Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1054
csak akkor kell hozzá mini-image, ha dvd(cd) nélkül akarsz játszani...

Tatyla
#1053
az már crackelt

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Maffya
#1052
A dvd-s verziohoz is kell a WEEETEAM ? Ezt is lekell hozzá tölteni vagy benne van crack ami elég?

Ridley
#1051
hát az én kérdésem is az lett volna,hogy mitõl több a dvd-s verzió...

AmdPower

fitutufi
#1050
szerintem a viedók(bejátszsok) képminõsége jobb azé annyi...

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

#1049
hát én nem jöttem rá, hogy mi a DVD-n az extra tartalom...
azt látom, hogy kb. 2Gb-nyi plusz videó van, bik kirerjesztésû, de mégsem bik fájlok (nem lehet megnézni)...<#nemtudom>

fitutufi
#1048
nekem még 13 óra a dvd reloaded én is húzom....

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

#1047
Igen, weeteam-es verzió van, már próbáltam, hogy bemásolom újra, de szerintem, majd holnap újrarakom az egészet, lehet vmit elbénáztam. Egyébként az üzenet, hogy vmi stop responding, meg nézzem meg a readme.txt-t. A szokásos fixes hiba... Ja, és azt nem tudjátok mitõl lehet, hogy villog a kép ezerrel a menübe?

rezsofiz
#1046
Másold be újra a fixet

sazl : c

rezsofiz
#1045
Akkor neked ezek szerint a WEETEAM-es verzio van meg... Rakd fel a WEETEAM-es fixet, amit szintén a wanadooról lehet leszedni.

sazl : c

rezsofiz
#1044
A falon lévõ szimbólumokat kell "megnyomni" adott sorrendben.

sazl : c

Lacc
#1043
Hát attól függ mivel dob ki. Mit ir?
rezsofiz
#1042
Mondjuk a wanadoo warezoldalról, de sztem inkább szedd le a RELOADED-es változatot, az a rendesen mûködõ!!

sazl : c

#1041
Na erre varjatok...: nagy nehezen leszedek hozzá mindent, felrakom, sztarakodok egy jót a mountolással, felrakom a fixet, majd indítom a játékot, kisebb beálltások után kipróbálltam, kicsit verekedtem a hajós résznél, most próbálnék játszani, erre megint kidob van amikor a videónál, de van amikor még a menü elõtt.... Vki? Ötlet?<#rinya><#guluszem1><#conf><#help>

grebber
#1040
Meg ha már leszedted mond hogy van-e valami különbség a dvd-s és a cd-s között!

Next PC upgrade: 2022

ati2002
#1039
Na szedem a Reloaded dvd-s verziót. Ki fogom próbálni a crack-et a Clonecd-sen. Ha mûködik, közzé teszem.

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

#1038
???
grebber
#1037
Vannak a falon jelek nyomd be mindet és átmész az idõben.
Ha ezt már megcsináltad akkor visszafele amerre eddig voltál.

Next PC upgrade: 2022

#1036
Sziasztok segítsen már valaki azt írja ki hogy game is ended unexpektid!
vagy valami ilyesmi ezek a szavak benne vannak a videó után írja ki és be van mountolva az a mir fájl is!segítsetek létsz!kösz


Asus p5k,Core 2 duo 3Ghz,Asus nvidia 8800GTX,geil 4gb 800Mhz ultra kit,Samsung 2x400Gb 16Mb

#1035
Nekem is lenne egy kis problémám. Arra vagyok amerre BlackWolf is el volt akadva. Szóval átmentem a hídon késõbb meghúztam egy kart amitõl ez az ablakhoz hasonló vmi becsukódott, majd egy kis kör alakú terembe léptem ahol megtámadott egy csomó piros ruhás. Ezután ebben a termeben fel mentem átmentem még egy pár csapdán majd ehhez a múlt-jövõ idõutazós izénél kötöttem ki, de itt nem tudok semerre menni.
Biztos, hogy teljesen analfabéta vagyok, de ha valaki segítene azt nagyon megköszönném
#1034
Ohhh... és meg tudnád mondani honnan tölthetném le?
fitutufi
#1033
kösszépen...

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

rezsofiz
#1032
Hát ez a lényeg , ez benne a kihívás.

sazl : c

rezsofiz
#1031
A clonecd-s verziohoz nem kell fix..
A clonecd-s verzioval nem fox tudni cd-sen játszani, mert van egy miniimage fájl amit le kell tölteni és csak azzal megy..

sazl : c

#1030
Üdv!
Letöltöttem a CloneCD-s verziót, felraktam a játékot, bemásoltam a fixet, kiírtam a CD-t, de mikor indítanám a játékot hibaüzenetet ír ki:
"Prince of Persia : Warrior Within has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvence" stb... - gondolom ismeritek
Na, ilyenkor mit kell csinálni??
grebber
#1029
Az lenne a legkevesebb.De hogy elbaszták a helyszineket 100x vagy ogyanott 😞

Next PC upgrade: 2022

fitutufi
#1028
ez a szar benne nem lehet bármikor menteni 😞

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

rezsofiz
#1027
Figy vannak kutak amikhez ha odamész és iszol belõlük akkor feltöltik az életedet, és el is tudod menteni az állást.

sazl : c

#1026
A kutaknál lehet menteni.Iszol és megkérdezi hogy elakorod e menteni.

examinee
#1025
Hogy kell elmenteni?? egyszerûen nem találom....

#1024
azthiszem le kell nyomni az R betut meg mielott rafutsz a kore aztan ugy befutni a zarodo ajto alatt hogy kozben minden le van lassulva

#1023
hat azthiszem ezt a gamet nemfogom vegig vinni nemtudom amr hol tartok de nekem ez valahogy nemjon be hogy ugyanazon a helyszinen meg kell fordulni 50szer csak mas mas idosikban 😞

fitutufi
#1022
pop2 uninstall...

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

grebber
#1021
Na megvan az elsõ magtorpanásom a gameben.

Amikor kiirja hogy TIME POWER TUTORIAL tap .
Nyomom de bezárodik az a köcsög ajtó.

Valami javaslat?

Next PC upgrade: 2022

bazza
#1020
Megakartam kérdezni, megy-e MX-es kártyákon, de mivel én nem vagyok amolyan topicrontó-bontó, utánanéztem és láttam, hogy nagyon alacsony a gépigénye:

Supported OS: Win98SE/2000/XP
Processor: Pentium® III 1 GHz or AMD Athlon™ 1 GHz
RAM: 256 MB
Video Card: DirectX® 9-compliant graphics card (see supported list*)
Sound Card: DirectX® 8-compliant sound card
DirectX Version: 9.0c (included on disc)
CD-ROM: 16X CD-ROM or 4X DVD-ROM
Hard Drive Space: 2Gigs

*Supported Video Cards at Time of Release
NVIDIA® GeForce™ 3/4/FX series (including 4MX)
ATI® Radeon™ 7500/8500/9000 families or newer

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

Bandew
#1019
Sirály! :-)

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all... and in the darkness bind them.

#1018
Nembaj...

rezsofiz
#1017
Ha játszol egy másfél órát , vagy nemtom a gémmel, akkor majd lehet azt is csinálni. Fokozatosan kapod meg a cuccokat.

sazl : c

rezsofiz
#1016
Sry, ma járt le a kód: (

sazl : c

Bandew
#1015
A Sands of Time-ban le lehetett lassítani az idõt. Itt nem lehet ilyet csinálni? Mert ha csak simán megnyomom az "idõ ûvisszatekerõ" gombot, akkor nem csinál semmit. A SoT-ban ilyenkor lelassult.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all... and in the darkness bind them.

Maffya
#1014
Tényleg fagy a cd-s verzio?

#1013
Bocsesz de ez nem az, ez nekem is megvan én a craces exe fájlra gondoltam.

\"Nem tudtam, hogy lehetelen, ezért megcsináltam!\"

Sil3nt
#1012
pls mondjatok egy filenevet a cd vagy dvd verzsönbõl.... (reloaded)...thx

#1011
hüjjjje

#1010
Kössz.

\"Nem tudtam, hogy lehetelen, ezért megcsináltam!\"

NeoMaN
#1009
#1008
Picsába, publikus akarom mondani<#mf1>

\"Nem tudtam, hogy lehetelen, ezért megcsináltam!\"

#1007
Aki estleg letöltötte a dvdés vagy cdés verziót a NOcd crackett fölrakhatná valami publukus helyre THX.

\"Nem tudtam, hogy lehetelen, ezért megcsináltam!\"

Tatyla
#1006
semmi csak megemlitettem!😛

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#1005
És akkor mivan?