak vicc volt
  • Cat 02 #2627
    xPilu:tudod ahol fel kell mászni a kallantyúra na utána ha a folyosó végén gyertyák vannak akkor faltól falig kell ugrálni felfelé.(felfutsz a falon és ugrasz és pont mikor a másik oldalon vagy megint ugrassz)
  • VampireLord
    #2626
    Na kivittem...
    sima befejezéssel "nem titkos helyeztem annyit"
    egyedül azt a világító kardot szereztem meg úgy pluszban,de az tetszett is

    Nagyon jó volt,sokszor kiakasztó de a hangulat kárpótol a kitépett hajszálakért...
  • Jahooo
    #2625
    Ebbe mi az okoskodás?
  • xPilu
    #2624
    aha, ahányszor tekerem mindig máshol jönnek a sziklák.
    Az egyik állásban 2oldalt jönnek fel. ekkor az oszlopokon kel látugrálni a másik oldalra és onnan falonfutás és ugrás az erkélyre.
    másik állásban fejutok egy helyre, ahol olyan ajtó van ami csak akkor nyílik ki ha rámászok a kallantyűra és utánna vége a folyosónak. felugorni nem lehet.
    a 3. állásban feljön a szikla ls akkor nem kell átugrani a terem 2 bejárata közt.
    a 4. nem jut eszembe, de az összeset végigjártam már vagy 10X
  • narazzino
    #2623
    cheat nincs hozzá?
  • Cat 02 #2622
    xpilu:mikor eltekered oldalt feljönnek ilyen sziklák ugye?
  • Prince007
    #2621
    nincs mit
  • xPilu
    #2620
    a csajszi odaadja a kardot, és ott tekergetm a kart körbe-körbe, de 1 szaros intrót nem láttam. Nem mutat nekem semmit.
  • Cat 02 #2619
    xPilu:mikor eltekered a kart oldalt feljönnek ilyen "hegyek" és egy intró mutatja a bejáratot? na oda kell bemenni
  • Cat 02 #2618
    Mi van Jahooo okoskodsz(csak vicc volt)
  • xPilu
    #2617
    Prince007!
    Thx. azt hittem nem nekem írtad.
    De köszi még 1X
  • Prince007
    #2616
    #2607!