Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
mert nekem az elejen azt irta ki hogy game ended unexpectedly aztan az elejen mikor a hajon harcolok avval a csajjal es vizbeesek utana mikor a parton feleledek egy nagy feherseg van csak ez normalis?
az elso problemat megoldottam egy 100 mb-tos fixel. de a masikat nem tudtam eddig sehogy sem megoldani... valaki tud segiteni?
kép
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
nagyon kéne help !!!!!!!!!!!!!!!!
Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^
MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL
\"Nem tudtam, hogy lehetelen, ezért megcsináltam!\"
Járást mondjuk bekonfigolhatod a "Menü" gombra, azt úgysem használod. Szvsz a járásnak sincs semmi értelme. mert ha leesnél úgyis automatikusan megkapaszkodik a herceg.
\"It is the near future. The apocalypse has had an apocalypse.\"
"As you might have noticed we are having problems for a few weeks now already...
The main problem is the site, it all started with hardware failure(s)..
-SCSI disk failing (a few weeks ago)
-Server got a bit abused by a bug in apache (week ago)
-DDOS (week ago)
-New, extra hardware, 2x p4 3.0ghz cpu's are failing to run well (less than a week ago)
For now we still have ongoing problems with the new hardware, we ordered extra cooling and new p4 2.8's. But we will have to wait till it arrives at the end of the week, till then please be patient cause one of the servers is failing each few days.
We expect things to be up and running stable around 11 December 2004, you might experience some loss in data now and then, but the idea is to have it all merged again around that same time. "
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL
Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^
Egyébiránt itt elakadtam, hogyan kell továbbmenni?Fent csak körbe-körbe ugrálok, de van 1-2 hely amit az istennek sem lehet elérni.Persze nem tudom, hogy arra kell-e menni egyáltalán.
Ez elõttem balra
(Vajon a felsõ nyiláson kell továbbmenni?)
Ez elõttem jobbra
A hátam mögött
PSN ID.: Beegabor
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----
Majd a közeljövõben beszerzek, egy gamepad-ot. :-)
<- Hamster ->
<- Hamster ->
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
<- Hamster ->
<- Hamster ->
A 3CD-s verzió-hoz van linkem (HTTP) - privi.
www.klanok.hu - Magyarország legnépszerűbb TeamSpeak szervere
MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W
Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL
Engem egyre inkább kezd emlékeztetni a játék a jó öreg Tomb Raider 1-es idõkre! Néha-néha simán elakad az ember, ha nem elég "bevállalós" az ugra-bugra részeknél!
\"It is the near future. The apocalypse has had an apocalypse.\"
téma!PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA