Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#853
a szart nem vagy..., méghozzá egy szép ritka példány 😄

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

#852
add el a géped akkor inkább...

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

dardevil
#851
Nos... akkor még 1x

Clone CD-s verzió:
- a 3CD-nyi cuccot daemonnal mountoltam -safedisc be- telepítettem
- majd a topicban található
#693# Prince of Persia 2-WEEETEAM_MINIMG_.mir fájlt mountolva
indult és hiba nélkül fut a játék !

Köszönjük toMpEr !

csum666
#850
Nem vok láma meg semmi csak nem értem miért nem lehet segíteni nem megy a gám cska ez volt ahonan szedtem...😄<#lama><#lama><#lama>

Szal mien cucc kell hozzá a clone cds mennyen?

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

[Jakuza]
#849
<#help><#banplz><#lama><#banplz><#help>

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Lacc
#848
Csum ne akard hogy berakjam ide a kedvenc lámás képem.
Lacc
#847
Megjött a napi <#lama> roham.
csum666
#846
Nem fog menni mert knée krek ne mtörték fe lde megosztják sok értelme van minek olvassak vissza?

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

#845
teis...

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

#844
felül írtam ezt: CINE0100.BIK
és nem indul 😞

#843
olvass vissza észlény....

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

#842
nálam se :S
ezt csinálja:


csum666
#841
Megy valakinél? nálam nem megy clone cds

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

rezsofiz
#840
Nem ennyinek kell lennie. Kb 22 mega...

sazl : c

rezsofiz
#839
Nem javult semmit.

sazl : c

toMpEr
#838
nem javitottak rajta

PTW
#837
jófejek wandoo-sok.. weeteam féle verzió 1 es cd je van fent de hiányzik a .rar és .000 file...

tudna valaki segíteni? köszi

Lacc
#836
Nekem az elsõ részben se volt semmi bajom a kamerával, szóval nemtom 😊
Hmuda
#835
Akinek már meg: javítottak az okádék kamerán vagy még mindig beakad az elsõ faldarabba amit talál?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#834
Sikerült letölteni (144kb - ennyinek kell lennie?) átneveztem iso-ra, sikerült bemountolni, aztán mégis azt irja ki,hogy rakjam be a "correct CD"-t. Mi a hiba?
rezsofiz
#833
Igen, #737.

sazl : c

dardevil
#832
#693# itt megtalálod most néztem müxik

#831
Nem tudom,de nekem sehonnan sem sikerül leszedni ezt a Prince of Persia 2-WEEETEAM_MINIMG_.mir file-t! A megadott helyeken nálam 404 error van... S.O.S!
#830
a zinternetrõl

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

#829
SZINTÉN ZENÉSZ...

Igy tökéletesen müxik 😊

Nincs rossz út, csak választás és nincs rossz választás. Teremtések vannak!!!

#828
bocs Mat, de csak most néztem meg:http://torrentspy.com/directory.asp?mode=torrentdetails&id=69986

#827
Honnan húztad le a clone CD-st?
THX
dardevil
#826
Clone CD-s verzió:
- a 3CD-nyi cuccot daemonnal mountoltam -safedisc be- telepítettem
- majd a topicban található
#693# Prince of Persia 2-WEEETEAM_MINIMG_.mir fájlt mountolva
indult és hiba nélkül fut a játék !

Köszönjük toMpEr !

fitutufi
#825
huha akkor ténleg szedem a clonecd-set de ahoz van az a mir és azt külön be kell mountolni vagy hogy kell ?

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

#824
HELP!!

Valakinek meg van? Le tudnám szedni tõle? Egy linket plíz!!! 😊

Köszi elõre is a segítséget.
M
Lacc
#823
Ha nem szereted a külön dolgokat akkor tényleg érdemes volt leszedned a Weeteam-es verziót. Mert a Weeteames verzióhoz kell egy külön fix, a CloneCd-s verzióhoz meg kell egy külön .mir. Az elõbbihez a fix cca. 100 mega, utóbbihoz 20 mega szóval sikerült a legjobbat választani <#vigyor2>
fitutufi
#822
akkor a sima weeeteam a mûxik minden mûs fix meg anyám kínja nélkül ?
a clonecd-s hez meg minden faxomtudja mi kõ 😄

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

#821
na már a 3.cd 51 rarját szedi!

fitutufi
#820
szerintem egyszerûbb ha torrentrõl megvárjátok a weeetemet egy helyen lesz minden. én nem zsereten m a külön dolgokat mert ált efelejtem késõbb ! 😊

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

dardevil
#819
Nagyon hálás vok - ahogy mondtad - újra raktam - a bik fájl nem kellett, sztem bezavart, miután megvolt a 3CD utána bemountoltama a mir fájlt és tökélets !!!
MÜXIK !!! Nagyon hálás vok az azonali segítségedért !

Nagyon király a játék épp a csajszival vívok !

toMpEr
#818
enjoy, bar szerintem ettol se lesz jo

dardevil
#817
a letöltött 3 CD anyagát mountolással telepítettem majd - beraktam a a bik fájlt, azt felülírattam - a gép ujraindításá után mountoltam a MINIMG-CD3.mir fájlt, és ekkor hiányolja a az exe fájlt - sajnos

toMpEr
#816
probald ujratelepiteni, telepitesnel ne a minimg-et mountold

dardevil
#815
Tud nekem valaki segíteni ?
A CloneCD-s verzió van nekem, a játékot feltelepítettem a a daemon tool-lal, a 100 MB bik fájlt belemásoltam a Video\CINE mappába, majd a WEEETEAM-MINIMG-CD3.mir fájlt bemountoltam, de sajnos nem indul a játék - Safedisc-kel és anélkül is próbáltam - sajnos nem müxik !

A Windows nem találja a PoP2.exe fájlt - hibaüzenetet kapok.
Mit csináltam rosszul ??? Valaki eltudja a küldeni esetleg az exe fájlt ?

toMpEr
#814
megnyilik majd, lesz majd idolassitas is

#813
www.cdgalaxis.hu
lehet már van nekik, nemtom, nézd meg

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

#812
nem igy gondoltam
magyar oldalt nem tudsz ahol telefonon kell regisztrálni?

#811
www.amazon.com on keress rá akkor pl

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

Lacc
#810
Kellemes kis játék, mint az elsõ része. Egyelõre az elején vagyok csak, de nagyon hiányolom az idõ-visszatekerõs dolgot az elõzõ részbõl, megkimélne a sok retry-tól. És ha jól láttam, a bill. kiosztásban is van rá gomb, szóval valamikor csak megnyilik ez a lehetõség is.
Van itt valaki aki már eljutott odáig?
#809
honnan tom eztet a játékot letölteni?
persze nem ingyen kell

Lacc
#808
Vagy gondolj egy merészet és a d-tools browserében válts minden file nézetre! Hanyattvágódtál mi? 😛
ati2002
#807
nevezd át iso-ra

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

#806
Sorry, hogy ezért irok, de most töltöm le ezzt a miniimage fájlt, de ezt amir fájl nem támogatja se a daemon se az alcohol! biztos lehet rá mountolni? :\
toMpEr
#805
varhato, mondjuk kerdes, hogy miert nincs meg

#804
Nforce-on egyébként mér nincs egyik verzió sem? Azért várható vmi proper nem?

\"Hard to see, the dark side is.\"