10262
  • IceTom
    #3016
    hogy kell egyszerűen legyőzni Dahakát?mindig azokkal a csáp szerűséggel kinyir,meg mindig elfogy a homokom,és mikor elmegyek érte a 10-ből 2 jó amit felvesz,és utána már mindegy
  • littleNorbi
    #3015
    kösz.
  • Kaileena
    #3014
    Ez a végigjátszás jó,de a lényeges résznél általában nem irja le merre menjek :)
  • Keca
    #3013
    feljutsz az oszlopokre, utána ugrálsz rajtuk úgy, hogy feljuss az erkélyre... amúgy végigjátsszás ITT
  • littleNorbi
    #3012
    Mit kell csinálni ezen a részen ???
  • matyi08
    #3011
    vagyis inkább már egy kicsit a negyedén túl
    a végigjátszásban így van írva:A kamera megmutatja a következő feladatot.

    Tekerjük el a kart. Végezzünk a hollókkal. Fussunk tovább. Végezzünk az őrrel. Fussunk tovább. Végezzünk mindenkivel. A helység bal alsó sarkában, kapaszkodjunk le. Jussunk le teljesen. A falon fussunk át. Menjünk be a bejáraton. Fussunk le. Kapaszkodjunk le. Ugorjunk a rúdra, majd forogás után ugorjunk előre. Itt is kapaszkodjunk le. Most kerüljük el a csapdákat. Végül egy piros körhöz érünk. A herceg beilleszti a medálját, és az életenergiája megnő. Megtaláltuk a negyedik titkos helyet. Jussunk vissza a fákhoz. Az egyik oszlopon van egy kar, amire fussunk fel. A baloldalon egy oszlop felemelkedik. Lassítsuk le az időt, fussunk fel az oszlopon, és a tetején is fel a párkányig. Másszunk fel rá, majd ugorjunk hátra a faágra. Az ágak a rudak, és a kötél segítségével jussunk fel a fenti folyosóra. Az oszlopnál másszunk fel, és utána kapaszkodjunk fel. Álljunk rá a kapcsolóra.

    A kamera megmutatja a kapcsoló a lenti ajtót nyitja. Ugorjuk át a mélységet. Fussunk fel a falon, ég ugorjunk rá a kapcsolóra.

    A kapcsoló a felhúzott hidat ereszti le. Fussunk oda, és toljuk a kapcsolóra a ládát. Másszunk le egy szintet. Forgassuk el a kart, ütközésig.
  • matyi08
    #3010
    légyszi fontos lenne!
  • matyi08
    #3009
    van egy olyan pálya viszonylag a játék elején, hogy egy vár szerű épület legtetejére kell feljutni, ott ráakaszkodni egy rúdra, akkor kinyílik egy ajtó, és azon be kell menni. sok növény van azon a pályán. és asszem valami hegyen van fennt a vár. vagyis egy szigeten, mert körülötte van tenger. jár itt valaki?
  • Keca
    #3008
    én is alergiás vagyok ha nem bírják leírni a nevemet....
  • Kaileena
    #3007
    Hehehe,sikerült egyedül továbbjutnom
    Kaca kösz de egyedül is boldogultam :)
    Ice Tom szerintem ne kérj mentést.Nyomtasd ki a végigjátszást és az alapján csináld.Én is most azt fogom csinálni.Csak először leviszem azt amit pár pillanat játszok.
    Stark:A vörös ruhás bögyös az Kaileena
    Jaj,öcsém....a nővérem akar játszani....tudni illik ő nem tud játszani,és az én játékomba kezte el,persze átment egy csapdás pályán és alig maradt élete....hát ....majd megtanitom ,de szerintem reménytelen....
  • IceTom
    #3006
    Keca,ha 6,ra viszed végig akkor nincs egy mentésed ami már a vége felé van?vagy amikor meg van a vízkard?nagyon kéne
  • Keca
    #3005
    Kaileena: képet nem tudsz küldeni melyik résznél vagy? egyébként már én is kb most viszem 6odjára és pont itt tartok, csak éppen hardon :) szóval elvileg a csapdák után olyan helyre jutsz ahol már hercegként jártál, csakhogy Dahaka kitörte a rácsot akkor... de mivel mi most visszamentünk az időbe, ez még nem történt meg, így ha feljutunk ahhoz a részhez, most nem kell kiugrani oda ahol Dahaka megjelent, hanem tovább kel mászni és majd az egyik helyen ahol van 1 doboz, oda fel kell mászni és falon ugrálgatással lehet feljutni... de küldj képet, az lehet hogy egyszerűbb lesz... :) és bocsi a regényírásért.. csak próbálok segíteni...
  • Stark
    #3004
    Igaz a képen csak smaciznak de a jo részeket kihaggyák
    pl.: amikor a herczeg "megbünteti" a vörös(ruhás) bögyöst
    Szerintem Shahdeed vagy miafaszom a neve is jo csaj lett volna csakhát azt viszont szószertint megbünteti:D
  • matyi08
    #3003
    létezik magyarosítás a játékhoz?
  • littleNorbi
    #3002
    Mondja már meg valaki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
  • Kaileena
    #3001
    Nos,nekem senki sem tud segiteni?
  • Bukephalos
    #3000
    Nincs mit! Jegyezd meg a további utvonalat, mert majd ide kell visszatérned! Én is ezen szívtam...
  • pera
    #2999
    köszi Bukephalos továbbjutottam. és így utólag tök evidens is volt, hogy merre és hogy kell menni.
  • Kaileena
    #2998
    fodorkrisz:Hogy hol vannak?Hát ezen az oldalaon,a http://www.zanzarah.hu/popww/
    Hihetetlen dolog történt.Elakadtam
    Vagyis nem egészen emrt tudom merre kell emnni és mit kell csinálni.Nos,ott tartok az egyik játékomban,hogy láttam Kaileenát és Shadde-t,hogy beszélgetnek,arról,hogy visszatértem(herceg).Nos a feleadat a következő,találjam meg az utat a trónteremhez.A jelenben(ahol romos a vár) felaakrtam mászni egy létrán mikor Dahaka rámtámadott és nekidobbot egy ajtónak ami kinyilt és gerendákon át egy mélységbe jutottam.Noshát itt végigmentem a csapdákon ahogy azt a leirás is mondja de mikor megöltem az utolsó ellenséget is azt irja a végigjátszás,hogy :Juss vissza a teleporthoz.
    Nos ezt tudtam,de hogyan?!Mert akármerre is megyek,akárhogyn is megyek nem tudok visszajutni
    Amikor megpróbálltam nem átmenni a csapdákon csak feljutni,akkor sem tudtam fel menni mert túl magas.Hát a kérdésem az,hogy mit csináljak.

    Help Me!
  • Bukephalos
    #2997
    Igen jó lett, köszi mégegyszer! Sajna, csak otthon, este, tudtam kiprobálni, nem 'tom miért, de vmiért a melóhelyen nem támogatják a játékot :))
  • fodorkrisz
    #2996
    Kaileena: kösz! és tudsz-é olyan végigjátszást ahol a life upgrade-okat is leírják?
  • Kaileena
    #2995
    fodorkrisz.Összesen 9 van,és ha nem szerzed meg mindet akkor a végén nem kapod meg a vizkardot,és béna vége lesz.Sajna én már elsz*rtam,csak 3szettem fel XDDDD
    Keca:Igen csaj avgyok és nagyon is szeretem ezt a játékot :)))
    És nem poénból ez a nevem,hanem azért mert Kaileena a kedvenc szereplőm,na meg a Herceg
    Ma kinyomtatom a végigjátszás-t és a szerint is leviszem
    Vagyis harmadszorra....
    Ice Tom:Betettelek,ma nem megyek suliba mert igazgatói szünet van az éretségik miatt.rám szerencsére csak kiséretségi vár
    Fent leszek
  • fodorkrisz
    #2994
    Sziasztok! Azt szeretném megkérdezní hogy összesen hány élet növelö van a játékbal? Én aszzem 4-et (max 5) találtam meg.
  • Keca
    #2993
    most akkor komolyan, csaj vagy, és tolod a játékot, meg minden? :) bocsi a hülye kérdésért, de azt hittem, hogy a Kaileena csak poénból a neved...
  • Kaileena
    #2992
    Ice Tom:Semmi baj,hogy rosszul irtad csak ügyelj rá mert utálom ha elirják :)
    Azt úgy csináljátok,hogy úgy tekerjétek,hogy a kis szakadéknál jöjjenek fel a sziklák és ott falonfutád balra ugrás és úgy csak már nem emlékszek pontosan XD
    Csak én avgyok itt csaj?
  • IceTom
    #2991
    aha,biztos hogy megy geforce fx5700se-n
  • Vanek
    #2990
    hi! megy a játék geforce fx5700se-n?
  • littleNorbi
    #2989
    nem tudom, de lehet.
  • IceTom
    #2988
    jó lett?
  • Bukephalos
    #2987
    köszi!
  • IceTom
    #2986
    megnyomod a tabot akkor a térkép mutatja x-el hogy hova kell menni
  • IceTom
    #2985
    akkr igen:)))
  • Bukephalos
    #2984
    félre értettél, de a válaszod válaszolt. A kérdés az volt, hogy erre a helyre kell-e visszajutni? :)) eszerint igen...
  • IceTom
    #2983
    és itt mi a baj?most tekerd el a kart hogy a másik irányba eltudj menni
  • Bukephalos
    #2982
    Értem. Ott még nem tartok. Az én bajomra nincs tipped? (#2974)
  • IceTom
    #2981
    nem,hanem egy játék mentés ahol meg van a vízkard vagy az előtti mentés
  • Bukephalos
    #2980
    Ice Tom!

    A játék mentésének a helye kellene?
  • IceTom
    #2979
    bocsh,hhyg elírtam Kaileena,ha meg találja a mentést akokr légyszi szólj,mert már 12x kezdtem űjból a játékot,
  • Bukephalos
    #2978
    Ja, a csapdák akkor már nem működnek. Egy kis könnyebbség a korábbi izzadásért, szal emiatt ne aggódj :))
  • Bukephalos
    #2977
    Üdv!

    Ha jól értem a problemád, akkor a forgatóval szemben lemászol, falon jobbra futás+a végén ugrás a túloldalra, és ott már föl tudsz kapaszkodni a párkányokon... Ha nem ott vagy, akkor pontosíts plz!