Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bazza
#1304
Hát ja...De van egy olyan érzésem, hogy ez inkább álom, és nemlesz belõle valóság.<#shakehead>

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

Sil3nt
#1303
engem is idegesí amikor elszúrok egy mutatványt és hoppp már kezdhetem újra mérföldekkel elõréb...remélem valahogy megfogják oldani a savet---valaki chííter féle <#bee1><#bee1><#alien>

#1302
mondjuk ez igaz!
vagy lenne save vagy kicsit besûríthették volna a mentési helyeket...

bazza
#1301
Most komolyra fordítva a szót, legalább autosavet rakhatnának vmi pöccsbe...

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

#1300
Anti-UBI Csíter

bazza
#1299
Ne lígy álszent, ubi ellen kell vmi fegyver, ez pedig a csít😄!!!

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

#1298
mindenki mindig ezt mondja... <#crazya>

rezsofiz
#1297
szal

sazl : c

Tatyla
#1296
én anti csiter vagyok de ez kivétel!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#1295
Hú, de nagyon este van már! <#circling>

#1294
azabaj hogy zimbeszombis, azabaj hogy ugribugri
AZABAJ

bazza
#1293
szerintem haggyuk...szerintem

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

Lacc
#1292
szerintem
Lacc
#1291
zimbes-zombis ugrálós
bazza
#1290
Áhh nem: Történelmi kardrahányós! Vagy: Történelmi zombit kardrahányós!

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

bazza
#1289
betöltögetõs ötpercenkéntes, idegrázós krimi? 😄DD

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

rezsofiz
#1288
aha
😄DDDDDDddddddd

sazl : c

#1287
örökéletes gyorsanvégigszaladokrajtás aztánjöhetakövetkezõs...szerintem... SZERINTED?

bazza
#1286
Trainerezõs csítelõs...SZERINTEM...nem is olyan rossz ötletttt ennél a gémnél, de csak SZERINTEM!! 😄D

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

bazza
#1285
Tom hol jársz, pont ott vok én is, szóval:
Bemész, kinyírod a manókat😊)) és a bal oldalon fel tudsz mászni egy párkányra, onnan még egyre majd mégegyre, utána az egyik oszlopra ugrasz(ami a legközelebb van), utána a terem jobb oldalán lévõre, majd a bejárthoz, erkélyhezközeli oszlopra, onnan pedig egy jobb oldali párkányra, ami már közelebb van az erkélyhez. Nost itt kéne menteni(de persze nem lehet), mert nagyonnagyot kell ugrani, hogy elcsípjük az erkély szélét, nekem sikerült, csak utána baxtam el...😄D

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

#1284
trainer...
...mert hülye azért nem vagyok! <#vigyor>

Dynamic
#1283
Szerintem ANNYIRA nem nehéz a játék, mint sokan mondják.Mondjuk még csak ott járok, amikor megkapom a negyedik pöttyöt az idõvisszatekerõbe, de visszonylag ritkán halok meg.Aránylag könnyen kiismerhetõ a játék ügyességi része.Az ember már néha rutinból tudja hova és hogyan kell ugrani.Az idõvisszatekerõ és a távoli kamera nézet nagy segítség néha a továbbjutáshoz és egyébként is, ha meghalok akkor sem mindig a kúttól kezdi újra, hanem különbözõ checkpointoktól.
Dynamic
#1282
Képpel könnyebben lehetne segíteni.
Egyébként a láncokat nem lehet használni, valami más a megoldás de konkrétan nem emlékszem kép nélkül.
Tatyla
#1281
ezért használom a trainert :
-végtelen élet
-végtelen idö
és igy még élvezem is!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#1280
sziasztok!ott tartok hogy egy nagy teremben vagyok de a híd a 3/4-étõl hiányzik.van 4 oszlop arra még fel is tudok mászni meg az erkély melletti tömbökre is feljutok,igaz a tetejéig nem,de az erkélyre hogy tudok feljutni?használni kell a láncokat?mindíg talajt fogok amikor megpróbálom.ha valaki tudja írjon!különben sokszor én is agyvérzést kapok attól hogy nem lehet menteni!köszi!
rezsofiz
#1279
Védekezz.

sazl : c

Lacc
#1278
Ez a játék mazohistáknak készült. Mazohistáktól.
MrSpock
#1277
Én még csak ott tartok ahol a kardot berakta a herceg a enelõszerkezetbe,és majd forgatni kell a kart.De eddig is megizzadtam,és olvasva a végigjátszást,huh...nemvégzek egyhamara vele az tuti.
Néha a kamera hûlyén áll,és billel nemnagyon lehet irányba futni.Fõleg mikor menekültem D-elõl,és ugrani,meg rúdonpörögni kellett..Elég izzasztó egy game az biztos!Most 1 órát nyomtam de elkészültem..majd holnap folytatom,talán karácsonyig végzek vele.:-))

Go Jeff Go!!!!

Lacc
#1276
No csak lazán, fõleg a vége fele a játéknak olyan szivatások vannak, hogy az elején levõkhoz képest kb. mintha a mariot játszottam volna 😄
Tatyla
#1275
hagyd a francba a varjúembert!
Végigjátszás!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

bazza
#1274
"Már egy hete csak a....Már egy hete csak a....Már egy hete csak ezen a kurva pályán vagyok! Beszarok, ha jól számoltam 29x öltem meg a varjúszörnyet, és naná, hogy mindig leesek az ugrálásnál...Ha ez még egy ideig így lesz, letölöm a picsába és felrakom az elsõ részt, vagy belefolytom magam a mentõkútba. Kikéne iratni: Csak az jácca, aki még nem idegroncs, mert ezek után biztos, hogy az lesz! ÉS erre mondták azt, hogy folyamatos játékmenet. Komolyan, szerintem többször töltöttem be, mint az összes gémembe együttvéve...Úgyhogy ezt üzenetem a készítõknek: Ha peccsbe nem raknak pc szabad mentést, akkor feldughatják a konzolos pöcsüket a folyamatos játékmenettel együtt!<#mf3>"

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

#1273
phúú, köszi, szerintem menni fog mindjárt kipróbálom, hogy én erre nem gondoltam, bár amikor az ember egész nap, de tényleg egész nap ezt nyomja kicsit fáradt lesz...<#nyes>

#1272
meny tovább

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

#1271
Ha jól tudom még a forgó elõtt van egy mozgó kõtömb. Annak mássz fel a tetejére, majd falonfutással juss tovább.
#1270
helosztok
ott akadtam el amikor a varjúszörnyel küzdök
ott már legyõztem 2x ra
na és most vlami magaslaton van
<#help>

#1269
Egyébként ha vmi vkinek nem világos mert sokat értetlenkednék akkor a galériában nézze meg a képet, nem tom hogy kell ide betenni...<#vigyor2>

#1268
Hi!
Van 1 kis gond. Útban a második toronyfelé miután végeztem a nagy szörnyel, kis vízgurulgatás után teleporthoz érek. A jelenben mikor megyek visszafele az útvonalon az egyik forgó bisz-basz csak forog, nem mozog. Nem tudok a másik oldalára átjutni. Olvastam végigjátszást, de annál a résznél nem ír konkrétumot..
Vkinek van vmi ötlete?<#help>

ewuk
#1267
nincs mit 😊
ewuk
#1266
a répát olyankor szoktuk ütni, amikor rossz fát tesz a tûzre.. egyébként meg nem tudom 😄
#1265
áh, megvan, sikerült, köszi<#zavart2>

Kandurex
#1264
Ez a répa dolog érdekelnek, mármint, hogy, hogyan alakult ki. Teszem azt, mint a répát, úgy ütöm, de miért? Mikor verjük a répát? Ma még hallottam egyet: "lazán, mint a kazán", ez is érdekes <#idiota>

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

gpm
#1263
<#idiota><#vigyor1><#eljen>

Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL

ewuk
#1262
védekezz sokat és amikor felcsap aztán egy utó csapást akkor kezdd ütni mint a répát!
#1261
hogy a **** életbe kell megölni az elsõ ******** tréning pályán azta ****** csajt?!?!?!! 10x megpróbáltam de aza **** egyfolytába megöl!?!?!?!

#1260
<#nevetes1>ungarise nyelv lenni nehéz<#nevetes1>

#1259
hajátok én már a végefel terok szem m ert most kel megölni 2. jára a pitos rucis csaj t de az még easyn is nhéz vagyis nekem még nem sikoerült ha, ki hol tart vkinem meg van már az uco 2 kard???
rezsofiz
#1258
Sajnos azval nem lehet.

sazl : c

Kandurex
#1257
Space?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

rorr
#1256
az enyém sem rezeg!de az elõzõ rész sem...

grayfox
#1255
Hi!
Uhm. A játék támogatja a force feedback-et?
vagy csak az én controllerem nem akar rezegni :/
ty

Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!