10262
  • Zici
    #2816
    Valaki mondja már el légyszi, hogy azt a repkedő szörnyet hogyan kell kinyírni. Nem tudom hányszor nekikezdtem már de mindig megöl.
    PLS HELP!!!
  • Magic Boy
    #2815
    Dahaka-val való harc előtti utolsó mentést elküldhetnéd,mert szeretnék Dahaka ellen küzdeni,de nincs kedvem újra végigjátszani csak ezért!
    Elküldöd?
  • Magic Boy
    #2814
    Akkor passz!
  • bumbibalu
    #2813
    Egyébként a hoki ütő a halálom után is megmaradt!
  • bumbibalu
    #2812
    Ja észrevetem! Legyőzte a Dahakát végig vittem! a Uccso film kicsit privat goldos lett nem?!
  • cicmic
    #2811
    Köszike!!!
  • reaper4
    #2810
    a gaméba kell bemásolni a popwwprofiles könyvtárat na + a save-t.
    aztán a c:\document and settings\all users\ -be azt ami ott volt :)
  • Magic Boy
    #2809
    Mert az nem klasszikus fegyver hanem egy bónus!
    Ha visszatöltöd a mentést akkor újra nálad lessz!
  • bumbibalu
    #2808
    Hello mért van az h ha meghalok és retryzek akkor elveszik a szép fényes zöld kardom?
  • Stark
    #2807
    A Scorpion Sword kell hozzá és ha az megvan akkor nyomva kell tartani az ütésgombot
  • cicmic
    #2806
    Hi all!!
    Egy nagy kérdés:hogy kell régi mentést új telepítésbe bemásolni?
    Próbáltam betenni a Profiles könyvtárba a "save profile-t",de nem látja.Ötlet,valakinek?
    Nagyra értékelném,nem veszne el három havi melóm.
  • temes
    #2805
    Sziasztok!Nemtudom mitől lehet de ha valaki tudja segítsen PLZ!
    Szóval..Megtaláltam pár secret helyet ahol a spec tárgyak vannak elrejtve és egyszerűen nem akar betorni a fal ott akárhogy gyepálom..
    Előre is köszi!!
  • cyrus 999
    #2804
    lécci írjon nekem az ide aki ps2őn végigvitte már ezt a gémet!
  • koosadam
    #2803
  • koosadam
    #2802
    [szin=red]Ha látjátok Hamstert szóljatok!!!!!!!!!!!!!!!!
  • koosadam
    #2801
    [szin=red]itt vagyok!
  • koosadam
    #2800
    [szin=blue]hello
  • koosadam
    #2799
    Megvagy Hamster!
  • koosadam
    #2798
    Meg van valakinek a PoP: WW demoja?
  • reaper4
    #2797
    a POPWWprofils mappa ott is van
  • bumbibalu
    #2796
    ssk3! Én pont ma szereztem meg a scorepion sword és van mentésem ha gondolod adok csak nem tudom hogy kell!
  • ssk3
    #2795
    Valaki küldhetne egy elmentést az után hogy meg van a scorpion sword!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Azért mert nekem nem lehet bezúzni az első bezúzandó falat.

    Nekem az is furcsa hogy a POPWWprofils mappa nem is ott van ahol mindenki mondja hanem a játék mappájában!
    [email protected]
  • Szabi DEMON
    #2794
    Más megholdást nem tudnék azért modntam ezt....
  • soulhunter
    #2793
    ja,ezt csak azért irtam,mert ha nekem vki 1 harcos résznél azt irná,hogy töltsem vissza az előző mentést (ami ált. ügyességi,és nem a legegyszerűbb),akkor falnak mennék :D
  • soulhunter
    #2792
    nem tudom,h vagytok vele,de hát nekem nem lenne türelmem végig akadálypályázni még1x azt,aminek kb. 50x álltam neki... az akcios részek mások... de ez a felváltva akadály-akcio ez igy nem koser... oké,az 1ben a barlangban akadtam el,ahol állandoan leszakadnak a cseppkövek,dehát érthető :)

    ez meg még hagyján lenne,de a kamera vagy nekem mozog rosszul,vagy tényleg én vagyok a béna :)

    nem kötekedés képp,de ezt szerintetek nem lenne jobb ugy megoldani,hogy kicsit jobban összehangolni?
    pl. forgo késes oszlopok között harcolni 1 oriási főellenséggel,miközben nem ártana körbefutkározni,majd a terem legtetejéről ráugrani a fejére,hogy ugy skalpoljuk? :D

    nem tagadom, az ügyességi részek nem az erősségeim :) (még gamepad-dal se megy 1-1 rész)
  • Szabi DEMON
    #2791
    Próbáltkd meg hogy visszatöltöd az eggyel kroábbi mentést hátha úgy sikerül!
  • bumbibalu
    #2790
    Hát én meg nem tudok elmozdulni!!!! Van valakinek egy a Gólem utáni mentése ? mert csak felbaszom az agyam ezzel a szaral! pedig ez a kedvenc játékom!!! Ha van mentése kérlek titeket h segítsetek mielöbb! köszi
  • Szabi DEMON
    #2789
    Először is elnézést kréek az ,,5-6 befejezéses" hozzászolásomért, mert engem is átvágtak! Egy otársam mondta nekem és nemeg bekajáltam... Bocs!
    A gólemet én úgy nyírtam ki hogy jött az rááltam a hídra jött gólem lesüllyedtünk és nem taposott el, hanem gurulva mögé kerültem mindig és kaszaboltam a lábát... Sose taposott el! Lehet hogy bug-od van!
    Más: megszereztem az 1et is és uyge elvuleg ennek is meg a sands of time-nak is jobb kari kell Geforce 2 MX-nél én mégis végtoltam ezt! (igaz enmv otl a legszebb) Az 1 mégse indul! Létezik az hogy az eggyel nem tudok jáétszani ezzel még igen amikro ez az újabb game?
  • Magic Boy
    #2788
    Passz!
  • bumbibalu
    #2787
    nem tudom lelassítani mert amikor ráállok a hídra ésa gólem is akkor el kezd zuhanni a híd és én nem tudom megmozdulni és a gólem eltapos!!!! lehet h valami hiba van a játékban?
  • Magic Boy
    #2786
    Lassítsd le az időt!
  • bumbibalu
    #2785
    Hello valaki segítsen lécci! Az van hogy már a második toronynál tartok és a végigjátszás szerint öld meg a gólemet/azt amelyik dobál/ de ha rálépek arra a hídra lesüllyed alattam! mért? mindent a végigjátszás szerint csinálok!!!Lécci segítsetek
  • ssk3
    #2784
    Az e-mail címem egyben: [email protected]
  • ssk3
    #2783
    VALAKI SEGÍTSEN!!!
    Elakadtam! Megvan a scorpion sword, megötem minden ellenfelet,megyek amerre mehetek, be kéne zúzni a falat, de csak mintha a levegőben csapkodnék. Ha valaki tudja honnan szedhetek le bármilyen javítást ami jó lehet írja meg ide: [email protected]
    Már harmadjára kezdtem újra és sosem jó!!
    Asszem hogy ha ez így megy tovább meg hülyülök!!!
  • tigeroo
    #2782
    direkt hagyták nyitva az ajtót a sztoriban..ha lesz folytatás, ha nem így kerek egész
  • cyrus 999
    #2781
    szerintem amúgy 1 bug....és nincs naon mentésem azelőtt...ehhh.....szal szopacs...de majd emesenen írok már [email protected] a címem
  • Keca
    #2780
    ha megnéznéd esetleg a szöveg alatt ki van írva, hogy email/msn:[email protected]
    :D na nem baj
  • cyrus 999
    #2779
    szerintem nemtom....bakker áááááá nem bírom..már nem jáccottam vele 1 napja..elvonási tüneteim vannak!
  • cyrus 999
    #2778
    nem tudodd az emesen címedet megadni?ott könnyebben tudnánk dumálni....
  • cyrus 999
    #2777
    várom a válaszodat majd...