10262
  • Stark
    #3096
    Kül akik a Titkos befejezést látták, azok tudják, hogy akik +támadták Babilónt inkább emberhez hasonlítottak, nem homokszörnyekere.



  • Stark
    #3095
    Három hozzáfüzni valóm van a játékhoz.

    1. NEM AKAROK LOPAKODÓS SPLINTER CELL-hez HASONLÓ JÁÉKOT!!!!
    2. Lehet hogy megutáltatták velem a játékot
    3. ***va UBI Soft!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Stark
    #3094
  • Stark
    #3093
    Ez a Screenshothoz van.

    De néhány szó meg stb.. kimaratt.
    Az igazit itt nézhetitek meg.
  • Stark
    #3092
    me a harmadik játék, melyben Perzsia Hercege nem átallja összezavarni a tér / idő kontínuumot!

    Bal oldali fegyverhez kapcsolt kis szöveg:

    Az őrök egy penge és egy íj kombinációjaként jellemezhető tárgyakkal vannak felfegyverkezve. Óvatosan közelítsük meg őket!

    Jobb oldali, felső kis szöveg:

    A játék külső helyszíneként Babilon háztetői szolgálnak, a város utcai szintjét homokszörnyek támadták meg.

    Jobb oldali, alsó kis szöveg:

    Ez pedig bizonyára az új, "sötét herceg" karakter. Figyeljük meg kampóban végződő, láncos fegyverét. Durva!

    Összefüggő szöveg:

    Hódít a lopakodós játékmenet. Ezt az ellentmondásos, de létező üzenetet hirdeti a harmadik Prince of Persia játék. A sztori a Warrior Within-ben megismert események után folytatódik, és azzal kezdődik, hogy a Herceg és Kaileena (korábban az Idő Hercegnője, most pedig a híró üldözött társa) visszatérve Babilonba megdöbbenve látják, hogy a város lángokban áll, és senki nem siet üdvözlésükre. Ezután valami igazán borzasztó történik (a helyes megfejtő számára nincsen díjunk, de ne Kaileenára gondoljatok!), és a Hercegnek újabb, bonyolult helyzetet kell felgöngyölítenie.

    Hősünk eddig is színes mozgásrepertoárja új elemekkel bővült, köztük a halálos, egy ütéses gyilkolással. Ennek kivitelezéséhez oda kell lopakodnunk az áldozathoz, ám a Splinter Cell-ben látottakhoz hasonlóan teljes sebességű, szabadstílusú futással is megoldható. Hősünk láthatóan egy új, ostorszerű fegyvert is kapott, melynek segítségével távolról kapja el ellenfeleit. A babiloni lokáció képe jóval nyitottabb, mint az előző két epizódban. Úgy tűnik, szabadon mászkálhatunk majd a háztetőkön, bothajtásos erkélyeken át, ugrálhatunk az utcák között - miközben a város, fényűző paloták együttese és az elszegényedett nyomornegyedek világosan elkülönülnek. (Értsd: besz*runk a látványtól!!!! :DD)
    Mint exkluzív screenshotunkon látjátok, a Prince of Persia 3 elődei sötét felütésű nyomdokain halad, habár az ígéret szerint ezúttal "érettebb" megközelítést kapunk. Azok, akik végigvitték a Warrior Within-t, tudják, hogy a Hercegnek sikerült megakadályoznia az Idő Homokja létrejöttét - így elméletileg meg nem történtté téve az előző két rész szomorú eseményeit. Persze mindez nem ilyen egyszerű - és anélkül, hogy nagyon bele akarnánk bonyolódni az időutazás paradoxonjaiba, elmondhatjuk, hogy az utóbbi játékban történteknek köszönhetően a Hercegnek sikerült megalkotnia önmaga gonosz alteregóját. A többi a szokásos. Vajon játszható lesz a gonosz karakter? Ne fogadjatok ellene. Ami az elkerülhetetlen alcímet illeti, mi a Prince of Persia: I'm Going To My
  • Stark
    #3091
    Ezen már én is filóztam.:D

    Kül azt írja hogy dark prince.
    Ezalatt azt érté hogy tud használni sötét jedieröket?
    Meg milyen lehet má hogy nemtud idötvisszapörgetni, vagy ezt is megoldják valami uj izével?(pl talál 1 idögépet:D)
  • Stark
    #3090
    mind1 szerintem akkor se lenne joooo
  • Bukephalos
    #3089
    Hmm!
    Úgy látszik marad a darkos fíling. Nem 'tom ezek után Farah visszatérése még belefér-e esetleg?
    Más. Nem 'tom kinek tünt fel, de a játék során többször van olyan, hogy Dahaka, bár eredetileg mindenáron meg akar gyilkolni, csak eldob vmerre. Ilyenkor miért nem öl meg? Nem mintha hiányozna persze, csak szerintem ez egy kis ficam a játék menetben. Máshogy is meg lehetett volna oldani. Vagy a "macska jáccik az egérrel" tipikus esetével állunk szemben? Vagy csak én hőzöngök megint és jobb, ha csendben maradok? :))
  • pera
    #3088
    Ugyan már. Abszolút nem éreztem sértőnek. De asszem nekem elég lenne ha a rezgést érezném. De hát ez van...
  • noname12
    #3087
    POP 3 new screenshot !!!

  • tigeroo
    #3086
    ha a 3ban lesznek pálmafák, akkor OK;)
  • IceTom
    #3085
    találtam egy oldalt ahol mentéseket lehet letölteni,majd megmondom hol csak jelenleg nemtom hol volt :D
  • Bukephalos
    #3084
    pera!
    vissza olvasva a reggeli, neked szánt, bejegyzésemet, kicsit félreérthető (mondjuk ki: bunkó) lett. Ha megsértettelek, sorry.
    mea culpa mea maxima culpa és hamutartó a fejemre!
  • ssk3
    #3083
    Kössz a segítségeket!
  • matyi08
    #3082
    e-mailben, vagy MSN-en
  • pera
    #3081
    Ó asszem előbb rosszat mondtam. Lehet, hogy még előrébb vagy és akkor a bal oldalon kell végigfutni a falon. Ott megkapaszkodni és jobbra araszolni egy kicsit. Itt fel kell kapaszkodni és ez után következik az előbb leírt rész.
  • Bukephalos
    #3080
    Szép jó napot mindenkinek!
    Pár válasz az elöttem szóloknak:
    Stark: én arra gondoltam, hogy a jövőre igért folytatásban a SoT 1001 éjszakás világát kéne össze hozni a WW-ben kitalált ezermilliónyi harcmodorral, mivel szentem az első részben nagyon nem lehetett trükközni, viszont a hangulat jobban illett a játékhoz.
    Pera:a rezgésnél már csak az lenne jobb, ha a pofont is éreznéd, amit Dahakától kapsz időnként. he-he imádok gonosz lenni...
    Kaileena: a POPWWProfiles mappában van egy alkönyvtár azon a néven, amit létrehoztál magadnak a játékban + két kiegészítő fájl. Na most, ha belelépsz abba az alkönyvtárba, aminek az a neve amit létrehoztál magadnak a játékban, akkor ott kell találnod sav1.sav ... savx.sav fájlokat. (X a mentések számát jelöli, én huszonvalahánynál tartok) Azok a mentéseid. Teccik érteni? Ha nincsenek benne, akkor valahogy törölted őket, v. rossz helyen keresel. Egyébként nekem is az ALL USers-ben vannak, tehát ott nézzél szét elöszőr, ne abban a fiókban, amire belépsz. Húú, lehet érteni, mit írtam?

  • pera
    #3079
    Én is ott szívtam sokáig. De az ott nem sákutca. Ha a rácson végigszaladzs, akkor bal oldalon a falon futva el kell kapni a kötelet és arról továbbfutni. Ha leértél rohanni tovább egyenesen, ráugrani egy létrára, azon lecsúszni és beszaladni a vízfüggöny mögé. Egyszerű mint az 1x1. He-he Én vagy 50x próbáltam mire sikerült.
  • Kaileena
    #3078
    © Bukephalos:Igen,megtaláltam(ezelőtt én sem találtam a save-eket)de ott csak egy valami mappa avgy micsoda van.Az az összes?
  • steweee
    #3077
    írd már le pontosabban hogy hol jársz, akkor tudok segíteni. először találkozol dahakával? egyébként semmilyen rácsot nem kell szétütni a játék folyamán sehol, és sztem nem is lehet, csak két helyszín van ahol a kutyálat elég közel kell levágni hogy berobbantsanak egy meggyengült falrészt.amúgy a zanzarah leírásában nagyjából minden lényeges dolog benne van, csak van hogy párszor neki menni hogy megérts mit is ír
  • Keca
    #3076
    csinálj képet print screen-nel és rakd be ide, amúgy gondolom a második tornyot aktiválnád most nem?
  • PG Captain
    #3075
    Megpróbáltam az egyetlen rácsot ami a lábam alatt volt és nem sikerült. Csináltam azt a robbanást a védekezés folyamatos r-el de nem hatott és más rácsot ott nem látamm
  • PG Captain
    #3074
    Miét van ott rács is? Azon állok...Vagy alattam kell betörnöm?
  • Stark
    #3073
    Má nem vagyk képben.
    Ujra fe kéna raknom és végigvinnem vagy 5x -:)
  • Keca
    #3072
    ott alssítsd le az időt, és folyamatosan tartva az ütés gombot be fogja törni a rácsot...
  • PG Captain
    #3071
    HI All! Megakadtam ott ahol a fák meg anövények mindent benöttek és fáról fára kell ugrálni. Üldözök egy holló fickót és egy rövid bemutatóban megpillantom miután elmenekült. Odamegyek és 2x jön az a sötét csápos bikaszerű izé ami elragad és beszippant(asszem Dahaka) Itt elcsap messez oszt menekülni kell. Menekülökc is egy jó ideig aztán megakadok. Egy zsákutcába érek hol alattam egy szakadék van és rácson állok. Elöttem fal és nem tudom hova kell menni SEGITSÉG!!!
  • Stark
    #3070
    Szerintem nem lenne jo ha az első és a második rész hangulatát kereszteznék.
    Tök fos lenne.
    Mer II. részhez ikább darkosabb világ kell.
    Aaz I. meg nem véres meg stb... Annak inkább 1001éccakás hangulata van.
  • steweee
    #3069
    kis találékonysággal megtalálhattad volna. beírod a keresőbe hogy save1.sav és kidobja a könyvtárat ahol talál. nekem az allusers/application data-ban van érdekes módon, nem az identity "steweee" könyvtárban. lehet te is ezért nem találod
  • pera
    #3068
    Ó csodás Kp terem. A legjobb hely az egész játékban.
    Na jó még 1x hajlandó vagyok visszamenni. 17órakor megyek haza aztán kezembe veszem a gamepadot...
    Erről jut eszembe, kár hogy nem támogatja a játék a rezgéseket a gamepadhoz. (legalábbis nekem nem rezeg) Sokkal nagyobb élmény lenne, ha beleremegne a pad amikor odab*sznak egyet.
  • Bukephalos
    #3067
    Úgy érted a mentési utvonalban?
  • Bukephalos
    #3066
    nem, akkor ezek szerint van még egy köröd, de nem lövöm le a poént :))
    meg van egy rossz hírem is, ha miután visszaértél a kp terembe, és utána felfelé kellett kapaszkodnod, akkor mégeccer vissza jössz... De úgyis szereted ezt a helyet
    Ami az átváltozásos dolgot illeti, csak olvastam a korábbi hozzászólásokat, ott írta vki, hogy lesz majd zombi, de nem mindegy mikor, mert ha roszkor lesz azzá, akkor ugrik a játék. Meg kap vmi álarcot is, és az is átszabja a fizimiskáját. de ezek csak emlékek, ha van kedved, olvasgass vissza.
    Vagy kérdezd Kaileena-t (hú rem. jól írtam) ő biztos többet tud, ő itt a prof! (ez dícséret volt, nem gúny!!!!!!)
  • pera
    #3065
    ??? melyik csajjal?
    Most nem kellett vívnom.
    Ha arra gondolsz amikor meg kellett menteni kaileena-t akkor ott 4. vagy 5. nekifutásra sikerült. Folyamatosan menekültem előle. Odacsaptam neki 2x aztán elgurultam. aztán megint és megint és megint...
  • Kaileena
    #3064
    Bukephalos:Abba amit mondtál csake gy valami van
  • Kaileena
    #3063
    Ja,odadom de hogyan juttassam el hozzád?
  • Bukephalos
    #3062
    Szia!

    Hogy ment a vívás a csajjal? Én most jutottam el oda, csak már nem volt hozzá erőnlétem. Tán ma este..
  • pera
    #3061
    Nah kb a felénél járhatok. Sajnos napi 1-2 óránál nincs több időm játszani vele, meg aztán jól beszivatott Dahaka.
    Egy kicsit uncsi, hogy már többször vissza kellet menni a központi terembe. Most adta oda kaileena a Lion Sword-ot. Természetesen ezt is a kp-ba.
    Láttam képeket arról, hogy átváltozik a herceg. Az még soká lesz? A képek alapján ott brutálisan jól néz ki.
  • matyi08
    #3060
    Kaileena! odaadod nekem a mentéseidet?
  • Bukephalos
    #3059
    Itten keresgélj: C:\Documents and Settings\felhasználóneved\Application Data\POPWWPROFILES

    Megj.: Az útvonal XP esetleg Win2000 esetén él. Ha elfut a játék '98 alatt akkor keress rá a popwwprofiles könyvtárra a rendszerben
  • pera
    #3058
    Na végre sok-sok idegtépő probálkozás után sikerült elmenekülni Dahaka elől. Ez a rész tényleg kiborított. De már túlvagyok rajta. Néhányszor csak az utolsó pillanatban fogtam vissza magam, hogy ne reptessem el a gamepadom, pedig nem az tehetett róla.
  • ssk3
    #3057
    Walaki megmondaná végre hogy hol vannak azok a kibaszott mentések?????????? (Nem azokra gondolok amik a játék mappájában vannak!!!!)