Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#954
lehet en vagyok lama de letoltottem a weeteam verziot akkor ahoz van egy fix amivel felul kell irni egy fajlt de a felul irando fajl a cd-n van amit mountolni kell ilyenkor mi van?

#953
igen, pontosan ezért... <#hehe>

fitutufi
#952
ezt nem értem minek kell kidobni egy clonecd-s verzsõnt amikor lesz rendes ami minden f*szság nélkül elindul. mé nem tudnak várni mert a sok hülye meg le is tölti köztük én is 😄 amikor lesz jobb verzió mert nem tudunk várni .... 😊

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

rezsofiz
#951
Nincsmit

sazl : c

rezsofiz
#950
Hát másnak meg elindul.. Jó lenne ha átírnád alcoholról weeteam-re mert senki se tudja hogy mi az... de végülis te tudod.. nekem annyira mind1.

sazl : c

MrSpock
#949
Nagyon jó kis game ez,csak az elején a nõvel küzdelmes a dolog,pedig a demóban átjutottam rajta,de most valahogy nemsikerül,de szerintem szupi,jólnéz ki látványos,hangulatos!

Go Jeff Go!!!!

#948
köszi, csk épp egyikre se lehet bejelentkezni...

grebber
#947
A dvd-s többet tud mint a cd-s?Van valami plussz rajta??

Next PC upgrade: 2022

grebber
#946

Next PC upgrade: 2022

#945
Ha valaki tud hozzá linket, plíz tegye közkinccsé!!!<#worship>

fitutufi
#944
Prince Of Persia: Warrior Within (c) Ubisoft *DVDR* -RELODED
hmm akkor érdemes volt várnom 😛

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

#943
Sziasztok segítsen már valaki azt írja ki hogy game is ended unexpektid!
vagy valami ilyesmi ezek a szavak benne vannak a videó után írja ki és be van mountolva az a mir fájl is!segítsetek létsz!kösz

Asus p5k,Core 2 duo 3Ghz,Asus nvidia 8800GTX,geil 4gb 800Mhz ultra kit,Samsung 2x400Gb 16Mb

examinee
#942
Kira a játék csak nem tom hol kell menteni😞((( ?😛

berlinboy6329
#941
Az 1 része volt meg és nem tetszett az a béna kamera-mozgást rgyütthatás.Ebben a részben be lehet állítani azt, ha balra v jobbra megyek oldalazzon?

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

examinee
#940
Nos... akkor még 1x

Clone CD-s verzió:
- a 3CD-nyi cuccot daemonnal mountoltam -safedisc be- telepítettem
- majd a topicban található
#693# Prince of Persia 2-WEEETEAM_MINIMG_.mir fájlt mountolva
indult és hiba nélkül fut a játék !

Köszönjük toMpEr !

Az mi hogy -majd a topicban található??

#939
oké,koszonom

Jimi Hendrix

PTW
#938
az elején még nincs....

az elsõ "idõutazás" után kapod meg R gomb

#937
Hi,valaki tudja meik gomb alapbol az ido visszatekero?ha egyatalan van olyan a game elejen.

Jimi Hendrix

00 Blue 00
#936
NEKED KÜLÖN IS FELTÜNTETEM: AZ ALCOHOL-OS AZ A WEEETEAM-ES!!
SIMÁN A FIX-EL MEG NEM INDULT EL A WEEETEAM!!
Legalábbis amit én töltöttem le.

stone
#935
Köszi😊 Remélem lesz olyan jó mint ez elõdje<#eljen>

rezsofiz
#934
Jó a játék.

sazl : c

rezsofiz
#933
Csak védekezni kell, és akkor meg se tud sebezni.

sazl : c

#932
Épp ezt magyarázom már mióta...hogy nekem se megy az a csaj,mert a combok nem sikerülnek sokszor...
#931
köszi 😊

#930
00 Blue 00 köszi! Letöltöttem, most már megy is! Mármint a game, a verekedés kevésbé... Pedig az elsö részben elég jól bántam a karddal. Már az elsö csaj gondot okoz 😞
rezsofiz
#929
stone
#928
Valaki szkrínsátot plz.

fitutufi
#927
lolos az egész...csak az a mir file jó belõle aztán kész... 😊

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

rezsofiz
#926
az oldalon van egy ilyen írva:
"Alcoholos verzio"
Wtf?
Alkoholos? Én olyanról nem tudok

sazl : c

grebber
#925
Nagyon cool ez a game.

Next PC upgrade: 2022

Csuhai G
#924
Én még nem próbáltam ki, de még a játék sincs meg 😊

\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"

Csuhai G
#923
Ha úgy érted, hogy készítik-e már akkor a válasz igen! http://www.bluedesign.try.hu/

\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"

#922
magyarítást valaki elkezdte már?

rezsofiz
#921
Amelyik jólesik, Clonecds-hez miniimage fájl kell, weeteameshez meg fix.

sazl : c

rezsofiz
#920
Nagyon pontatlanul van leírva... Pl a Miniimage fájl Clonecd-s verziohoz kell, viszont ahhoz meg semmi fix nem kell....

sazl : c

Örm
#919
Melyiket érdemes leszedni a clone cd-st vagy WEEETEAM-est?

Xbox 360, Xbox One,Samsung 42" 3D Apple MacBook Pro 15 retina

#918
Nekem is jól fut a game.

Csak nemigazán értem ezeket a combokat,nemigazán akarnak sikerülni.Normálon már ott az elsõ csajszit nem birom kinyirni,mert a combomat nemismerem,és amikor a fél energiája lemegy,akkor a két kard összeütközik,mondja h nyomja a bal egeret,de mindig ellök engem,és ekkor kinyiffanok:/
Valaki tudna tippet adni?
Bandew
#917
Ha pedig dühöngeni van kedved, akkor csak hívd azt a számot, ahányadik a hozzászólásod. :-)

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all... and in the darkness bind them.

Bandew
#916
Sztem örülj, hogy ingyen játszhatsz!

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all... and in the darkness bind them.

PTW
#915
lol

hát kb olyan a hangminõség szerintem....

#914
melyik verziot erdemes tolteni?

fitutufi
#913
<#ejnye1><#ejnye1><#ejnye1>inkább téged kéne oda meg az ilyen embereket akik elbasszák a topicokat !

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

CLINT EASTWOOD9
#912
Bocs a hosszú sorért

Fogadd meg egy tapasztalt vén róka tanácsát. Ha borbélyhoz mész, jól nézd meg hogy kinek a kezében van a borotva!

Bandew
#910
Kapcsold ki a hagfalat és mond te alá a hangeffekteket. :-D

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all... and in the darkness bind them.

PTW
#909
jó a játék csak egy bajom van vele:

ennyire szánalmasan rossz hanggal nagyon rég nem találkoztam <#falbav>

CLINT EASTWOOD9
#908
A gaming vasionre mért nem teszik fel?

Fogadd meg egy tapasztalt vén róka tanácsát. Ha borbélyhoz mész, jól nézd meg hogy kinek a kezében van a borotva!

Bandew
#907
Jól van gyerekek, irány az ágy! :-)

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all... and in the darkness bind them.

fitutufi
#906
<#lama><#sniffles><#lama>

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

DONGUBA
#905
<#kocsog><#lama><#lama><#lama>

Megcsillan a fény az Old Traffordon,Átszáguld a labda a gólvonalon.Együtt forog a labda és a lélek,Vörös Ördög leszek, amíg élek!

#904
<#duhos2>