Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
a hiba az ön készülékében...
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
Amugy meg hogy nyomod el a logot? Igy lefekves elott ne maradjanak mar vissza ketsegeim a mai naprol 😊
\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
alig feltünõ...
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"
\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
Nem am, hogy figyelsz a ritmusra es jo vagy..
Voltakepp nem is ertem mitol sikerul 10bol 2 szer elkapni a falat.
Ehh, mind1. Mara ez ennyi,..
\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"
Jimi Hendrix
fact: az UBI logot nem lehet elnyomni inditasnal

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"
\"Ha nincs kenyere a népnek, egyen kalácsot!\" /Mária Antoinette/
de ha minden egyértelmû lenne mi lenne bele a játék? 😊
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
Nekem meg 30K-val csordogal lefele es meg 30%-nal vagyok.
meg 14-15 ora mig lejon es mar nagyon kezdem unni ezt a lassusagot. 😞
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"
valamit van par bug, a hangok eleg gyengek, a zenet se ereztem tul jonak, foleg hogy csak nagyon ritkan van
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
nem poénnak van a védekezés gomb 😊
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Akkor hadd szóljanak a kritikák, milyen a játék? Bejövõs? Nem tetszõs?
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"
Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
peig a SOT-ot is azzal küzdöttem végig!
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
De ez a csaj az elején ez valami iszonyú... Már 10x megpróbáltam kinyirni. Ezt még gyakorolni kell.
Tatyla, tudom azt én linkeltem, de az torrentes, azt meg nem szeressem, talán a Bithuman.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"