Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
vagy lenne save vagy kicsit besûríthették volna a mentési helyeket...
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
AZABAJ
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
Bemész, kinyírod a manókat😊)) és a bal oldalon fel tudsz mászni egy párkányra, onnan még egyre majd mégegyre, utána az egyik oszlopra ugrasz(ami a legközelebb van), utána a terem jobb oldalán lévõre, majd a bejárthoz, erkélyhezközeli oszlopra, onnan pedig egy jobb oldali párkányra, ami már közelebb van az erkélyhez. Nost itt kéne menteni(de persze nem lehet), mert nagyonnagyot kell ugrani, hogy elcsípjük az erkély szélét, nekem sikerült, csak utána baxtam el...😄D
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
...mert hülye azért nem vagyok! <#vigyor>#vigyor>
Egyébként a láncokat nem lehet használni, valami más a megoldás de konkrétan nem emlékszem kép nélkül.
-végtelen élet
-végtelen idö
és igy még élvezem is!
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Néha a kamera hûlyén áll,és billel nemnagyon lehet irányba futni.Fõleg mikor menekültem D-elõl,és ugrani,meg rúdonpörögni kellett..Elég izzasztó egy game az biztos!Most 1 órát nyomtam de elkészültem..majd holnap folytatom,talán karácsonyig végzek vele.:-))
Go Jeff Go!!!!
Végigjátszás!
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
ott akadtam el amikor a varjúszörnyel küzdök
ott már legyõztem 2x ra
na és most vlami magaslaton van
<#help>#help>
Van 1 kis gond. Útban a második toronyfelé miután végeztem a nagy szörnyel, kis vízgurulgatás után teleporthoz érek. A jelenben mikor megyek visszafele az útvonalon az egyik forgó bisz-basz csak forog, nem mozog. Nem tudok a másik oldalára átjutni. Olvastam végigjátszást, de annál a résznél nem ír konkrétumot..
Vkinek van vmi ötlete?<#help>#help>
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Sony VAIO notebook pcg-K33, Xbox+Samsung 43\" 1080i HDTV SP-43T8HL