Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tatyla
#1004
az n-forceon a dvd-s verzió átvette a vezetést a cd-s felett!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#1003
Kössz, akkor léci privizz.

rezsofiz
#1002
Nemtom az enyém mikor jár le, ma vagy holnap, ha holnap akkor miután leszedtem a cdverziot, akkor odaadom ha kell.

sazl : c

#1001
Van valakinek felesleges kódja a Reloaded verzióhoz?

Serpa
#1000
engem is érdekelne.

ewuk
#999
kösz
grebber
#998
LOL.Le kell esni C-vel egy kis kinyúló fára és áttugrani szembe ugyanilyen fára.

Next PC upgrade: 2022

#997
de ott merre kell tovabbmenni mikor megmented a csajt es feljutsz egy mentesi pontra es van egy nagy hid ami le van torve nembirok rajonni 😞(

rezsofiz
#996
Na én most szedem lefele rendes CD-s reloaded-es verzsiont, de aki leszedte DVD-set az majd mondja hogy milyen, vannak e extrák stbstbstb...

sazl : c

grebber
#995
Na megvan az elsõ magtorpanásom a gameben.

Amikor kiirja hogy TIME POWER TUTORIAL tap .
Nyomom de bezárodik az a köcsög ajtó.

Valami javaslat?

Next PC upgrade: 2022

Tatyla
#994
wanadoo

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

ewuk
#993
öö honnan is húzod? 😊
Tatyla
#992
wow!
a dvd-st huzom!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

ewuk
#991
ja, 9.6-ot kapott amikor utoljára néztem
Tatyla
#990
Jók ezek a Reloaded verziók?
n-force megint beszart!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Maffya
#989
Ezt a verziot használja valaki? Müködik? Vagy inkább a cd-st érdemes leszedni?Prince.Of.Persia.2.Warrior.Within.DVD-RELOADED

grebber
#988
A megmentett csaj után kb 1-2 órával.

Next PC upgrade: 2022

Bandew
#987
No én is kipróbáltam. A kamera iszonyat szar, de a többivel nincs bajom. Ja de még a hangok kicsit bénák.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all... and in the darkness bind them.

#986
Majd fog😊
Hol tartasz?
grebber
#985
Hát nem tudom én nem akadtam el eddig egyszer sem és nem is idegesit benne semmi.

Next PC upgrade: 2022

#984
igen
Lacc
#983
Ügyes vagy, jól megoldottad a problémát R9 <#taps>
#982
Mûködik a Clone CD-s verzió is,egy mini iso-t kell letölteni,azt berakni a 3-as cd helyett!(WEETEAM)

#981
le is töröltem

#980
na annál a ribancnál abba is hagytam a játékot...van az életénél 1mm nekem majdnem tele van és nem lehet megsebezni...és megöl!
<#mf3>

grebber
#979
kb 2 raklap torrent link van.

Next PC upgrade: 2022

#978
elakadtam ott hogy megmentjuk a csajt a masikat megoljuk utana feljutok egy ilyen magas helyre ahol van egy mentesi pont es a szetszakadt hid kozott egy kur*a nagy szakadek itt nemtudom merre kell menni 😞

Lacc
#977
Próbáld meg Safedisc-el emulálni.
toMpEr
#976
Prince.Of.Persia.2.Warrior.Within.CD.Version-RELOADED

#975
TÉNYLEG senki nem tud mûködõ linket a DVD-shez???

BlackShadow
#974
valaki help me.. nem akar ez a szemétláda elindulni..
felraktam úgy h daemonba bemount mind3 cd feltelepítés
utánna mount a miniimage filet és akkor aztirja h nincs bennt cd ..
ki is írtam a cd3 at ahogy az nfo ban volt de akkor sem indul a game.. help me 😞

\".. meg sem próbálkozunk az átneveléssel. nem papok vagyunk, hanem átalakítók!\"

#973
egyáltalán nem lassu nekem 52 k val jön!!
ati2002
#972
Mia rák 4200 MB a dvd-s verzióban ? (84x50)

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

fitutufi
#971
azt lehet hogy most a clonecd-s van meg és a mentéseket a reloded-es verzsõn-be átpakolni ha azzal akarom tolni ?

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

rezsofiz
#970
Warez-en fennvan

sazl : c

fitutufi
#969
varjúembernél vok
nagyon tetszenek a spec trükkök !
csak a hangok igen fálsak 😞

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

#968
csak torrentes link van a fixre? ez rohadt lassú, nincs fenn vhol máshol vagy vkinek ?<#help>

#967
ha talalnek
na akkor meg vagy 50 probalkozas
#966
godmode
#965
Empresst hogy kell kinyirni, foleg a szellemeit. Ha tart mar ott valaki.
Meg par probalkozas es godmode,ilyen nincs.
fitutufi
#964
hogy kell kinyírni azt a kurva nõt ? 😄
nem olvasok vissza 😛

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

fitutufi
#963
nah elsõre elindult a clonecd-s
pop2 rulez (falsch sound !!!)

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

Lacc
#962
<#falbav>
#961
nézz szét pár faq-s topicban és rájössz, hogy az sem segít...<#hehe>

Lacc
#960
Látom este megint volt egy kis lámaparádé. Össze kéne hozni már egy tetves FAQ-t ahol le vannak irva ezek a dolgok, mert már baromi unalmas a nyekergés hogy nem indul el segitsetek...
rezsofiz
#959
Az elején nem lehet, egy jó félóra game után fogod megkapni a cucct amivel vissza tudsz tekerni.

sazl : c

rezsofiz
#958
Full installt kell nyomni

sazl : c

ati2002
#957
Igen, van rajta plusz: egy szép, kövér crack.<#nezze>

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

#956
jo mar rajottem max installt kellett csinalni hogy azt a fajlt is feltegye amit felul kell irni... ebbbe a reszben valahogy lehet vsszatekerni az idot ha leesek??vagy ilyesmi

[Jakuza]
#955
Hat igen ez felveti annak a lehetoseget amit irsz. 😛
Ugyanis telepites utan kene ugyebar a fajlt felulirni a Pop\Video\Cine\ konyvtarban.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.