10262
  • Keca
    #2936
    nézd meg a végigjátszást itt és ott le van írva merre vannak a titkos helyek, hol lehet felszedni a water swordot... amúgy mindkét esetben megváltoztatja valamilyen szinten a sorsát, de pont azért nem lett olyan haláli extra vége, mert lesz 3dik rész is, és már alig várom.....:)
  • Kaileena
    #2935
    Ja és aki kiváncsi a POP2-s musicvideomra az csak irja meg az msn cimét
  • Kaileena
    #2934
    www.gportal.hu/portal/princeofpersiaa

    Ez az oldalam de nagyon szar,enm nagyon foglalkozok vele de ha van kedvetek megnézhetitek
  • Kaileena
    #2933
    Vagypedig mint amikor egyszer egy kuyta akadájozott a falon,dobj bele egy kést és amig dögledezik öld meg vagy fuss el.
    Még egy kérdés:
    Hogy csináljam már,hogy Kaileena ne purcanjon ki a második harcban???
    Vagyis ha felveszem a vizkardot nem kell megölni?
    Akitől a játékot kaptam az a legjobb barátnőm CC és ő és a bátyja is levitték a játékot de mindkettőjüknek meg kellett ölni Kaileenát és az Úrnő azthiszem nem is jött!És a Dahakát sem kellett megölni és a legvége annyi,hogy hajókázik a Princ!Vagyis nem változtatták meg a végét.Az sem volt pl amikor egy manusz valami gonosz felveszi a koronát a földről és a végső csata sem volt!Szerintük azért volt ez nekik igy mert nem találták meg mint a 9életnagyobbitót vagy hogyishivjákot.
    Nos,én mit tegyek a cél érdekében,hogy Kaileena ne haéjon meg és legyen normális vége?
  • Prince007
    #2932
    Próbáld meg azt ha nem megy a rendes módszerrel(falon futsz és ütsz egyet), hogy egy ellenségtől szerzel egy kardot és azt a falon lévő csajba beledobod.
  • RUDKO
    #2931
    Az ok de hogy tudok ugy elfutni hogy ne lökjön le¢!!!!
  • Stark
    #2930
    Igen ö a császárnő
  • RUDKO
    #2929
    Sziasztok. a vége felé járok ott amikor az árbocokon kell ugrálni gyorsan mert mindig eldőlnek. ezek mennek is de amikor a falon kell futni egy csaj megjelenik és mindig lelök. akár hogy probálom megölni nem megy és a hócipöm televan mert mindig a mentéstől tudom csak kezdeni. hogy kell lelökni? help.
  • Keca
    #2928
    most ebbe mi a kérdés?
  • ssk3
    #2927
    mnmn
  • Kaileena
    #2926
    Ja,és mégegy debil kérdés:Hogyan lehet galériákat csinálni???
  • Kaileena
    #2925
    Hello!
    Szeretnék egy hülye kérdést feltenni a játékkal kapcsolatban.
    Kaileena az Idő Úrnője/Császárnője?????Mert az első harcnál vele,azt mongya.....
  • Stark
    #2924
    :D
  • Stark
    #2923
    Tudod futni.
    Kül én a 3. részt én má várom.?D
  • Stark
    #2922
    ja menekülj
  • Prince007
    #2921
    Menekülj el!
  • Crazy Mate
    #2920
    falon futás,ellenfél fejének levágása,szupi ugrások,tök cool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Crazy Mate
    #2919
    csá,nekem is megvan a game,de dahaka mindig kinyír,pedig sérthetetlen vok.
  • expresss
    #2918
    köszi
    kiderült mi a megoldás sima falonfutás átugrás csak megzavart a párkány
  • expresss
    #2917
    igazad van de én már azt elolvastam csak a mozgásra nemn tudok rájönni hogy mit kell alkalmazni hogy az egyik párkány ról átjussak a másikra ez nincs leírva vagy lehet hogy nem is jó helyen járok ?
  • littleNorbi
    #2916
    #2912 hozzászólás.
  • expresss
    #2915
    van az a hely ahol a piros ruhás lány ad egy kardot elötte kapcsoló létra és elötte van egy verem a padlón ahol a verem végén két késes oszlop forog de ahol állok ott van egy kis párkány ami felett egy hosszabb párkány amit el kéne érnem de nem tudok feljutni hogyan kell remélem valaki tudja
  • littleNorbi
    #2914
    védekezz !!!!!!!!!!!
  • littleNorbi
    #2913
    Melyik a kocka gomb ???
  • Mihail
    #2912
    http://zanzarah.freeweb.hu/popww/
  • AMD Boss
    #2911
    Van valakinek egy jó ötlete az első főellenség legyőzésére ?
  • Mihail
    #2910
    Hogyan lehet felismertetni a gaméval a gamepademet?
  • reaper4
    #2909
    csak a falikútból ivás után lehet
  • AMD Boss
    #2908
    Van valakinek egy jó ötlete az első főellenség legyőzésére ?
  • littleNorbi
    #2907
    Hogy lehet víz ivás közben menteni ???
  • Keca
    #2906
    Ugye a medál a hercegnél maradt, és szerintem mikor használja a teleportot akkor a medál által kapja meg az idő különböző erőit. A medál amúgy Farahnál volt az előző részben ő ezért is nem vált homokszörnyeteggé.
  • Stark
    #2905
    szerintetetek ki lehet az a pirosszemü csuklyás rablovezér?
  • Stark
    #2904
    ki látta a 2. befejezést?
  • Stark
    #2903
    énis csak ennyire emlxek
  • Stark
    #2902
    télleg? nemfigyeltem
  • Seth
    #2901
    én csak arra emlékszek, hogy lesmacizza, aztán visszapörgeti az időt, ekkor mégse smacizza le, majd lecsúszik a fán.....:)
  • Cat 02 #2900
    onnan hogy Farah az első rész végén nekiadja :-)
  • Stark
    #2899
    akkor milyen lesz a 3. rész, abba meg má tör meg medál sincs
  • Stark
    #2898
    jah
  • Seth
    #2897