Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
Clone CD-s verzió:
- a 3CD-nyi cuccot daemonnal mountoltam -safedisc be- telepítettem
- majd a topicban található
#693# Prince of Persia 2-WEEETEAM_MINIMG_.mir fájlt mountolva
indult és hiba nélkül fut a játék !
Köszönjük toMpEr !
Szal mien cucc kell hozzá a clone cds mennyen?
Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
és nem indul 😞
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
ezt csinálja:
tudna valaki segíteni? köszi
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
Igy tökéletesen müxik 😊
Nincs rossz út, csak választás és nincs rossz választás. Teremtések vannak!!!
THX
- a 3CD-nyi cuccot daemonnal mountoltam -safedisc be- telepítettem
- majd a topicban található
#693# Prince of Persia 2-WEEETEAM_MINIMG_.mir fájlt mountolva
indult és hiba nélkül fut a játék !
Köszönjük toMpEr !
Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^
Valakinek meg van? Le tudnám szedni tõle? Egy linket plíz!!! 😊
Köszi elõre is a segítséget.
M
a clonecd-s hez meg minden faxomtudja mi kõ 😄
Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^
Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^
MÜXIK !!! Nagyon hálás vok az azonali segítségedért !
Nagyon király a játék épp a csajszival vívok !
A CloneCD-s verzió van nekem, a játékot feltelepítettem a a daemon tool-lal, a 100 MB bik fájlt belemásoltam a Video\CINE mappába, majd a WEEETEAM-MINIMG-CD3.mir fájlt bemountoltam, de sajnos nem indul a játék - Safedisc-kel és anélkül is próbáltam - sajnos nem müxik !
A Windows nem találja a PoP2.exe fájlt - hibaüzenetet kapok.
Mit csináltam rosszul ??? Valaki eltudja a küldeni esetleg az exe fájlt ?
lehet már van nekik, nemtom, nézd meg
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
magyar oldalt nem tudsz ahol telefonon kell regisztrálni?
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
Van itt valaki aki már eljutott odáig?
persze nem ingyen kell
\"Hard to see, the dark side is.\"