10262
  • pera
    #2976
    Hello!

    Help Me!!!

    Én is ott akadtam el, ahol a képek is készültek. A csaj már odaadta a kardot. Elforgattam a kapcsolót 180°-al. Lementem ott megatláltam az élethosszabítót. Vissza fel a kapcsolóhoz. Megint elforgattam 90°-al. A leírás alapján itt fel kellene mászni, de nem találom a megoldást. Jpbbra és balra is elforgattam a kapcsolót, de sehogy se tudok feljutni. Nem szeretem a végigjátszást használni, de itt szükségem volt rá. Aztán meg még nem is segített...

    Még valami. Amikor összeszedtek életnövelőt akkor a kivezető úton nektek se működnek a csapdák? mert nekem olyankor már nem. csak kényelmesen vissza kell sétálnom.


  • Bukephalos
    #2975
    Kiegészítés az előzőhöz: Kell időt ugrani a visszamenetel közben?
  • Bukephalos
    #2974
    Sziasztok!

    A központi terem az a rész, ami a Tisztelt #2968-as hozzászóló képén látszik? Ide kellene visszajutni, miután kinyitottam a torony egyik reteszét?
  • Kaileena
    #2973
    Ice Tom:Azt Kaileena-nak irják :)
  • Kaileena
    #2972
    Igen,megkaptad?És ha igen mejiket?Mert Kialeena kettőd ad.
    Ice Tom:A abrátnőmnek megvannak a save-k de nekem se tudja odadni,mert nem találja a gépben
    A nővérem is beleszeretett ebbe a játékba,minden nap órákig kell neki játszanom(mert nem ért hozzá XD)
    De ő is szereten egy profile-t :)
    És nála az összes élettöltőt megszerezzük,itt pl.:a végigjátszásnál Kaileena könyvtárában ét élethosszabbitó van.Nos én kivertem a falat megnyomtama gombot de a másik kivert falnál nincs semmi.....
    Nos,nos.....kinyomtatom és az alapján fogja a nővérem játszani mert nekem ekll az utolsó befejezés,az összes játékomba!
  • IceTom
    #2971
    kailenatól megkaptad a kardot?(piros ruhás csaj)?
  • littleNorbi
    #2970
    az oszlopon már voltam, a bal oldalon meg mit csináljak ?.?
  • IceTom
    #2969
    ugorj az oszlopra vagy a 2.kép bal oldalán mász fel
  • littleNorbi
    #2968
    Mit kell csinálni ezen a részen ???






    Elnézést a képek nagyságáért !!!
  • IceTom
    #2967
    nos?...
  • Vanek
    #2966
    hi! megy a játék geforce fx5700se-n?
  • IceTom
    #2965
    hi
    nemtud valaki mentést adni ahol meg van a vízkard?mert már nemtok vissza menni mert leomlott a fal és nincs régebbi mentésem,és kíváncsi vagyok a végére

  • Kaileena
    #2964

    Stark az elmondásod alapján te arra a befejezésre gondolsz mikor van Viz Kard és le kell győzni Dahakát és kaileenával elmegy Babilonba
    Hát én több játkot játszok a Prince-ből egyzserre,de mindbe azt a véget akarom hihi
    A másik sz*r,hát Kaileenát a Dahaka megeszi avyg mit csinál vele,elszedi ahercegtől azt a medált és a herceg meg csak hajókázik.....
    A nővérem szerint,idézem:Ez a Herceg annyira perverz!
    Én meg odaszóltam neki,hogy fogja be mert neki már ha valaki smárol,neki már az is perverz :D
    Eléggé el van tájolva
  • Stark
    #2963
    Tök jooo a vége!
    Jol megrakja a bögyös csajt:D:D (Farah csak 1 futó kaland volt, tök lapos meg ilyene...:D)
  • Kaileena
    #2962
    Jaj!Francba!5élettöltőt-hosszabbitót kihagytam!2van mege eddig és kettő van Kaileena könyvtárában.Miért ver a sors?
    Na,amint látom bonyolult út vezet vissza,szóval nem kisérletezek,és amint a játékot ismerem bug lenne bebne sok és az összes ellenség ott lenne,na majd rászedem a barátnőmet akitől a játékot kaptam,hogy vigye le!Mert ha nem szerzem meg az összes 9-et akkor amikor másodszorra megyek Kaileenát "legyőzni" nem jön ki a terem közepéből a viz kard és meg kell őlni és Dahaka is elveszi azt a valamit a ruhájáról....
  • Kaileena
    #2961
    Nos,le avn irva az oldalan a "Titkos tárgyak" cimszó alatt.A Brumimacira és a flamingóra célzol?
    Semmi jelentőségük.Az Artvork-ök pedig csak arra jók,hogy szép kének XD
    Te nemsokára mész Kaileenával harcolni,ha mászorra életben akarod hagyni akkor vedd fel az összes élethosszabbitót mind a 9-et,ha nem akkor nem lesz jó vége szerintem...
  • Bukephalos
    #2960
    Üdv ólbádi!

    tudja vki, hogy a játék végkifejlete szempontjából mi jelentősége van a TITKOS TÁRGYAKNAK, illetve a széttört ládáknak? Ez utóbbiak szép zölden világítanak, de ezenkívül más változást nem észleltem. eddig. A TITKOS TÁRGYAKAT merre kellene keresni? Olvastam a ZANZARAH-s ismertetőt erről, de mivel a végigjáccásban nincs benne (v. elsiklottam felette) félek, hogy kihagynám őket. Elég macerás lenne állandóan nézegetni és összehasonlítani a játémenettel. Szerintem. Megj.: Most kb. a játék 1/3-nál tartok, 2-szor menekültem Dahaka elől...
    Előre is köszi!
  • Kaileena
    #2959
    Tubi:Láttál videót?Mert úgy kellett volna lennie,hogy a herceg szomorkodik,megfog egy falat és látja,hogy erősebbnek,gyorsabbnak kell lennie ahhoz,hogy elpusztitsa az Idő Óráját(vagyis később egy maszk segitségével siekrül ez).És amikor kint siránkozik lemászik a rácshoz.A talaj elkezd mozogni és ő csaka nnyit mond:Nou...nou!Dahaka!
    Vagy mi a fene XD
    Vagyis Dahaka kitöri a rácsot és menekülni kell előle,asszem 5Xegymás után.Én az egyik játékomba ott tartok,egy másikba csak a kutyadobálló golemnél vagyok XD
  • Stark
    #2958
    Próbálj meg ott meghalni.
    Vagy ha van ott valami rohanj fel rá, próbálgass sok marhaságot meg stb...
  • Tubi
    #2957
    Sziasztok

    Ps2-n játszom, avégigjátszás alapján. Eddig nem is volt semmi gondom, de most elakadtam. Kaileena megölése után, egy peremre dob a játék, ami alatt balra van egy rácsos zárt kapu. Bármerre is megyek a herceg nem gondolkodik hangosan és Dahaka nem akar jönni, hogy bevágjon az alagútba.Eddig mindent úgy csináltam ahogy végigjátszásban le van írva. De ezek szerint lehet, hogy mégis kihagytam valamit. Már kétszer visszatöltöttem az íves lépcsöig a mentést és újra legyöztem az úrnőt, de mégsem jutok tovább. Az egyik ismerősöm szintén ugyanebben a cipóben jár. Ha tudtok légyszi segítsetek. Előre is köszi

    Üdv Tubi
  • Stark
    #2956
    ja
  • matyi08
    #2955
    hol vannak a játék mentései?
    meg kéne nekem egy fullos mentés, mert most újratelepítettem a gépet, és elvesztek a mentéseim. igaz még nem vittem végig, de onnan folytatnám ahol tartottam mert gondolom a a fullos mentésben lehet pályákat választani. szóval akinek van fullos mentése, lehetőleg olyan, hogy az összes titkos hely, meg minden megvan, akkor légyszi adja oda!
  • Argon
    #2954
    Ja és köszi a segítségedet!
  • Argon
    #2953
    Köszi, csak, hogy nekem 3 titkos élet hosszabítom van, vagy négy.
    Anélkül, hogy újra kezdjem a játékot meglehet még csinálni?
  • Kaileena
    #2952
    Argon:
    Szedd össze az összes titkos helyen lévő élethosszabitót amiből 9van.És a angyteremben tekerd a fogantyút úgy,hogy a kövek egy erkélyhez vezessenek.Ott beszél Kaileenával úgy mint ahogy először megtetted de most felveszed a terem közepén lévő kardot és igy nemkell megölni mint először,jön Dahaka és küzdeni kell vele.Lassitsd le az időt úgy,hogy az ellenfél lassabb,te meg sokkal gyorsabb legyél!Kezd el vagdosni,ha a fél életét leveszed Kaileena segit,lelöki Dahakát 2X a kőplatz szélére és akkor is ugyanigy gyorsitsd magad és másodszorra kipurcan.kaileena és a Herceg elmennek egy hajón babilonba,de ott csata és pusztulás várja őket és az utolsó mondat az,hogy:Nemtudod megváltoztatni a sorsodat(herceg),senki sem tudja...
    VÉGE!!!!
    És amúgy az az oldal aminek ez a fóruma ott van:VÉGIGJÁTSZÁS ott is olvashatod :)))
  • Argon
    #2951
    Hi All!

    Valaki eltudná mondani, hogy- hogy an tudnám megszerezni a víz kardot? Mert végígvittem a játékotés semmi, nálam úgy van vége, hogy megölöm a idő császárnőjét, jön dahaka és elveszi a medált. Vagy ez azért van, mert ilyen a pc-s verzó?
    Előre is thx a válaszért!
  • Kaileena
    #2950
    Bocs,a sok félreirásért,csak gyorsan irok és nem veszem észre ha rossz gombot nyomok XD
  • Kaileena
    #2949
    Vagy a grafikakártyáddal is lehetnek abjok,hát úgy teszi tönkre,hogyhagy igy kinozod a géped,hogy mindig akadozni fog,magától restartol meg ilyesmi.Ne full-ra tenyétek!!!!!!!Én is először úgy tettem de még beinstalálni se engedte,de igy minimumon meg megy szépen :)
    De ha csak a játéknál hülyéskedik a géped akkor azzal elsz a baj,ha nem akkor spyebot vagy virus.De ah újrainstalálnád a gépet és XP-t tennél belel ha nem az van akkor menne .)
    Nekem például most lett újrainstalálva a gépem,eddig windows 98-volt és spyebotok szállták meg 28 000 volt bene!
    És a 98-as windowsal az eéső se ment!A Prince of Persia:The Sands of Tiem!Akadozott és fehér jelek voltak a képernyőn,és ez ami újabb az XP-vel simán megy :)
  • CalebJoe
    #2948
    Nekem 2x512 400DDR memóriám van és csak ennél a játéknál csinálja ezt.
  • Stark
    #2947
    Vagy lehet hogy a DVD-s verziókon vannak bugok.
    Vannak hozzá patch-ek, de nemtudom hol mer nekem a CD-s verzió van meg és azzal semmi baj nem volt.
  • Stark
    #2946
    Én is fullra raktam és a játékot is alapbol a Game max grafikár állította magát:D

    Kül a hangkártyát meg ezeket hiába irod le, nem függ össze a játék ujrainditásáva.
    Kül a játék alapbol felrakja 9c-t és aki ATI-t használ az meg felrakja mindig a legujjab drivert.
    Lehet hogy a memoriákkal van baj(mer nekem két 256mega ram volt duálba rakva és attol mindig ujraindult a gép)
  • CalebJoe
    #2945
    Full-ra raktam és hogy érted hogy tönkreteszi a gépet?
  • Kaileena
    #2944
    szirbo:Ez a "lefegverzés",elveszed a kardját és akkorlezs nálad két kard és azzal a kettővel vágod le a fejét.:E-nyomd meg,tartsd és közbe klikk :))))
    CalebJoe:Amikor instaláltál a Minumum-ra avyg a full-ra mentél?Mert ha Full-ra akkor meglehet,hogy nem megy el a gépeteken,milyen windowsod van?
    Nembirja a gép,ne játszd mert tönkreteszed a gépedet,instaláld ki és a minimumra tedd,de tedd át a save-ket disceta-ra :)
    RUDKO:Az akire te gondolsz nem lehet az Úrnő,mert az úrnő Kaileena,az Idő Úrnője mármint.Miylen szinű a ruhája?
  • Szirob
    #2943
    Sziasztok!

    Már 4-szer végignyomtam ezt a játékot, és egy dologra nem jöttem rá. Hogy kell azt a kombót csinálni, hogy prince_-nél 2 kard van, egyiket beleszúrja az ellenségbe majd a két karddal levágja a fejét? Ezt a videóknál láttam, és nem tom milyen gombok kellenek hozzá. Írjátok már meg!
  • CalebJoe
    #2942
    Problémám van eme nagyszerű játékkal.
    Az lenne, hogy elkezd recsegni a hang és csak úgy újraindítja a gépet, de valamikor csak minden figyelmeztetés nélkül lelövi a gépet valaki segítsen kérem ha tud. Thanx
    configom:
    Radeon 9800XT+legújabb driver, integrált 5.1 hangkártya, directx 9c
    ja és a DVD-s verzió van meg.
  • Magic Boy
    #2941
    Vedd elő a kardot és csak utána kezdj futni!Így általában autómatikusan te nyersz,de ha nem akkor mikor odaérsz nyomj ütés gombot!
  • RUDKO
    #2940
    Hát ez nem igaz bár mit csinálok még lassitva is mindig lelök a csaj. Falon futás közben hogy dobjam el a kardot? A c gombbal nem csinál semmit. Help!!!!
  • Kaileena
    #2939
    Keca,már megvan a barátnőm megcsinálta és avizkard is megvan,szóval azért oylan béna a vége mert lesz 3.rész!rra várhatsz,most adták ki mégcsak a ketteset!
    Há amikor ég Babilon és a csávóka felveszi a koronát és mongya egy hang,hogy:nemváltoztathatod meg a sorsod,senki sem változtathatja meg.
    Hát akkor nagyon mérges lettem!
    Dahakát meg könnyebben legyőztem mint először Kaileenát
  • RUDKO
    #2938
    Sziasztok. hát ez nem megy. mindig le lök a csaj a falrol. amugy nem tudok dobni a falfutás közben vagy nem tudom hogy kell. a c gombal nem megy. már kér napja ezzel szenvedek.
  • Cat 02 #2937
    Ez meg az enyém :-)