Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#903
tényleg, az még áll, hogy a princebõl filmet csinálnak, vagy ez 1 régi pletyka lenne!?

#902
az zsír mer a SOTnak tetszettek a zenéi+effektek...<#smile>

Bandew
#901
HL2 után ez már nem nagy cucc. :-D

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all... and in the darkness bind them.

fitutufi
#900
dzsó<#nevetes2>

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

Dynamic
#899
Hú bazz, jó hogy benéztem, a deviancosat akartam leszedni, de nekem természetesen a pop2 köll😊
Hmuda
#898
Igazis. Akkor majd én is tökölök egy kicsit a cloneCD-vel. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#897
naa, addig kérdezek, mert csak holnap de.re tölt le<#rinya>
szal, olvastam VISSZÁBB, hogy a hangja nem igazán dzsó. ez igaze?

Bandew
#896
Az nem az, hanem a Sands of time!!!

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all... and in the darkness bind them.

fitutufi
#895
oda nem tok regelni mert cookie törés van és nem tom hó kõ leszedni 😛

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

DONGUBA
#894
kjoszi es bocsi

Megcsillan a fény az Old Traffordon,Átszáguld a labda a gólvonalon.Együtt forog a labda és a lélek,Vörös Ördög leszek, amíg élek!

Hmuda
#893
Pl a BitHUMenen.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#892
Hagyd már abba a reklámozást, mert kevesebbért is járt már ban.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

fitutufi
#891
hol láttál te deviance-sat ?

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

00 Blue 00
#890
Hmuda
#889
Ezek szerint akkor a deviance a töketlenkedés-mentes? :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Bandew
#888
Csak kicsit kõ visszaolvasnod. Amúgy: #851

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all... and in the darkness bind them.

fitutufi
#887
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee<#banplz><#falbav><#falbav><#falbav>

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

DONGUBA
#886
Segitsetek lecci tudom vissza is olvashatnek de ez a clone-cs s verzio hogy muxik???Kicsomiztam bemountoltam install aztan nem megy valami hibauzit ir ki meg hogy olvassam el a readme.txt-t.

Megcsillan a fény az Old Traffordon,Átszáguld a labda a gólvonalon.Együtt forog a labda és a lélek,Vörös Ördög leszek, amíg élek!

#885
<#duhos2>

#884
Nekem is jól fut a game.

Csak nemigazán értem ezeket a combokat,nemigazán akarnak sikerülni.Normálon már ott az elsõ csajszit nem birom kinyirni,mert a combomat nemismerem,és amikor a fél energiája lemegy,akkor a két kard összeütközik,mondja h nyomja a bal egeret,de mindig ellök engem,és ekkor kinyiffanok:/
Valaki tudna tippet adni?
fitutufi
#883
<#lama><#taps><#lama>

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

Hmuda
#882
Nos, akkor a clonecd vagy a deviance az amelyikkel nem kell tökölni, csak installálni és nyomatni?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

csum666
#881
a kamera engem is zavar de a gám megy simán!

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

Bandew
#880
detto

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all... and in the darkness bind them.

grebber
#879
Engem nem zavart a kamera.Meg semmi sem jó ez.
De a Ninja Gaiden is jó lenne ha lenne PC-re.

Next PC upgrade: 2022

Hmuda
#878
Akkor csak egy iso-t ér meg mint az elõzõ része is (de azt is félúton feladtam, mert már kezdett eresedni a fejem, hogy folyton beakadt a kamera és sose arra akart nézni amerre én akartam).

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Bandew
#877
Hát ez az, hogy mi se!

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all... and in the darkness bind them.

csum666
#876
Nálam is oylan mintha akadna pedig nem akdhatna.. fura de jó a gám😄

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

Bandew
#875
Hi!
Vki leírna milyen gépigény kõ a játékhoz?
Thx!

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all... and in the darkness bind them.

#874
Jaj, erre az egyre nem gondoltam volna.....<#fejvakaras>
És hol található?

00 Blue 00
#873
<#taps><#taps><#taps>

00 Blue 00
#872
Az arra jó hogy elinduljon a game<#guluszem1>

#871
Naa, már majdnem minden világos, csak 1 kérdésem lenne... mi az a fix? mikor kell és miért?<#vigyor2>

#870
faszom nem bírom kinyírni azt a kurvát az elején!Eléggé szar a grafika,vagyis mintha akadna de nem akad.szóval szar :-)
tudtok billentyû kombináciokat?az e+bal klikk-en meg a spacen- kívûl?

Lacc
#869
"Életkor: ismeretlen" Nincs <12 választási lehetõség úgy látom.
csum666
#868
nah megy a gám kösz all!

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

csum666
#867
Hát figy nem lehet mindenki olyan okos mint te!!!!!
Ez van de azért szivesen versenyeznék veled mit is tucc nagy okos!

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

#866
nah flame off, meguntam az okostojásokat 😊

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

#865
ráadásul mi az a hiszed tucc? látom a fogalmazás se tulzottan megy 😛P

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

#864
lol vagy ember..., 10 sort nem tudsz visszaolvasni okostojás..., gratulálok az értelmi szintedhez... <#idiota>

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

csum666
#863
DAREDEVIL kösz antijedi csak hiszed tucc, többet tok nálad elhiheted!

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

#862
majd szolj ha meguntad hogy égeted magat 😛P

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

dardevil
#861
a mountolás elõtt beállítod, hogy...

- Emulation -> safedisc
- majd bemountolod a CD-ket sorban !

#860
nem birom a balfaszokat, sorry 😛

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

csum666
#859
ok odamentem😄

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

Lacc
#858
Khm... Szinvonalas oldal.
csum666
#857
antijedi<#lama> asszed tuccc? LOo.oOL

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK

Lacc
#856
Jedit is mindig a finom megnyilvánulásai miatt szeretjük
00 Blue 00
#855
IDE GYERTEK!!!<#guluszem1>

csum666
#854
Kösz már csak 1 dolgot nem értek😄

-safedisc be- telepítettem ez mit jelent????

Hajrá ALBACOMP HAJRÁ MAGYAROK