10262
  • Prince007
    #2696
    A bannerben lévő linkre kattints rá. Ott találsz zenét.
  • Kackulucia
    #2695
    Hello!

    Nem tudja valaki, hogy honnan (vagy hogyan) lehetne letölteni a POP:WW-ből azt a zenét, amelyik a Credis alatt megy?

    Válaszaitokat előre is köszönöm.
  • Magic Boy
    #2694
    Lassítsd le az időt mielőtt értednyúl!
  • OregSaman
    #2693
    Hi!

    Kicsit elakadtam, és mivel nem vagyok benne biztos, hogy a bénaságom az oka, ezért gondoltam megkérdezem toletek:-)))

    A hercegnot lealáztam majd elfutottam Dahaka elol. Ott vagyok a teremben ahol aktivalodik az iras es megtudom, hogy meg kell szereznem a maszkot. Elindulok kifele és megint Dahaka jön. És ez a problémám. Mikor elöször jött akkor simán elszaladtam elöle, de nem jutottam mentésközelbe, most meg hiába rohanok mint az örült a légtornász mutatványom végén (amikor padlót érek) mindig elkap.
    Most itt lehet valamit rafkozni, vagy csak én vagyok béna?
    Már minden lehetQséget kiprobáltam (amig lehetett szaladtam a falon, nem tortem ossze minden hordot, sQt meg megprobáltam ki is kerülni hátha beleakad, de mindhiába).
    Valakinek valamilyen ötlet?
    Megköszönném....:-)))
  • Kackulucia
    #2692
    Én is fönn voltam a http://www.zanzarah.hu/ oldalon, és én is észre vettem, hogy a 17-es és a 23-as számot nem lehet letölteni. Valamelyikőtök nem tudja az e-mail címét, vagy bármilyen más elérhetőségét, hogy értesítsem az orvosolandó problémáról?
  • xPilu
    #2691
    Én megint elakadtam :):)
    Majd írok infót, csak most sok dolgom van...
  • Keca
    #2690
    na? de kihalt lett a fórum! senkinek semmi gondja? (csak nekem?) különben már olvastam azt hogy nem lehet magyarosítnai, de tulajdonképpen miért nem? pedig tök jól meg is jelennek a feliratok miközbe dumcsiznak... na mind1
  • xPilu
    #2689
    Köszi mindenkinek.
    Pedig már próbálgattam azt is, de akkor most megoldom :)
  • Keca
    #2688
    talán próbáld így!!!
  • Prince007
    #2687
    De lehet!
    Felfutsz a falon és aztán ugrás ugrás ugrás
  • xPilu
    #2686
    Cat 02:
    Nézd meg légyszi a képet!
    http://gportal.hu/portal/piludiablo/
    a képeken belül a pop mappában van. Ide érek, de itt nem lehet faltól falig ugrálni
  • xPilu
    #2685
  • xPilu
    #2684
  • Prince007
    #2683
    Nyomd hosszan a bal billentyűt.
  • Csima
    #2682
    help pls.Árbóc ugrálos résznél vagyok, már végigfutottam a falon, lekaszáltam a csajt, egy kövön állok van itt egy láda is. A fal repedezett mégse tudom betörni(pedig a végigjátszásban is ez van), a kő meg leomlik alattam! hogy kell azt a nyomorult falat betörni?
  • Cat 02 #2681
    xPilu: a kart kell tekergetni(ha egy olyan folyosó végén vagy ami tele van gyertyával akkor faltól falig kell ugrálni
  • Keca
    #2680
    Ez az én véleményem ami most jön, nem valszínű hogy ez a magyarázat:
    Szal amikor megölte a múltban Kaileenát akkor utána már el is indul a szigetről azzal a tudattal, hogy Dahak már nincs, csak hát koppan szerencsétlen, ugyanis szépen falhoz vágja... Aztán mikor a Katakombáknál jár el kezd filózni hogy mivan ha a múltban hiába öli meg Kaileenát? Aztán olvas egy írást, és arra jut, hogy a jelenben kell megölnie ahhoz hogy ne létezzen többé... És a maszk adja meg neki a második esélyt. egyébként olvasd majd el a 2094-95öst. Sorry ha sokat írtam
  • DjScott
    #2679
    speciallal?
  • Prince007
    #2678
    Fuss a falon és ugorj el mindig ha a falhoz érsz.
  • DjScott
    #2677
    bocsi de lenne 1 kis problem.most kezdtem el a az első részt és nem tom megszerezni a tőrt.addig nem akarom elkezdeni a második részt amíg az 1 et nem vittem végig nos tudna valaki segíteni??fentvagyok majd nem a tőrnél pont a szobor vállánál de nemtok fentebb jutni plz HELP

  • wendimark
    #2676
    hogy lehet kikerülni a rendszerellenörző progi?
    azt amikor megnézi hogy elég erős a géped mert a videókártyám elég jó lenne mert megy a dooom 3 is de geforse 2.
  • chadi
    #2675
    Hali!

    Tud nekem valaki segíteni abban,hogy ne kelljen újrakezdenem a játékot!Úgyanis lekaszáltam a rendszeremet és én botor nem mentettem el a játékállásokat(Ó én lama).Valahol az óratoronyban jártam akkor amikor már lepusztult állapotban volt.
    Előre is köszke a segítséget
    üdv
  • Night Shadow
    #2674
    Hali mindenkinek !
    Szóval én nem elakadás miatt írok, már végigvittem a játékot, de két dolgot nem értettem benne :

    !!! AKI MÉG NEM VITTE VÉGIG AZ NE OLVASSA TOVÁBB !!!

    1. Amikor először legyőzzük az Idő csárszánőjét, akkor miért nem változik meg a sorsunk ?
    2. Amikor rájön a herceg, hogy a jelenbe kell megölnie az idő császárnőjét (másodszorra), akkor azzal miért tudja megváltoztatni a sorsát ?

    - Elég hülyen fogalmaztam, bocsi, szóval összefoglalva csak azt szeretném megtudni, hogy miért változik meg a sorsom, hogy ha az idő császárnőjét nem a múltban, hanem a jelenben ölöm meg ?
  • xPilu
    #2673
    http://gportal.hu/portal/piludiablo/

    na a képek\pop témában van 4 kép. az utolső képe az valójában az 1.

    ha valaki tud akkor segitsen plz. Most kapram meg a lion swordot és innentől akadtam el
  • xPilu
    #2672
    na b@meg...

  • xPilu
    #2671

    itt tekerem a kart. feljönnek a sziklák

    felmászok a sziklákra


    ezt látom. erre nem lehet menni, a többi irány is rossz. Merre tovább?
  • Prince007
    #2670

    Ide
  • Prince007
    #2669
    Andus24:C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\POPWWPROFILES Ide tedd be!
    A rejtett mappákat tedd láthatóvá
    drum:Nem!Oda kell menned ahol ahonnan elindultál a tornyokat felfedezni!Amit te mondasz az a Kert toronyban van.
  • Andus24
    #2668
    sziasztok havertol kaptam mentést a ww-hez de nem tudom hova kell betenni azt se tudom hova menti a mentéseket, saját mentéseimet se tudom hova tárolja
    nem találok save mappát Help
    köszi elöre is a segitséget
  • drum
    #2667
    (csak mert az k. messze van :))
  • drum
    #2666
    abba, amelyikben az oszlopokat forgatni kell, es viz folyik beloluk?
  • Prince007
    #2665
    Menj abba a nagy terembe ahol középen négy nagy oszlop és egy nagy kar van.(a terem egyik oldalán van egy kút ahol menteni lehet)
  • Magic Boy
    #2664
  • Prince007
    #2663
  • Prince007
    #2662
    A híd mellett bal oldalon menj az oszlopokhoz és mássz feljebb!
  • Magic Boy
    #2661
    Menuj utána! :)
  • drum
    #2660
    hali, kis segitseg kellene!


    A másik részen a létra leereszkedett.

    Fel a jobb oldali párkányra, és araszoljunk jobbra. Jussunk el a létrához. Induljunk el balra. Falon futva érjük el a kötelet. Lengünk be, majd ugrás jobbra. Üssük szét a ládát (13). A zászló segítségével jussunk le a talajra. Végezzünk mindenkivel. Fussunk ki a bejáraton. Itt ihatunk, és menthetünk. Induljunk el visszafelé, amerről jöttünk. Menet közben üssük szét a ládát (14). Jussunk vissza a központi teremhez, és forgassuk el a kart 180 fokkal.

    lejutottam a zaszloval a talajra, de melyik bejaraton futok ki? a nagyon amiben van 1 kanyar? a kanyar utan kozvetlenul egy kus mentesi kut. es mi az h induljunk el visszafele? melyik visszafele? oda, ahol a zaszloval leereszkedtem, vagy a kut mellett le?

    thxthx
  • pharao
    #2659
    Hi!tudna nekem valaki segiteni hogy mit kell csinálni amikor azt a hollos faszit kinyirom elöször és egy emelettel feljebb megy!Help!Köszi
  • Tatyla
    #2658
    Valaki küldene egy save-t onnantol hogy a herceg felveszi a maszkot?
    Help!
    [email protected]
    a profile mappát egy az egyben kell kimásolni...
  • Evin
    #2657
    A www.gamecopyworld.com-on vannak valamilyen mentések.