10262
  • Bukephalos
    #3056
    Egyezem!
    Tleg furcsa, hogy míg más játéknál két rész között 2-3 sok-sok év is eltelik, addig a PoP-ot évente kiadják. Lehet, a kevesebb (most) több lenne? Mindenesetre kiváncsi vagyok, hogy ha tleg kijön konzolra, akkor milyen kritikákat fog kapni. Na de nem szapulni akarom a fejlesztőket, hanem ösztönözni, hogy minnél übermenschebb legyen a játék :))Jó lenne, pl., ha ötvöznék az első rész hangulatát a második harci palettájával.
  • Kaileena
    #3055
    Hm....én már nagyon várom a folytatást,de leghamarabb 2év mulva jön ki....még egy csomó mindent kell újitani rajta.És csak az alapokhoz min50X végig kell nekik vinni
  • steweee
    #3054
    nos igen, csak hétvégenként dolgozok.ha mozgatható kameranézet lenne(bizonyos határok között) akkor nem lenne szükség fps nézetre.elég nyomin lett megoldva hogy a távolnézetből csak közelíteni lehet, gondolom ezzel is a játék nehézségét akarták növelni hogy hosszabb legyen, de nem igazi siker. mint ahogy az is inkább idegesítő mikor a végén kell dahaka elől menekülni és direkt szemből mutatja soxor a herceget hátulnézet helyett, mert akkor látnám is hogy hová kell esetleg ugrani.sztem sietni kellett a kiadással, bár nem értem miért, hiszem az előző rész is még viszonylag új, és nemsoká jön a következő. inkább ezt csinálták volna meg olyan jóra mint az első részt, nem "csak" belerakni az újításokat
  • Bukephalos
    #3053
    Egyes hírek szerint az E3-n kerül bemutatásra a PoP3 (értsd: Sot és WW folytatás) A rövid :cikk itt
  • Bukephalos
    #3052
    Üdv steweee!
    Örülk, hogy megoldódott a problema. Arra tleg nem gondoltam, hogy a joob egérre is figyeljek...
    A játék szentem is No1, de gondolom ezzel mindenki így van, aki játszott vele, és túlélte az első pár kamera-kezelési percet.
    De ha lesz köv rész, és nem lépnek rá valamit, hát akkor az azért már elég ciki lesz nem?
    FPS szerintem kell, nekem legalább is többször segített, ha nem láttam hová kell ugrani, mászni...
    bár a trainert néha én is használom, ha már nagyon pocsékul állok, v. az asszony morgolódik, hogy vele is kéne foglalkoznom :)), de ez hosszútávon vleményem szerint elveszi a játék élményt. Mi értelmük vaN a harcmodoknak, ha elég csak csapkodni?( ez utóbbi privát vlemény vót)
    Szóval, jó a játék, csak lenne több időm jáccani. Irigylem azokat az emberkéket, akik hajnali 3-kor írnak be, mert elakadtak.
    Na jó, befejeztem...
  • steweee
    #3051
    szivesen. a többi video működik, már majdnem teljesen végigvittem,igaz halhatatlan vagyok és örök homokkal.lehet leszedem a dvd-s verziót is, nem valószínű hogy ott is sérült lenne a videofájl. egy ilyen játékot érdemes elmenteni az utókornak, de akkor az meg legyen tökéletes. ami a játékot illeti nálam toplistás, nagyon jó, viszont maradtak benne jócskán hibák is.elsősorban a kamerabeállítások hihetetlenül rosszak tudnak lenni, nem is igazán értem hogy minek bele fps nézet.talán mert nagyon rosszak a kinti nézetek? igen, viszont az előző részben azok jók voltak és nem is volt szükség fps nézetre. az alap kameraállás túl magasan van, a nézd a hátam nézet egyébként igen nagy találmány, de csak akkor ha kellően alacsonyan van és majdnem úgy látjuk mint a karakter szemszöge.ezt állandóan mozgatni kell hogy jó legyen. bár teszem hozzá hogy én gamepaddal játszom, és az egér külön a nézelődéshez van.ami viszont sokkal jobb lett az az oszlopról oszlopra ugrálás, már csak ritkán ugrik ki a semmibe.a harc látványosabb lett, talán picit jobb is, de már eredetileg is nagyon jó volt.nagyon tetszett a fekete bőrszerkós bérgyilkos csajszi, tisztára soulblade-es orgyilkos mozgása és fegyere volt.hiba még hogy a hang néha lemarad vagy nem együtt fut a felirattal, bár ez lehet hogy sérült és eredetileg nem így működik.igaz csak ritkán jelentkezik a probléma, ezért míg a dvd-s verziót nem tesztelem, nem tudhatom hogy alapban ilyen vagy csak a 3cd-s tört verzió hibája
  • Kaileena
    #3050
    maty08 a nővérem végigvitte(persze az én segitségemmel,mert én öltem meg Dahakát :D) easy-n
    Ti meg,hogy tudtok ennyit irni???!!!
  • gyupee
    #3049
    Köszi a segítséget steweee
    Remélem így menni fog faszán!
  • steweee
    #3048
    ez is megoldódott. hihetetlen milyen hibákat hagytak benne. most megint újratöltöttem egy régebbi állást, aktiváltam az időportált hogy visszatérjek a jelenbe, és most kicsit másüvé esett le a prince mint múltkor(2x is) és jöbb a koszsarvas rondaság kitörve a rácsot. most már át tudok menni.de azért eléggé meglepő
  • steweee
    #3047
    ott tartok amikor le kell jutni:
    Ugorjunk a kötélre, és másszunk le. Falon futva jussunk át. Másszunk fel a kötélre, és onnan tovább. Menjünk be az ajtón. Négy csajszi támad ránk. Kint találunk egy fali kapcsolót. Segítségével gyorsan ki tudjuk nyírni az ellenfeleinket. Menjünk vissza. A rudak, és falak segítségével jussunk fel. Fent a kétköteles résznél először fussunk rá a kötélre, majd onnan ugorjunk át a másik kötélre. Lengjünk be, és jussunk át. Kerüljük el az oszlopokat. Fussunk ki át a vízfüggönyön. Itt ihatunk. A teleport most nincs aktiválva, így nekünk kell a kapcsolókra felfutni, és a megfelelő sorrendben aktiválni. Jobb hátsó, bal első, jobb első, bal hátsó. Mostantól le tudjuk lassítani az időt.

    Fussunk ki át a vízesésen. Kerüljük el a csapdákat. Jussunk le. Álljunk rá a kapcsolóra. Nyomjuk be röviden az L1-et, így lelassítjuk az időt. Fussunk át az ajtón. Végezzünk az őrökkel. Másszunk le.

    A herceg elbújik, megérzi egy nagy ellenség közelít. Dahaka kitöri a rácsot, körbenéz. Szerencsére nem vesz minket észre.

    A rudak, oszlopok, és a zászló segítségével jussunk le. Itt végezzünk az összes ellenféllel. Másszunk fel a nagy kőre. Az oszlop, és a fal segítségével jussunk fel, az oszlop felső kapaszkodójáig. Innen ugorjunk a rúdra, onnan a kitört falhoz. Másszunk fel. Itt ihatunk. Fussunk tovább.

    Hamarosan Dahaka észrevesz minket. Meneküljünk előle. Fussunk végig a padlón, ahol kell a falat, és a rudakat használva.
    nekem nem jelenik meg dahaka, és így tovább sem tudok jutni.bár mondjuk az is érdekes hogy visszatöltötem az állást és nem a prince hanem valami élőhalott a figura helyette
  • steweee
    #3046
    megoldódott. én vagyok mégis a nyomi.annyi volt a titka hogy folyamatosan lenyomva kell tartani a lengést miközben lenyomom az ugrást(falonfutást)egyébként ez volt az első lengős rész,a damsel in distress mentés után a piros ruhás csajszi megmentése. most már menni fog a többi
  • pera
    #3045
    írd meg a mentés nevét. Hazamegyek és megnézem.
  • steweee
    #3044
    a végigszaladással nem lenne gond, de a kiálló gerendáig a falban van egy oszlopsor, és ott akad el. pedig még egy kicsit feljebb is megyek a kötélen belengés előtt(amennyit lehet)hogy magasabbról kezdje a falonfutást, hátha elfér az oszlopsor felett, de sajnos nem sikerül.azért köszönöm hogy segíteni próbáltok
  • Bukephalos
    #3043
    Kieg: Az a lényeg, hogy végig nyomva legyen a space, amíg a falon futsz, s csak akkor engedd el, ha már végigértél. Több ötletem tleg nincs... Lehet, hogy itt hibázik valami, csak már annyira ideg vagy, hogy akaratod ellenére is elrontod
  • Bukephalos
    #3042
    Megnéztem a végigjáccást, de ott is csak annyit ír, hogy lengj át a rúdra. Tleg nem tudok másra gondolni, mint hogy rossz az időzítésed. Esetleg magába fordult a játékod. Prószáltad már mentés visszatöltéssel? Jobb, mint ha holnapig itt szenvedsz...
  • pera
    #3041
    Nekem is az rémlik, hogy miután belengsz a kötéllel tovább kell szaladni a falon. De én sem emlékszem pontosan...
  • steweee
    #3040
    nem is indul el a himbálózó kötélről úgy hogy teljesen a végén nyomom csak meg. ami azt illeti nem gondoltam volna hogy ekkora gondot okoz már bármi is a játékban, hiszen az első részt végigjátszottam , és eddig a pontig tök simán eljutottam.még csak idővisszatekerés van, nincs időlassítás(gondolom lesz mint az első részben)így az a lehetőség kiesik hogy azzal kell az egyébként áthidalhatatlan távolságot megcsinálni. egyszerűen nem tudom mi a baj, már vagy egy órája csak ezzel szarakodok
  • Bukephalos
    #3039
    Sorry most látom rosszul választottam. Termsztesen stewee #3036-os üzenetére írtam.
  • Bukephalos
    #3038
    Nem lehet, hogy a kelleténél hamarabb engeded el a space-t és ezért esel le? Az a gond, hogy nem emléxem rá, hogy végig kell futni, vagy a végén ugrani kell a túloldalra...
  • pera
    #3037
    Konkrétan nem emlékszem arra, hogy ott milyen nehézség volt. Majd megnézem és leírom. Lehet, hogy addigra már túljutsz rajta, de azért megnézem.
  • steweee
    #3036
    nekem tud vki segíteni? nem tudok továbbjutni az első lengőköteles résznél a piros ruhás csajszi megmentése után
  • pera
    #3035
    Na akkor ezek szerint én vagyok lassú. Pedig mondom, hogy nem szarozok sehol. egyből ugrok a rúdról tovább, szaladok a falakon...stb. Hát akkor még próbálkozom. De kezdem elveszíteni a türelmemet.

    A vizes kérdés jó. passz.
  • Bukephalos
    #3034
    Üdv pera!
    Trükk nagyon nincs, hacsaknem annyi, hogy nem szabad pörögni, hanem 1ből ugrani amint ráugrasz a korlátra, s azon se sokat vacakolj, hogy a falonfutást melyik oldalon végezd, hanem fuss fuss fuss fuss fuss fuss.
    Körkérdés: egy ilyen mítikus izé miért fél a víztől????
  • pera
    #3033
    Wháááá megőrülök. Ott tartok, hogy harmadszor kell menekülnöm Dahaka elől. Odaugrok a hollóemberhez. Akkor megjelenik dakata és eldob néhány méterrel arrébb.Innen kell szaladnom. Az útvonalat tudom, hogy merre kell menni, viszont mindig utolér az a genya. Nincs valami trükk, tipp, ötlet? Próbáltam már belassítani az időt is, de akkor is utolér. Pedig még azt se mondhatom, hogy bénázok. mert folyamatosan szaladok, pörgök, ugrok, mászok végig amíg el nem kap...
  • ssk3
    #3032
    Már ott is kerestem, de semmit sem találők!!!
  • rorr
    #3031
    nézz körül a dokumentumok könyvtárban!
  • ssk3
    #3030
    Hogy lehet berakni mentést???????????????????????????????????
    Ami a játék mappájában van azzal bármit csinálhatok a játékban nem ér semmit, ugyanúgy a régi van meg,akár ki is törölhetem amentést akkor is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Hol kell még bármit is felülírni????
  • steweee
    #3029
    magyar nyelvű végigjátszás van vhol? mármint normális, nem olyan mint zanzarah oldalán ahol:
    "Végezzünk mindenkivel. Először járjuk körbe a helységet, és üssük szét a ládát (4). Találunk egy lenti rudat. Ugorjunk fel rá, és onnan forogva a felső rúdra. Innen araszoljunk jobbra, úgy, hogy forogva a fenti talajra jussunk. Fent végezzünk az őrrel. Másszunk át a rúdon. A túloldalon végezzünk a harcosokkal. Ugorjunk fel a rúdra, és ezt használva jussunk fel a fenti rúdra. Innen ugorjunk a talajra. Végezzünk a csajszival. Ugorjunk ki a mellvédre, és onnan ugorjunk a rúdra. Araszoljunk végig. Ugorjunk a következő talajra, és végezzünk mindenkivel. Másszunk ki a mellvédre, és ugorjunk rá a zászlóra. Az alján ugorjunk hátra. Induljunk el a rúdon."
    ezt mondjuk ennyivel meg lehetett volna oldani:
    itt találunk majd egy artwork gallery-s ládát ha szétnézünk.keressük meg a rudat és onnan elindulva jussunk fel ameddig lehet.lefelé a zászló segítségével jöhetünk majd le.
    anno a doom 3 leírása is halálosan kiborított mikor millió mondatban az volt taglalva hogy hogyan öljük meg a szörnyeket, de az elakadós részek persze nem lettek kiemelve.
    ott akadtam el amikor a piros ruhás nagymellű csajszit meg kell menteni a fekete ruhástól, és utána a kötélen lengek de nem tudok átjutni a kiálló gerendára bárhogyan is próbálom. ez az első lengőköteles ügyességi feladat. mit csinálhatok rosszul, eddig tök könnyen eljutottam, első részt is végigjátszottam, nem vagyok kezdő benne. és mégis mindig elakad a falonfutásnál. még úgy is hogy nem a legalját fogom a kötélnek hogy ne az oszlopos falrészen próbáljon meg továbbfutni.de így sem jó. légyzi help !
  • Kaileena
    #3028
    A nővéremmel vittem easy-n és megvan a vizkard.ma megyünk Dahaka ellen vagyis összetömöritve 2nap alatt vittük le :)))))
    Ice Tom:Dahakát a szupergyors gyorsitőssal öld meg,tudod amikor bepirosodik a képernyő annyira gyors a Princ.Nos,úgy avgdosd és aztán Kaileena lelöki és amig kapaszkodik ugyanigy de feljön feltöltött erővel,de te ugynigy lassitsd és amikor Kaileena másodszorra is lelöki akkor nyird ki :))))
  • steweee
    #3027
    na jó megvan a hiba oka.egyszerűen csak sérült a hajós videofájl és sok embernek van meg még az a letöltött verzió. azzal nem nagyon lehet mit csinálni. ha video nélkül installálod akkor kapásból nem is jelentkezik a baj, viszont úgy szar lesz a sztorit végigjátszani, úgyhogy akinek ilyen gondja van telepítse videóval(cd3)a cine mappár tegye rejtetté míg a hajón a bérgyilkoscsajszit kinyírod, utána már csak a video galleryből lehet indítani mert sztori szerint már túljutottál rajta, ott meg hanyagolod. a többi meg működik, legalábbis remélem, mert még csak pár pályán jutottam túl
    ja, az audio virtualization az mit csinál? mert nem tudom
  • steweee
    #3026
    ja, és milyen fájlokról beszéltek amit be kell másolni? erről nem tudok semmit
  • steweee
    #3025
    bazz, pont ua a problémán, épp most akartam írni. még a legrégebbi 3 cd-s verzió van meg, de csak most telepítettem.van dvd-s verziója is. inkább töltsem le azt? mi lehet a hiba oka egyébként?
  • matyi08
    #3024
    ki játszotta végig easy-n a játékot úgy hogy a végén megszerezte a vízkardot?
    az légyszi adja oda a mentését, mert újra lett telepítve a gépem és elveszett e mentésem! segítsetek plíz
  • gyupee
    #3023
    Sziasztok!
    Szgítséget szeretnék kérni.
    Felraktam a WW-t. "Bemásoltam mindent amit kell" (4 video)
    és az első videónál, amikor kezdődik a beszéd kilép.
    Mit tegyek?
  • BBird
    #3022
    Nekem aztán nehogy olyan topicot merjetek nyitni, hogy PoP3, mert örihari lesz. :-) A 3. rész 1999-es! LINK
    Azoknak linkeltem, akik nem tudnak semmi ilyesmiről. ;-)
  • matyi08
    #3021
    csak én nem azt kérdeztem mit kell csinálni, hanem hogy jár-e itt vki?
    mert én itt jártam újratelepítés előtt. és most meg nincs mentés
  • Prince007
    #3020
    A karral ereszd le A zárt ajtó fölötti hidat, azután menj át a hidon és told a ládát a kapcsolóra, ha ez megvan mássz le és forgasd el a kart!
  • Prince007
    #3019
    Nyami!
  • matyi08
    #3018
    nekem is segítsetek!!!
  • grebber
    #3017
    POP 3 az első scan:


    forrás: Gamestar