10262
  • Stark
    #2896
    énsetudom honnan szerezte
    szerintem WCn volt és láttt valamit a sloziban kiszette, ésa azt gondolta nem kellet volna minden szrat megenni:D
  • Seth
    #2895
    ezt egyébként én se értem, hogy most akkor hogyan tudunk az idővel manupilálni. Vagy már "benne" van a hercegben a képesség??? Mondjuk a páncéljába van az a pecsét vagy mi, az pölö hogy került hozzá, már nem emlékszem hogy ezt elmagyarázzák e
  • Stark
    #2894
    Nem ugy volt, hogy fel fog a játékban tünni a tőr?
    mer én nem találkoztam vele
  • expresss
    #2893
    sziasztok
    lenne nekem is egy kérdésem van egy párkány amit el kéne érnem de alatta van egy másik és így nem lehet felfutni odáig a szemközti fal messze van hogy faltól falig ugrálva jussak fel szóval egyszerűen nem érek fel addid a párkányig köszi
  • Stark
    #2892
    elcsesztem
  • Stark
    #2891
    bocs lesceztem a POP 3rol?
  • Stark
    #2890
    ki tud valamit a PŐP 3 ról?
  • Stark
    #2889
    Amikor rádkülddi a tornádókat mindig gurulj oldalra.
    Amikor eltünnek a tornádok szivd fel azokat a kis sárga izéket.
    Amikor lassítja az idöt lassícsd le te és szadald meg ugorj át a fejefölött csapkodd meg.
    Két karddal mennyé mer ugy többet tucc sebezi meg kombózni.

    3-4 probálkozásra sikerül.
  • netuddki
    #2888
    Hogy nyirjam ki az empresst a presentben (a kp.-ban), mert akárhogy próbálkozom nem sikerül
  • sclub3
    #2887
    Hell!
    Nem! Mivel közel minden 5ödik, 10edik percben van lehetőséged menteni. és általában élni is fogsz vele, ezért nem kell majd újrakezdened!
    Valaki tudja a választ az előző kérdésemre???
    Köszi
  • Bukephalos
    #2886
    Üdv!
    Nemrégóta jáccom a gamével, ezért a tisztánlátásom végett 1 kis akadékoskodás :))
    Szal, ha jól értem a T. furomozókat, 2féle befejezés létezik, és az alternativ akkor lép életbe, ha minden titkos helyet megtalálok, s ha 1 db is kimarad, akkor marad az eredeti?
    Ezért min. kéccer végig kell jáccani? (hacsak nincs mentés?)
  • sclub3
    #2885
    Hali!
    Volna egy kérdésem:
    Az utolsó plusz élettől hogy a rákba lehet visszajutni a központi teremhez???
    Nekem sehogy se sikerül.
    Előre is kösz a segítséget
  • Bukephalos
    #2884
    Köszönöm, délután teszek 1 db próbát
  • reaper4
    #2883
    az a lényeg h mindig égve legyen az előző kapcsoló, miután a másikat megnyomtad. (a sorrendre hamar rá lehet jönni) aztán kimész a szélére, ahova mennek a csíkok és láss csodát
  • Bukephalos
    #2882
    Szia Tomasz!

    Én is ugyanott akadtam el a kapcsolóknál ahol Te (márc 15-i. 2832-es hozzászólás) Sikerült megoldanod?
    Mer' hiába nyomogatom, nincs klipp...

    Ha más tudna segíteni, azt is köszi...
  • onedragon
    #2881
    Nos a grafika nagyon szép de a játékmenet és az irányítás a nem sikerült túl jól .Kb a felénél tartok és beleuntam hogy mindíg ugyanott kell játszani.Nekem nem jött be.
  • onedragon
    #2880
    Azzal kezd hogy fordíts a kapcsolón még egy negyedet és lefele menj.
  • comal
    #2879
    Sziasztok!

    Van egy kis gondom. Ott vagyok, ahol a kardal aktiválni kell a kapcsolót, ami kiemelkedik. Elforgattam, hogy a 2. torony felé vezető ajtónál jöjjenek fel a sziklák, de nem tudok sehogyse feljutni.
  • Aspyrin
    #2878
    Ez a játék az idegeimre megy.. Felküzföm magam nagy nehézségek árán egy terem tetejére amikoris egy rossz mozdulta miatt levetem magam a mélybe, és már annyira sincs lélekjelenlétem, hogy azt a nyomoronc r gombot lenyomjam. Utálom.
  • Gyusz
    #2877
    Megvan a megoldás. Ezek szerint nem mindegy, hogy először balra, vagy jobbra megyek a "kereszteződésnél". Aljas egy dolog...
  • Aspyrin
    #2876
    Megtudná mondani nekem vki, hogy a reloaded cd2 hány fájlból áll, ugyanis annál amit én szedtem le jelentősen kevesebb mint az egyes illetve hármas lemezen találhatóaknál, és a kettes vége felé hibaüzenettel megáll az install.
  • Gyusz
    #2875
    A katakombáknál vagyok a jelenben, miután Dahaka üldözött egy párszor. A sír középen felemelkedett, de nem tudok felugrálni. Kétoldalt a levegőben lóg két párkány, talán azokról kéne bemenni középre, de egyszerűen nem sikerül. Nem lehet állítani, hogy más részek jöjjenek ki a sír alatti magaslatból, amiken fel lehetne ugrálni? Mert van néhány párkánynak helye, csak nincs ott semmi.

    Egyáltalán hogy jutok fel? Már mentenem kéne.
  • sclub3
    #2874
    SSK3!
    Akkor melyikre gondoltál?
    Amúgy szerintem csak próbáld meg pár lépéssel távolabb szétütni a falat. Sikerülnie kell!!
  • kukucska
    #2873
    e-mail cím: [email protected]
  • kukucska
    #2872
    nem tudnátok olyan mentést adni ahol már aktiválva van a 2. torony??
  • kukucska
    #2871
    én a kacifántos kardnál tartok. hogyan kéne a 2. toronyhoz eljutnom? ez itt a kérdés
  • ssk3
    #2870
    Nem hiszem hogy egy kardról beszélünk
  • sclub3
    #2869
    A fényes kardra gondolsz?
    Mert annál nekem nem volt semmi bajom. Ha megmondod hova teszi a mentéseket, tok küldeni Neked.
    [email protected]
    MSN is!
  • ssk3
    #2868
    NEM ALSÓ HANEM ELSŐ (EZ MÉG AZ ELŐZŐHÖZ TARTOZIK)
  • ssk3
    #2867
    Szoszi
    valaki küldhetne 1 mentést az után hogy meg van a scorpion sword, és bezúzta az alső bezúzandó falat mert nekem az istenért sem akarja!!!
    [email protected]

    naggggyon megköszönném!!!
  • Keca
    #2866
    ott csak akkor találsz WaterSwordöt, ha az összes titkos helynél voltál (ahol a herceg a medálját ilyen izébe rakja). Amúgy segít a végigjátsszás itt :)
  • sclub3
    #2865
    Sziasztok!
    Egy kisebb segítségre lenne szükségem: a legeslegvégén a játéknak vissza kell jutni az Idő Homokjához. Visszajutottam, de sehogy sem találom meg az állítólag ott levő Vízkardot!
    Valaki tudna segíteni?
    Előre is köszi!
  • Magic Boy
    #2864
    Mutass kép-et!
  • Natasha
    #2863
    Reaper! Sajnos ez nem az a téma lesz. Nincs semmi a falon amibe kapaszkodni lehetne. Se a jobb se a bal oldalon.
    Segítsetek!
  • reaper4
    #2862
    ha jól emlékszem akkor a falra kell felfutni és ott + kapaszkodik és úgy kell átaraszolni ott (ha 1ről beszélünk)
  • berdi
    #2861
    www.flaskutya.uw.hu
  • berdi
    #2860
    Hello
    Nézzétek meg ezt a honlapot és rendeljetek
  • Natasha
    #2859
    Help me!!!!!!!

    Kérlek segítsetek...A játék vége felé mikor már felvettük a maszkot és kihalgattam a két nő párbeszédét akkor vissza kellett menni a teleport szobába és ujra elindulni a jelenbe vissza. Na már most itt van három csapda visszafelé. 1- a függöleges falon pengék. 2- a falon forgó pengék. 3- szakadék aminem az elején van a viszíntesen forgó penge. Hát én ezen a szakadékon nem tudok átjutni. A falon nem tudok futni mivel az egyik felén be van repedve a másik felén meg az elején belóg egy oszlop és lever. Help.. Help...Help...hogy lehet ezen átjutni.

    Köszönettel Natasha
  • reaper4
    #2858
    #2810
  • kadave
    #2857
    NEM TUDJÁOK HOVA KELL BEMÁSOLNI A MENTÉSEKET A WARRIOR WITHINBE?