Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#803
Mit kell ezzel a r***nccal csinálni hogy kifeküdjön? Már vagy tízszer nekimentem.
#802
LOL...
a hiba az ön készülékében...

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

Kandurex
#801
<#nyes>

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#800
Negative. Kibropaltam a duplatenyeres teljes lefedest is, a logo nem tunik, viszont sikeresen osszejott egy win log-out.

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

#799
csak egy gomb, én ált space de szerintem mind1 milyen gomb...

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

#798
Jolvan mar, csak kicsit felbaxtam magam ezen szorakozasnak indulo jatekon 😊)

Amugy meg hogy nyomod el a logot? Igy lefekves elott ne maradjanak mar vissza ketsegeim a mai naprol 😊

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

#797
de a falonfutásal se volt eddig godom, eddig 😊

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

#796
Válasz 'ScaN' üzenetére (#788)
alig feltünõ...

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

#795
Azt hittem a falonfuto gondolatmenetemet kritizalod

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

#794
Pff, mire is reagaltam voltakepp?!

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

#793
mit megneheziteni? nehezedre esik emgnyomni egy gombot?? pfff ... <#idiota>

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

#792
Nem azt mondom, hogy nem lehet. Nyilvan el lehet, csak tokeletesen folosleges volt igy megneheziteni.

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

#791
de el lehet...

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

#790
Azt nem ertem mondjuk, hogy miert kellett megzeheziteni egyes falonfuto reszeket. Az egy dolog, hogy kozben pengeoszlopok jarnak oda vissza, alattam pedig a prince1es tuskeszakadek, ezt meg elvezem is. Azt mar kevesbe, hogy a falakba helyes kis beugro iveket epitettek, aminek egyetlen celja, hogy ne mukodjon a futas.
Nem am, hogy figyelsz a ritmusra es jo vagy..
Voltakepp nem is ertem mitol sikerul 10bol 2 szer elkapni a falat.

Ehh, mind1. Mara ez ennyi,..

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

#789
Nekem nagyon tetszik egyenlore a game,remelem csak egyre jobb lesz,a hangok nem valami jok de mind1,a zene nagyon beleilik a gambe,es jok is,remelem minnel tobbet lessz majd benne,a grafika nekem tetszik hangulatos,a viz nagyon bejott amikor belemesz olyan mintha egy kentaur lennel,szoval hangulatos jo game.

Jimi Hendrix

#788
A herceg hangja egy arnyalatnyit megvaltozott a demo ota. Ott sokkal elborultabb, kiegett volt, olyan mint az introban. Itt a jatekban meg ien odamondogato pozitiv faszagyerek.


fact: az UBI logot nem lehet elnyomni inditasnal

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

#787
Feltoltened nekem is valahova? thx!

\"Ha nincs kenyere a népnek, egyen kalácsot!\" /Mária Antoinette/

#786
és igen jól látható..., én elsõre megláttam 😊
de ha minden egyértelmû lenne mi lenne bele a játék? 😊

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

toMpEr
#785
Amugy az ugralos reszeknel megjobban fog hianyozni a quick save, mint a csataknal 😊

[Jakuza]
#784
De jo nektek,.
Nekem meg 30K-val csordogal lefele es meg 30%-nal vagyok.
meg 14-15 ora mig lejon es mar nagyon kezdem unni ezt a lassusagot. 😞

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#783
Okes thnx, megvan a parkany. Jo lathato helyre raktak mondhatom.

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

toMpEr
#782
Az a gaz, hogy tobbszor kell vegigmenni a palyakon, ugyanott vannak az ellenfelek stb, csak egy kapu nyitva van
valamit van par bug, a hangok eleg gyengek, a zenet se ereztem tul jonak, foleg hogy csak nagyon ritkan van

#781
vissza arra a középsõ szarra flonfutással, majd ott megkapaszkodik, eloldalazol ahol felete van emgint párkány oda fel aztán onnan visza tudsz ugrani a rudra majd onnét át a platformra az enemyhez

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

#780
Azt vagom, de onnan hova tovabb?

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

#779
ida simán át tudsz futna a falon elvileg...

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

#778
nekem 2.re sikerült... 😛
nem poénnak van a védekezés gomb 😊

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

#777
Szolval lol, de elakadtam.

??

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

#776
szvsz eddig jobb mint az elõdje 8mármint ameddig vittem😛)

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

Tatyla
#775
yesss

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Johnyy
#774
akkor felpakolom a 3 cd-t és a végén bemountotlom démonba ezt a fielt????

Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?

Tatyla
#773
quiksave az nincs majd ha már 10x futsz neki ugyan annak az ellenfélnek, elég durva!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Kandurex
#772
Az nem biztos, hogy baj!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Tatyla
#771
nehéz!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Kandurex
#770
Daemon? 😞, az nekem nincs, azt láttam, hogy valami mini-image file de az alcohol köpött rá, hogy neki az nem kell 😞, Na mindegy, majd késõbb.

Akkor hadd szóljanak a kritikák, milyen a játék? Bejövõs? Nem tetszõs?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#769
# 693

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

Johnyy
#768
ésezt a filet honan lehet mexerezni??????????

Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?

Tatyla
#767
a 3. cd helyett bemountolod a daemonba telepités után!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Johnyy
#766
nemtom nem olvastam visza,, de az mért van, hogy felrakom a gémet, és leáll mert hibát észlel,, és valami olyat is ír hogy leált a progi és nézem meg a tecnikal sputtort.. ez méj van????

Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?

Kandurex
#765
Mi? Mi ez? Hova rakjam?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Tatyla
#764
a clone cd-s verzió csak ezzel indul!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Tatyla
#763
nekem gamepadal is nehéz!
peig a SOT-ot is azzal küzdöttem végig!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Kandurex
#762
Tomper, mi ez a Prince Of Persia 2-WEEETEAM_MINIMG_.mir file?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Tatyla
#761
ja a hülye k****ja pedig jó feneke van!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#760
Harcoknal gyakran kell blokkolni. Mouse2. A bloodrayne2 is ilyen volt, meg persze a Pop2 demo is erre nevelt.

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

Tatyla
#759
volt egy ami nem torrentes volt én onnan szedtem le!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

toMpEr
#758
nem vertem le harmadszor siman kinyitottam a kaput es atmentem rajta

Lacc
#757
Ja már nekem is megy, minden ok volt, csak be kellett kapcsolni a Safedisc emulációt a d-toolsnál 😊

De ez a csaj az elején ez valami iszonyú... Már 10x megpróbáltam kinyirni. Ezt még gyakorolni kell.
Kandurex
#756
Helyes 😊,

Tatyla, tudom azt én linkeltem, de az torrentes, azt meg nem szeressem, talán a Bithuman.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

#755
Akkor beavatnal a *SPOILER* hollodemonhoz *SPOILER* hogyan tudtal felmenni harmadszori leveres alkalmabol?

\" Szaljon le a bombarol,... maga barom! \"

Tatyla
#754
nekem kellett met anélkül kilépett hibaüzenettel!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA