10262
  • cyrus 999
    #2776
    nincs semmi fagyás...most töltöttem le újból és az már nem rossz biztpos....na a nyomtatásbeli végigjáccásnál a 10. oldal aljánál....lehúzok 1 kapcsolót...erre kinyílik 1 ajtó intró kíséretében...futok párat...aztán vagy 6 zászlón lemegyek...aztán 1 órás teremben vok újra, és ott pedig le kell másznom 1 létrán....van ott 1 létra csak az 1 izével platformal fööttem...és van is ott1 kapcsoló csak az nem húzza le a létrát...vágod hol vagyok? a kaileenás küzdelem előtt, azelőtt amikor lehasalunk a dahak a előtt s végigjáccás szerint...ott ....
  • Keca
    #2775
    a fix azoknál kell akiknél az intró közben a video lefagy és kilép a game. de ha te nem tapasztaltál ilyet akkor semmi gond (legalábbis ezzel) :)
    CYRUS 999:írd le pontosabban honnan jöttél pl toronyaktiválás vagy vmi ilyesmi, így nem nagyon tudom behatárolni hogy hol is jársz.
  • soulhunter
    #2774
    hellho :)

    csak az érdekelne,hogy mi ez a kb 150 MB-s weeeteam féle fix mit is javit a játékon? csakmer letöltöttem,el is olvastam,de tulképp semmi változást nem láttam,ami ugy szembetűnne,csak vmi hajos rész utáni videora hivatkoznak...
  • cyrus 999
    #2773
    halljátok kéne help!!!

    ps2-őn nyomom...it tartok: a végigjáccás szerint most menekülnék dahaka elől(már negyeccer), és azután küzdenék kailenával...az írja h le kell másznom 1 létrán de nincs ott semmilyen létra....ontosan így: ugorj a központ részhez és ot csússz le a létrán...de ott nincs létra....szerintem le kell töltewnem 1 jobb pop ww-t mert ez tiszta bug...
  • Prince007
    #2772
    Gondolom...
    Egyébként hogy kerülne a másik birodalom fővárosába?
  • Keca
    #2771
    ezt gondolod hogy elvitték, vagy leírták valahol?
  • Realtibi
    #2770
    Kaleinát ugy a legkönyeb legyőzni hogy lelassitod az időt aztán a legjobb kombokkal csapkodod
    amikor a forgoszeleket hivja akkor nézd annak a padlónak az alját van rajta egy körféleség azt kell követned körbe körbe és nem talál be egyetlen egy forgoszél sem
  • Prince007
    #2769
    Farah az előzö részben adja oda neki a medált és nála marad.
    Mivel a herceg megváltoztatta a multat megmentette az előző részben a kastélyban lévőket. De a támadás így is lezajlott.
    Mivel a Herceg nem nyitotta ki a homokot így Faraht elvitték rabszolgának a birodalom fővárosába Babilonba.
  • Keca
    #2768
    Szertintem mi se ismerjük a fekete ruhás csákót. Pont ez a poén. Vagy hát kinek az ugye? De szerintem lesz folytatás. Pl engem az is érdekel, hogy a medál az hogy kerül a princhez? Meg hogy Farah hogy kerül Babilonba? sok jó kérdés mi?
  • zizzenet
    #2767
    Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmm Ma már nem fórumozok többet....
  • zizzenet
    #2766
    [hatalmas]SPOILER[/hatamlas], de azért valaki segítsen nekem, legyen szíves...

    Szóval, már találtam mentéseket. Olyat, ami "alternatív". Őszintén, számomra nem volt teljesen világos, ki volt az a sötét alak, aki megölte a királyt, míg Prince-ék kamatyoltak. Esetleg segítene valaki egy ilyen lámának? Szóval kicsit nem értem a végét egészen. Priviben is jó a felvilágosítás.
  • zizzenet
    #2765
    Nem tud valaki küldeni nekem olyan mentést vagy csalást vagy bármit, amivel megnézhetem a végét a játéknak? Ott tartok, hogy Kaileena-val vívom utolsó harcom. Összességében már harmadik órája próbálom legyőzni, őszintén szólva már nagyon untat. Egyáltalán nem szórakoztat ez az állandó vereség. Bármit csinálok, képtelen vagyok legyőzni, pedig már nem egy taktikával próbálkoztam. Szóval? Segítségetek előre is köszönöm.
  • narazzino
    #2764
    nyomd bele a kart a foglalatba...
  • narazzino
    #2763
    de végigjátszással a legegyszerűbb megtalálni őket
  • narazzino
    #2762
    ja elég sok helyen. Az első a fekete ruhás csajszi után van miután megölted de még van egy rakás azon kívül.
  • Cat 02 #2761
    végigjátszás itt
  • Realtibi
    #2760
    tudja valaki hogy hol vannak a plussz életek?
    egyet megtaláltam az a bal oldali toronynál van
  • Stark
    #2759
  • Cat 02 #2758
    Cat 02 :szerintem te laca ???? most kaptad a "kígyós kardot" egy piros ruhás csajtól.ha így van vissza kell menni arra amerről jöttél.
  • tomika30
    #2757
    Ó , hisz megy ez fix nélkül is , csak régebbi drivert kellet felraknom :-)
  • Stark
    #2756
    A igyos kard az a Sprent(vagymiapöcs) sword, mer közelebbröl megnézve télleg kigyok vannak rajta.
  • reaper4
    #2755
    ezt próbáld meg. már volt ugyan, de itt csak +találod
  • Cat 02 #2754
    A kígyós kardot??? Skorpion sword vagy serpentin sword?
  • tomika30
    #2753
    Sziasztok ! Tudom hogy már volt róla szó bőven , de a videofixet honnan lehet lehúzni ? Nekem egyik link sem jött be ... Pedig a játék miatt még videókarit is cseréltem :-( A régi Gf4MMX-el nem fagyott ki az első movie-nál , de most ti4200-al igen :-( Lécci , valaki help ...
  • Laca1985
    #2752
    Sziasztok!

    Egykis segitseg kellene.Elakadtam.Van az a resz az elejen amikor a csajszitol megkapod a kigyos kardot.Az elvileg a multba jatszodik.Ezutan elmegyek a teleporthoz(csak erre lehet menni)es ujra a jelenbe vagyok.Namarmost innen elindulok es nem messze egy bazi nagy terembe erek de innen nem tudok tovabbmenni.Egyszeruen az ajto be van zarva a sehova se lehet felkapszkodni.Valaki segitsen!!!!Koszi
  • Cat 02 #2751
    Nem akarom lelőni a végét(nem biztos)

    akkor van más vég ha nem gyűjtesz össze minden életfeltőltőt sterintem
  • Hamster
    #2750
    A gombkiosztás mellé feltettem a Harci kombókat is.

    <- Hamster ->
  • Hamster
    #2749
    Szabi DEMON!

    Én eddig két befejezésről tudok, de kérlek oszd meg velem a maradék 4-5-öt.

    <- Hamster ->
  • Magic Boy
    #2748
    5-6?
    Én "csak" 2-röl tudok!
  • Hamster
    #2747
    Szia!

    Elírtam a hivatkozás végét, de kijavítottam.

    Ma feltettem gombkiosztást, PC-re, és PS2-re.
    Aki Xbox-on játszik kérem írjon egy mélt melyik gomb mire jó, és akkor kiegészítem az Xbox-os kiosztással is.

    <- Hamster ->
  • tigeroo
    #2746
    yeah
  • Szabi DEMON
    #2745
    van vagy 5-6 féle vége, szóval lehet hogy lesz-egy két meglepő:)
  • Seeker666
    #2744
    Ő nem Zanzarah hanem Hamster :)
  • Cat 02 #2743
    Egyetértek legszívesebben ezt és ezt csinálnám Dahakának .nem akarom lelőni a poént de a vége meglepő lesz
  • Szabi DEMON
    #2742
    Hú gyerekek de idegesítő ez a ,,meneküljdhakaelőlésegypercreseálljmeg'' dolog!
  • emmersson
    #2741
    Mikor bejön az a rész, hogy egymásnak feszültök, akkor nyomd veszettül a támadás gombot és észreveheted, hogy a csaj főlé kerekedsz!
    Egyébként pedig várd ki az ő kombóit és ha befejezte, akkor szaladj fel rá és üsd meg kétszer, többször nem fog menni!
    Kicsit lassú, de módszeresen ki lehet nyírni a fekete csajszit!
    (Lesz keményebb küzdelemben is részed!)
  • emmersson
    #2740
    HAHÓ!
    ZANZARAH!!!
    .
    Az oldaladon a 17-es és 23-as számok nem tölthetők még mindig!!!
  • neetro
    #2739
    gáz van bences nem megy nem tudom melyik sarokról beszélsz mert ha arról amelyik közvetlen a párhuzamos fal-oszlop után van meg elötte hogy lelöktem a bökős puncit akkor jelzem oda nem tudok ugrani mert leesek mindig a többi saroknál meg nincs rozoga rács!sztbasz az ideg!segitség!
  • neetro
    #2738
    jövök eggyel tesa!
  • bences
    #2737
    fel a fal és az oszlop között, onnan a rúdra, onnan átugrani a sarokba, ott rozoga rácsot kiütni, nagy sziklát kihúzni, neki a falnak, onnan felszökkelni a plafonon lévő lukon.