10262
  • kukucska
    #2856
    mee lusta vok átbasztatni
  • Magic Boy
    #2855
    Huh már nememlékszek rá de a tetején próbálj forogni az oszlopon és hátraugrani!
  • kukucska
    #2854
    odáig már eljutottam ....
    és onnan merre??
  • Magic Boy
    #2853
    Ha zombi vagy akkor el ne mentsd,mert akkor kezdheted előröl ugyanis még nemszabadna zombinak lenned!
    Töltsd vissza az utolsó mentést!
    Amúgy arr a magaslatra mássz fel az oszlop mellett és onnana az odavisza ugrálós módszerrel jutst föl!
  • Magic Boy
    #2852
    Jézusom miért BMP-ben?
  • kukucska
    #2851
    yahh mi a manoé alakultam át zombiszerüvé???
  • kukucska
    #2850
    ezt látom és már lent mindenkit leöltem
  • kukucska
    #2849
  • Magic Boy
    #2848
    Képet,mert így nemtudok segíteni!
  • kukucska
    #2847
    megkaptam az időlassítást és átmentem az ajtón. Ott lementem kinyírtam mindenkit. Innen elakadtam. Pls mondjátok meg mi a manot csinaljak
  • Evin
    #2846
    Volt az egyik oldalon, az Ubisoft ezévi terve, és abban szerepelt az POP3 is, de persze ez biztosíték semmire sem.
  • Magic Boy
    #2845
    Csak lessz!
  • tigeroo
    #2844
    ha lesz egyáltalán..
    nem nagyon figurált az eladási listákon >> nem éri meg befektetni
  • Magic Boy
    #2843
    a Heroes of Might & Magic 5(A 4 jó volt),a Might & Magic cucc(A IX csalódás volt kíváncsi vagyok,hogy az Ubi mit csinál) és a Prince of Persia 3-at várom a legjobban!
  • Prince007
    #2842
    Az Ubisoft semmit sem bíz a véletlenre.
  • grebber
    #2841
    Ehe micsoda finomságok.
  • Prince007
    #2840
    2005-03-17 @ 18:19 - sHadeS] (kommentek: 7)

    Az Ubisoft, hogy csorgassuk kicsit a nyálunkat, és megbizonyosodhassunk afelől, hogy idén is érdemes lesz játékokra várni, kiadta az elkövetkezendő bő egy év tervezett játéklistáját. Alant olvasgathattok, szerintem van egy-két very impresszív cím köztük. (PoP 3 rulez!)


    Settlers 5 Nebelreich addon (angol port)

    187 Ride or Die"

    Brothers In Arms új fejezet

    Far Cry addon

    Tom Clancy's Ghost Recon 3

    Peter Jackson's King Kong

    Prince of Persia 3

    Silent Hunter 4

    Heroes of Might & Magic 5

    Splinter Cell 4

    The Settlers mission pack

    Might & Magic cucc (nem tudni egyelőre, micsoda)

    Gamestar
  • Szabi DEMON
    #2839
    Vissz a létra felé a falon elvileg egy kis bejárathoz jtsz utánna nem nagyon lehet eltévedni, de vigyázz a szikla vége leomlik és iygekezz mert talán itt a legyorsabb dahaka a falon futás után.
  • Anthony001
    #2838
    Sziasztok!

    Nem tudok továbbjutni annál a résznél mikor Dahaka elkapja a hollóharcost. Én elkezdek menekülni, rámegyek a létrára, majd a rúdra, és onnan egy sziklára. De onnan nemtom merre kell menni
    Segítsetek please!
  • Prince007
    #2837
    Kicsit mássz arrébb és fuss tovább.
  • RUDKO
    #2836
    Senki nem emlékszik hogy kell a hordokat szétütni. lógva csak hátrafelé üt és a hordok elöttem vannak.
  • batman
    #2835
    ott asszem arra felé kell falon futni és falról falra ugrálni, amerről ráugrottál a mozgó cuccra
  • RUDKO
    #2834
    sziasztok kéne egy kis segitség. ott tartok amikor dahaka kerget. lecsuszok a létrán átpörgök a rudakon végigfutok a falakon majd megint létrán le. itt falon felugrani majd egy szakadon átfutni. itt van két hordó a szélén és nem tudom szétütni öket. és nem lehet felmászni. hogy kell szétütni öket?????
  • RUDKO
    #2833
    Szia ha jól nyomtad meg öket mindegyik világitani fog. kimész a szakadékhoz és egy videóklip lesz és már a másik szinten is vagy.
  • 12345678910
    #2832
    HELLO!
    SEGÍTSÉG KÉNE!!!

    Megtaláltam az első titkos helyet, megtaláltam a teleportot, ami nem működik, és a végigjátszás szerinti sorrendben bekapcsoltam a kapcsolókat (jobb hátsó, bal első, bal hátsó) Visszamentem a vízfüggönyön, a csapdákon át, és most nem tudom, milyen ajtónak kéne kinyílnia, illetve hol van a kapcsoló, amire rá kéne állni? Sajnos nem történik semmi!
    Valamit elfelejtettem, vagy progi hiba???
    KÖSZI!!!!!!
    Tomasz
  • temes
    #2831
    Koszi az infot!!Anthony001:Csak a Kutaknal lehet menteni a jatékban!
  • RUDKO
    #2830
    sziasztok.

    kéne egy kis segitség. ott tartok amikor dahaka elöl menekülünk. egy falonát kell futni majd egy kötélen a másik oldalra kell lengeni. utána egy vizfüggöny mögöt egy kapcsolot be kel nyomni és a falon felugrálni. itt egy pár embert megölni ill. szörnyet. utána egy leszakadt hidon átugrani. na ez nem megy mindig leesek. hogy kell átugrani?
  • Anthony001
    #2829
    Sziasztok!

    Vki meg tudná mondani hogy hol van a GAME MENTÉSE???
  • Prince007
    #2828
    Ha jóra gondolok akkor egy barátja(nincs neve).
  • Cat 02 #2827
    Helótok.az extrákban egy videó hogy a herceg harcol és van vele valaki aki meghal.Na az ki???(farah biztos nem)
  • bumbibalu
    #2826
    És most nézem a Zanzarah.hu-t és azt látom hogy van valami idő császárnője! az idő császárnője nem a Kaillena?
  • bumbibalu
    #2825
    Csá Magic boy én szivesen elküldöm csak nem vágom hoy kell! a leírod elküldöm!Más:Láttam a Zanzarah.hu hogy van valami homokos főellenség az hogy jön? és hogy lehettöbb befejezés?ahoz milyen extrát kell csinálni?
    --->ez nem szól senkinek de olyan jól néz ki
  • Stark
    #2824
    az jo
  • Magic Boy
    #2823
    Csináltattam magamnak logo-t!
  • Stark
    #2822
    Magic Boy hogy csinálod meg ugy h a neved olyan szines legyen mg stb:D:D:D
  • Magic Boy
    #2821
    Mutass képet,mert így nemtudom,hogy hol vagy!
  • dalasz
    #2820
    Valaki mondja meg aki kipörgette hogy mit kell csinálni akkor amikor a homok kutyák vagy mik jönnek már és van egy homokszornyes animáció(az a csávesz aki be van fáslizva és mindig követt,az a vílágító szemű fószer)az az a lényeg hogy le ugrok egy ilyen kis placra és elfordítok egy kart kétszer akkor a falon elkezd fel le menni egy iyen kis kiálló rész rámegyek , és melletem vannak (2) ingázó kis akármi és nem tudom mit csináljak PLEASE
  • Magic Boy
    #2819
    Akkor nemtudok segíteni!
  • Zici
    #2818
    Így csinálom!
  • Magic Boy
    #2817
    Pedig egyszerü megölni!
    Ha a levegőben van figyelni kell,hogy mikor támad és el kell gurulni elölle!
    Ha leszáll akkor le kell lassítani az időt és adni neki a kombókkal!