10262
  • neetro
    #2736
    elakdtam dahaka levágott a mélybe de nem haltam meg hanem egy romos terembe mentem mint az elején de most nincs kitörve a fal merre kell mennem a teleporthoz???????
  • sagjoz
    #2735
    Hi!

    Help me!

    MÁr az álarc nálam van és kighallgattam a két csaj beszélgetését és vissza kellett mennem egy részhez de onnan nem tudok tovább lépni! Dahaka is eldobott már!
  • Evin
    #2734
    Én easyben játszottam vele.
    Ott:Mindig védekezz. Amikor mindkét karddal feldöf, utánna még csap egyett, ezután kezdd el darabolni, míg vissza nem veri a támdásod. Ezután már nem találod el többször.
    Majd újra az egész.
  • sagjoz
    #2733
    Sziasztok!

    Tudna nekem vki segíteni??? Ott tartok hogy at idő arca de amikor akrobatilus mozdulatokat kell tenni nem tok egy résznél tovább menni, a második résznél! A rud amire ráugrottam a fölötti második fal! ott vagn egy kapcsoló és azt csak oldalról tudom aktivizálni de ha visszaugrom akkor pedig leugrik a mélységbe!
  • Laca1985
    #2732
    Sziasztok!

    Lenne egy kerdesem.Normalon kezdtem el a jatekot es kurva nehez.Nem tudom megolni a csajszit benne akivel a hajon kuzdottem amikor a masik csajt meg kell mentenem.Valaki megirhatna hogyan olte meg.
  • bences
    #2731
    1 gondom van nem 21, véletlenül odanyomtam egy 2est. hopp
  • bences
    #2730
    Van még21 gondom:
    Elkezdtem begyűjteni a plussz életeket, az első utáninál vagyok, amikor el kell húzni a trónt, ez meg is volt.
    Onnan továbbmentem az ide-oda ugrálós részhez, ahol le kell menni, onnan pedig fel, oda ahol az elején a dahaka kitörte a rácsot. Most oda kéne ugranom, de amikor odaugrok akkor leesek, és nem tudom miért, mert simán elérné, és a játék elején is simán elértem. Szóval mit lehet ilyenkor tenni?
  • Keca
    #2729
    szóval nem akarom neked én se le lőni a poént. A medálos részek nélkül is végig lehet vinni a játékot, viszont ha az ÖSSZES helyet megtalálod és életerőd a duplája lesz, akkor máshogy fog véget érni (alternatív befejezés). de ha csak 1et hagysz ki akkor nem az alternatív lesz a vége...
  • bences
    #2728
    1. kérdés megoldódott, nem láttam a fától az erdőt.
    De az még mindig kérdésem, hogy (mostmár 2 élettöltés után) meg tudom e ölni dahakat, ha nincs meg minden élettöltő cuccom.
    Köszi
  • bences
    #2727
    Erről az oldalról jutottam ide, de itt ennyit írnak erről a részről:
    Egy ismerős helyre jutottunk. Jussunk le a talajra. Most máshova fogunk eljutni. A párhuzamos részeken ugráljunk fel. Amikor fent vagyunk, induljunk el a rúdon. Itt nyírjuk ki a csajszti. Jussunk vissza a teleporthoz, ezen az úton.
    Rúdtól hogyan tovább?
    Meg a másik, hogy szükségem van e a végső harchoz az életnövelősdire?
    (ez sincs leírva, mondjuk a végét nem olvastam, nem akarom magamnak lelőni a poént)

  • Keca
    #2726
    mindenre megoldást találsz itt
  • bences
    #2725
    Ja, és még egy: az mennyire baj, ha csak egyszer voltam ilyen életnövelős medál behelyezős kőnél? Végén nehéz lesz ez miatt?
    Meg tudom még most is keresni őket?
    Köszi.
  • bences
    #2724
    Hello!

    Egy kis segítség kéne:
    A vége felé vagyok a játéknak, amikor Dahaka elkap, és ledob vmi mély verembe, ahonnan csapdákon keresztül oda jutok ahol már az elején egyszer voltam. Vmi sötét hely, eléggé lepusztult. Itt még nincs úgy szétverve mint az elején, mert még Dahaka nem járt arra, és nem tudom, hogy hogyan tovább. Látom merre kéne menni csak nem tudom, hogy.
    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • Prince007
    #2723
    C:\Documents and Settings\felhasználóneved\Application Data\POPWWPROFILES
  • Cat 02 #2722
    inró =intró
  • Cat 02 #2721
    molpat:ha legelőször üldöz Dahaka akkor asszem futni kell majd van egy szakadék .ott falon futsz és(nem biztos)vannak ilyen kiálló rudak.azokon pörögsz.leugrassz majd lesz egy inró
  • Anthony001
    #2720
    Sziasztok!

    Meg tudná nekem vki mondani hogy hol a mentése a játéknak?
  • zizzenet
    #2719
    Tudatnám a tisztelt fórumozókkal, hogy a repülő polipos ürge nálam a játék első szakaszában felbukkanó hagyományos nevén madárembert jelöli.
    A segítséget pedig köszönöm.

    Másik kérdés: mi a jó fránya fenéért nem ismeri fel egyáltalán az én Logitech Dual Action gamepademet?
  • molpat
    #2718
    Hellosztok!!!

    Elösször is: Elakadtam amikor dahaka üldöz a legalején futok és van ott egy szakadék és nem tom hogy ugorjamát!!! VALAKI SEGITSEN!!!
    Másodszor:VALAKI SEGITSEN!!!
  • Keca
    #2717
    szerintem a madaras emberkéről beszél.... nem?
  • Cat 02 #2716
    zizzenet:a repülő polipos ürgét kifejtenéd bővebben
  • xPilu
    #2715
    A játék elején nem kapod meg egyből ezeket a képességeket.
    Folyamatosan kapsz új dolgokat ahogy haladsz a játékban.
  • zizzenet
    #2714
    A játék elején vagyok (annál a repülő polipos ürgénél), de az R nekem még mindig nem müxik. Látom a félholdat a visszacsévéléshez, de egyáltalán nem tudom az időt machinálni, hiába nyomogatom az említett gombot. Ez a játék szerint így van vagy nálam valami gáz van?
    Légy szíves, ne szpojlerezzetek nekem, csak a fenti két lehetőség közül mondjátok meg, melyik áll. Figyelmességetek és segítségetek előre is köszönöm.
  • BubaMester
    #2713
    Még valami.. Kijutottam onnan a könyvtárból ott vagyok ahol át lehet állítani azokat a kőtömböket. Átmegyek a trónteremhez ott kéne elvileg széttörve lennie a homokórának és lennie egy videónak a végigjátszás szerint.. De itt semmi nem történik.. Múltban vagy jelenben kell odamenni?
  • Magic Boy
    #2712
    Valaki megdobna egy olyan mentéssel amiben Dahaka-val kell küzdeni a végén?
  • Magic Boy
    #2711
    Sokszor kell nyomkodni!
  • BubaMester
    #2710
    Tudom ovastam nem nagyon ment úgy azért kérdeztem meg itt is.. Megpróbálom még egyszer hátha sikerül.. Az ütés gombot meg kell nyomkodni soxor vagy lenyoma kell tartani?
  • Magic Boy
    #2709
    Végigjátszás
  • Magic Boy
    #2708
    Folyamatoasn nyomni kell az ütés gombot!
  • BubaMester
    #2707
    Legyőzöm Kaileenát, akkor összeomlik minden és rámtámad dahaka. Aután megmenekülök előle. Be tudok jutni a könyvtárba és amikor kijutok nem tudom hova kell tovább menni.
  • BubaMester
    #2706
    Ja és még valami ,hogy amikor valami főbb ellenséggel és összeugranak és elkezdenek a karddal "szkanderezni" :) akkor mit kell nyomni?
  • Magic Boy
    #2705
    Ezt mégegyszer érthetőbben vagy rakj be kép-et!
  • BubaMester
    #2704
    Hogy kell továbbjutni azután ,hogy legyőztem Kaileena-t utána meg elmenekültem Dahaka elöl és kijutottam a könyvtárból?
  • Magic Boy
    #2703
    Igen!
  • Cat 02 #2702
    Hahó a illusztrációkat is a ládábókból lehet felvenni?
  • Magic Boy
    #2701
    Szivesen máskoris!
  • OregSaman
    #2700
    Megprobáltam és sikerült:-)))
    Csak nem volt mindegy hogy mikor lassitom be az idöt mert nem mindig engedte (ezért gondoltam hogy nem lehet).
    Kösz a segítséget.
  • Magic Boy
    #2699
    Lehet lassítani(csak még időben nyomd a gombot)!
    Én is lassítottam párszor amikor üldözött!
  • OregSaman
    #2698
    Hi!

    Ok köszi kiprobálom, bár már ezt is probáltam és olybá tünt hogy Dahaka-nál nem lehet lassítani, de lehet hogy csak bénáztam.
    Mégegyszer köszi (nekiveselkedek újra:-))
  • magus
    #2697
    mi a vege a stornyak azutan h mumiava valtoztam? nem violt kedvem mar vegigvinni, de erdekel a story.