Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

GaVino
#1104
Hmm, elakadtam, remélem vki tud segíteni.
Ott tartok, hogy elintéztem a fekete macát, és megmentettem a vöröset, majd leszakadt minden az oltárnál. Sikerült felmásznom, átugrálgatnom fent, becsuktam az ablakot, majd átfuttottam a falon egy részhez, ahol egy kapcsoló van a falon, alatta tüskékkel. Bekapcsolom, majd továbbmegyek, kinyírom a nyakamba pottyanó vörös vámpírhölgyeményeket, de hova tovább? A kapcsoló mit nyit ki?
Elõre is thx.

Kandurex
#1103
valami értelmes FTP -re felraknád?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Tatyla
#1101
Na én felraktam a dvd-s verziót és ugyan ugy elfogadja a mentést ami a clone cd-sen volt!
és a közhiedelemmel elentétben a crack mérete mindössze 5,27Mb!!!
a teljes dvd mérete pedig 3,97Gb!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

grebber
#1100
Eddig nem zavart de van olyan rész ahol megrohadhatna a genya kameranézet.

Next PC upgrade: 2022

#1099
hm

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

grebber
#1098
Ezt is megtaláltam csak kicsit sokáig tartott 😊

Next PC upgrade: 2022

rezsofiz
#1096
Neeem, ez vmi hülye bug volt😊

sazl : c

rezsofiz
#1095
Ugye, hogy milyen lol? 😊

sazl : c

rezsofiz
#1094
Nincs mit.

sazl : c

mukika
#1093
😄DDDDDDDDDD

Seth
#1092
és ilyen karakterrel lehetett menni??? <#wow1>

PSN ID.: Beegabor

#1091
Jah, ohgy adaott sorrendben. Így már megy köszönöm.
rezsofiz
#1090
Halljátok ez lol: visszatöltöttem az egyik állásomat, erre:

sazl : c

rezsofiz
#1089
htx

sazl : c

grebber
#1088
Pontosan 3MB-os bmp-k lesznek.

Next PC upgrade: 2022

ati2002
#1087
Azt hiszem, ahányszor, ha print-screen-t nyomsz, azt elmenti a játék mappájába, bmp-ben.

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

rezsofiz
#1086
Btw omg hogy csináljátok a scrshotokat?? Frapssel?

sazl : c

Tatyla
#1085
ezt nem magyarositanád?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

00 Blue 00
#1084
A BAL oldalon kell a falon futni a szakadék legszélétõl, és pont átérsz.

#1083
Akkor jó.

insp
#1082
Nem kötekedni akartam, csak tényleg olyan sokszor elhangzik ez 😊
(Elhiszem egyébként)

\"It is the near future. The apocalypse has had an apocalypse.\"

#1081
Most basztak 2 regisztrációs torrent oldalról, pedig 0.8-as arányom volt, éjjel-nappal töltöttem fel, de úgylátszik kevés volt.
Mind1, ha lesz lém letöltöm.

Lacc
#1080
Valaki elért már az elsõ Clocktowerhez, még a jelenben? Most ott tartok, rögtön az elején ahogy beérek és mondja hogy a jó helyen vagyok, de rossz idõben. Ott mi a túrót kell csinálni az oszlopokon való ugrálgatás után, az elsõ terasznál?
Dynamic
#1079
Bittorentrõl bármikor le lehet szedni.Mondjuk nem biztos, hogy full sávszéllel fog jönni, de ingyen van.
Dynamic
#1078
eddig nem tudok róla.
Sil3nt
#1077
a reloaded verziohoz? kell crackfix?

grebber
#1076
Ja ugy kelett már árvittem.

Next PC upgrade: 2022

Dynamic
#1075
Szerintem nem igazán van különbség a 2 verzió között, annyi hogy a cd verzióhoz krekfixet is le kell szedni.Nekem cd-s van, megy tökéletesen.
grebber
#1074
Segitsen valaki!!!!

Innen de itt egy másik kép innen átugrottam ide.

Mentem tovább a folyoson sok csapda és eljutottam idáig

Elõttem nagy ûr melettem a falon kapaszkodo de nem tom hogy jutok a túloldalra.

Valaki átjutott már??Ha ige hogyan?

Next PC upgrade: 2022

Sil3nt
#1073
cd version "csak" 9.0 vote...dvd 9.4... külömbség?cd version-be akadnak problémák? mert az húzom most le

#1072
Le lehet szállni rólam, nemtom mi azzal a gond, hogy kódot kérek.
Én pl. mindig adok, ha még nem járt le és nekem nem kell.

fitutufi
#1071
LÓÁL<#szomoru2><#fejvakaras>

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

ati2002
#1070
Nem. Nincs. Én olyat nem.
Az út szélén találtam.<#wow1>Így néztem, mikor megláttam.
<#nemtudom><#vigyor3>

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

#1069
szerinte=szerint

#1068
Nem duma, utálom ha vki szerinte nem hiteles amit mondok.

#1067
Na jó, 1 forint van.

insp
#1066
Sorry, de mindig ez a duma...<#taps><#nevetes1><#zavart1><#eplus2><#wave><#wink><#eplus2><#nemtudom><#integet2><#law><#crazya><#buck>

\"It is the near future. The apocalypse has had an apocalypse.\"

#1065
Kéne a dvd, de nincs épp lé a kártyámon.

#1064
Nincs egy felesleges sms-kódod?

ati2002
#1063
Vagy itt megtaláljátok:

https://s11.yousendit.com/d.aspx?id=0B24A450322610543E27EB927DCA690E

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

ati2002
#1062
Itt a crack:POP2.EXE

Remélem jó a link.

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

Bandew
#1061
Hát ez k*rva jó...
Nem tölti be az állást, hanem kiír valamilyen hibaüzit. VOlt valakinek ilyen gondja?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all... and in the darkness bind them.

ati2002
#1060
Leszedtem a dvd-s verziót, és a crack-je mûködik a CloneCD-s verzióval!!![/szin=red]

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

Hmuda
#1059
Felment, kipróbáltam, uninstalláltam. Ez a game is feliratkozott nálam a legszarab konzolátiratok közé. Elhajthatatlan videók, folyton beakadó takony kamera, stb. Valszeg több odafigyeléssel sokkal többet ki lehetett volna hozni, de az ilyen apró hibák egyszerûen annyian vannak, hogy elveszik a kedvem teljesen. Kár érte.

Szerk: azért a zene az jó volt.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#1058
nm

Maffya
#1057
Kösz.

#1056
persze! simán kiírod akármivel és kész!

Maffya
#1055
Köszi.Akkor nekem jó lesz a dvd-s.A dvd-st akkor ki is lehet irni igaz?