Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bazza
#1204
A probléma csak az, hogy nekem ez kéne: rld-popc.r52 nem pedig ccd-popc.r52....

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

bazza
#1203
thx!

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

Dynamic
#1202
Kb 1 perc múlva fent van.Remélem jó lesz.
cd3/r52
bazza
#1201
és kössz😄

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

bazza
#1200
ftp.uw.hu
felhnev: findmoney
jelszo: tetudod

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

#1199
hali lenne egy kerdesem a reloaded cd versiohoz mijen fix kell?
mert nekem az elejen azt irta ki hogy game ended unexpectedly aztan az elejen mikor a hajon harcolok avval a csajjal es vizbeesek utana mikor a parton feleledek egy nagy feherseg van csak ez normalis?
az elso problemat megoldottam egy 100 mb-tos fixel. de a masikat nem tudtam eddig sehogy sem megoldani... valaki tud segiteni?
Dynamic
#1198
Nyugi már, ha adsz egy helyet felrakom, de 15 megát nem lehet mondjuk csak úgy elküldeni mélben.
rezsofiz
#1197
Melyik release kell egyébként? .

sazl : c

Dynamic
#1196
Egy kissé elakadtam.Miután behelyeztem a kardot a foglalatba, amit a piros ruhás nõtõl kaptam feljött egy forgatható kar.A leírás szerint el kell forgatni, 180 fokban, hogy eljussunk a titkos helyre.Elforgattam, oldalt feljöttek a sziklatömbök, de fogalmam sincs hogy kell átjutni az ajtóhoz.A kép alsó részén, a kiálló szikladarab mögött van az ajtó csak nem látszik.Szal az alsóbb részek túl mélyen vannak és ha megpróbálok leugrani, meghalok.Igazság szerint a leírás alapján sem volt egyértelmû.

kép
bazza
#1195
Basszátok meg itt aztán hû de segítõkész emberek vannak! Krvéletbe...

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

rezsofiz
#1194
Jo a game, de 10k-t nem ér meg.

sazl : c

rezsofiz
#1193
Hát pontosan ezt mondtam én is...

sazl : c

fitutufi
#1192
feltettem a dvd-s reloaded-t de a mentéseket nem veszi be a mert letöröltem mindent az elõzõrõl csak a safeprofile.dat-ot mentettem ki és ha beteszem neki akkor nem tölti be a volt profilomat !
nagyon kéne help !!!!!!!!!!!!!!!!

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

#1191
Mi????????? még nem vetted meg????? nyomás a boltba!!!! Szerintem megéri a pénzét, elég frankó lett a game. Nekem jobban bejön mint az elõdje. A gépeden pedig futni fog mint állat.

MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W

Tatyla
#1190
eljut a herceg egy meleg partyra!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#1189
Hallottam, hogy két fajta befejezés lehet, ha az összes ládát megtalálod. A második végkifejletben mi a különbség?
cam3l3on
#1188
hi! ha már vki letöltötte a gammát érdemes megvenni avagy letölteni inkább jó? ezen a konfigon fog mükszeni?<#conf>

cam3l3on
#1187
honnan tölthetném le pl DC++pls<#falbav>

bazza
#1186
plz, itt áll a csomagolom, kéri a 52. fájlt...vki dobja má föl!

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

bazza
#1185
Megvan vkinek a 3.CD 52. fájlja? Úgylátszik azt nemszedte le...és naná, hogymá lejárt az accom. Asszem a RELOADED verzió van meg, szóval a crackes! Örülnék ha vki föltenné vhová! PLZ: <#help>

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

Lacc
#1184
Huh ezek a robbanó kutyák nagyon szemetek tudnak lenni... Ha véreznek már akkor szaladjatok onnan valahova mert rátok robbannak...
Dynamic
#1183
ja, thx már megtaláltam, de a hiba az én készülékemben volt😊
gpm
#1182
Thx, megneztem, ha finoman tolom az analogot, akkor tenyleg jar.😊

Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL

#1181

\"Nem tudtam, hogy lehetelen, ezért megcsináltam!\"

insp
#1180
Logitech Dual Action.

Járást mondjuk bekonfigolhatod a "Menü" gombra, azt úgysem használod. Szvsz a járásnak sincs semmi értelme. mert ha leesnél úgyis automatikusan megkapaszkodik a herceg.

\"It is the near future. The apocalypse has had an apocalypse.\"

[Jakuza]
#1179
Mint latod volt egy kis technikai problemajuk es elveszett az utolso 4 napi bejegyzes.

"As you might have noticed we are having problems for a few weeks now already...

The main problem is the site, it all started with hardware failure(s)..
-SCSI disk failing (a few weeks ago)
-Server got a bit abused by a bug in apache (week ago)
-DDOS (week ago)
-New, extra hardware, 2x p4 3.0ghz cpu's are failing to run well (less than a week ago)

For now we still have ongoing problems with the new hardware, we ordered extra cooling and new p4 2.8's. But we will have to wait till it arrives at the end of the week, till then please be patient cause one of the servers is failing each few days.

We expect things to be up and running stable around 11 December 2004, you might experience some loss in data now and then, but the idea is to have it all merged again around that same time. "

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

gpm
#1178
Igen dual analog, meg el sem kezdtem jatszani...miutan eszrevettem, h a jarast nem lehet bekonfigolni.<#idiota>

Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL

Dynamic
#1177
Aha persze.Visszatöltöttem egy 2-vel elõbbi állást.És érdekes módon egy csomó új dolog lett.Például a teleportnál eddig nem is kellett nyomni a kapcsolókat és egy múvit is kaptam késõbb amikor valami dög kitöri a 2. képen a jobb felsõ rácsot.A zombis verzióban ez nem törik ki, ezért nem lehet továbbmenni...
fitutufi
#1176
végre van idõvisszaforgatóm(nem sokat toltam eddig) 😛

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

Dynamic
#1175
Én is ilyen zombi karaktert kaptam(a lenti shotokon ez látszik is).A dolog érdekessége, hogy nekem is visszatöltés után lett olyan, elõtte semmi nem utalt rá, hogy át tudnék változni vagy valami.Ami furcsa még, hogy az életerõ folyamatosan csökken, de negyed körnél megáll a csökkenés.Plusz az idõtekerõ mindig visszatöltõdik 3 pöttyig magától.Ezek nem tudom normális dolgok-e.
Egyébiránt itt elakadtam, hogyan kell továbbmenni?Fent csak körbe-körbe ugrálok, de van 1-2 hely amit az istennek sem lehet elérni.Persze nem tudom, hogy arra kell-e menni egyáltalán.

Ez elõttem balra
(Vajon a felsõ nyiláson kell továbbmenni?)

Ez elõttem jobbra

A hátam mögött
Dynamic
#1174
Az nforce-on megint nincs rajta a gém.Elõször napokig nem rakják fel mikor már "rég" kint van, majd felrakják, de pár nap múlva leszedik.Mit összavariálnak vele.
Dynamic
#1173
El kell rohanni jó messzire.Ilyenkor mindig visszafordul, hogy a sziklaszélén kapaszkodó nõt egy kicsit megtiporja.Na ekkor rá kell rontani és hátulról rásuhantani egy párat.Majd megint gyorsan elrohanni stb.Nem árt védekezni sem.
Seth
#1172
Mert ha mondjuk van analóg karod a gamepad-en, akkor nem kell beállítani,mivel ha kicsit nyomod sétál. Van rajta kar??

PSN ID.: Beegabor

#1171
nem azé modnom de ez a fõenemy kurva könnyû volt..., az elsõ találkozás szvsz sokkal kellemetlenebb volt

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

Lacc
#1170
Pedig nem nehéz megölni. Végig védekezni kell és körözni körülötte. Néha felfutni a fejére és megcsapni hátulról, ennyi az egész 😊
ati2002
#1169
Bocs a spoiler miatt, de elborult az agyam. Megyek rágyújtok.<#boxer>

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

ati2002
#1168
Ezzel a büdös kurvával nem bírok. Egy csaló dög, semmi más. Leviszem az életét a felére, úgy, hogy meg sem sebez, erre csinál egy-két trükköt, és már alig van életem. Hát az anyja pics***ját.

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

#1167
Hehe. :-) Kihívás. :-) Annyira hozzászoktam már a konzolhoz, hogy olyat bénázok PC-n, mint állat. Jól ki is röhögöm magamat. :lol
Majd a közeljövõben beszerzek, egy gamepad-ot. :-)

<- Hamster ->

#1166
A POP:SOT-nél is teljesen megegyezett a végigjátszás, mindkét platformon. A Gamecube, és XBOX változatokról nem tudok nyilatkozni, azokat nem teszteltem.

<- Hamster ->

Tatyla
#1165
és ennek mi értelme van hogy mindkét platformon nyomod?<#fejvakaras>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#1164
A fõmenüben nyíliknak meg a Concept Art részeknél a kérdõjelek.

<- Hamster ->

#1163
Egyszerre viszem a PS2-es, és PC-s változatot, így elsõ kézbõl megnyugtathatlak, a leírás mindkét platformra használható. :-)

<- Hamster ->

#1162
Hali,

A 3CD-s verzió-hoz van linkem (HTTP) - privi.

www.klanok.hu - Magyarország legnépszerűbb TeamSpeak szervere

#1161
Respect guys!Az a kérdésem lenne h mi a ráknak jók azok a ládák amiket szét lehet ütni "new artwork unlocked" vmi múalkotás elérhetõ lett vagy mi a fuck?ha vki vágja írja már meg!thx

MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W

gpm
#1160
Milyen gamepad, Toggle Walk-ot be tudtad allitani?

Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL

insp
#1159
Gamepad nélkül neki se állnék!<#vigyor2>

Engem egyre inkább kezd emlékeztetni a játék a jó öreg Tomb Raider 1-es idõkre! Néha-néha simán elakad az ember, ha nem elég "bevállalós" az ugra-bugra részeknél!

\"It is the near future. The apocalypse has had an apocalypse.\"

#1158
ha ez nehéz falat akkor mi lesz az kailenanal...
Sil3nt
#1157
huhh de nehéz legyõzni az elején a csajt---már 6* probálkozok de semmi eredmény...kemény falat

Tatyla
#1156
ez téma!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

gpm
#1155
Ha tolja vki gamepaddal:
Toggle Walk-ra nem lehet bealliatni csak billentyuzet keyt...(Reloded Cd-s es Weetem verzional is)
<#conf>

Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL