Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

grebber
#1254
Addig még nem jutottam el mert elkap az a szar.

Next PC upgrade: 2022

Lacc
#1253
Nem. Ha úgy állsz, ahogy a képen ott, akkor elfordulsz balra, és ott lesz egy szakadék falakkal, ott kell a jobb oldali falon futni el a kötélig.
grebber
#1252
De hova balra ami a képen(#1246 ) van fal azon mert az sehova nem vezet??

Next PC upgrade: 2022

#1251
Töltsd le ezt vagy ha a játékban akarod kilõni az elsõ videót akkor töröldle a francba a video\cine könyvtárból a CINE0100.BIK nevû fájlt.

\"Nem tudtam, hogy lehetelen, ezért megcsináltam!\"

#1250
ott meg ahogy bemész a terembe jobb oldalon fel kell futni a falra és átugrani a mögötted lévõ párkányra majd ott szintén falonfutás és ráugrani az oszlopokra éa már ott is vagy.... a többire remélhetõleg rájössz!

MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W

insp
#1249
Bezony, balra fordul, falon fut.<#wave>

\"It is the near future. The apocalypse has had an apocalypse.\"

#1248
csá all
én még az elején vagyok
na mikor elkezdem verni azt a holló embert
aztán ha sikerül megverni át teleportálódik
1 magas helyre és oda hogy kell felmenhni?

#1247
Ha jól emléxem akkor amikor kiérsz erre a hejre fuss balra és futás a falon. Nem biztos mert elég sokszor üldöz a játék során az a dög és így már nem emléxem tisztán.

MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W

grebber
#1246
Ebbõl elmegyógy intézet lesz mert leamortizál szellemileg ez a game!

Segitsen valaki!!!!!!!Itt vagyok elakadvaez az a rész amikor már vannak ilyen átlátszó "láthatatlan" ellenfelek és üldöz az a fekete csáps monszta de csak eddig mert itt nem tom merre kell menni és mindig elkap.
Idáig üldözz és itt nem tom merre kell menni.

Next PC upgrade: 2022

grebber
#1245
És mi van ott alul 1196-os hozzászolásnál mert én leszartam én felmentem amerre kellett??

Next PC upgrade: 2022

fitutufi
#1244
mé hány× kezded újra ? <#idiota>
különben engem is idegesít mivel én legalább 5× néztem meg az elején lévõ introt<#wow3>
de amit még nem néztél meg legalább 1× azt nem lehet kinyomni sajna<#nemtudom>

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

fitutufi
#1243
ezt már az elején bevettem<#eplus2>

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

Johnyy
#1242
ez télek gáz, Áramszünetel,, máshogy nembirod,,

Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?

examinee
#1241
Hogy kell kilõni az intrót?? Állandóan megkell várnom és van hogy 3 perc!😛

#1240
Nekem is nagyon tetszik szinten 100 szazalekos szintu game,de egyszerre nem nagyon tud lekotni vagyis lekotne de orulok hogy elrtem a kov save pontot aztan felreteszem es folyt,de egyre jobban tettszik.

Jimi Hendrix

rorr
#1239
fuss végig a sziklatömb oldalán amig bírsz majd ugorj át és fogd meg a peremet remélem utána menni fog...

rorr
#1238
nálam ez a játék 100%-os! hosszú ideje az elsõ amit nem bírok abbahagyni! talán a beyond good and evil 2 tudná felülmúlni...

Lacc
#1237
Na igen, de amikro bemegyek, akkor is csak 1 homokom van. Hol tudnám feltölteni midn a 6 homoktartályt? A pályán alig van edény...
#1236
Nem olyan nehéz az!

A titok, hogy full visszatöltéssel kezd, és teljes energiával.
Amikor támadod, akkor lassítsd le az idõt. Amikor összeugranak, te gyõzzél, amikor a szellemek jönnek, úgy állítsd le az idõt, hogy egy helyen legyenek, ekkor gyerekjáték õket kinyírni. A szellemekbõl vedd fel a homokot. Ha elfogyott a lassítás, akkor üss szét mindent, pár edényben homok van.

Szal' ilyen egyszerû az egész. :-)))))

<- Hamster ->

Lacc
#1235
Varrrgh de rohadt nehéz megölni ezt a ribancot a duplazáras ajtó mögött...
Tatyla
#1234
nm

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Sil3nt
#1233
thx, ez életmentõ, hogy szét ne verjem a gépem és magam <#mf1><#mf1>

#1232
Ma beszereztem egy Logitech RumblePad2 Gamepad-ot. Át is konfiguráltam a PS2 kiosztására, és így sokkal élvezetesebbé vált a játék, mint a gombokkal szenvedni. :-) Olyan érzésem van, mint ha PS2-t nyomnék, csak a grafika a 9800Pro kártya miatt szebb. :-)

Ne használjatok csalást, nem olyan nehéz ez a játék. Igaz néhol nehéz. Fõleg miután felvettük a maszkot. De errõl majd, akkor ha odajutottatok...

<- Hamster ->

Tatyla
#1231
Itt a trainer!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Sil3nt
#1230
esetleg trainer vagy cheat-rõl tudtok? tom hogy gyalázat és én is ellene vagyok, demár elegem van egy résznél, amikor mindig meghalok...

Tatyla
#1229
az elején a gémnek amikor átvan tekerve az idö meg futok a csaj után ,hányszor fog még feléledni az a k**** pirosruhás csaj?
kettévágtam vagy 3x de csaknem hagy békén!
tiszta idegbeteget csinál belölem ,mentés meg nuku!
miért attol legyen jó egy játék mert nehéz?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

rezsofiz
#1228
Nos igen, hasonló a véleményem. Jó a game, de ez egy az egyben konzolgame ahogy van.

sazl : c

Fritz Von...
#1227
Letöltöttem. Megnéztem. Felbasztam az agyam. Letöröltem. Minek kellett PCre konzoljátékot írni? <#mf3><#mf3><#mf3> Ez a készítõknek.

Amúgy szép és hangulatos lett volna...

Alea Iacta Est - Gaius Julius Caesar

Kandurex
#1226
<#help><#help><#help>

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

bazza
#1225
Sajna szokásomhoz híven töröltem, és csak az iso-k vannak meg, de sztem vannak még akik feltudják neked tölteni...

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

bazza
#1224
Jujde kira gém ez!😄DD
Csak az a baj, h ha leesek a mélybe, ami elég gyakran elõfordul ha nem oda ugrik ahova akarom, akkor kezdhetem a kúttól...ez szar...Amúgy nagyon feeeling! 😄 A nõcit az elején másodjára vertem szét, igaz easy-n, de billel és egérrel!

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

Kandurex
#1223
Help me, egy file az rld-popc.rar hiányzik már csak, valaki betudná linkelni nekem valahonnan? htx

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Dynamic
#1222
Nem, hagytam a fenébe és továbbmentem ez úgy is csak titkos hely, kihagyható.
rezsofiz
#1221
Azon az oldalon ahonnan letöltötted a játékot.

sazl : c

#1220
jutottal valamerre? en is itt vagyok megakadva.....
inecromancer
#1219
Hali!
3cd-s weeeteam verzio, game ended unexpectedly. Visszaolvastam, lattam kene vmi 100megas fix, de ahonnan toltottem ez nem volt fent.
Hol talalhatok ra?

#1218
Hali,

A 3CD-s verzióhoz még mindig él a link 😊 (HTTP) Priviben.

www.klanok.hu - Magyarország legnépszerűbb TeamSpeak szervere

Lacc
#1217
Fasza.
rezsofiz
#1216
Jau

sazl : c

Thunderstorm
#1215
Jó a game???most töltöm,már nagyon kiváncsi vok...nah mien???

bazza
#1214
Megvan a fájl, hál R9nek!

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

bazza
#1213
köcce, má meglesz R9 jóvoltából...

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

Thunderstorm
#1212
bazza pm me és én tok segíteni asszem.

rezsofiz
#1211
wtf?

sazl : c

#1210
mit okoskodsz bajnok?

bazza
#1209
Akkor most megint külgyek rohatt sms-t??? bazzeg ez naon durva...

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

#1208
közölte

MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W

rezsofiz
#1207
egyébként ezért mondtam hogy szerintem közöld a többiekkel hogy milyen verziobol kell...

sazl : c

#1206
lol, én pont ezért nem tettem fel neked mert nekem is csak a clonos van meg. Ja és nem azért nem segítünk mert szarunk a másikra hanem egyszerüen nem tudunk:

MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W

bazza
#1205
Szóval nekem RELOADED verzsönbõl kéne...vagy ha vkinek még van acca, az szeggye le nekem, sé tegye má föl az alább említett ftpre😄

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"